Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Δεν είναι σίγουρο όμως ότι δεν είσαι στις γόνιμες μέρες. Κάνε την επαφή σου για να είσαι σίγουρη ότι δεν χάνεις την ημέρα.

Αυτό σίγουρα, τουλάχιστον κάνω την προσπάθεια και βλέπουμε. Με το καλό να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου το τεστ θα το κάνω όταν τελειώσει αυτό το υποτιθέμενο αίμα ίσως και αύριο το πρωί πάντως θα σας ενημερώσω για το αποτέλεσμα αν και πιστεύω ότι θα είναι αρνητικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισα από τον γιατρό.. Μου είπε να μη σταματήσω τις προσπάθειες γτ δεν είχε προλάβει να σχηματιστεί τίποτα και στον υπέρηχο μου όλα φαίνονται καλά.. Λέω να τον ακούσω και να μη σταματήσουμε τώρα που πήραμε φορά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσάκια μου το τεστ θα το κάνω όταν τελειώσει αυτό το υποτιθέμενο αίμα ίσως και αύριο το πρωί πάντως θα σας ενημερώσω για το αποτέλεσμα αν και πιστεύω ότι θα είναι αρνητικο

Πότε δεν ξέρεις! Θα περιμένουμε νέα σου!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Μόλις γύρισα από τον γιατρό.. Μου είπε να μη σταματήσω τις προσπάθειες γτ δεν είχε προλάβει να σχηματιστεί τίποτα και στον υπέρηχο μου όλα φαίνονται καλά.. Λέω να τον ακούσω και να μη σταματήσουμε τώρα που πήραμε φορά.. 

Τέλεια! Εύχομαι τον άλλο μήνα κιόλας να μας στείλεις φωτογραφία το θετικό σου τεστακι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσάκια μου το τεστ θα το κάνω όταν τελειώσει αυτό το υποτιθέμενο αίμα ίσως και αύριο το πρωί πάντως θα σας ενημερώσω για το αποτέλεσμα αν και πιστεύω ότι θα είναι αρνητικο

Μην θεωρείς σίγουρο ότι θα είναι αρνητικό! Για να γεμίσει το πινακακι με θετικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η elephant είπε:

Κορίτσια, έκανα δεύτερο τεστάκι την ίδια ώρα περίπου με χθες. Το πάνω τεστάκι είναι το χθεσινό κ το κάτω το σημερινό. Τι λέτε?IMG_20200526_215743.thumb.jpg.ed4ba16e5ec8ebfbf0564788f925ff7f.jpg

Νομίζω μειώνεται. Οπότε λογικά αύριο ωορρηξία? Κάνε Κ ένα αύριο εάν έχεις να δεις ότι είναι αρνητικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Νομίζω μειώνεται. Οπότε λογικά αύριο ωορρηξία? Κάνε Κ ένα αύριο εάν έχεις να δεις ότι είναι αρνητικό. 

Κάνω πρώτη φορά και δεν ξέρω καθόλου πως λειτουργεί. Η ωορρηξία γίνεται 24 με 36 ώρες μετά το θετικό? Και επαφές τις μέρες πριν μετα το θετικό? Τα έχω λίγο μπερδεμένα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

Eiffel :ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:04/06

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:10/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 14/6

diana8: 17/03

Lacostaki: 19/6

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 24/06

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/06

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:22/6     

ntinaki83:18/6

A&O:13/6

Marina22 :19/6     

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:7/6  

Nicol:08/06

Kardoula1991:12/06

Ntianaki_08:31/5

Clairy:16/06

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε ; Είχα μέρες να γράψω εδώ γιατί γράφω και στην ομάδα εξωσωματικής!

Πέρασαν οι μέρες και το Σάββατο έχω την οωληψία να μου πάρουν τα ωαριάκια. Την άλλη εβδομάδα θα κάνω την εμβρυομεταφορά αν όλα πάνε καλά.:wub:

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η elephant είπε:

Κάνω πρώτη φορά και δεν ξέρω καθόλου πως λειτουργεί. Η ωορρηξία γίνεται 24 με 36 ώρες μετά το θετικό? Και επαφές τις μέρες πριν μετα το θετικό? Τα έχω λίγο μπερδεμένα..

Το θετικό είναι πάνω.... κάνε επαφές συνέχεια αυτές τις μέρες. Και τις προηγούμενες ημέρες να έκανες ακόμα καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η elephant είπε:

Κορίτσια, έκανα δεύτερο τεστάκι την ίδια ώρα περίπου με χθες. Το πάνω τεστάκι είναι το χθεσινό κ το κάτω το σημερινό. Τι λέτε?IMG_20200526_215743.thumb.jpg.ed4ba16e5ec8ebfbf0564788f925ff7f.jpg

Το πάνω είναι το θετικό. Νομίζω εφόσον ήταν προχθεσινό σήμερα είναι η μερα της οωρηξίας. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Το θετικό είναι πάνω.... κάνε επαφές συνέχεια αυτές τις μέρες. Και τις προηγούμενες ημέρες να έκανες ακόμα καλύτερα

Ευτυχώς τις προηγούμενες έκανα , χθες έφυγε η μέρα έτσι. Σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Το πάνω είναι το θετικό. Νομίζω εφόσον ήταν προχθεσινό σήμερα είναι η μερα της οωρηξίας. ..

Δλδ σχεδόν 2 24ωρα μετά είναι η ωορρηξία, δεν το ήξερα. Σε ευχαριστώ πολύ, θα τα σημειώσω όλα για να δούμε τελικά ποτέ θα αδιαθετησω και να αρχίσω να το καταλαβαίνω με τα τεστακια.ευχαριστω πολύ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ θεωρητικά σήμερα μπαίνω στις γόνιμες άρα με τα μούτρα. Ελπίζω να μην αδιαθετησω στις 15/6. Προσπαθώ να είμαι ήρεμη όσο μπορώ φυσικά. Για μένα προσωπικά ο Μάιος είναι μαγικός μήνας και μακάρι να συνεχίσει να είναι!!!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elephant είπε:

Δλδ σχεδόν 2 24ωρα μετά είναι η ωορρηξία, δεν το ήξερα. Σε ευχαριστώ πολύ, θα τα σημειώσω όλα για να δούμε τελικά ποτέ θα αδιαθετησω και να αρχίσω να το καταλαβαίνω με τα τεστακια.ευχαριστω πολύ :)

Αναλογα τα τεστ.. Πάντως γίνεται μεσα σε 24-48 ώρες στα περισσότερα.. Με πιο συχνό τις 36ώρες μετά

Ας πουμε εγω που παλια εκανα τα hometest τα στικακια είχα παρακολουθήσει με υπέρηχο και μου έβγαινε παράδειγμα θετικό Δευτέρα απόγευμα και είχα Τετάρτη πρωί οωρρηξία βάση υπερήχου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Μόλις γύρισα από τον γιατρό.. Μου είπε να μη σταματήσω τις προσπάθειες γτ δεν είχε προλάβει να σχηματιστεί τίποτα και στον υπέρηχο μου όλα φαίνονται καλά.. Λέω να τον ακούσω και να μη σταματήσουμε τώρα που πήραμε φορά.. 

Αχ μακάρι και εμένα ο γιατρός να μου έλεγε τα ίδια χάχα.. Ενώ και εγώ ήμουν καθαρή και όλα ήταν καλά είπε να περιμένουμε.. Τώρα μετράω λίγες μέρες ακόμα μέχρι να αδιαθετησω για να ξεκινήσουμε και εμείς προσπάθειες πάλι.. 

Εύχομαι αυτός ο μήνα να είναι ο τυχερός σου κορίτσι μου και όλα να πάνε καλά.. Έχω διαβάσει για πολλές γυναίκες που μείνανε εγκυουλες αμέσως😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!πηγα στη γιατρο μου ειπε οτι η κυστη που εχω ειναι σταθερη σε μεγεθος δεν εχει αλλαξει καθολου...μου ειπε να πάρουμε βιταμινες τις pregnacare και να αφησουμε να περασει κ το καλοκαιρι κ μετα να παμε να ψαχτουμε αν δεν εχει ερθει το μπεμπε...απλα μεχρι τοτε πρεπει να τσεκαρει παλι το θυροειδη του ο αντρας μου...γενικα μου ειπε ηρεμια κ χαλαρά να μην αγχωνομαστε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kardoula1991 είπε:

Αχ μακάρι και εμένα ο γιατρός να μου έλεγε τα ίδια χάχα.. Ενώ και εγώ ήμουν καθαρή και όλα ήταν καλά είπε να περιμένουμε.. Τώρα μετράω λίγες μέρες ακόμα μέχρι να αδιαθετησω για να ξεκινήσουμε και εμείς προσπάθειες πάλι.. 

Εύχομαι αυτός ο μήνα να είναι ο τυχερός σου κορίτσι μου και όλα να πάνε καλά.. Έχω διαβάσει για πολλές γυναίκες που μείνανε εγκυουλες αμέσως😊

Πίστευα ότι και εμένα θα μου πει να περιμένω.. Αλλά χωρίς να τον ρωτήσω μου είπε ότι ξεκινάω κανονικά προσπάθειες και άλλο που δεν ήθελα... Λέω να τον εμπιστευτώ.. Ελπίζω να πάνε όλα καλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Πίστευα ότι και εμένα θα μου πει να περιμένω.. Αλλά χωρίς να τον ρωτήσω μου είπε ότι ξεκινάω κανονικά προσπάθειες και άλλο που δεν ήθελα... Λέω να τον εμπιστευτώ.. Ελπίζω να πάνε όλα καλά.. 

Ναι ναι εννοείτε πως να τον εμπιστευτείς.. Και εμένα ο γιατρός δεν είπε ότι δεν μπορώ να ξεκινήσω προσπαθείες αλλά θα ήταν καλύτερα να περιμένουμε.. Και όπως έχω πει και πριν λίγες μέρες θα περιμένω έναν κύκλο αντι για 2 που είπε.. 

Οπότε κορίτσι μου πάμε για πολλές επαφές και επιτυχείς προσπάθειες😜😊 μακάρι τον άλλο μήνα να μας πεις τα ευχάριστα😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Αναλογα τα τεστ.. Πάντως γίνεται μεσα σε 24-48 ώρες στα περισσότερα.. Με πιο συχνό τις 36ώρες μετά

Ας πουμε εγω που παλια εκανα τα hometest τα στικακια είχα παρακολουθήσει με υπέρηχο και μου έβγαινε παράδειγμα θετικό Δευτέρα απόγευμα και είχα Τετάρτη πρωί οωρρηξία βάση υπερήχου..

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η elephant είπε:

Κάνω πρώτη φορά και δεν ξέρω καθόλου πως λειτουργεί. Η ωορρηξία γίνεται 24 με 36 ώρες μετά το θετικό? Και επαφές τις μέρες πριν μετα το θετικό? Τα έχω λίγο μπερδεμένα..

Καλό είναι στις γόνιμες μέρα παρά μέρα. Λογικά έχεις σήμερα ωορρηξία. Οπότε επαφή σήμερα αύριο μεθαύριο. Η σήμερα μεθαύριο..... Ελπίζω να χες κ τις προηγούμενες μέρες επαφές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η elephant είπε:

Ευτυχώς τις προηγούμενες έκανα , χθες έφυγε η μέρα έτσι. Σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια σου :)

Σήμερα πάλι.... κάντε γλυκες και αγάπες κοπελιά ζάχαρη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...