Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωιμα Συμπτωματα Εγκυμοσυνης!


γωγω γωγω

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Annakwst είπε:

@Kat-Cat η αλήθεια είναι προσπαθώ να μην το σκέφτομαι γιατί έχω μέρες ακόμα! Απλά στα τόσα χρόνια πρώτη φορά μου συνέβη κάτι τέτοιο και έτυχε να είναι Αφού ξεκινήσαμε να ειμαι πιο "ελευθεροι" 

Καμία φορά Τελικά θέλουμε κάποια πράγματα πιο πολύ από ότι φανταζόμαστε!! ????

αυτο ξαναπες το. ειναι μεχρι να ξεκινησεις να προσπαθεις. Ως τοτε πιστευεις οτι τσακ μπαμ με τη μια και ολα θα γινουν αλλα θελει πιο πολλη προσπαθεια! ευχομαι παντως την ελαχιστη δυνατη να χρειαστει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αυτο ξαναπες το. ειναι μεχρι να ξεκινησεις να προσπαθεις. Ως τοτε πιστευεις οτι τσακ μπαμ με τη μια και ολα θα γινουν αλλα θελει πιο πολλη προσπαθεια! ευχομαι παντως την ελαχιστη δυνατη να χρειαστει!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Νομίζω ότι όταν είναι να έρθει ένα μπεμπάκι θα έρθει!!! 

Και σε εσένα εύχομαι ο,τι ονειρεύεσαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Να χαμογελας κοριτσαρα μου!!!Θυμασαι;; Σχεδον μαζι μπηκαμε εδω μεσα!Εεε ,ποτε δεν ξερεις τι σχεδια εχει ο Θεος για μενα!Τα φιλια μου!!!!!!!!Να προσεχεις το μπεμπακι σου και τον εαυτο σου!

Καλημέρα κορίτσια! !!!τι κάνετε; ;Έχουμε νεα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! Έχουμε νέα...

Θετικά νέα! 


;)

Αχ μπράβο κορίτσι! Δεν σε έχω παρακολουθήσει. Τεστ ούρων ή χοριακή; Όπως και να χει, Συγχαρητήριαααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro οχι τοι θελω να σε πιεσω, αλλα μπες εδω και τωρα να μας πεις τι εγινε αφενος, τα συμπτωματα αφετερου (αν και θυμαμαι οτι δεν ειχες παρα μικρα τραβηγματα σε μητρα), και για το αν τελικα το λιπαντικο γονιμοτητας δουλεψε που μαλλον δουλεψε απο ο,τι καταλαβαινω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! Έχουμε νέα...

Θετικά νέα! 


;)

Μπράβοοοοοοοο!!!!!!Με το καλόοοοοοο!!!!!!!Εκανες φοβερό ποδαρικό!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου! Έκανα τεστ το πρωί και ήταν θετικό. Τη Δευτέρα θα πάω για χοριακή, τώρα είμαι 4 εβδομάδων και 4 ημερών, οπότε αντέχω να περιμένω λίγο ακόμα! 
Μακάρι να σας έκανα ποδαρικό και να ακολουθήσουν πολλές καλές ανακοινώσεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η misofeggaro είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια μου! Έκανα τεστ το πρωί και ήταν θετικό. Τη Δευτέρα θα πάω για χοριακή, τώρα είμαι 4 εβδομάδων και 4 ημερών, οπότε αντέχω να περιμένω λίγο ακόμα! 
Μακάρι να σας έκανα ποδαρικό και να ακολουθήσουν πολλές καλές ανακοινώσεις! 

Κοπελα μου, συγχαρητηρια!!!!!! Χοριακη στον θεο και εγκυμοσυνη υπεροχη σου ευχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια μου! Έκανα τεστ το πρωί και ήταν θετικό. Τη Δευτέρα θα πάω για χοριακή, τώρα είμαι 4 εβδομάδων και 4 ημερών, οπότε αντέχω να περιμένω λίγο ακόμα! 
Μακάρι να σας έκανα ποδαρικό και να ακολουθήσουν πολλές καλές ανακοινώσεις! 

Αχ θα κλαψω!!!!!! Τι ωραια νεα ειναι αυτα!!!!! Ευχομαι υπερτεραστια χοριακη τη Δευτερα! Αξιζε η αναμονη δεν αξιζε??? Που το εκανες με την καθυστερηση? Αχ δε θα σε ρωτησω πως νιωθεις γιατι φανταζομαι ακομα θα εισαι στη φαση που το συνειδητοποιεις! Πες μας για συμπτωματα και για το τζελ που τωρα με ψηνεις να το παρω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@misofeggaro οχι τοι θελω να σε πιεσω, αλλα μπες εδω και τωρα να μας πεις τι εγινε αφενος, τα συμπτωματα αφετερου (αν και θυμαμαι οτι δεν ειχες παρα μικρα τραβηγματα σε μητρα), και για το αν τελικα το λιπαντικο γονιμοτητας δουλεψε που μαλλον δουλεψε απο ο,τι καταλαβαινω :P

Λοιπόν! Ναι κορίτσια, πιθανόν να δούλεψε το λιπαντικό  αλλά σίγουρα βοήθησαν και τα τεστ ωορρηξίας. Εκτός από τα τραβηγματάκια που συνεχίζονται περιστασιακά, από χθες άρχισε λίγο να με πονάει το στήθος όταν το αγγίζω, και εδώ και μέρες ένιωθα ότι δεν χώραγε στο σουτιέν μου. Επίσης εδώ και 2 εβδομάδες δεν έχω όρεξη για γλυκό, που εγώ προτιμούσα να φάω γλυκό παρά φαγητό, και πριν από λίγο που μίλησα με την αδελφή μου, μου είπε ότι και αυτή το ίδιο είχε πάθει στην εγκυμοσύνη. Συχνοουρία έχω, αλλά πίνω γενικά νερό και χυμούς οπότε δουλεύει το σύστημα ούτως ή άλλως! Κάτι άλλο από σύμπτωμα δεν έχω - ακόμα- ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια μου! Έκανα τεστ το πρωί και ήταν θετικό. Τη Δευτέρα θα πάω για χοριακή, τώρα είμαι 4 εβδομάδων και 4 ημερών, οπότε αντέχω να περιμένω λίγο ακόμα! 
Μακάρι να σας έκανα ποδαρικό και να ακολουθήσουν πολλές καλές ανακοινώσεις! 

μπραβοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Λοιπόν! Ναι κορίτσια, πιθανόν να δούλεψε το λιπαντικό  αλλά σίγουρα βοήθησαν και τα τεστ ωορρηξίας. Εκτός από τα τραβηγματάκια που συνεχίζονται περιστασιακά, από χθες άρχισε λίγο να με πονάει το στήθος όταν το αγγίζω, και εδώ και μέρες ένιωθα ότι δεν χώραγε στο σουτιέν μου. Επίσης εδώ και 2 εβδομάδες δεν έχω όρεξη για γλυκό, που εγώ προτιμούσα να φάω γλυκό παρά φαγητό, και πριν από λίγο που μίλησα με την αδελφή μου, μου είπε ότι και αυτή το ίδιο είχε πάθει στην εγκυμοσύνη. Συχνοουρία έχω, αλλά πίνω γενικά νερό και χυμούς οπότε δουλεύει το σύστημα ούτως ή άλλως! Κάτι άλλο από σύμπτωμα δεν έχω - ακόμα- ! 

Αχ μπραβο ρε συ! Ειδες τελικα που συμπτωματα πλην αυτων των πονακιων που τα χουμε και στην περιοδο μπορει και να μην υπαρχουν? Θα το αγορασω και εγω αυτο μπας και διευκολυνει μαζι με τα τεστακια!  Νταξει εχω ενθουσιαστει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το λιπαντικό που χρησιμοποίησα - μόνο 3 φορές - είναι αυτό (ελπίζω να μην απαγορεύεται και το σβήσουν οι διαχειρίστριες) 
https://www.mother2be.gr/λιπαντικά-γονιμότητασ/99-sasmar-conceive-plus-λιπαντικό-γονιμότητας-30gr.html
Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο πάντως εγώ είμαι έγκυος! 
Πετάω στα σύννεφα και ακόμα δεν το πιστεύω! Είχα από την αρχή καλό προαίσθημα λόγω του ότι είχα βρει ακριβώς την ωορρηξία μου αλλά όχι ότι θα πετύχαινε με την μία! 
Και να σκεφτείτε ότι ένας από τους λόγους που είχα καθυστερήσει την εγκυμοσύνη ήταν ότι είχα πέτρες στη χολή, η οποία επιβαρύνεται με την εγκυμοσύνη, και πέρσι τον φλεβάρη πήρα την απόφαση και την έβγαλα με σκοπό να αρχίσω τις προσπάθειες!

Γιούπι!!!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Το λιπαντικό που χρησιμοποίησα - μόνο 3 φορές - είναι αυτό (ελπίζω να μην απαγορεύεται και το σβήσουν οι διαχειρίστριες) 
https://www.mother2be.gr/λιπαντικά-γονιμότητασ/99-sasmar-conceive-plus-λιπαντικό-γονιμότητας-30gr.html
Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο πάντως εγώ είμαι έγκυος! 
Πετάω στα σύννεφα και ακόμα δεν το πιστεύω! Είχα από την αρχή καλό προαίσθημα λόγω του ότι είχα βρει ακριβώς την ωορρηξία μου αλλά όχι ότι θα πετύχαινε με την μία! 
Και να σκεφτείτε ότι ένας από τους λόγους που είχα καθυστερήσει την εγκυμοσύνη ήταν ότι είχα πέτρες στη χολή, η οποία επιβαρύνεται με την εγκυμοσύνη, και πέρσι τον φλεβάρη πήρα την απόφαση και την έβγαλα με σκοπό να αρχίσω τις προσπάθειες!

Γιούπι!!!
 

Μπραβο κοπέλα μου! Συγχαρητήρια και με μια τεραστια χοριακη τη Δευτερα! Αντε και στα δικα μας!

Επεξεργάστηκε από OLY10
διορθωση
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Το λιπαντικό που χρησιμοποίησα - μόνο 3 φορές - είναι αυτό (ελπίζω να μην απαγορεύεται και το σβήσουν οι διαχειρίστριες) 
https://www.mother2be.gr/λιπαντικά-γονιμότητασ/99-sasmar-conceive-plus-λιπαντικό-γονιμότητας-30gr.html
Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο πάντως εγώ είμαι έγκυος! 
Πετάω στα σύννεφα και ακόμα δεν το πιστεύω! Είχα από την αρχή καλό προαίσθημα λόγω του ότι είχα βρει ακριβώς την ωορρηξία μου αλλά όχι ότι θα πετύχαινε με την μία! 
Και να σκεφτείτε ότι ένας από τους λόγους που είχα καθυστερήσει την εγκυμοσύνη ήταν ότι είχα πέτρες στη χολή, η οποία επιβαρύνεται με την εγκυμοσύνη, και πέρσι τον φλεβάρη πήρα την απόφαση και την έβγαλα με σκοπό να αρχίσω τις προσπάθειες!

Γιούπι!!!
 

Το παράγγειλα. Γενικα απο αυτο το σαιτ παιρνω και τα τεστακια ωορρηξιας μου! Πιθανοτητες ειναι αυτες με την εγκυμοσυνη (οταν ολα ειναι καλα) παιξε και κανα τζοκερ τωρα που σε θελει!! χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Το λιπαντικό που χρησιμοποίησα - μόνο 3 φορές - είναι αυτό (ελπίζω να μην απαγορεύεται και το σβήσουν οι διαχειρίστριες) 
https://www.mother2be.gr/λιπαντικά-γονιμότητασ/99-sasmar-conceive-plus-λιπαντικό-γονιμότητας-30gr.html
Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο πάντως εγώ είμαι έγκυος! 
Πετάω στα σύννεφα και ακόμα δεν το πιστεύω! Είχα από την αρχή καλό προαίσθημα λόγω του ότι είχα βρει ακριβώς την ωορρηξία μου αλλά όχι ότι θα πετύχαινε με την μία! 
Και να σκεφτείτε ότι ένας από τους λόγους που είχα καθυστερήσει την εγκυμοσύνη ήταν ότι είχα πέτρες στη χολή, η οποία επιβαρύνεται με την εγκυμοσύνη, και πέρσι τον φλεβάρη πήρα την απόφαση και την έβγαλα με σκοπό να αρχίσω τις προσπάθειες!

Γιούπι!!!
 

Αυτο! Κοριτσια και εγω αυτο υπογραμμιζω. Και εγω ημουν σιγουρη οτι ειχα πετυχει την ωορρηξια και ετσι ειχε γινει. Τεστακια και παλι τεστακια. Τα αγαπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Αυτο! Κοριτσια και εγω αυτο υπογραμμιζω. Και εγω ημουν σιγουρη οτι ειχα πετυχει την ωορρηξια και ετσι ειχε γινει. Τεστακια και παλι τεστακια. Τα αγαπω

Τεστάκια συμφωνώ! Διαβαζα καπου (οταν εκανα ερευνες τωρα τις εκοψα) οτι αν χρησιμοποιεις τεστ ωορρηξιας (και δεν υπαρχει βεβαια προβλημα) τοτε μεσα σε 4-6 μηνες θα πετυχεις συλληψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε, καλά αποτελέσματα σε όλες! 

Εκμεταλλευτειτε τις γόνιμές σας όσο δεν πάει. 
Εγώ πάντως είχα επαφές πριν. Μετά που το τεστ ήταν πάλι αχνό δεν ξανακάναμε.
Ακόμα δεν το πιστεύω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεεεε τωρα τα διαβασα νεαααααααααααα !!!!!!!!!!!!!!

συωγαρητηριααααααααααααααα κοριτσαρα μου μεσα απο την καρδια μου ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι γιουχουυυυυυυυ ητανε τυχερος ο φεβρουαριοςςςςςςςς παμε δυνατα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...