Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

Σας ευχαριστω πολυ κορίτσια μου ... εύχομαι σε όλες το πολυπόθητο και σύντομα !!! Τι εννοείται καλό νούμερο ;; Δεν ξέρω τι ισχύει με τις τιμές ! @Taselenaπεριμένουμε και το δικό σου θετικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Εμενα δεν εβαλες...κ η δικη μου η χοριακη καλα παει προς το παρον! Απο την στασιμοτητα πηρε τα πανω της, 346 σημερα! Κοριτσια εγινε το θαυμα!!!! Ελπιζω να συνεχισει καλα γιατι εχω δρομο ακομα, οποτε ειμαι αισιοδοξη αλλα συγκρατημενη..

Πολύ ωραία νέα angel!!!αν δε σε μπερδεύω με αλλο κοριτσι δεν είχες κάνει και προεμφυτευτικο και το είχες ελέγξει; στο ειχα πει ότι θα τα καταφέρει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Θα ήθελα να επισκεφτώ κ εγώ αιματολόγο. Δεν ξέρω αλλά μου έχει καρφωθεί πριν την επόμενη μου προσπάθεια. Εάν είστε ευχαριστημένες κ εσύ κ η @Bonbonθα την συστήνατε; Για δώστε info pls!

Εγώ τη συστήνω ανεπιφύλακτα, αλλά είναι σε δημόσιο νοσοκομείο και τους έχουν μειώσει πολύ τα ραντεβού λόγω covid. 1/4 θα βρεις ραντεβού για το Μάιο. Θα κλείσεις ραντεβού ως εξής: Την 1/4 το πρωί θα μπεις στο 1535 και θα ανοίξεις λογαριασμό για να είσαι έτοιμη. Κάνεις αναζήτηση για το νοσοκομείο Έλενα και το τμήμα καθ᾽έξιν αποβολών και αν δεν έχουν ανοίξει ακόμα, κάνεις refresh τη σελίδα κάθε 5᾽, γιατί όταν ανοίξουν, θα εξαντληθούν αμέσως. Αν δεν μπορέσεις να ανοίξεις λογαριασμό, μπαίνεις σαν επισκέπτης και μόλις ανοίξουν, κλείνεις μέσω του τηλ. κέντρου 1535. Συχνά τα ραντεβού ανοίγουν κατά τις 12 το μεσημέρι, αλλά όχι πάντα και καμιά φορά μπορεί να ανοίξουν τη 2η μέρα του μήνα κ.ο.κ. Επίσης καλό είναι να μπαίνεις και σε άλλες χρονικές στιγμές να ψάχνεις, διότι μπορεί να προκύψει κάποια ακύρωση. Το πλεονέκτημα που έχουν εκεί είναι ότι η κα. Τσεκούρα που είναι επικεφαλής του συγκεκριμένου τμήματος έχει και την εξειδίκευση της ανοσολογίας κι επίσης θα σου κάνει και άλλες εξετάσεις και θα σε παραπέμψει αλλού μέσα στο νοσοκομείο αν χρειάζεται (π.χ. ακτινολογικό, ενδοκρινολογικό). Και σου δίνεται η δυνατότητα να κάνεις πανάκριβες εξετάσεις εντελώς δωρεάν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Πολύ ωραία νέα angel!!!αν δε σε μπερδεύω με αλλο κοριτσι δεν είχες κάνει και προεμφυτευτικο και το είχες ελέγξει; στο ειχα πει ότι θα τα καταφέρει!!!!

Ναι εγω ειμαι!! Μας εκανε σκωτσεζικο ντους...αλλα μεχρι στιγμης παει καλα...πιστευω πως θα τα καταφερει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Ναι εγω ειμαι!! Μας εκανε σκωτσεζικο ντους...αλλα μεχρι στιγμης παει καλα...πιστευω πως θα τα καταφερει!!!

Σίγουρα!!!εγώ πάντως στο έλεγα από την αρχή!!!! Μπράβο ωραία νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

@JNtina----?

@twinkletwinlkle---?

@Dimi1981---?

ΕΠΙΤΡΟΠΉ 📖

@Nansi---2/4

@Vasilique---20/5

@Μαρία Μαχ---3-7/5

ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ 👶🏻

@Fotinible---25-26/3

ΧΟΡΙΑΚΗ 🤞

@Katerinaki83---- ?

ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗ  🤰🏻🥳

@Vrouva88

 

 

 

 

 

 

 

Επιτροπή 12/4!

Είναι τέλειο το πινακακι!!🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

@JNtina----?

@twinkletwinlkle---?

@Dimi1981---?

ΕΠΙΤΡΟΠΉ 📖

@Nansi---2/4

@Vasilique---20/5

@Μαρία Μαχ---3-7/5

ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ 👶🏻

@Fotinible---25-26/3

ΧΟΡΙΑΚΗ 🤞

@Katerinaki83---- ?

ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗ  🤰🏻🥳

@Vrouva88

 

 

 

 

 

 

 

Μπράβο κοριτσάκι μου! Σούπερ το πινακάκι σου! Μακάρι να είναι κ καλότυχο για όλες μας! 🤗💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

@JNtina----?

@twinkletwinlkle---?

@Dimi1981---?

ΕΠΙΤΡΟΠΉ 📖

@Nansi---2/4

@Vasilique---20/5

@Μαρία Μαχ---3-7/5

ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ 👶🏻

@Fotinible---25-26/3

ΧΟΡΙΑΚΗ 🤞

@Katerinaki83---- ?

ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗ  🤰🏻🥳

@Vrouva88

 

 

 

 

 

 

 

Σουπερ!!! Ευχαριστω πολυ φιλη μου!! Τωρα δε θα μπερδευόμαστε ποια κανει τι, ποια περιμένει τι... Σουπερ!! 👍🏻🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Ναι εγω ειμαι!! Μας εκανε σκωτσεζικο ντους...αλλα μεχρι στιγμης παει καλα...πιστευω πως θα τα καταφερει!!!

Εεεεελα κι εσυ κοριτσι μου!!! Ελα να ανοίγετε το δρομο για εμας τις υπόλοιπες!!! 
Μπραβο κοριτσι μου!!  Καλη συνεχεια, θετική μονο και καλούς διπλασιασμούς!! Ευχομαι να σου πανε ολα καλα!!! ❤️❤️❤️🙂🙂🙂🙂🍀🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Το ερωτηματικό τι είναι? Ότι δεν ξέρουμε πού πάμε? Χαχαχα...

Πόση αλήθεια πλάκα πλάκα κρύβουν αυτά τα ερωτηματικά...

😂😂😂😂 Στο ερωτηματικό έχω βάλει όσες κοπέλες περιμένουν κάτι για να ξεκινήσουν ( απάντηση από γιατρό αποτελέσματα εξετάσεων κλπ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nansi είπε:

😂😂😂😂 Στο ερωτηματικό έχω βάλει όσες κοπέλες περιμένουν κάτι για να ξεκινήσουν ( απάντηση από γιατρό αποτελέσματα εξετάσεων κλπ)

Το κατάλαβα, πλάκα έκανα...

Ευχαριστούμε πολύ για τον κόπο σου! Πολύ καλή δουλεια!

Εύχομαι σύντομα να υπάρχει μόνο μία στήλη στον πίνακα και να έχουμε τικαριστεί όλες στη στήλη της εγκυμοσύνης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Με το καλό! Να έχεις την ευλογία της Παναγίας! Την Πέμπτη είναι κ ο Ευαγγελισμός της Θεοτόκου! 

Χίλια ευχαριστω..η αγωνία ειναι μεγάλη..μακαρι να μας βοηθησει όλες μας..να δημιουργει το θαυματακι μας..❤🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Το ερωτηματικό τι είναι? Ότι δεν ξέρουμε πού πάμε? Χαχαχα...

Πόση αλήθεια πλάκα πλάκα κρύβουν αυτά τα ερωτηματικά...

Οντως αυτο!!! Κι εγω ερωτηματικό ειμαι! Καλη δύναμη φιλη μου!! ❤️🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω καταγχωθει... Μόλις είδα στο σκούπισμα λίγο ροζ και έχω πόνους περιοδου.... Όχι δυνατούς, ίσα ίσα που το νιώθω... Δε ξέρω τι να πω.... Έχω χλωμιασει από το φόβο μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@JNtina----?

@twinkletwinlkle---?

@Dimi1981---?

@Ιωάννα28iwantababy---?

ΕΠΙΤΡΟΠΉ 📖

@Nansi---2/4

@Tonakiv---12/4

@Vasilique---20/5

@Μαρία Μαχ---3-7/5

@Litsadi---31/5

ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ 👶🏻

@Frid--- ?

@Fotinible--- 25/3

ΧΟΡΙΑΚΗ 🤞

ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗ 🥳🤰🏻

@N.Angel ✓

@Taselena ✓

@Katerinaki83 ✓

@Vrouva88 ✓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια έχω καταγχωθει... Μόλις είδα στο σκούπισμα λίγο ροζ και έχω πόνους περιοδου.... Όχι δυνατούς, ίσα ίσα που το νιώθω... Δε ξέρω τι να πω.... Έχω χλωμιασει από το φόβο μου...

Βαθιές ανάσες για απόψε !! Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι να μην είναι τίποτα σοβαρό και οι έγκυες μέχρι την ημέρα της καθυστέρησης έχουν πόνους κλπ....κάνε την καρδιά σου πέτρα και μην σκέφτεσαι τίποτα κακό απόψε....στην θέση σου για να μην βασανίζω τον εαυτό μου αύριο θα πήγαινα για χοριακη ας είναι και μια μέρα νωρίτερα!!! Εύχομαι  όλα να πάνε καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια έχω καταγχωθει... Μόλις είδα στο σκούπισμα λίγο ροζ και έχω πόνους περιοδου.... Όχι δυνατούς, ίσα ίσα που το νιώθω... Δε ξέρω τι να πω.... Έχω χλωμιασει από το φόβο μου...

Ότι και να σου πω τώρα το άγχος αυτό το ξέρω και ξέρω πως μέχρι να δεις τη χοριακη θα σε τρώει ,όσο πιο ήρεμη εισαι όμως τόσο το καλυτερο για εσενα !!Παντως και εγω είχα πόνους περιόδου και ήμουν έγκυος άσχετα αν παλινδρόμησε όποτε μην το πάρεις αρνητικά ,να έχεις πίστη 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια έχω καταγχωθει... Μόλις είδα στο σκούπισμα λίγο ροζ και έχω πόνους περιοδου.... Όχι δυνατούς, ίσα ίσα που το νιώθω... Δε ξέρω τι να πω.... Έχω χλωμιασει από το φόβο μου...

Να πάνε όλα καλά σου εύχομαι.  Κανε αύριο τη χοριακη να δεις. Θα φανεί αύριο.

Ελπίζω πραγματικά να μην είναι τίποτα και να πάρεις ένα τέλειο αποτέλεσμα χοριακής

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

@JNtina----?

@twinkletwinlkle---?

@Dimi1981---?

@Ιωάννα28iwantababy---?

ΕΠΙΤΡΟΠΉ 📖

@Nansi---2/4

@Tonakiv---12/4

@Vasilique---20/5

@Μαρία Μαχ---3-7/5

@Litsadi---31/5

ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ 👶🏻

@Frid--- ?

@Fotinible--- 25-26/3

ΧΟΡΙΑΚΗ 🤞

@N.Angel---?

@Taselena---24/3

ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗ 🥳🤰🏻

@Katerinaki83 ✓

@Vrouva88 ✓

 

 

span widget

Σε ευχαριστω που με πρόσθεσες κορίτσι ...αντε σε ένα μήνα από τώρα όλες σε μια στήλη 😊😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια έχω καταγχωθει... Μόλις είδα στο σκούπισμα λίγο ροζ και έχω πόνους περιοδου.... Όχι δυνατούς, ίσα ίσα που το νιώθω... Δε ξέρω τι να πω.... Έχω χλωμιασει από το φόβο μου...

Ελα βρε κοριτσι μου!!! Υπομονη και θάρρος!!! Μπορει και να μην ειναι τιποτα... προσπάθησε να εισαι ήρεμη!! Το ξερω οτι δε γινεται, τέτοιες στιγμές σε πιανει πανικός... αλλα προσπάθησε το! Σκεψου οτι αν εχεις μωρακι πρεπει να εισαι ήρεμη!! 🙂

Ευχομαι να σου πανε ολα καλα!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια έχω καταγχωθει... Μόλις είδα στο σκούπισμα λίγο ροζ και έχω πόνους περιοδου.... Όχι δυνατούς, ίσα ίσα που το νιώθω... Δε ξέρω τι να πω.... Έχω χλωμιασει από το φόβο μου...

Μόνο την ακατανόμαστη δεν θελουμε να δουμε ... αρχικά προσπάθησε να ηρεμήσεις για το καλό και του εμβρύου ( που ειμαι σίγουρη πως υπάρχει μεσα σου) και κατα δεύτερον ξάπλωσε και ξεκουράσου και κάνε όμορφες σκέψεις !! Εύχομαι να μην ειναι τιποτα κακό !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

🙏🙏🙏 Προσεύχομαι όλα να πάνε καλά... Αλήθεια... Σας ευχαριστώ κορίτσια! Ας πάνε όλα καλά.... Ομως αίμα εμφυτευσης τόσες μέρες μετα;; Αφού η εμφύτευση δεν είπαμε ότι γίνεται τη 2η μέρα της ετ;;; Το είχε κι άλλο κορίτσι αυτο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

🙏🙏🙏 Προσεύχομαι όλα να πάνε καλά... Αλήθεια... Σας ευχαριστώ κορίτσια! Ας πάνε όλα καλά.... Ομως αίμα εμφυτευσης τόσες μέρες μετα;; Αφού η εμφύτευση δεν είπαμε ότι γίνεται τη 2η μέρα της ετ;;; Το είχε κι άλλο κορίτσι αυτο;;;

Εγω ειδα αίμα κόκκινο στο σκούπισμα και μετα ειχα καφε μεχρι και την πρώτη χοριακη μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

🙏🙏🙏 Προσεύχομαι όλα να πάνε καλά... Αλήθεια... Σας ευχαριστώ κορίτσια! Ας πάνε όλα καλά.... Ομως αίμα εμφυτευσης τόσες μέρες μετα;; Αφού η εμφύτευση δεν είπαμε ότι γίνεται τη 2η μέρα της ετ;;; Το είχε κι άλλο κορίτσι αυτο;;;

Κοιταζω τις ημερομηνίες τοση ωρα για να σου πω ακριβως... 

Ειχα κανει εμβρυομεταφορα 6/2 και πρώτη χοριακη εκανα 15/2. Το Σάββατο πριν τη χοριακη το μεσημέρι στο σκούπισμα ειδα κόκκινο και μετα ειχα καφε μεχρι και την πρώτη μου χοριακη και λιγο μετα τη χοριακη... και ειχα θετικότατη χοριακη! 

Οποτε ηρέμησε!!! Βαθιες ανασες για να φευγει το αγχος η ρίξε και καμια στριγκλιά! Εγω ετσι εκανα αν ημουν τσίτα στρεσαρισμενη! 
Τωρα δε μπορεις να κανεις κατι αλλο απο το να περιμενεις! Περιμενεις, υπομονη και ηρεμία! 
Και παλι σου ευχομαι να πανε ολα καλα!! ❤️❤️❤️🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

🙏🙏🙏 Προσεύχομαι όλα να πάνε καλά... Αλήθεια... Σας ευχαριστώ κορίτσια! Ας πάνε όλα καλά.... Ομως αίμα εμφυτευσης τόσες μέρες μετα;; Αφού η εμφύτευση δεν είπαμε ότι γίνεται τη 2η μέρα της ετ;;; Το είχε κι άλλο κορίτσι αυτο;;;

Ειναι σύνηθες στην αρχή της εγκυμοσύνης να υπάρχει λίγο αιμα.μην αγχώνεσαι...πήγαινε για χοριακη και θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...