Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια! Θα ΄θελα αν μπορείτε μια βοήθεια, είναι να περάσω επιτροπή στις 12/6 και στον κολπικό υπέρηχο που έκανα μου έδωσαν dvd μαζί με τη γνωμάτευση και όχι ακτίνες. Ξέρετε αν θα πρέπει στην επιτροπή να καταθέσω και το dvd; Ή πρέπει να ζητήσω από τη βιοιατρική ακτίνες; Στη σαλπιγγογραφία που είχα κάνει το 2016 έχω κανονικά ακτίνες.

Πρέπει ακτίνες (για την ακριβό δεν είναι ακτίνες μιας και δεν είναι ακτινογραφία αλλά υπέροχος) δεν δέχονται τα dvd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Πρέπει ακτίνες (για την ακριβό δεν είναι ακτίνες μιας και δεν είναι ακτινογραφία αλλά υπέροχος) δεν δέχονται τα dvd

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Πρέπει ακτίνες (για την ακριβό δεν είναι ακτίνες μιας και δεν είναι ακτινογραφία αλλά υπέροχος) δεν δέχονται τα dvd

Σε ευχαριστώ θα ζητήσω τις απεικονήσεις γιατί μου έδωσαν μόνο γνωμάτευση και dvd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

 

Σε ευχαριστώ θα ζητήσω τις απεικονήσεις γιατί μου έδωσαν μόνο γνωμάτευση και dvd

Ναι ναι επίσης και σφραγκιδα να έχουν.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie! @melodyy Κορίτσια μου καλα αποτελέσματα μέσα από την καρδιά μου!!!!! Καλή επιτυχία και σε όσα κορίτσια ετοιμάζονται.. Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα, να έχετε πίστη και να είστε όσο μπορείτε πιο ήρεμες και χαλαρές!!!!  Εμένα η ομάδα εδώ μου έφερε γούρι και με γέμισε θετική ενέργεια όταν περίμενα μες στο άγχος τα αποτελέσματα 😁 Εύχομαι μόνο ευχάριστα για όλες!!!! Και πάνω από όλα Υγεία ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Εύχομαι γρήγορα να φουσκώσουν όλες οι κοιλίτσες!!! Χθες έκανα κ εγώ την 4η κ τελευταία εμβρυομεταφορά μου με μία βλαστοκύστη. Μην ψάχνετε συμπτώματα όσες περιμένετε για χοριακή. Όλες έχουμε διαφορετικά...  Το πρήξιμο στο στήθος δεν δηλώνει εγκυμοσύνη. 

Οτι καλυτερο ζετα !!! με φυσικό τη πηρατε ε;γιατί δεν περιμενες αλλο ενα μηνα Να βαλετε πχ 2 ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Εύχομαι γρήγορα να φουσκώσουν όλες οι κοιλίτσες!!! Χθες έκανα κ εγώ την 4η κ τελευταία εμβρυομεταφορά μου με μία βλαστοκύστη. Μην ψάχνετε συμπτώματα όσες περιμένετε για χοριακή. Όλες έχουμε διαφορετικά...  Το πρήξιμο στο στήθος δεν δηλώνει εγκυμοσύνη. 

Κορίτσι μου πολύ καλή επιτυχία !!! Δεν υπάρχουν συμπτώματα είναι οκά παιχνίδια του μυαλού ..... εγώ στην πρώτη εγκονσυνη που έκανα τον γιο μου είχα κάτι και καλά τσιμπηματάκια τώρα που πέτυχα πάλι δεν είχα τίποτα !!!!! 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

@annie μου μακάρι να έχουμε θετικό αποτέλεσμα!!! Τη Δευτέρα θα πάω.. ελπίζω αυτή τη φορά να χαρώ!! Πέρα από τα τραβηγματα τίποτα άλλο.. κι αυτό το στήθος δε λέει να πρηστεί!!! 

Καλή επιτυχία και μην ψάχνετε για συμπτώματα !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Σας παρακολουθώ εδώ και πολύ καιρό και σήμερα είπα να σας γράψω μιας και με έχει φάει η αγωνία.. είμαι στην 5η ημέρα εμβρυομεταφορας 3 βλαστοκυστεων κι από συμπτώματα τίποτα.. το μόνο που έχω είναι κάτι ψιλό τραβηγματα χαμηλα αλλά πολύ λίγο.. σκέφτομαι μην είναι από τα χάπια!!! @papadakis καταρχάς συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου να πάνε όλα καλά εύχομαι!!! Ήθελα να σε ρωτήσω εσύ είχες κανένα σύμπτωμα??? 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου ... όπως έγραψα τίποτα δεν είχα και ήταν η πρώτη φορά που πραγματικά συνέχισα την ζωή μου εκτός από τος δυο επόμενες τις ετ που απλά ήμουν χαλαρή στο σπίτι !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Μοκις γύρισα από τον γιατρό και είδαμε ένα σακο με εμβρυϊκά στοιχεία !!!! Την αλλά η Τετάρτη πρώτα ο θεός για καρδούλα !!!!!

δεν το πιστεύω ακόμα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια Μοκις γύρισα από τον γιατρό και είδαμε ένα σακο με εμβρυϊκά στοιχεία !!!! Την αλλά η Τετάρτη πρώτα ο θεός για καρδούλα !!!!!

δεν το πιστεύω ακόμα ....

Τι τέλεια! 💜

Μπράβο, κορίτσι μου, με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια Μοκις γύρισα από τον γιατρό και είδαμε ένα σακο με εμβρυϊκά στοιχεία !!!! Την αλλά η Τετάρτη πρώτα ο θεός για καρδούλα !!!!!

δεν το πιστεύω ακόμα ....

Τι όμορφη δημισιευση...και πόση αισιοδοξία γεμίζει εμάς που είμαστε στη διαδικασία. Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ότι καλύτερο. Γερό και δυνατό να είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια Μοκις γύρισα από τον γιατρό και είδαμε ένα σακο με εμβρυϊκά στοιχεία !!!! Την αλλά η Τετάρτη πρώτα ο θεός για καρδούλα !!!!!

δεν το πιστεύω ακόμα ....

Να πάνε ολα τέλεια!!!! Στο εύχομαι μεσα απ την καρδιά μου!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Να πάνε ολα τέλεια!!!! Στο εύχομαι μεσα απ την καρδιά μου!!!❤️

Αμήν Παναγία μου !!!

στις πριν 34 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Τι όμορφη δημισιευση...και πόση αισιοδοξία γεμίζει εμάς που είμαστε στη διαδικασία. Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ότι καλύτερο. Γερό και δυνατό να είναι 

Σας στέλνω όλη μου την δύναμη και όλη μου την θετική ενέργεια 

στις πριν 45 λεπτά, ο/η wild lavender είπε:

Τι τέλεια! 💜

Μπράβο, κορίτσι μου, με το καλό!

σε ευχαριστώ πολύ ;!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια Μοκις γύρισα από τον γιατρό και είδαμε ένα σακο με εμβρυϊκά στοιχεία !!!! Την αλλά η Τετάρτη πρώτα ο θεός για καρδούλα !!!!!

δεν το πιστεύω ακόμα ....

πιστεψε το γιατί αυτός ο σάκος σε 9 μήνες θα είναι ένα μωρό στην αγκαλιά σου!!! τέλεια νέα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια Μοκις γύρισα από τον γιατρό και είδαμε ένα σακο με εμβρυϊκά στοιχεία !!!! Την αλλά η Τετάρτη πρώτα ο θεός για καρδούλα !!!!!

δεν το πιστεύω ακόμα ....

Τέλεια..!! Τι υπέροχα νέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina32 είπε:

@annie! @melodyy Κορίτσια μου καλα αποτελέσματα μέσα από την καρδιά μου!!!!! Καλή επιτυχία και σε όσα κορίτσια ετοιμάζονται.. Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα, να έχετε πίστη και να είστε όσο μπορείτε πιο ήρεμες και χαλαρές!!!!  Εμένα η ομάδα εδώ μου έφερε γούρι και με γέμισε θετική ενέργεια όταν περίμενα μες στο άγχος τα αποτελέσματα 😁 Εύχομαι μόνο ευχάριστα για όλες!!!! Και πάνω από όλα Υγεία ❤️🙏

Ευχαριστούμεεεεεε τοοοοοσο πολύ!!! Ήδη η δύναμη και το κουράγιο που αντλούμε από την ομάδα είναι ανεκτιμητο!!! Μακάρι να σας έχουμε όμορφα νέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Είναι η πρώτη φορά που βάζω βλαστοκυστες, ας ελπίσουμε για το καλύτερο!!!! 

Στο εύχομαι!!! Θα περιμένουμε νέα σου!!! Είμαστε εδώ όλες να στηρίξουμε η μία την άλλη!!!! Ας είναι ο μήνας μας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Dimitra75 είπε:

Κορίτσια στο ΜΗΤΕΡΑ ποιο τεστ ζητάνε;;; τα αντισωματα η το μοριακο;; κ ποσο στοιχίζει..ευχαριστώ 

Κορίτσι μου όλοι νομίζω οτι ζητάνε το μοριακό. Είναι οδηγία από την ΕΑΙΥΑ. Αν θυμάμαι καλά από τα κορίτσια λέγανε ότι στο ΜΗΤΕΡΑ κοστίζει 120€. Εγώ το έκανα στο atg στη Θεσσαλονίκη με 80€. Πιστεύω ότι και στην Αθήνα στο παράρτημα θα έχουν την ίδια τιμή. Πάρε ένα τηλέφωνο και δες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Οτι καλυτερο ζετα !!! με φυσικό τη πηρατε ε;γιατί δεν περιμενες αλλο ενα μηνα Να βαλετε πχ 2 ;

Όχι κορίτσι, την είχα από την διέγερση που είχα κάνει το 2018. Κάναμε εξωσωματική λόγω του ότι έχουμε στίγμα μεσογειακής αναιμίας εγώ κ ο σύζυγος. Είχα 6 βλαστοκύστες κ οι 4 δεν έπιασαν. Μετά ήρθε τυχαία ο γιος μου, όπου δόξα το θεό είναι υγιής. Έβαλα μετά άλλη μία βλαστοκύστη, όπου κ δεν τα κατάφερε, άρα τώρα έβαλα την τελευταία μας, ελπίζω κ η τυχερή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Όχι κορίτσι, την είχα από την διέγερση που είχα κάνει το 2018. Κάναμε εξωσωματική λόγω του ότι έχουμε στίγμα μεσογειακής αναιμίας εγώ κ ο σύζυγος. Είχα 6 βλαστοκύστες κ οι 4 δεν έπιασαν. Μετά ήρθε τυχαία ο γιος μου, όπου δόξα το θεό είναι υγιής. Έβαλα μετά άλλη μία βλαστοκύστη, όπου κ δεν τα κατάφερε, άρα τώρα έβαλα την τελευταία μας, ελπίζω κ η τυχερή...

Α πολυ ομορφα  ! Μπραβο!!! να σου ζησει το παιδακι σου και να περιμενετε με χαρα το αδερφακι του !! :-)Να πανε ολα καλά ευχομαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra75 είπε:

Κορίτσια στο ΜΗΤΕΡΑ ποιο τεστ ζητάνε;;; τα αντισωματα η το μοριακο;; κ ποσο στοιχίζει..ευχαριστώ 

Νομιζω τελικα οτι αν δε κανεις μεθη δε ζητάνε τιποτα !ρωτα καλυτερα ξανα και σιγουρεψου..τουλαχιστον στο γενεσις αυτο ισχυει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Α πολυ ομορφα  ! Μπραβο!!! να σου ζησει το παιδακι σου και να περιμενετε με χαρα το αδερφακι του !! :-)Να πανε ολα καλά ευχομαι!! 

Ευχαριστώ πολύ!!! Κ σε εσένα ότι καλύτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Νομιζω τελικα οτι αν δε κανεις μεθη δε ζητάνε τιποτα !ρωτα καλυτερα ξανα και σιγουρεψου..τουλαχιστον στο γενεσις αυτο ισχυει

Εμένα για την ετ μου ζήτησαν το μοριακό... 80€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zeta. είπε:

Εμένα για την ετ μου ζήτησαν το μοριακό... 80€

Καλά οτι θελει κανει ο καθενας;; Στο γενεσις δε θελουν ουτε για ετ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...