Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η marselntina είπε:

Μακάρι!! Όπως είπα και χθες, κοντός ψαλμός αλληλούια!! χαχα

Εύχομαι να σου πάνε καλά όλα και να έχουμε σύντομα ένα θετικό τεστάκι και από εσένα στο πινακάκι μας ❤️

Αχ ευχαριστώ πολύ!!! Πρώτα εσύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Εμένα κορίτσια μου τυπικότατη στη ώρα της μου ήρθε πριν λίγο😜

@marselntina εε οχιιι και ήμουν σίγουρη για σένα.. ευχομαι να είσαι και να ειναι πολύ νωρίς κορίτσι μου..

@Eiffel έκανες 2 εξωσωματικές και δεν πέτυχαν κοριτσι μου? Γιατι? Ξερετε τον λόγο?

Η μια βιοχημική ήταν. Η άλλη αρνητική χοριακη.

Δεν πετυχαίνει αμέσως, δυστυχώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Άντρεα Μην στενοχωριεσαι!! Προχωράμε πιο δυνατές!!!!!! Θα γίνουν όλα όταν θέλουν αυτα!! Αρκεί να συνεχίσουμε να προσπαθούμε! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα με πολλα θετικα τεστακια για ολες κοριτσια μου!!!Εχω καλο προαισθημα για αυτο το μηνα οτι θα εχουμε πολλα θετικα και θα γεμισουμε μωρουλια...Στελνω απειρη θετικη ενεργεια και μπολικη μπεμπεδοσκονη απο εμενα και τον μπεμπη μου,φου φου να κολλησετε κι εσεις να ερθουν τα νινακια σας ❤

Περιμενουμε με αγωνια τα αποτελεσματα για τα κοριτσια που ΔΕΝ περιμενουν.Ποια θα κανει ποδαρικο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Η μια βιοχημική ήταν. Η άλλη αρνητική χοριακη.

Δεν πετυχαίνει αμέσως, δυστυχώς.

Λυπάμαι κοριτσι μου😕 τι θεματακι εχετε εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

@Άντρεα Μην στενοχωριεσαι!! Προχωράμε πιο δυνατές!!!!!! Θα γίνουν όλα όταν θέλουν αυτα!! Αρκεί να συνεχίσουμε να προσπαθούμε! ❤️

Ναι κοριτσι μ αυτο ακριβως! 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας καλό μήνα!είμαι κι εγώ μία καινούργια μανούλα κρατάω στην αγκαλιά μου ένα κοριτσάκι 5 μηνών! κάνω και μεταπτυχιακό και τώρα λίγο δυσκολεύομαι γιατί πρέπει να κάνω τη πτυχιακή μου εργασία. Το θέμα έχει να κάνει με τη σχέση της ανεπάρκειας της βιταμίνης d και την επιλόχεια κατάθλιψη. Προσπαθώ να μοιράσω ερωτηματολόγια και υπόσχομαι ότι δε κρατάει πολύ η απάντηση. Το ερωτηματολόγιο είναι ανώνυμο και Σας ζητώ να με βοηθήσετε, Σας στέλνω το παρακατω link απευθύνομαι στις μανούλες που γέννησαν πρόσφατα. Σας ευχαριστώ και περιμένω ανταπόκριση!  https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=DQSIkWdsW0yxEjajBLZtrQAAAAAAAAAAAAMAAOJWtKVUQzlTR1lVQUNUUzQxS1NWQUVVOU5XWU02My4u

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Εμένα κορίτσια μου τυπικότατη στη ώρα της μου ήρθε πριν λίγο😜

@marselntina εε οχιιι και ήμουν σίγουρη για σένα.. ευχομαι να είσαι και να ειναι πολύ νωρίς κορίτσι μου..

@Eiffel έκανες 2 εξωσωματικές και δεν πέτυχαν κοριτσι μου? Γιατι? Ξερετε τον λόγο?

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα. Που θα πάει κάποια στιγμή θα τον χάσει τον δρόμο η ακατανομαστη και δεν θα έρθει. Οποτε θες στείλε μου την καινούρια ημερομηνία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα. Που θα πάει κάποια στιγμή θα τον χάσει τον δρόμο η ακατανομαστη και δεν θα έρθει. Οποτε θες στείλε μου την καινούρια ημερομηνία 

31 Μαΐου lacostaki m! Εχω ακόμη 1 ευκαιρία στον Μάη! Αν και ελπίζω να προχωρήσουμε τη λαπαροσκόπηση και ας παει χαμένος😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κανένα δεν έχουν βρει.

Πωω ειναι για τρέλλα.. εύχομαι σύντομα τοτε κοριτσι μου να φυτευτεί ενα υγιέστατο σπορακι στη κοιλιά σου!💜🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Να έχουμε μια υπέροχη Κυριακή! 🥰

Εγώ χθες έκανα παλικαριες και καθόμουν με το κοντομανικο έξω παρόλο που είχε ψιλόβροχο. Τώρα ξύπνησα και φτερνιζομαι συνεχώς! Ελπίζω να μην αρρωστήσω! Όχι τίποτα αλλά δεν είμαστε για κρυολογήματα αυτήν την εποχή! Πω πω άνθρωπος δεν θα με πλησιάσει την επόμενη διετία!😄

@misofeggaro μου νομίζω σήμερα έχεις γενέθλια έτσι δεν είναι; Εγώ πάντως θα σου ευχηθώ! Να είσαι γερή, χαμογελαστή και ευτυχισμένη πάντα! Η ζωή να σου δώσει πίσω αυτά που σου στέρησε και του χρόνου στα γενέθλια σου να κρατάς αγκαλιά ένα πανέμορφο στρουμπουλο μωράκι!😘💗💗💗💗

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Να έχουμε μια υπέροχη Κυριακή! 🥰

Εγώ χθες έκανα παλικαριες και καθόμουν με το κοντομανικο έξω παρόλο που είχε ψιλόβροχο. Τώρα ξύπνησα και φτερνιζομαι συνεχώς! Ελπίζω να μην αρρωστήσω! Όχι τίποτα αλλά δεν είμαστε για κρυολογήματα αυτήν την εποχή! Πω πω άνθρωπος δεν θα με πλησιάσει την επόμενη διετία!😄

@misofeggaro μου νομίζω σήμερα έχεις γενέθλια έτσι δεν είναι; Εγώ πάντως θα σου ευχηθώ! Να είσαι γερή, χαμογελαστή και ευτυχισμένη πάντα! Η ζωή να σου δώσει πίσω αυτά που σου στέρησε και του χρόνου στα γενέθλια σου να κρατάς αγκαλιά ένα πανέμορφο στρουμπουλο μωράκι!😘💗💗💗💗

 

 

Καλημέρα!
Ναι σήμερα έχω γενέθλια. Ευχαριστώ για τις ευχές! Ελπίζω να μην κρύωσες! 


Ελάτε να σας κεράσω τουρτίτσα. 🎂

Και εύχομαι του χρόνου στα γενέθλια μου να έχουμε όλες αγκαλιά στρουμπουλαλαλαλαλά μωρά! %%-[smilie=love5.gif]


 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλημέρα! Έχω μια απορία-ανησυχια  σχετική με εγκυμοσύνη. Στον υπέρηχο μου στις 8ε κ1 το έμβρυο είχε 195 παλμούς. Ξέρει κάποια αν είναι πολλοί? Ή αν έχετε  παρόμοια εμπειρία? Ο γιατρός δεν μου είπε κάτι, αντιθέτως είπε ότι με βρίσκει εξαιρετικά. Εγω μονη μου ανησυχώ απο αυτα που διαβάζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
Ναι σήμερα έχω γενέθλια. Ευχαριστώ για τις ευχές! Ελπίζω να μην κρύωσες! 


Ελάτε να σας κεράσω τουρτίτσα. 🎂

Και εύχομαι του χρόνου στα γενέθλια μου να έχουμε όλες αγκαλιά στρουμπουλαλαλαλαλά μωρά! %%-[smilie=love5.gif]


 

Εγώ ευχαρίστως θα ερχόμουν. Τα γλυκά είναι η αδυναμία μου! Εντάξει δεν θα πω ψέματα! Και το φαγητό επίσης!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Κορίτσια Καλημέρα! Έχω μια απορία-ανησυχια  σχετική με εγκυμοσύνη. Στον υπέρηχο μου στις 8ε κ1 το έμβρυο είχε 195 παλμούς. Ξέρει κάποια αν είναι πολλοί? Ή αν έχετε  παρόμοια εμπειρία? Ο γιατρός δεν μου είπε κάτι, αντιθέτως είπε ότι με βρίσκει εξαιρετικά. Εγω μονη μου ανησυχώ απο αυτα που διαβάζω...

Μην διαβάζεις στο ίντερνετ κορίτσι μου. Εγώ προσπαθώ να το κόψω γιατί μονό κακό μου κάνει. Ο γιατρός προφανώς που έχει παρακολουθήσει άπειρες γυναίκες το έχει συναντήσει πολλές φορές αυτό. Για να σε βρίσκει τέλεια έτσι είναι. Μην βάζεις προβλήματα στο μυαλό σου που δεν υπάρχουν γιατί μόνο άγχος θα σου προκαλέσουν. Απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου! Έρχεται η κόρη!😄😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μην διαβάζεις στο ίντερνετ κορίτσι μου. Εγώ προσπαθώ να το κόψω γιατί μονό κακό μου κάνει. Ο γιατρός προφανώς που έχει παρακολουθήσει άπειρες γυναίκες το έχει συναντήσει πολλές φορές αυτό. Για να σε βρίσκει τέλεια έτσι είναι. Μην βάζεις προβλήματα στο μυαλό σου που δεν υπάρχουν γιατί μόνο άγχος θα σου προκαλέσουν. Απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου! Έρχεται η κόρη!😄😘

Σε Ευχαριστώ πολυ για τα ωραία σου λόγια. Είμαι πολύ αγχωμένη γενικά  κ δεν έχω χαρει ακόμα την εγκυμοσύνη...ψάχνω το παραμικρό απο τον φόβο μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! @misofeggaro χρόνια σου πολλά κοριτσάκι μου να τα χιλιάσεις και του χρόνου με ένα νινακια στην αγκαλίτσα ή στην κοιλίτσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro Χρόνια πολλά με υγεία...χρόνια δημιουργικά και ευτυχισμένα!! 🎉🎉🎂🎀🎈🎂

Τα επόμενα γενέθλια να περάσετε με το μωράκι σας!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro κοριτσαρα μας ομορφηηη χρονια πολλα με υγεια κ ευτυχισμένα σου ευχομαι του χρονου τετοια εποχή να κρατάς ενα μπεμπακι στην αγκαλιά σου. Να απολαυσει1 τη μερα σου στο έπακρο όσο μπορείς με την καραντινα . Σου εύχομαι οολα τα καλα του κοσμου στην αγκαλιά σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
Ναι σήμερα έχω γενέθλια. Ευχαριστώ για τις ευχές! Ελπίζω να μην κρύωσες! 


Ελάτε να σας κεράσω τουρτίτσα. 🎂

Και εύχομαι του χρόνου στα γενέθλια μου να έχουμε όλες αγκαλιά στρουμπουλαλαλαλαλά μωρά! %%-[smilie=love5.gif]


 

Χρόνια σου πολλα κορίτσι! Ευχομαι του χρόνου με ένα μωράκι στην αγκαλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
Ναι σήμερα έχω γενέθλια. Ευχαριστώ για τις ευχές! Ελπίζω να μην κρύωσες! 


Ελάτε να σας κεράσω τουρτίτσα. 🎂

Και εύχομαι του χρόνου στα γενέθλια μου να έχουμε όλες αγκαλιά στρουμπουλαλαλαλαλά μωρά! %%-[smilie=love5.gif]


 

Χρόνια πολλά κορίτσι μου! ! Τα επόμενα σου γενέθλια να έχεις το μπεμπακι σου αγκαλιά 😘😘🤰💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
Ναι σήμερα έχω γενέθλια. Ευχαριστώ για τις ευχές! Ελπίζω να μην κρύωσες! 


Ελάτε να σας κεράσω τουρτίτσα. 🎂

Και εύχομαι του χρόνου στα γενέθλια μου να έχουμε όλες αγκαλιά στρουμπουλαλαλαλαλά μωρά! %%-[smilie=love5.gif]


 

Χρόνια πολλά και καλά @misofeggaro!!!!! Με υγεία, μόνο χαρές και του χρόνου τέτοιο καιρό με ένα υγειέστατο μωράκι στην αγκαλίτσα σου :)  :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά @misofeggaro... Να είσαι υγιής κ αυτός να είναι ο μήνας σου!!!του χρόνου να γιορτάσεις αγκαλιά με το μωράκι σου!!!🌺🌺🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
Ναι σήμερα έχω γενέθλια. Ευχαριστώ για τις ευχές! Ελπίζω να μην κρύωσες! 


Ελάτε να σας κεράσω τουρτίτσα. 🎂

Και εύχομαι του χρόνου στα γενέθλια μου να έχουμε όλες αγκαλιά στρουμπουλαλαλαλαλά μωρά! %%-[smilie=love5.gif]


 

χρονια σου πολλα!!!να εχεις υγεια , αγαπη και ένα μωρακι συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...