Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωιμα Συμπτωματα Εγκυμοσυνης!


γωγω γωγω

Recommended Posts

στις πριν 18 ώρες, ο/η Annakwst είπε:
στις πριν 18 ώρες, ο/η Annakwst είπε:

Εχεις πολλές μέρες ακόμα μέχρι την μεγάλη αναμενόμενη μέρα??αυτή της περιόδου?? 

Einai astathis o kuklos mou teleutaia eimai sthn 28h mera tou kuklou kai den exei erthei sinithos o kuklos mou itan 26 hmeres alla ton proigoumeno mhna eixa 33 meres kuklo...tha perimenw mexei kai thn paraskeuh kai an den exei erthei h kokkinh kuria paw gia xoriakh opote exw dromo akoma...esu eisai manoula h k esu perimeneis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Άντε, καλά αποτελέσματα σε όλες! 

Εκμεταλλευτειτε τις γόνιμές σας όσο δεν πάει. 
Εγώ πάντως είχα επαφές πριν. Μετά που το τεστ ήταν πάλι αχνό δεν ξανακάναμε.
Ακόμα δεν το πιστεύω!!! 

@misofeggaro πολύ χάρηκα κοπέλα μου!!!συγχαρητήρια. .εμένα δεν μου έχει έρθει ακόμα η ακατανομαστη αλλά μόλις έβγαλε σπυράκι και δεν έχω καλό προαίσθημα!?? εύχομαι  να σου πάνε τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! Έχουμε νέα...

Θετικά νέα! 


;)

Κοριτσαρα μου, πολλα πολλα συγχαρητηρια!! Ετοιμασου να ζησεις μεγαλες στιγμες απο ενα τοσο δα σπορακι!!

Παντως ανεξαρτητα απο το ποτε θα κανεις χοριακη, παρε ενα τηλ τον γυναικολογο σου, μπορει γνωριζοντας το ιστορικο σου να σου χορηγησει καμια βιταμινη ή προγεστερονη ή σαλοσπιρ...

Επισης τα περισσοτερα μικροβιολογικα κανουν αιμοληψιες κ Σαββατα - τα νοσοκομεια σιγουρα. Σ'το λεω μηπως κ κανεις νωριτερα χοριακη!!

Καλα αποτελεσματα λοιπον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια μου! Έκανα τεστ το πρωί και ήταν θετικό. Τη Δευτέρα θα πάω για χοριακή, τώρα είμαι 4 εβδομάδων και 4 ημερών, οπότε αντέχω να περιμένω λίγο ακόμα! 
Μακάρι να σας έκανα ποδαρικό και να ακολουθήσουν πολλές καλές ανακοινώσεις! 

Συγχαρητηρία ρε κορίτσι!!!!!! Εύχομαι μια τεράστια χοριακή και μια τέλεια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! Μπράβο κ πάλι μπράβο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Χαρα123 είπε:

 

Αχχχχ άντε σου εύχομαι να έχεις θετικότατα Αποτελέσματα!από συμπτώματα???

Εγώ δεν είμαι μανούλα αλλά περιμένω να γίνει κάποια στιγμή! Δεν προσπαθούμε καιρό γι'αυτό και δεν είμαι πολύ αγχωμένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kukki είπε:

@Ειρήνη ρασακη περιμένουμε και δικά σου νέα! Σήμερα νομίζω είχες πει ότι θα κάνεις τεστ, σωστά?

Καλημέρα @Kukki ακομα δεν μου έχει έρθει!Δεν έκανα τεστ εγκυμοσύνης ακομααα Γιατί εχω ψιλιπονακια και εβγαλα ενα σπυρι!λεω θα απογοητεύτω!Αλλά ελπίζω να μην έρθει ούτε αύριο και να το κάνω το πρωί!!Πολύ άγχος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Annakwst είπε:

Αχχχχ άντε σου εύχομαι να έχεις θετικότατα Αποτελέσματα!από συμπτώματα???

Εγώ δεν είμαι μανούλα αλλά περιμένω να γίνει κάποια στιγμή! Δεν προσπαθούμε καιρό γι'αυτό και δεν είμαι πολύ αγχωμένη!

Koritsi mouu kalimera to mono simptoma einaj oti ponaei arketa to stithos mou kai oi thiles...oute simera irthe h akatanomasth alla egw epeidi exw apogoiteutei 6 fores den kanw akoma test apo tetarth kai meta...perimenw kai dika sou neaa..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα κορίτσια,

χθες όλη μέρα καθόμουν και διάβαζα όλες τις ιστορίες σας με προσοχή! Με το αγόρι μου προσπαθούσαμε όχι συστηματικά να κάνουμε μωράκι αρκετό καιρό, περίπου 6 μήνες άλλα χωρίς αποτέλεσμα. Δεν ελέγχαμε γόνιμες μέρες ούτε κάναμε πάντα ελεύθερα. Χθες λοιπόν και μετά από 5 μέρες καθυστέρηση έψαχνα να βρω συμπτώματα στο internet και έπεσα πάνω στην συνομιλία σας.  Όπως προανέφερα είχα 5 μέρες καθυστέρηση πάρα πολύ πρησμένο στήθος, σε επίπεδο που ούτε σκάλες δεν μπορούσα να κατέβω , και έντονες κράμπες άλλα και πόνους περιόδου.   Έκανα το πολυπόθητο τεστ και....ΘΕΤΙΚΌ!!!! Η αλήθεια είναι ότι φοβόμουν να κάνω γτ όλες τις άλλες φορές έβγαινε αρνητικό!! άλλα με θορυβησε το γεγονός ότι είχα θερμοκρασία σώματος 36,9 πράγμα σπάνιο για μένα!!! (Επίσης πράγμα που έμαθα από εσάς!!!!)  Έτσι κατευθειαν πήγα για Β-χοριακη και  μου είπε ο γιατρός ότι ΕΊΜΑΙ έγκυος και η μέτρηση μου είναι  10480. Ξέρει καμιά τι θα πει αυτό??

Ευχαριστώ για τη δύναμη που μου δώσατε χθες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ειρήνη ρασακη είπε:

Καλημέρα @Kukki ακομα δεν μου έχει έρθει!Δεν έκανα τεστ εγκυμοσύνης ακομααα Γιατί εχω ψιλιπονακια και εβγαλα ενα σπυρι!λεω θα απογοητεύτω!Αλλά ελπίζω να μην έρθει ούτε αύριο και να το κάνω το πρωί!!Πολύ άγχος! 

Αχ μην ανησυχείς. Εγώ από εχθές έχω ένα τεράστιο εσωτερικό μπιμπίκι στο σαγόνι και έβγαλα και έρπη στα χείλια που είχα χρόνια να βγάλω. Τα "καλά" της εγκυμοσύνης βρε.

Κατα τ'αλλα είμαι καλά και δεν έχω κανένα σύμπτωμα εκτός από τα περιστασιακά πονάκια. Στραβοκοιμήθηκα κιόλας το βράδυ και ξύπνησα με έναν πόνο στο σβέρκο που απ'οτι βλέπω θα με ακολουθεί για 2-3 μέρες. 
Σας ευχαριστώ ΟΟΟΟΟΛΕΣ για τις ευχές και τα καλά σας λόγια και εύχομαι  υγεία και ένα (τουλάχιστον) γερό μωρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η SID είπε:

Καλήμερα κορίτσια,

χθες όλη μέρα καθόμουν και διάβαζα όλες τις ιστορίες σας με προσοχή! Με το αγόρι μου προσπαθούσαμε όχι συστηματικά να κάνουμε μωράκι αρκετό καιρό, περίπου 6 μήνες άλλα χωρίς αποτέλεσμα. Δεν ελέγχαμε γόνιμες μέρες ούτε κάναμε πάντα ελεύθερα. Χθες λοιπόν και μετά από 5 μέρες καθυστέρηση έψαχνα να βρω συμπτώματα στο internet και έπεσα πάνω στην συνομιλία σας.  Όπως προανέφερα είχα 5 μέρες καθυστέρηση πάρα πολύ πρησμένο στήθος, σε επίπεδο που ούτε σκάλες δεν μπορούσα να κατέβω , και έντονες κράμπες άλλα και πόνους περιόδου.   Έκανα το πολυπόθητο τεστ και....ΘΕΤΙΚΌ!!!! Η αλήθεια είναι ότι φοβόμουν να κάνω γτ όλες τις άλλες φορές έβγαινε αρνητικό!! άλλα με θορυβησε το γεγονός ότι είχα θερμοκρασία σώματος 36,9 πράγμα σπάνιο για μένα!!! (Επίσης πράγμα που έμαθα από εσάς!!!!)  Έτσι κατευθειαν πήγα για Β-χοριακη και  μου είπε ο γιατρός ότι ΕΊΜΑΙ έγκυος και η μέτρηση μου είναι  10480. Ξέρει καμιά τι θα πει αυτό??

Ευχαριστώ για τη δύναμη που μου δώσατε χθες !!!!

Συγχαρητήρια! Τέλειο νούμερο χοριακής για 5 μέρες καθυστέρηση! Μπράβο κορίτσι, μάλλον θα είμαστε παρέα, εγώ τη Δευτέρα πάω για χοριακή και ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η SID είπε:

Καλήμερα κορίτσια,

χθες όλη μέρα καθόμουν και διάβαζα όλες τις ιστορίες σας με προσοχή! Με το αγόρι μου προσπαθούσαμε όχι συστηματικά να κάνουμε μωράκι αρκετό καιρό, περίπου 6 μήνες άλλα χωρίς αποτέλεσμα. Δεν ελέγχαμε γόνιμες μέρες ούτε κάναμε πάντα ελεύθερα. Χθες λοιπόν και μετά από 5 μέρες καθυστέρηση έψαχνα να βρω συμπτώματα στο internet και έπεσα πάνω στην συνομιλία σας.  Όπως προανέφερα είχα 5 μέρες καθυστέρηση πάρα πολύ πρησμένο στήθος, σε επίπεδο που ούτε σκάλες δεν μπορούσα να κατέβω , και έντονες κράμπες άλλα και πόνους περιόδου.   Έκανα το πολυπόθητο τεστ και....ΘΕΤΙΚΌ!!!! Η αλήθεια είναι ότι φοβόμουν να κάνω γτ όλες τις άλλες φορές έβγαινε αρνητικό!! άλλα με θορυβησε το γεγονός ότι είχα θερμοκρασία σώματος 36,9 πράγμα σπάνιο για μένα!!! (Επίσης πράγμα που έμαθα από εσάς!!!!)  Έτσι κατευθειαν πήγα για Β-χοριακη και  μου είπε ο γιατρός ότι ΕΊΜΑΙ έγκυος και η μέτρηση μου είναι  10480. Ξέρει καμιά τι θα πει αυτό??

Ευχαριστώ για τη δύναμη που μου δώσατε χθες !!!!

Κοπελα μου συγχαρητήρια!!! Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κ να κρατήσεις ενα γερό μωράκι στα χερακια σου!! Αλλα μηπως βρε ειναι 2 τα μωράκια ;;; ας πουνε κ τα πιο εμπειρα κοριτσια αλλα εμενα κοπελα μου η χοριακη μου μετα απο 1 βδομαδα+ καθυστέρηση ηταν 2766 κ ηταν νορμαλ μέτρηση. 10480 ειναι τεραστια για την φαση που βρίσκεσαι αισθάνομαι. Εκτός και αν  υπολογίζεις κατι λάθος με τις μέρες. Με τον γιατρο σου μίλησες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Συγχαρητήρια! Τέλειο νούμερο χοριακής για 5 μέρες καθυστέρηση! Μπράβο κορίτσι, μάλλον θα είμαστε παρέα, εγώ τη Δευτέρα πάω για χοριακή και ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Αχ ποσό χαίρομαι!!! Καλή επιτυχία !!! Όλα καλά να μας πάνε!!! Καμία συμβουλή κορίτσια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοπελα μου συγχαρητήρια!!! Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κ να κρατήσεις ενα γερό μωράκι στα χερακια σου!! Αλλα μηπως βρε ειναι 2 τα μωράκια ;;; ας πουνε κ τα πιο εμπειρα κοριτσια αλλα εμενα κοπελα μου η χοριακη μου μετα απο 1 βδομαδα+ καθυστέρηση ηταν 2766 κ ηταν νορμαλ μέτρηση. 10480 ειναι τεραστια για την φαση που βρίσκεσαι αισθάνομαι. Εκτός και αν  υπολογίζεις κατι λάθος με τις μέρες. Με τον γιατρο σου μίλησες;

Από Δευτέρα θα κλείσω ραντεβού γτ σήμερα Σάββατο δεν τον βρήκα. Και γ. Απόρησα πολύ γ αυτό και σας ρώτησα!!! Ρε κορίτσια ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ;;;; Χαχαχα ! Ότι να ναι γερό να ναι!!! Η σύλληψη μάλλον έγινε 16/1 με τελευταία περίοδο 26/12. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @SID Ποσες μερες κυκλο έχεις;;; γτ απο τελευταία περιοδο ειμαστε σχεδον μαζί. Αν ισχύει εισαι ηδη 6 εβδομάδων κοντα μαζι με εμένα! Οποτε δικαιολογείται και η τερασρια χοριακη παντως βαση των υπολογιστών στο ίντερνετ πρέπει να εχουμε κοντά αναμενόμενη Ημερομηνία τοκετού. Οπως και να χει εισαι εγκυουλα και αυτο δεν αλλάζει!! Χαχαχα θα το δουμε απο δευτερα λοιπόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αχ μην ανησυχείς. Εγώ από εχθές έχω ένα τεράστιο εσωτερικό μπιμπίκι στο σαγόνι και έβγαλα και έρπη στα χείλια που είχα χρόνια να βγάλω. Τα "καλά" της εγκυμοσύνης βρε.

Κατα τ'αλλα είμαι καλά και δεν έχω κανένα σύμπτωμα εκτός από τα περιστασιακά πονάκια. Στραβοκοιμήθηκα κιόλας το βράδυ και ξύπνησα με έναν πόνο στο σβέρκο που απ'οτι βλέπω θα με ακολουθεί για 2-3 μέρες. 
Σας ευχαριστώ ΟΟΟΟΟΛΕΣ για τις ευχές και τα καλά σας λόγια και εύχομαι  υγεία και ένα (τουλάχιστον) γερό μωρό!

@misofeggaro πολυ χαιρομαο για εσενα περιμένω Δευτέρα να εχεις μια τεραστια χοριακη....ευχαριστώ πολύ.Εγώ έχω πινακια περιόδου, πρησμενο στήθος, θερμοκρασία 37 δεν ξέρω τι να υποθέσω. .το τεστ πρέπει να είναι λογικά με πρώην ουρά σκέφτηκα να το κάνω τώρα αλλά και πάλι αγχώνομαι. ..βλέπω και τα κορίτσια οτι μετά από αρκετή καθυστέρηση το κάνουν και λέω μήπως δεν δείξει. ..Είμαι 13 μέρες από την πιθανή και 1η μερα επίσημης καθυστέρησης εύχομαι να είμαι! !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

 @SID Ποσες μερες κυκλο έχεις;;; γτ απο τελευταία περιοδο ειμαστε σχεδον μαζί. Αν ισχύει εισαι ηδη 6 εβδομάδων κοντα μαζι με εμένα! Οποτε δικαιολογείται και η τερασρια χοριακη παντως βαση των υπολογιστών στο ίντερνετ πρέπει να εχουμε κοντά αναμενόμενη Ημερομηνία τοκετού. Οπως και να χει εισαι εγκυουλα και αυτο δεν αλλάζει!! Χαχαχα θα το δουμε απο δευτερα λοιπόν.

Μια μου έρχεται κάθε 28 την άλλη κάθε 30 μέρες! Και μου κρατάει 4-5 μέρες με κανονικό αίμα τις 2. Μετά τη δεύτερη κόβεται το αίμα σημαντικά! Αν λέω κάτι λάθος μην με παρεξηγείται πρώτο μωράκι και πρώτη της παρέας που μένει έγκυος παρόλο που είμαι 28 δεν  γνωρίζω πολλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η SID είπε:

Καλήμερα κορίτσια,

χθες όλη μέρα καθόμουν και διάβαζα όλες τις ιστορίες σας με προσοχή! Με το αγόρι μου προσπαθούσαμε όχι συστηματικά να κάνουμε μωράκι αρκετό καιρό, περίπου 6 μήνες άλλα χωρίς αποτέλεσμα. Δεν ελέγχαμε γόνιμες μέρες ούτε κάναμε πάντα ελεύθερα. Χθες λοιπόν και μετά από 5 μέρες καθυστέρηση έψαχνα να βρω συμπτώματα στο internet και έπεσα πάνω στην συνομιλία σας.  Όπως προανέφερα είχα 5 μέρες καθυστέρηση πάρα πολύ πρησμένο στήθος, σε επίπεδο που ούτε σκάλες δεν μπορούσα να κατέβω , και έντονες κράμπες άλλα και πόνους περιόδου.   Έκανα το πολυπόθητο τεστ και....ΘΕΤΙΚΌ!!!! Η αλήθεια είναι ότι φοβόμουν να κάνω γτ όλες τις άλλες φορές έβγαινε αρνητικό!! άλλα με θορυβησε το γεγονός ότι είχα θερμοκρασία σώματος 36,9 πράγμα σπάνιο για μένα!!! (Επίσης πράγμα που έμαθα από εσάς!!!!)  Έτσι κατευθειαν πήγα για Β-χοριακη και  μου είπε ο γιατρός ότι ΕΊΜΑΙ έγκυος και η μέτρηση μου είναι  10480. Ξέρει καμιά τι θα πει αυτό??

Ευχαριστώ για τη δύναμη που μου δώσατε χθες !!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι κ καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kukki είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι κ καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

Ευχαριστώ πολύ!!! Όλες έτσι με καλά νέα να είμαστε κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κορίτσια για τις εγκυμοσύνες σας!!!

Έχω μια απορία, αν ξέρει κάποια να μου απαντήσει. είμαι στην 21μερα του κύκλου, ωορρηξία είχα σύμφωνα με το τεστ τη 17η. μέχρι σήμερα τα τεστ ωορρηξίας μου βγαίνουν θετικά. είχα διαβάσει ότι αν είσαι έγκυος το τεστ ωορρηξίας βγαίνει θετικό. ισχύει κάτι τέτοιο? τεστ εγκυμοσύνης δεν έχω, αλλά και να έκανα είναι πολύ νωρίς έτσι και αλλιώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marylouchrys είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσια για τις εγκυμοσύνες σας!!!

Έχω μια απορία, αν ξέρει κάποια να μου απαντήσει. είμαι στην 21μερα του κύκλου, ωορρηξία είχα σύμφωνα με το τεστ τη 17η. μέχρι σήμερα τα τεστ ωορρηξίας μου βγαίνουν θετικά. είχα διαβάσει ότι αν είσαι έγκυος το τεστ ωορρηξίας βγαίνει θετικό. ισχύει κάτι τέτοιο? τεστ εγκυμοσύνης δεν έχω, αλλά και να έκανα είναι πολύ νωρίς έτσι και αλλιώς.

Γειά σουυυυυ!!!!Ξέρω από πολλές κοπέλες ότι ισχύει αλλά πρέπει να είσαι κοντά στην αναμένομενη περίοδο!!!Οπως και η χοριακή έτσι και η Lh αυξάνονται!!!Σου εύχομαι να είναι από σποράκιιιιι αλλά δεν γνωρίζω ακριβώς από πότε ανεβαίνει !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marylouchrys είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσια για τις εγκυμοσύνες σας!!!

Έχω μια απορία, αν ξέρει κάποια να μου απαντήσει. είμαι στην 21μερα του κύκλου, ωορρηξία είχα σύμφωνα με το τεστ τη 17η. μέχρι σήμερα τα τεστ ωορρηξίας μου βγαίνουν θετικά. είχα διαβάσει ότι αν είσαι έγκυος το τεστ ωορρηξίας βγαίνει θετικό. ισχύει κάτι τέτοιο? τεστ εγκυμοσύνης δεν έχω, αλλά και να έκανα είναι πολύ νωρίς έτσι και αλλιώς.

Γεια σου κορίτσι. Λοιπον το ειχα ακούσει και εγω αυτο κ οταν εμεινα εγκυος εκανα ενα τεστ ωορρηξίας να δω αν ισχύει αλλα μου βγηκε εντελώς αρνητικό ουτε καν αχνη γραμμή. Οποτε δεν ξερω τι να σου πω. Σίγουρα έχεις πιθανότητες αλλα για την Lh ισως απλα να μενει ανεβασμένη σε εσένα. Σου εύχομαι να είσαι εγκυουλα πάντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...