Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε ; Είχα μέρες να γράψω εδώ γιατί γράφω και στην ομάδα εξωσωματικής!

Πέρασαν οι μέρες και το Σάββατο έχω την οωληψία να μου πάρουν τα ωαριάκια. Την άλλη εβδομάδα θα κάνω την εμβρυομεταφορά αν όλα πάνε καλά.:wub:

 

Με το καλό κορίτσι μου!! Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι μέσα στα θετικά του Ιούνη!! Να έχεσε και σε αυτό το θεματάκι να μας λες τα νέα σου!!

 

Κορίτσια εγώ χάθηκα αυτές τις μέρες, βγάζω διπλές βάρδιες στη δουλειά και δεν έχω χρόνο για τίποτα!! Ευτυχώς που δεν θα δοκιμάσουμε από αυτό το μήνα γιατί δεν υπάρχουν δυνάμεις για γλύκες μετά από 13ωρα 😛  Το μόνο θετικό με τη δουλειά πέρασαν οι μέρες χωρίς να το καταλάβω και αδιαθετώ τη Παρασκευή!! Περιμένω τον Ιούλη πώς και πώς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris 

@Starrr 

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!! Πραγματικά είμαι πολύ περίεργη να δω πότε τελικά θα αδιαθετησω γιατί για εμένα αυτές οι μέρες ωορρηξίας είναι συνήθως περασμένες.Για να δούμε..Βέβαια σε εμάς στο σπέρμα εντοπίζεται τι πρόβλημα αλλά ας βοηθήσουμε από όλες τι πλευρές. Ευχαριστώ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!! Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι μέσα στα θετικά του Ιούνη!! Να έχεσε και σε αυτό το θεματάκι να μας λες τα νέα σου!!

 

Κορίτσια εγώ χάθηκα αυτές τις μέρες, βγάζω διπλές βάρδιες στη δουλειά και δεν έχω χρόνο για τίποτα!! Ευτυχώς που δεν θα δοκιμάσουμε από αυτό το μήνα γιατί δεν υπάρχουν δυνάμεις για γλύκες μετά από 13ωρα 😛  Το μόνο θετικό με τη δουλειά πέρασαν οι μέρες χωρίς να το καταλάβω και αδιαθετώ τη Παρασκευή!! Περιμένω τον Ιούλη πώς και πώς!!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου πολύ.

Είμαι σίγουρη  μετά την επέμβαση θα τα καταφέρεις σύντομα να μείνεις εγκυούλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε ; Είχα μέρες να γράψω εδώ γιατί γράφω και στην ομάδα εξωσωματικής!

Πέρασαν οι μέρες και το Σάββατο έχω την οωληψία να μου πάρουν τα ωαριάκια. Την άλλη εβδομάδα θα κάνω την εμβρυομεταφορά αν όλα πάνε καλά.:wub:

 

Ωχ κοριτσάκι μου, μπράβο, να πάνε όλα τέλεια!!!! Οι πιθανότητες είναι με το μέρος μας!!!! Πιστεύω πάρα πολύ ότι σε λίγες μέρες θα μας ανακοινώσεις ευχάριστα!!!! Να σου κάνω μια ερώτηση? Σας βάλανε να κάνετε τεστ για τον κορονοϊό? Αν ναι, θα μου στείλεις που θα το κάνεις και πόσο κόστισε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Ναι ναι εννοείτε πως να τον εμπιστευτείς.. Και εμένα ο γιατρός δεν είπε ότι δεν μπορώ να ξεκινήσω προσπαθείες αλλά θα ήταν καλύτερα να περιμένουμε.. Και όπως έχω πει και πριν λίγες μέρες θα περιμένω έναν κύκλο αντι για 2 που είπε.. 

Οπότε κορίτσι μου πάμε για πολλές επαφές και επιτυχείς προσπάθειες😜😊 μακάρι τον άλλο μήνα να μας πεις τα ευχάριστα😍

Μακάρι.. Αν και τωρα ο κύκλος μου θα έχει χαλάσει πολύ θα συνεχίσω όπως και τον προηγούμενο μήνα που δεν είχα παρακολουθήσει ακριβώς τις μέρες ωορρηξίας και βλέπουμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε ; Είχα μέρες να γράψω εδώ γιατί γράφω και στην ομάδα εξωσωματικής!

Πέρασαν οι μέρες και το Σάββατο έχω την οωληψία να μου πάρουν τα ωαριάκια. Την άλλη εβδομάδα θα κάνω την εμβρυομεταφορά αν όλα πάνε καλά.:wub:

 

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου! Να έχεις πίστη, θετική σκέψη και ελπίδα (όπως το όνομα που διάλεξες). Εγώ σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία και θα περιμένουμε τον άλλο μήνα τα πιο ευχάριστα νέα! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!! Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι μέσα στα θετικά του Ιούνη!! Να έχεσε και σε αυτό το θεματάκι να μας λες τα νέα σου!!

 

Κορίτσια εγώ χάθηκα αυτές τις μέρες, βγάζω διπλές βάρδιες στη δουλειά και δεν έχω χρόνο για τίποτα!! Ευτυχώς που δεν θα δοκιμάσουμε από αυτό το μήνα γιατί δεν υπάρχουν δυνάμεις για γλύκες μετά από 13ωρα 😛  Το μόνο θετικό με τη δουλειά πέρασαν οι μέρες χωρίς να το καταλάβω και αδιαθετώ τη Παρασκευή!! Περιμένω τον Ιούλη πώς και πώς!!!

Αχ κορίτσια πόσο σε νιώθω.. Και εγώ με τόση δουλειά αυτές τις μέρες αυτό λέω.. Ευτυχώς περνάνε γρήγορα οι μέρες και πλησιάζει ο καιρός για νέες προσπάθειες.. Καλή υπομονή και καλό κουράγιο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Μακάρι.. Αν και τωρα ο κύκλος μου θα έχει χαλάσει πολύ θα συνεχίσω όπως και τον προηγούμενο μήνα που δεν είχα παρακολουθήσει ακριβώς τις μέρες ωορρηξίας και βλέπουμε.. 

Ναι και εγώ αυτό το άγχος είχα πως θα είναι ο κύκλος μου και περιμένω να δω αν θα είναι πάλι 28-30 ημερών η θα έχει αλλάξει.. Αλλά μην σε αγχώνει εσένα αυτό γιατί αν κάνεις μέρα παρά μέρα τις προσπάθειες σου για όλο τον μήνα δεν θα χάσεις τις γόνιμες σου και θα πετύχεις και την ωορρηξια σου και όλα θα πάνε τέλεια❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου το έκανα το τεστ και φυσικά ήταν αρνητικοτατο οπότε πάμε για τον επόμενο μήνα και βλέπουμε 

Δεν πειράζει lacostaki μου. Η ροή σου όμως πως είναι; Σου ήρθε κανονικά;

Εγώ πάντως αδιαθετησα σήμερα όπως το περίμενα. Κάθε μήνα που περνάει αρχίζω να νιώθω όλο και μεγαλύτερη θλίψη κάθε φορά που μου έρχεται περίοδος. Όμως δεν θέλω να με πάρει από κάτω. Το έζησα ήδη μια φορά. Δεν θέλω να το περάσω ξανά.☹️ Πιστέψτε με κορίτσια κάνω τεράστια προσπάθεια για να μην αρχίσω να κλαίω πάλι. Όχι όμως δεν θα του κάνω την χάρη! Κάποια στιγμή θα γράψω.... Lacostaki μου βάλε στο πινακακι Θετικό!😃

Προς το παρόν όμως βάλε με στις 24/6! 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν πειράζει lacostaki μου. Η ροή σου όμως πως είναι; Σου ήρθε κανονικά;

Εγώ πάντως αδιαθετησα σήμερα όπως το περίμενα. Κάθε μήνα που περνάει αρχίζω να νιώθω όλο και μεγαλύτερη θλίψη κάθε φορά που μου έρχεται περίοδος. Όμως δεν θέλω να με πάρει από κάτω. Το έζησα ήδη μια φορά. Δεν θέλω να το περάσω ξανά.☹️ Πιστέψτε με κορίτσια κάνω τεράστια προσπάθεια για να μην αρχίσω να κλαίω πάλι. Όχι όμως δεν θα του κάνω την χάρη! Κάποια στιγμή θα γράψω.... Lacostaki μου βάλε στο πινακακι Θετικό!😃

Προς το παρόν όμως βάλε με στις 24/6! 😄

Κορίτσι μου να σε ρωτήσω κάτι? Έχεις ήδη ένα παιδάκι, σωστά? Αν τα λέω σωστά ήταν φυσιολογική σύλληψη ή με κάποια βοήθεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν πειράζει lacostaki μου. Η ροή σου όμως πως είναι; Σου ήρθε κανονικά;

Εγώ πάντως αδιαθετησα σήμερα όπως το περίμενα. Κάθε μήνα που περνάει αρχίζω να νιώθω όλο και μεγαλύτερη θλίψη κάθε φορά που μου έρχεται περίοδος. Όμως δεν θέλω να με πάρει από κάτω. Το έζησα ήδη μια φορά. Δεν θέλω να το περάσω ξανά.☹️ Πιστέψτε με κορίτσια κάνω τεράστια προσπάθεια για να μην αρχίσω να κλαίω πάλι. Όχι όμως δεν θα του κάνω την χάρη! Κάποια στιγμή θα γράψω.... Lacostaki μου βάλε στο πινακακι Θετικό!😃

Προς το παρόν όμως βάλε με στις 24/6! 😄

Αχ κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι.. Όταν είναι να έρθει θα έρθει.. Ο θεούλης ξέρει καλύτερα ποτέ πρέπει να μας στείλει αυτό το δώρο❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν πειράζει lacostaki μου. Η ροή σου όμως πως είναι; Σου ήρθε κανονικά;

Εγώ πάντως αδιαθετησα σήμερα όπως το περίμενα. Κάθε μήνα που περνάει αρχίζω να νιώθω όλο και μεγαλύτερη θλίψη κάθε φορά που μου έρχεται περίοδος. Όμως δεν θέλω να με πάρει από κάτω. Το έζησα ήδη μια φορά. Δεν θέλω να το περάσω ξανά.☹️ Πιστέψτε με κορίτσια κάνω τεράστια προσπάθεια για να μην αρχίσω να κλαίω πάλι. Όχι όμως δεν θα του κάνω την χάρη! Κάποια στιγμή θα γράψω.... Lacostaki μου βάλε στο πινακακι Θετικό!😃

Προς το παρόν όμως βάλε με στις 24/6! 😄

Έχεις δίκιο, όμως αυτό που λες, προσπάθησε να καταπνιγεις το κλάμα που μπορεί να σου έρχεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Κορίτσι μου να σε ρωτήσω κάτι? Έχεις ήδη ένα παιδάκι, σωστά? Αν τα λέω σωστά ήταν φυσιολογική σύλληψη ή με κάποια βοήθεια?

Ναι φυσιολογική σύλληψη. Είχαμε ένα μικρό θεματακι με το σπέρμα αλλά ευτυχώς το λύσαμε εύκολα. Ο άντρας μου μίλησε ξανά με τον γιατρό και του είπε να κάνει ένα σπερμοδιαγραμμα μήπως έχει πάλι κάποιο μικρόβιο. Για να δούμε! Ελπίζω να τα καταφέρουμε πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Ναι ναι εννοείτε πως να τον εμπιστευτείς.. Και εμένα ο γιατρός δεν είπε ότι δεν μπορώ να ξεκινήσω προσπαθείες αλλά θα ήταν καλύτερα να περιμένουμε.. Και όπως έχω πει και πριν λίγες μέρες θα περιμένω έναν κύκλο αντι για 2 που είπε.. 

Οπότε κορίτσι μου πάμε για πολλές επαφές και επιτυχείς προσπάθειες😜😊 μακάρι τον άλλο μήνα να μας πεις τα ευχάριστα😍

Επίσης πήρα απαντήσεις από τις 13 μεταλλάξεις.. Έχω δύο ομοζυγιες στο MTHFR και Fxiii και ετεροζυγια στο GPIa.. Περιμένω τον γιατρό μου να μου πει τι κάνω.. Σιγουρα θα πρέπει να πάω σε αιματολογο. 

Υ. Γ Η παράθεση έγινε κατά λάθος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι φυσιολογική σύλληψη. Είχαμε ένα μικρό θεματακι με το σπέρμα αλλά ευτυχώς το λύσαμε εύκολα. Ο άντρας μου μίλησε ξανά με τον γιατρό και του είπε να κάνει ένα σπερμοδιαγραμμα μήπως έχει πάλι κάποιο μικρόβιο. Για να δούμε! Ελπίζω να τα καταφέρουμε πάλι!

Και μου θυμίζεις πόσο καιρό προσπαθείτε για το 2ο?

Ναι συμφωνώ για ένα ακόμα σπερμοδιάγραμμα. Μπορεί πάλι να είναι κάτι μικρό και τσακ μπαμ να διορθωθεί. Όπως και να χει αφού ήρθε το 1ο μπεμπέ θα έρθει και το 2ο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Καλή δύναμη στις προσπάθειες σας και ο μήνας που έρχεται να είναι τυχερός για όλες μας.Να σας ρωτήσω:Είμαι μόλις 8 μέρες απο την ωορρηξία κι όμως έχω πρισμένο στήθος και δέκατα 37 ,3.Θα μπορούσε να υπάρχουν συμπτώματα από τόσο νωρίς;;;Μου φαίνεται απίθανο αλλά ήθελα και την γνώμη σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Καλή δύναμη στις προσπάθειες σας και ο μήνας που έρχεται να είναι τυχερός για όλες μας.Να σας ρωτήσω:Είμαι μόλις 8 μέρες απο την ωορρηξία κι όμως έχω πρισμένο στήθος και δέκατα 37 ,3.Θα μπορούσε να υπάρχουν συμπτώματα από τόσο νωρίς;;;Μου φαίνεται απίθανο αλλά ήθελα και την γνώμη σας...

Η @Eiffel είχε δέκατα και είναι έγκυος!!!!!

Εγώ είχα και δεν ήμουν. Οπότε δε ξέρω αν τα δέκατα είναι σύμπτωμα! 

Μακάρι να να είσαι. Λίγες μέρες μείνανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν πειράζει lacostaki μου. Η ροή σου όμως πως είναι; Σου ήρθε κανονικά;

Εγώ πάντως αδιαθετησα σήμερα όπως το περίμενα. Κάθε μήνα που περνάει αρχίζω να νιώθω όλο και μεγαλύτερη θλίψη κάθε φορά που μου έρχεται περίοδος. Όμως δεν θέλω να με πάρει από κάτω. Το έζησα ήδη μια φορά. Δεν θέλω να το περάσω ξανά.☹️ Πιστέψτε με κορίτσια κάνω τεράστια προσπάθεια για να μην αρχίσω να κλαίω πάλι. Όχι όμως δεν θα του κάνω την χάρη! Κάποια στιγμή θα γράψω.... Lacostaki μου βάλε στο πινακακι Θετικό!😃

Προς το παρόν όμως βάλε με στις 24/6! 😄

Τελείωσε η περίοδος μου αλλά όχι κανονική ροή δεν είχα αυτή τη φορά ήταν πολλή ελαφριά.. Όχι δηλαδή ότι είχα και πότε βαριές περιόδους αλλά είχα τουλάχιστον για μια μέρα κόκκινο αίμα.. Αυτή τη φορά από την αρχή ως το τέλος ήταν πολύ ανοιχτό.. Προφανώς είναι τυχαίο... Να πω την αλήθεια κι εγώ παρόλο που το περίμενα στεναχωρηθηκα λίγο με το τεστ... Δεν ξέρω βρε κορίτσια ορισμένες φορές σκέφτομαι ότι ίσως δεν είναι γραφτό να γίνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Η @Eiffel είχε δέκατα και είναι έγκυος!!!!!

Εγώ είχα και δεν ήμουν. Οπότε δε ξέρω αν τα δέκατα είναι σύμπτωμα! 

Μακάρι να να είσαι. Λίγες μέρες μείνανε!!!

Σε ευχαριστω πολύ ! Σύντομα όλες μας .

Οποτε όλα είναι πιθανα...Τα δέκατα πρεπει να παραμένουν για μερες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Και μου θυμίζεις πόσο καιρό προσπαθείτε για το 2ο?

Ναι συμφωνώ για ένα ακόμα σπερμοδιάγραμμα. Μπορεί πάλι να είναι κάτι μικρό και τσακ μπαμ να διορθωθεί. Όπως και να χει αφού ήρθε το 1ο μπεμπέ θα έρθει και το 2ο! 

Αυτή τη φορά το ξεκινήσαμε πιο χαλαρά αλλά σίγουρα έχουμε γύρω στους 7- 8 μήνες που προσπαθούμε πιο στοχευμένα. Άρα θεωρώ ότι λογικά κάτι εμποδίσει. Αλλά τι;🧐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου! Να έχεις πίστη, θετική σκέψη και ελπίδα (όπως το όνομα που διάλεξες). Εγώ σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία και θα περιμένουμε τον άλλο μήνα τα πιο ευχάριστα νέα! 💗

Αχ σε ευχαριστώ πολύ γλυκούλα μου.  Έτσι όπως τα υπολογίζω μέχρι 15/6 θα ξερω. Θα έχω απάντηση.. θέλω τόσο πολύ να δω θετικό! 🥺♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@αννι αναρωτιέμαι τι εμποδίζει γιατί μπορεί αυτή την φορά να είναι κάτι άλλο. Εξάλλου κι εγώ πλέον δεν είμαι 34. Άρα μπορεί κι αυτό να παίζει κάποιο ρόλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η A&O είπε:

Ωχ κοριτσάκι μου, μπράβο, να πάνε όλα τέλεια!!!! Οι πιθανότητες είναι με το μέρος μας!!!! Πιστεύω πάρα πολύ ότι σε λίγες μέρες θα μας ανακοινώσεις ευχάριστα!!!! Να σου κάνω μια ερώτηση? Σας βάλανε να κάνετε τεστ για τον κορονοϊό? Αν ναι, θα μου στείλεις που θα το κάνεις και πόσο κόστισε???

Κορίτσι μου ναι είναι υποχρεωτική εξέταση για την οωληψια με μέθη. Στο Γενεσις το έκανα ,εκεί κάνω και την προσπάθεια. Είναι 90€ το μοριακό τεστ , γιατί αυτό είναι υποχρεωτικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@αννι αναρωτιέμαι τι εμποδίζει γιατί μπορεί αυτή την φορά να είναι κάτι άλλο. Εξάλλου κι εγώ πλέον δεν είμαι 34. Άρα μπορεί κι αυτό να παίζει κάποιο ρόλο.

Δεν εισαι μεγαλη κοριτσι μου. Έχεις κάνει όλες τις εξετάσεις;;Σαλπιγγογραφία ,ορμονικές κλπ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Δεν εισαι μεγαλη κοριτσι μου. Έχεις κάνει όλες τις εξετάσεις;;Σαλπιγγογραφία ,ορμονικές κλπ;;

Σαλπιγγογραφια έχω κάνει αλλά ορμονικές οχι( εκτός από το θυρεοειδή). Δεν θυμάμαι βέβαια αν η αιματολογος μου είχε βάλει και τέτοιες εξετάσεις γιατί είχα κάνει πάρα πολλές μετά την πρώτη παλινδρομη που είχα. Θα περιμένω το σπερμοδιαγραμμα του άντρα μου για να δω τι θα κάνω. Τον Ιούλιο πάντως που έχω τεστ Παπ σκέφτομαι να πω στον γιατρό να μου βάλει κάποιες ορμονικές να δούμε που βρισκόμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...