Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

Καλημερα  κοριτσια μου ομορφη κυριακη να εχετε!Μπραβο πολλα θετικα τεστακια τελειομηνες και ηρεμες εγκυμοσυνες με υγιεστατα μπεμπακια και καλες επιτυχιες σε οσες ειναι σε αναμονη χοριακης η προσπαθεια.Εγωα αναμονη ακομη 26 αδιαθετησα  και περιμενω την επομενη δοτρια δεν βρεθηκε ακομη,τα φιλια μου και μια πελωρια αγκαλια!!!Με ευχαριστα απο εδω και περα νεα.Υπομονη ελπιδα να στε θετικες ηρεμες και οσο το πιο δυνατον καλα ψυχολογικα,να προσεχετε τον ευατο σας και προετοιμαστε τον για καθε ενδεχομενο.

img_0867-1.jpg.f3d950e8d46aef5bc08833fe3e0e7ef2.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσια μου τα φωτα σας. Έκλεισα υπερηχο σε ιδιωτικο για 8 μαρτη θεωρητικα 6 εβδομάδων κ 6-7 ημερών νωριτερα δεν υπήρχε scan να μ κανουν. Εσεις στις ποσες εβδομαδες ακουτε καρδουλα? Λεει μεσα θα κοιταξει να δει αν ειναι στη μητρα θα κοιταξει ωοθηκες αν ειναι 1 η 2 καρδουλα και ποσο ακριβως εβδομαδων ειμαι. Θα κανω οτι μπορω να βρω ραντεβου για τριτη για χοριακη κ μετα παρασκευη.. καλα ειναι αυτα .. αγχωθηκα τωρα

Καλημέρα κορίτσι μου. Μην αγχώνεσαι καθόλου! Οι ημέρες που θα πας για χοριακη είναι μια χαρά. Πρέπει να διπλασιαστεί μέσα σε 2-3 ημέρες. Αυτό θα σου δώσει πληροφορίες πως εξελίσσεται η κύηση πριν πας στο γιατρό. Στον πρώτο υπέρηχο θα εξακριβώσει αν το ή τα νινακια σου είναι μέσα στην μήτρα. Στην περίπτωση σου βέβαια πολύ πιθανό να ακούσει και την καρδούλα γιατί θα πας πιο αργά. Εγώ ήμουν 7+ όταν την άκουσα και 5+ όταν έκανα τον πρώτο υπέρηχο.🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/2/2020 at 3:51 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εδώ είμαι έτοιμη να κλάψω εγώ! Τι χαρά είναι αυτή κορίτσι μου! Συγχαρητήρια!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 Με το καλό!!! Έχεις ένα υπέροχο μικρό νινακι στην κοιλίτσα σου!Συγνώμη αν σε τρόμαξα αλλά ξέρω ότι είναι καλό να ξεκινάς αμέσως τις ενέσεις! Κι επειδή κι εγώ πίστευα ότι είσαι για αυτό το είπα!Να πάρεις τον γιατρό σου να σε ενημερώσει. Θα περιμένουμε να μας πεις τις αντιδράσεις του αντρουλη σου!  Και πάλι πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Αγαπη μου ποσο σ ευχαριστω που με εβαλες σε σκεψεις...Να σου πω το τεστ το εκανα γιατι οντως φοβηθηκα λογω της θρομβοφιλιας μηπως ειμαι κ τελικα χωρις ενεσεις χασω το μωρο.Ομως προς το παρον ολα καλα,δε με τρομαξες αγαπη,αν δεν ησουν εσυ ακομη θα περιμενα να περασουν κι αλλες μερες κ ποιος ξερει τι θα γινοταν.1000 ευχαριστω κ συντομα να χαιρομαστε και για το αδερφακι που θα χαρισεις στο παιδακι σου ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/2/2020 at 4:12 ΜΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Θα τρελαθωωωω! 

Λαλαλαλαλλαλ,

Πόσο πολύ σου αξίζει αυτό το τεστακι! Πόσο πολύ σου αξίζει ένα γερό στρουμπουλο μωρό! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Να προσέχεις πολύ! 

Σ ευχαριστω τοσο πολυ κοριτσακι μου!!!!Γερο να ειναι μονο αυτο...Εσενα σου αξιζουν πολλα περισσοτερα,τα εχουμε πει...Περιμενω με πολλη αγωνια για ολα τα κοριτσια να γεμισουμε το πινακακι μας με θετικα και λιγο παραπανω για εσενα που σου εχω μια εξτρα αδυναμια!!!🍼🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Μην αγχώνεσαι καθόλου! Οι ημέρες που θα πας για χοριακη είναι μια χαρά. Πρέπει να διπλασιαστεί μέσα σε 2-3 ημέρες. Αυτό θα σου δώσει πληροφορίες πως εξελίσσεται η κύηση πριν πας στο γιατρό. Στον πρώτο υπέρηχο θα εξακριβώσει αν το ή τα νινακια σου είναι μέσα στην μήτρα. Στην περίπτωση σου βέβαια πολύ πιθανό να ακούσει και την καρδούλα γιατί θα πας πιο αργά. Εγώ ήμουν 7+ όταν την άκουσα και 5+ όταν έκανα τον πρώτο υπέρηχο.🥰

Καλημεραααα.. ειχα λιγο καφε  στ σερβιετακι οχι σκουπισμα ομβς να φοβηθω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η st3llina είπε:

Αγαπη μου ποσο σ ευχαριστω που με εβαλες σε σκεψεις...Να σου πω το τεστ το εκανα γιατι οντως φοβηθηκα λογω της θρομβοφιλιας μηπως ειμαι κ τελικα χωρις ενεσεις χασω το μωρο.Ομως προς το παρον ολα καλα,δε με τρομαξες αγαπη,αν δεν ησουν εσυ ακομη θα περιμενα να περασουν κι αλλες μερες κ ποιος ξερει τι θα γινοταν.1000 ευχαριστω κ συντομα να χαιρομαστε και για το αδερφακι που θα χαρισεις στο παιδακι σου ❤❤❤❤

Θα σου έστελνα μήνυμα τώρα για να μας πεις τα νέα σου. Είδες το νινακι σου; Ακούσατε καρδούλα; Πόσο χαίρομαι!😃 Η φίλη μου έχει θρομβοφιλια και ο γιατρός της είχε πει ότι και μια ημέρα καθυστέρηση να έχει να κάνει αμέσως τέστ γιατί είναι πολύ σημαντικό για την εξέλιξη της κύησης. Γι' αυτό στο είπα επειδή πίστευα ότι είσαι και φοβήθηκα μήπως το αφήσεις κι άλλο. Εξάλλου για αυτό δεν είμαστε εδώ; Για να βοηθάμε η μία την άλλη! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ για τα λόγια σου και την ευχή σου. Μακάρι να του χαρίσω ένα αδερφάκι! Εκτός από εμένα άρχισε να το ζητάει κι εκείνος!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evie2 είπε:

Καλημεραααα.. ειχα λιγο καφε  στ σερβιετακι οχι σκουπισμα ομβς να φοβηθω???

Καλημέρα! Εμένα κάποιες φορές όταν μένουν τα υγρά του κόλπου στο σερβιετακι σκουρενουν ενώ δεν έχω αιμορραγία. Μήπως συμβαίνει κάτι τέτοιο; παρακολουθησε το όμως, και προσπάθησε να μην κουράζεσαι και κάνεις έντονη δραστηριότητα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα εκανα τεστ αρνητικο δεν φαινεται τπτ ... ουτε αυτο που φαινοταν χθες... αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι ισως εκανα αργοτερα ωορρηξια κ γιαυτο αργει !!! Θα ερθει που θα παει !!! Σαα ευχαριστω για ολα !! 😊 θα συνεχισουμε μεχρι να φτασουμε τον στοχο μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! Εμένα κάποιες φορές όταν μένουν τα υγρά του κόλπου στο σερβιετακι σκουρενουν ενώ δεν έχω αιμορραγία. Μήπως συμβαίνει κάτι τέτοιο; παρακολουθησε το όμως, και προσπάθησε να μην κουράζεσαι και κάνεις έντονη δραστηριότητα. 

Αστα να πανε μολις ηρθα δουλεια 12ωρο σμρ  θα προσπαθησω να χρησιμοποιήσω το θεμα με τη μεση μ για να λουφαρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evie2 είπε:

Αστα να πανε μολις ηρθα δουλεια 12ωρο σμρ  θα προσπαθησω να χρησιμοποιήσω το θεμα με τη μεση μ για να λουφαρω 

Ναι κορίτσι μου, προσπάθησε να μην σκύβεις και να μην σηκώνεις βάρος. Η ορθοστασία δεν πειράζει τόσο. Αν χρειαστεί να σκύψεις καντο λυγιζοντας τα γόνατα στο πλάι και όχι λυζιζοντας τη μεση.  Και αν πρέπει να σηκώσεις βάρος προσπάθησε να το ρίχνεις στα χέρια όχι στο σώμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημεραααα.. ειχα λιγο καφε  στ σερβιετακι οχι σκουπισμα ομβς να φοβηθω???

Είναι πολύ συνηθισμένο. Προσπάθησε να μην κουράζεσαι πάρα πολύ. Το καφέ συνήθως είναι παλιό αίμα. Μάλλον κάποιο υπόλειμμα. Μην κάνεις απότομες κινήσεις και φυσικά μην σηκώνεις βαριά πράγματα.💗 Να κάνεις μαζί με την χοριακη και προγεστερόνη.🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσια μου τα φωτα σας. Έκλεισα υπερηχο σε ιδιωτικο για 8 μαρτη θεωρητικα 6 εβδομάδων κ 6-7 ημερών νωριτερα δεν υπήρχε scan να μ κανουν. Εσεις στις ποσες εβδομαδες ακουτε καρδουλα? Λεει μεσα θα κοιταξει να δει αν ειναι στη μητρα θα κοιταξει ωοθηκες αν ειναι 1 η 2 καρδουλα και ποσο ακριβως εβδομαδων ειμαι. Θα κανω οτι μπορω να βρω ραντεβου για τριτη για χοριακη κ μετα παρασκευη.. καλα ειναι αυτα .. αγχωθηκα τωρα

Καλημέρα! Να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη! 6+2 έκανα τον πρώτο υπέρηχο και είδαμε σάκο και λεκιθικο ασκό μόνο. Αυτά περιμέναμε κιόλας για εκείνη την εβδομάδα! 8+2 ο δεύτερος υπέρηχος (έλειπα στο ενδιάμεσο και γι' αυτό πήγε τόσο μετά) και ακούσαμε καρδιά 177 παλμούς! Οπότε ναι μπορεί και να μην ακούσεις καρδούλα, να το έχεις στο νου σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Είναι πολύ συνηθισμένο. Προσπάθησε να μην κουράζεσαι πάρα πολύ. Το καφέ συνήθως είναι παλιό αίμα. Μάλλον κάποιο υπόλειμμα. Μην κάνεις απότομες κινήσεις και φυσικά μην σηκώνεις βαριά πράγματα.💗 Να κάνεις μαζί με την χοριακη και προγεστερόνη.🥰

Οκ αγαπη ευχαριστώ.  Ευτυχως σρη δουλειά με βαλανε σε περιορισμενα καθηκοντα λογω μεσης πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος οποτς απαγορευετε να σηκωσω να γυροσω ασθενη η να κανω το οτιδηποτς απλα φαρμακα τα βασικα ... θα προσπαθησω να λουφαρω σμρ οσο μπορω κ αυριο.ευχαροστω κοριτσια μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Αστα να πανε μολις ηρθα δουλεια 12ωρο σμρ  θα προσπαθησω να χρησιμοποιήσω το θεμα με τη μεση μ για να λουφαρω 

Καλημέρα!! Ρωτάω εγώ τώρα.. Αν πεις στη δουλειά σου ότι έκανες τεστ και είναι θετικό δεν θα σε προσέξουν;; ή δεν θες να το ανακοινώσεις ακόμα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!! Ειπα να μπω και εγώ στην παρέα σας μιας και ο Φλεβάρης μου έφερε το θετικό το τεστ 7/2 και όντως αποδείχθηκε γουρλιδικος μήνας απ' ότι είδα και από το πινακακι πολύ θετικό τεστ!!!! Εύχομαι όσες είδατε θετικό να έχουμε μια καλή κ τελειομεινη εγκυμοσύνη και στα υπόλοιπα κορίτσια σύντομα με θετικό τεστακι στα χέρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα!! Ρωτάω εγώ τώρα.. Αν πεις στη δουλειά σου ότι έκανες τεστ και είναι θετικό δεν θα σε προσέξουν;; ή δεν θες να το ανακοινώσεις ακόμα;; 

Δεν θελω να τ ανακοινώσω εκτος αν με εβαζαν σε απομονωση με κατι κολλιτικο. Οτι στη μαμα μ ουτε στην πεθερα μ το εχουμε πει Σκεψου  φοβαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Fanioko είπε:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!! Ειπα να μπω και εγώ στην παρέα σας μιας και ο Φλεβάρης μου έφερε το θετικό το τεστ 7/2 και όντως αποδείχθηκε γουρλιδικος μήνας απ' ότι είδα και από το πινακακι πολύ θετικό τεστ!!!! Εύχομαι όσες είδατε θετικό να έχουμε μια καλή κ τελειομεινη εγκυμοσύνη και στα υπόλοιπα κορίτσια σύντομα με θετικό τεστακι στα χέρια!!!

Mπραβο κορίτσι μου με το καλό!!!! Όλα καλά να σ πάνε κ να κρατάς σύντομα το μωρουλι σου αγκαλιά... Εννοειται πως θα μπεις κ στο πινακακι μας με τα θετικά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Δεν θελω να τ ανακοινώσω εκτος αν με εβαζαν σε απομονωση με κατι κολλιτικο. Οτι στη μαμα μ ουτε στην πεθερα μ το εχουμε πει Σκεψου  φοβαμαι

Επισης ειναο λογικο να εχω απο τωρα αναγουλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσια μου τα φωτα σας. Έκλεισα υπερηχο σε ιδιωτικο για 8 μαρτη θεωρητικα 6 εβδομάδων κ 6-7 ημερών νωριτερα δεν υπήρχε scan να μ κανουν. Εσεις στις ποσες εβδομαδες ακουτε καρδουλα? Λεει μεσα θα κοιταξει να δει αν ειναι στη μητρα θα κοιταξει ωοθηκες αν ειναι 1 η 2 καρδουλα και ποσο ακριβως εβδομαδων ειμαι. Θα κανω οτι μπορω να βρω ραντεβου για τριτη για χοριακη κ μετα παρασκευη.. καλα ειναι αυτα .. αγχωθηκα τωρα

Κορίτσι μου εγώ πήγα ακριβώς στις μέρες που θα πας κι εσύ και ακούσαμε καρδούλα..:) αλλά και να μην ακούσεις θα δεις σίγουρα τους σάκους και ότι είναι ενδομήτριο ❤️ προσπάθησε να μην αγχώνεσαι όσο γίνεται κανε όμορφες σκέψεις :) ..κι εγώ είχα καφέ ροζ σταγόνες στην αρχή και ο γιατρός μου έδωσε ένα ουτροζεσταν το βράδυ για όλο το δώρο τρίμηνο και δεν ξαναείδα..είναι προγεστερόνη όπως είπε κ η Ευάγγελος..εγώ το είχα πει μόνο στην δική μου οικογένεια γιατί κι εγώ είχα φόβο μεγάλο μέχρι να ακούσουμε καρδούλα και μετα το είπαμε και στην οικογένεια του αγοριού μου..σε όλους τους άλλους μετά την αυχενική..λουφαρε όσο μπορείς και κυρίως προσπάθησε να ξεχάστεις και να είσαι ήρεμη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Evie2 είπε:

Επισης ειναο λογικο να εχω απο τωρα αναγουλα??

Αν σκεφτείς ότι εγώ εχει τυχει να εχω αναγούλες πριν την περίοδο ακόμα και τον καιρό που δεν προσπαθούσα... Το βρίσκω φυσιολογικό για σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσι μου εγώ πήγα ακριβώς στις μέρες που θα πας κι εσύ και ακούσαμε καρδούλα..:) αλλά και να μην ακούσεις θα δεις σίγουρα τους σάκους και ότι είναι ενδομήτριο ❤️ προσπάθησε να μην αγχώνεσαι όσο γίνεται κανε όμορφες σκέψεις :) ..κι εγώ είχα καφέ ροζ σταγόνες στην αρχή και ο γιατρός μου έδωσε ένα ουτροζεσταν το βράδυ για όλο το δώρο τρίμηνο και δεν ξαναείδα..είναι προγεστερόνη όπως είπε κ η Ευάγγελος..εγώ το είχα πει μόνο στην δική μου οικογένεια γιατί κι εγώ είχα φόβο μεγάλο μέχρι να ακούσουμε καρδούλα και μετα το είπαμε και στην οικογένεια του αγοριού μου..σε όλους τους άλλους μετά την αυχενική..λουφαρε όσο μπορείς και κυρίως προσπάθησε να ξεχάστεις και να είσαι ήρεμη ❤️

Αυτο θα κάνω θα ηρεμησω. Θελω ν τ πω στη μαμα μ αλλα ξερω οτι θα χαρει πολυ κ θα της ξεφυγει την ξερω καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 26-27/2

Alex2016: ?

 

ioannastr: 08/3

Kostef: 12/02

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/02 

Denizz: 29/02

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

PAPA EVA: 10/03

@lactaki

Καλημέρα ΠΗΤ 06/09 βάλε με εμένα και θα σας πω πιο σίγουρα σε λίγες μέρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Αυτο θα κάνω θα ηρεμησω. Θελω ν τ πω στη μαμα μ αλλα ξερω οτι θα χαρει πολυ κ θα της ξεφυγει την ξερω καλα

Μου θύμησες την ξαδέρφη μου τώρα που το είπε εμπιστευτικά στην μαμά της και την άλλη ημέρα της έδινε συγχαρητήρια η μισή γειτονιά!😄 Αχ μωρέ φαντάσου τι χαρά έχουν! Είναι μάνες και ξέρουν πόσο σπουδαίο είναι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι στην 5ε κ 2η ημερών και την Παρασκευή που θα είμαι 6ε θα πάμε για τον πρώτο υπέρηχο και θα ήθελα πολύ να ακούσουμε καρδούλα αλλά μάλλον θα είναι νωρίς!! Και εμείς μόνο  στους γονείς μου το είπαμε και στην δουλειά Μ γιατί δουλεύω με Αμεα και μετά τον 1 υπέρηχο θα το πούμε και στην πεθερά μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/2/2020 at 2:00 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:6/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 26-27/2

Alex2016: ?

 

ioannastr: 08/3

Kostef: 12/02

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/02 

Denizz: 29/02

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

PAPA EVA: 10/03

@lactaki

@Fanioko καλώς ήρθες στην παρέα μας και στο πινακακι μας.. Να έχεις μια τελειομγνη εγκυμοσυνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...