Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 17 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τώρα ζηλεψα! Είπα να σας στείλω και την δική μου θέα! Να δούμε και λίγο βουνό! 

IMG_20200203_163711.jpg

Και η βόρεια Ελλάδα όμως έχει τις ομορφιές της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι! Ναι! Εγώ θα είμαι μέσα! 

Ναι κ εγώ!!! @misofeggaro περιμένουμε ΟΛΕΣ τη θετική χοριακή σου!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

 Καλέ και εγώ έχω τα ίδια πονακια αφού ξυπνάω το πρωί και λέω πάει θα μου έρθει τελικά και πάει ο σπόρος! Πώς κρατιεσαι? Κάνε ένα τεστ ένα κάτι!!!!

Έχω ξοδέψει άπειρα τεστ και λεφτά με την ιδέα ότι ήμουν έγκυος και τελικά κατέληγα να το παίρνω χειρότερα. Έτσι είπα τέλος! Μόνο αν έχω καθυστέρηση θα κάνω. Έστω και μια ημέρα. Ξέρεις νομίζω ότι θα το καταλάβω όταν θα μείνω! Μακάρι να κάνω λάθος αυτή τη φορά! Θέλω όμως να το παίρνω χαλαρά γιατί τα πέρασα όλα αυτά και κόντεψα να πάθω κατάθλιψη. Δεν ξέρεις πόσο απίστευτη χαρά μου δίνει να βλέπω όλα αυτά τα θετικά. Μπαίνω στη θέση όλων αυτών των κοριτσιών και χαίρομαι με την χαρά τους γιατί ξέρω πόσο μεγάλη ευλογία είναι να είσαι μητέρα! Τώρα αν είναι να ξαναγίνει...θα γίνει. Εγώ μέχρι τότε θα είμαι εδώ να σας στηρίζω και να με στηρίζετε φυσικά!😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να συντονιστούμε αλλά μέχρι να πάει 12 μιση μην έχουμε καμια έκτακτη εμφάνιση...
Έχω σουβλιές και σφίξιμο μια πιθαμή κάτω από τον αφαλό... Και νιώθω λες και τράκαρα με τανκς ...
Πήγα τουαλέτα τώρα, ευτυχώς τπτ...
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Να συντονιστούμε αλλά μέχρι να πάει 12 μιση μην έχουμε καμια έκτακτη εμφάνιση...
Έχω σουβλιές και σφίξιμο μια πιθαμή κάτω από τον αφαλό... Και νιώθω λες και τράκαρα με τανκς ...
Πήγα τουαλέτα τώρα, ευτυχώς τπτ...
 

Σου ευχομαι ο, τι καλύτερο! 

🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Παρούσα! 

33η μέρα σήμερα και κανένα σημάδι... 

Λέω να πάω για χοριακη... 

 

Περιμένουμε με ανυπομονησία το εύχομαι με όλη μου τη καρδιά να είσαι έγκυος κορίτσι μου!

@gorgona Πόσο χαίρομαι να μαθαίνω τέτοια νέα. Παίρνουμε δύναμη βλέποντας συνέχεια θετικά τεστάκια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Να συντονιστούμε αλλά μέχρι να πάει 12 μιση μην έχουμε καμια έκτακτη εμφάνιση...
Έχω σουβλιές και σφίξιμο μια πιθαμή κάτω από τον αφαλό... Και νιώθω λες και τράκαρα με τανκς ...
Πήγα τουαλέτα τώρα, ευτυχώς τπτ...
 

Μακαρι να μην σου ερθει και να εχουμε θετικα νεα !!! Κοριτσια μου χαιρομαι πολυ που βλεπω θετικα να γεμισει οοολο το πινακακι μας 🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Να συντονιστούμε αλλά μέχρι να πάει 12 μιση μην έχουμε καμια έκτακτη εμφάνιση...
Έχω σουβλιές και σφίξιμο μια πιθαμή κάτω από τον αφαλό... Και νιώθω λες και τράκαρα με τανκς ...
Πήγα τουαλέτα τώρα, ευτυχώς τπτ...
 

Μισοφέγγαρο πήγα και εγώ για χοριακη δεν άντεξα θα ξέρω το απόγευμα!!! Περιμένω νούμερο μεγαλοοοοο!!! 34 μέρα ακόμα καθαρή αλλά με πονους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η gorgona είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Περίμενα πως και πως να φύγει ο αρραβωνιαστικός μου από το σπίτι να κάνω το τεστ μόνη μου.... Πιστεύω πως κάνω λάθος καλά βλέπω έτσι;;;

IMG-aa5fdf855fb20c15d94af32ac527a650-V.jpg

Εεειιιιιιιι είσαι εγκυουλααααααα μπραβοοοοοοοοοοο ,μωράκια παντουυυυυυυυ :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Μισοφέγγαρο πήγα και εγώ για χοριακη δεν άντεξα θα ξέρω το απόγευμα!!! Περιμένω νούμερο μεγαλοοοοο!!! 34 μέρα ακόμα καθαρή αλλά με πονους

Μισοφέγγαρο Από εσένα περιμένω νούμερο μεγάλο εεε;;;!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Μισοφέγγαρο πήγα και εγώ για χοριακη δεν άντεξα θα ξέρω το απόγευμα!!! Περιμένω νούμερο μεγαλοοοοο!!! 34 μέρα ακόμα καθαρή αλλά με πονους

Κοριτσιι μου μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαιιιι να ειναιιι θετικη η χοριακη σου και να χαρουμε ολες μαζι για σενα !!!! 🍼🍼🍼♥️♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Μισοφέγγαρο πήγα και εγώ για χοριακη δεν άντεξα θα ξέρω το απόγευμα!!! Περιμένω νούμερο μεγαλοοοοο!!! 34 μέρα ακόμα καθαρή αλλά με πονους

Τέτοια πες μου!
Θα ανοίξω σαμπανια! (υπάρχουν χωρίς αλκοολ άραγες;;;)
Αννια Σαμπάνιαααα!
Και εγώ καθαρή αλλά με πόνους 33η...
Εμένα η καλή μου μικροβιολόγος αφού άρπαξε το 20ρικάκι είπε ότι θα την βγάλει μετά τις 12μιση...
Άντε και το δικό σου μεγάλο να είναι ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσια..

Είχα να γράψω λίγες μέρες και βλέπω πολλά θετικά. Συγχαρητήρια στις εγκυούλες.

Ξεκίνησε τέλεια ο μήνας!

@Αννια27 @misofeggaro εύχομαι τριψήφια νούμερα. Μακάρι κορίτσια, μακάρι γιατί και οι δύο με διαφορετικό τρόπο βέβαια έχετε πονέσει και ταλαιπωρηθεί πάρα πολύ!

Εγώ κορίτσια βρίσκομαι στην 7η μέρα κύκλου. Θα κανω τεστ οωρρηξιας , δεν θα παω γιατρο. Κανόνισα το χειρουργείο για τον επόμενο κύκλο τελικά. 

Το έχω παρει χαλαρά γτ έτσι και αλλιώς πάω για επέμβαση οπότε ότι είναι να γίνει θα γίνει και εύχομαι μετά το χειρουργείο να δω και εγω θετικό.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Τέτοια πες μου!
Θα ανοίξω σαμπανια! (υπάρχουν χωρίς αλκοολ άραγες;;;)
Αννια Σαμπάνιαααα!
Και εγώ καθαρή αλλά με πόνους 33η...
Εμένα η καλή μου μικροβιολόγος αφού άρπαξε το 20ρικάκι είπε ότι θα την βγάλει μετά τις 12μιση...
Άντε και το δικό σου μεγάλο να είναι ❤️ 

Αααα εγώ έδωσα 10ρακι γι'αυτό με αργεί;;; Χαχαχαχα περιμένω νέα σουυυυυυυυ 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Kαλημέρα κοριτσια..

Είχα να γράψω λίγες μέρες και βλέπω πολλά θετικά. Συγχαρητήρια στις εγκυούλες.

Ξεκίνησε τέλεια ο μήνας!

@Αννια27 @misofeggaro εύχομαι τριψήφια νούμερα. Μακάρι κορίτσια, μακάρι γιατί και οι δύο με διαφορετικό τρόπο βέβαια έχετε πονέσει και ταλαιπωρηθεί πάρα πολύ!

Εγώ κορίτσια βρίσκομαι στην 7η μέρα κύκλου. Θα κανω τεστ οωρρηξιας , δεν θα παω γιατρο. Κανόνισα το χειρουργείο για τον επόμενο κύκλο τελικά. 

Το έχω παρει χαλαρά γτ έτσι και αλλιώς πάω για επέμβαση οπότε ότι είναι να γίνει θα γίνει και εύχομαι μετά το χειρουργείο να δω και εγω θετικό.

 

Κορίτσι μουυυ γλυκοοοοοο όλα θα πάνε τελειαααααα ,να μην ανησυχείς καθόλου και ότι θες είμαστε εδώ μην το ξεχνάς :-) !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μουυυ γλυκοοοοοο όλα θα πάνε τελειαααααα ,να μην ανησυχείς καθόλου και ότι θες είμαστε εδώ μην το ξεχνάς :-) !!! 

Το ξέρω γλυκούλα μου και σας ευχαριστώ πολύ. Όλες εδώ μέσα στηρίζουμε η μια την άλλη και είναι πολύ σημαντικό.

Έχω καλό προαίσθημα για σένα. Δεν ξέρω πίστεύω ότι έγινε το θαυματάκι σου αυτή τη φορά! Ανυπομονώ πάρα πολύ να μας πεις ότι είναι θετική η χοριακή σου!!

Μακάρι να βγει το ένστικτό μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Αννια27 και @misofeggaro σ'ανναμενα κάρβουνα θα μας έχετε κοριτσαρες μου άντε να δούμε θετικές χοριακες και θα βρω εγώ Και σαμπάνια χωρίς αλκοόλ και ότι θέλετε..δεν γίνεται μόλις γεμίσει το πινακακι θετικά θα κανονίσουμε μια συνάντηση να πιούμε στην υγειά μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Έχω ξοδέψει άπειρα τεστ και λεφτά με την ιδέα ότι ήμουν έγκυος και τελικά κατέληγα να το παίρνω χειρότερα. Έτσι είπα τέλος! Μόνο αν έχω καθυστέρηση θα κάνω. Έστω και μια ημέρα. Ξέρεις νομίζω ότι θα το καταλάβω όταν θα μείνω! Μακάρι να κάνω λάθος αυτή τη φορά! Θέλω όμως να το παίρνω χαλαρά γιατί τα πέρασα όλα αυτά και κόντεψα να πάθω κατάθλιψη. Δεν ξέρεις πόσο απίστευτη χαρά μου δίνει να βλέπω όλα αυτά τα θετικά. Μπαίνω στη θέση όλων αυτών των κοριτσιών και χαίρομαι με την χαρά τους γιατί ξέρω πόσο μεγάλη ευλογία είναι να είσαι μητέρα! Τώρα αν είναι να ξαναγίνει...θα γίνει. Εγώ μέχρι τότε θα είμαι εδώ να σας στηρίζω και να με στηρίζετε φυσικά!😘💗

Αχ λογικό κορίτσι! Εντάξει λοιπόν Παρασκευή ! Δεν αργεί! Άντε πάμε γερά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι τίποτα αλλά έχω και τον αρακά στο μάτι και πάω κι έρχομαι όλη την ώρα! Σαν το γεφύρι της Άρτας τον κατάντησα τον καημένο! 

Νηστικοί θα μείνουμε σήμερα μου φαίνεται!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...