Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 45 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Οπότε περιμενεις οδηγιες τωρα jazz? Λογικα θα σου αυξησει τα σικλακιούρ

Μεσημέρι περιμένω τηλέφωνο.. ναι σίγουρα.. και μάλλον θα μου πουν να ξαναπάω Τετάρτη -Πέμπτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ρώτα μήπως σου δώσει κ σένα dermestril εγώ τα πηρα σήμερα.τι είπε ο γιατρός;

Η μαια είπε μια χαρα , θα μιλήσουμε το μεσημέρι που θα δει και ο γιατρός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

@Bloublou85 εγώ τα έβαζα ένα δεξια και ένα αριστερα.

Χμμ εγώ τα κολλησα το ένα δίπλα στο άλλο γιατί μου είχε πει να τα βάζω εναλλάξ δηλ δευτέρα από αριστερά κ πεμπτη από δεξιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Η μαια είπε μια χαρα , θα μιλήσουμε το μεσημέρι που θα δει και ο γιατρός

Τι σου είπαν για τις μέρες του κύκλου μέχρι πόσο μπορεί να πάει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όλα πήγαν πολύ καλά! Ο γιατρός είναι συγκρατημένα αισιόδοξος ? Ελπίζω να είμαστε τυχεροί και να κάνουμε όντως ποδαρικό στην νεα λίστα που ανοίξαμε για το 2019! Σε όλα τα κορίτσια ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις ευχές σας!!! Τώρα θα περιμένουμε τα δικά σας τα νέα για να χαρούμε! Εύχομαι να μας δίνετε αφορμές για χαμόγελα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου όλα πήγαν πολύ καλά! Ο γιατρός είναι συγκρατημένα αισιόδοξος ? Ελπίζω να είμαστε τυχεροί και να κάνουμε όντως ποδαρικό στην νεα λίστα που ανοίξαμε για το 2019! Σε όλα τα κορίτσια ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις ευχές σας!!! Τώρα θα περιμένουμε τα δικά σας τα νέα για να χαρούμε! Εύχομαι να μας δίνετε αφορμές για χαμόγελα!!!?

Μπράβο!!!!! Καλή επιτυχία mag με το καλό να φωλιάσουν στη κοιλιτσα σου❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πριν λίγο με πήραν από το εργαστήριο για να μου πουν οτι το μπεμπάκι μας δεν εχει μεσογειακή αναιμία κ είναι στο χαμηλότερο ποσοστό 25% που δεν έχει ούτε στίγμα!!! Δεν περιγράφεται η ευτυχία μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια μου πριν λίγο με πήραν από το εργαστήριο για να μου πουν οτι το μπεμπάκι μας δεν εχει μεσογειακή αναιμία κ είναι στο χαμηλότερο ποσοστό 25% που δεν έχει ούτε στίγμα!!! Δεν περιγράφεται η ευτυχία μου!!!

Αχ ζετακι τι όμορφα νέα! Άντε τώρα να ευχαριστήθεις την εγκυμοσύνη σου κ με το καλό να σας έρθει.μπραβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια μου πριν λίγο με πήραν από το εργαστήριο για να μου πουν οτι το μπεμπάκι μας δεν εχει μεσογειακή αναιμία κ είναι στο χαμηλότερο ποσοστό 25% που δεν έχει ούτε στίγμα!!! Δεν περιγράφεται η ευτυχία μου!!!

Απίστευτα νέα!!!!! Ζετακι τι χαρά είναι αυτή!? Το πιο ευχάριστο νέο από την αρχή του έτους!!! Έγινε το ποδαρικό κορίτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Zeta. μου μπραβο! Συγχαρητηρια! Πολυ χαρηκα με τα νεα σου! Με το καλο λοιπον ολο το υπολοιπο της εγκυμοσυνης σου!!! 

@Magaiver μου πολυ καλη επιτυχια σου ευχομαι ολοψυχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η jazz είπε:

Αύριο θα ξαναμετρησω αγάπη.. το μεσημέρι θα ξέρω.. 2η μέρα που πήγα για να ξεκινήσω προετοιμασία είχα 0.33 και λέει φυσ. τιμές <1,40.. 

δηλ.εκανες την εξεταση προγεστερονης την ημερα  που θα ξεκινουσες τα σικλακουρ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου όλα πήγαν πολύ καλά! Ο γιατρός είναι συγκρατημένα αισιόδοξος ? Ελπίζω να είμαστε τυχεροί και να κάνουμε όντως ποδαρικό στην νεα λίστα που ανοίξαμε για το 2019! Σε όλα τα κορίτσια ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις ευχές σας!!! Τώρα θα περιμένουμε τα δικά σας τα νέα για να χαρούμε! Εύχομαι να μας δίνετε αφορμές για χαμόγελα!!!?

Καλή επιτυχία κορίτσι,εύχομαι όλα να πάνε καλά αυτή τη φορά.Zeta μπράβο πολύ καλά τα νέα σου.Με το καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια μου πριν λίγο με πήραν από το εργαστήριο για να μου πουν οτι το μπεμπάκι μας δεν εχει μεσογειακή αναιμία κ είναι στο χαμηλότερο ποσοστό 25% που δεν έχει ούτε στίγμα!!! Δεν περιγράφεται η ευτυχία μου!!!

Μπράβο Ζέτα μου. Μπράβο!!! Μεγάλη χαρά και ανακούφιση. Με το καλό όλα τώρα και μέχρι το τέλος!!! 

Έτσι το 2019 να βάλει κάποια πράγματα στη θέση τους επιτέλους!!!

@Magaiver συμφωνώ. Έκανε το ποδαρικο ένα γερό μωράκι! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια μου πριν λίγο με πήραν από το εργαστήριο για να μου πουν οτι το μπεμπάκι μας δεν εχει μεσογειακή αναιμία κ είναι στο χαμηλότερο ποσοστό 25% που δεν έχει ούτε στίγμα!!! Δεν περιγράφεται η ευτυχία μου!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Από δω και κάτω όλα ανέφελα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Τι σου είπαν για τις μέρες του κύκλου μέχρι πόσο μπορεί να πάει;

16-19 λένε αλλά μάλλον θα ξεφύγουμε.. Παρασκευή ξανά αίμα και υπέρηχο.. και πιστεύω να μου ξεκινήσουν την προγεστερόνη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η antzy9 είπε:

δηλ.εκανες την εξεταση προγεστερονης την ημερα  που θα ξεκινουσες τα σικλακουρ?

Ναι Ατζυ μου! 2η μέρα περιόδου  έκανα fsh, Lh, Prg και μια tsh για να δούμε πού βρισκόμαστε... Την δεύτερη φορα μια εβδομάδα αργότερα έκανα μόνο υπέρηχο και σήμερα τρίτο ραντεβού είχα υπέρηχο και αίματος (προγεστερόνη)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου όλα πήγαν πολύ καλά! Ο γιατρός είναι συγκρατημένα αισιόδοξος ? Ελπίζω να είμαστε τυχεροί και να κάνουμε όντως ποδαρικό στην νεα λίστα που ανοίξαμε για το 2019! Σε όλα τα κορίτσια ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις ευχές σας!!! Τώρα θα περιμένουμε τα δικά σας τα νέα για να χαρούμε! Εύχομαι να μας δίνετε αφορμές για χαμόγελα!!!?

Καλή επιτυχία!! Να φωλιάσουν όμορφα όμορφα!!!!! Σε πόσες μέρες σου είπε χοριακή??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η jazz είπε:

16-19 λένε αλλά μάλλον θα ξεφύγουμε.. Παρασκευή ξανά αίμα και υπέρηχο.. και πιστεύω να μου ξεκινήσουν την προγεστερόνη..

Αφού καταφερνεις κ κρατιέται ή προγεστερόνη τόσο χαμηλά καλά είσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έφτασε η μέρα,αύριο στις 14,30 το μεσημέρι θα δώσω το δείγμα για την επανεξέταση του Νίκα.Ο θεός βοηθός.Άντε να τελειώνει και αυτό,ελπίζω μόνο να το αντέξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sansa είπε:

Κορίτσια έφτασε η μέρα,αύριο στις 14,30 το μεσημέρι θα δώσω το δείγμα για την επανεξέταση του Νίκα.Ο θεός βοηθός.Άντε να τελειώνει και αυτό,ελπίζω μόνο να το αντέξω.

Με το καλο Σανσα μου! Ευχομαι ολα να ειναι καλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Με το καλο Σανσα μου! Ευχομαι ολα να ειναι καλα!!! 

Σ ευχαριστώ κορίτσι,με έπιασε λίγο μια  στεναχώρια,γιατί θα πάω μόνη μου ο άντρας μου θα δουλεύει.Σε όλα τα δύσκολα μόνη βρε κορίτσι.Ας ελπίσουμε να μη πονέσω όπως την προηγούμενη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...