Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεξ κατά την εγκυμοσύνη


Recommended Posts

στις On 21/4/2020 at 10:51 ΠΜ, ο/η Clementina είπε:

Καλημέρα σε όλες τις κοπέλες! Κάτι ευχάριστο και πικάντικο για να περάσει η ώρα 😃

Μια απορία βρε παιδιά.. εντάξει είπαμε περιμένουμε παιδάκι αλλά και οι σεξουαλικές μας ορμές παραμένουν! Πως πάει η περίοδος με τον άντρα σας όσον αφορά τις σεξουαλικές επαφές; Θα χαρώ να μοιραστούμε απόψεις! 

Καλησπέρα!!!!!Εμείς όταν ήμουν έγκυος πριν δύο χρόνια κάναμε κανονικότητα!!!!Και κάθε μέρα σχεδόν....προσέχαμε φυσικά να μην πιέζεται η μικρή μας και δεν υπήρχε και εκσπερμάτωση εντός!!!!Αλλά όλα ήταν μια χαρά.....Σε αντίθεση με την αδερφή μου που δεν έκαναν απολύτως τίποτα!!!! Λίγη προσοχή θέλει και βουρ!!!!😅😛

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Γεια σας κορίτσια να ρωτήσω κάτι γιατί είμαι καινούργια κ δεν έχω καταλάβει.εμενα η γυναικολόγος μου είπε ότι μπορούμε να έχουμε επαφές κανονικά.(είμαι στον 2 μήνα)η εκσπερμάτιση μπορεί να γίνετε μέσα η απαγορεύεται τι σας έχουν πει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Γεια σας κορίτσια να ρωτήσω κάτι γιατί είμαι καινούργια κ δεν έχω καταλάβει.εμενα η γυναικολόγος μου είπε ότι μπορούμε να έχουμε επαφές κανονικά.(είμαι στον 2 μήνα)η εκσπερμάτιση μπορεί να γίνετε μέσα η απαγορεύεται τι σας έχουν πει??

Καλημέρα !απαγορευεται κορίτσι μου γιατί το σπερμα προκαλεί συσπάσεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Γεια σας κορίτσια να ρωτήσω κάτι γιατί είμαι καινούργια κ δεν έχω καταλάβει.εμενα η γυναικολόγος μου είπε ότι μπορούμε να έχουμε επαφές κανονικά.(είμαι στον 2 μήνα)η εκσπερμάτιση μπορεί να γίνετε μέσα η απαγορεύεται τι σας έχουν πει??

Η Εξπερμάτιση δεν απαγορεύεται! To σπέρμα προκαλεί συσπάσεις και ενδέχεται να προκαλέσει τον τοκετό όταν η εγκυμοσύνη έχει μπει στην τελική ευθεία.Μπορείς ελεύθερα να κάνεις σεξ εφόσον ο γιατρός σου το επιτρέπει :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα... εγώ γέννησα πριν από 10 μέρες και είχα επαφές όλο το διάστημα Όχι ελεύθερες όμως..  ελεύθερες είχαμε από την 37 εβδομάδα και μετά..  γέννησα την 40 εβδομάδα μετά από επαφή..  αμέσως μετά την επαφή ξεκίνησαν τα συμπτώματα τοκετού και σε 3 ώρες είχα γεννήσει..  να σημειώσω ήταν το δεύτερο μου παιδάκι κ ήταν όλα πιο εύκολα..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...