Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Θα τα λέμε και εκεί τότε εγώ την τρίτη θα πάρω τηλ να κλείσω ραντεβού για επιτροπή και σιγά σιγά μαζεύω!!

Ολα να πανε καλα κοπελα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!

Εγώ πλέον προχωράω σε εξωσωματική οπότε και έχω χαθεί από αυτό το θεματάκι! Σας εύχομαι πραγματικά ό,τι το καλύτερο και σύντομα να έχετε ευχάριστα! Ειδικά @lactaki @Χρυσάφω @Maroulita? @Σταυρι που είστε πια οι παλιές που βλέπω ακόμα συχνά στο θεματάκι κ μοιραστήκαμε τόσα! Κ φυσικά σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! Όσο για το αγαπημένο club των 37 (ξέρουν αυτές) σύντομα όλες με ευχάριστα ? 

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια καλημέρα!

Εγώ πλέον προχωράω σε εξωσωματική οπότε και έχω χαθεί από αυτό το θεματάκι! Σας εύχομαι πραγματικά ό,τι το καλύτερο και σύντομα να έχετε ευχάριστα! Ειδικά @lactaki @Χρυσάφω @Maroulita? @Σταυρι που είστε πια οι παλιές που βλέπω ακόμα συχνά στο θεματάκι κ μοιραστήκαμε τόσα! Κ φυσικά σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! Όσο για το αγαπημένο club των 37 (ξέρουν αυτές) σύντομα όλες με ευχάριστα ? 

Φιλιά!

Καλημερα κοπέλα μου και χρόνια πολλά!Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες.Κι εμεις με εξωσωματική παμε .Ηδη καναμε τις πρωτες εξετάσεις και προχωράμε.Καλή δύναμη σου ευχομαι και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!Είμαι πολύ αισιοδοξη για εσενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα  πρότεινα να ανοίξουμε ενα άλλο θεματάκι! Με αλλο τίτλο ,περισσότερο ελπιδοφόρο και να ανανεωθεί λίγο το όλο θέμα. Στο παρελθόν φτιάχναμε ένα κάθε μήνα και είχαν πολύ πλάκα οι ονομασίες και οι τίτλοι. Ασε που μπορούσες να το παρακολουθήσεις καλύτερα...Μια ιδέα λέω..

π.χ..Του Νοέμβρη τα μωράκια όλο χάδια και ναζάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια θα  πρότεινα να ανοίξουμε ενα άλλο θεματάκι! Με αλλο τίτλο ,περισσότερο ελπιδοφόρο και να ανανεωθεί λίγο το όλο θέμα. Στο παρελθόν φτιάχναμε ένα κάθε μήνα και είχαν πολύ πλάκα οι ονομασίες και οι τίτλοι. Ασε που μπορούσες να το παρακολουθήσεις καλύτερα...Μια ιδέα λέω..

π.χ..Του Νοέμβρη τα μωράκια όλο χάδια και ναζάκια

Κορίτσι θα συμφωνήσω! Μπορεί να μην το παρακολουθώ τόσο πια, ήταν όμως τελικά πιο εύκολο! Σε λίγες σελίδες όλα τα μνμ κ γενικά έβγαζες πιο εύκολα μια άκρη... κ είχε κ πλάκα η αλλαγή θέματος! Ενώ στην αρχή είπα "καλή ιδέα το σταθερό θέμα" τελικά μου ήταν πιο δύσχρηστο... Ό,τι αποφασίσετε φυσικά...

Καλή συνέχεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Είναι πολύ κρίμα όταν κοπέλες μοιράζονται τις ανησυχείες τους τα θέματα τους εδώ και μετά όταν μένουν έγκυες απλά εξαφανίζονται χωρίς να πουν τίποτα! Βέβαια μπορεί κάτι άλλο να έγινε και να ξαναεμφανιστεί!

Ναι κρίμα που δεν είπε έστω κάτι...τόσο καιρό ήμασταν μαζί σε όλο αυτό...αγωνιούσαμε μαζί της...εκείνη είχε δημιουργήσει το θέμα..ακόμη κι αν ήθελε να αφοσιωθεί στην εγκυμοσύνη της θα καταλαβαίναμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Κοριτσια;;; Μιας κ το κοριτσι μας εγκατελειψε θα αναλαβει καμια να ενημερωνει το πινακακι η θα το αφησουμε στην τυχη του;;

Εσύυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου τα φώτα σας! Είμαι 16 έκτη μέρα κυκλου τα τεστ ωορρηξίας ακόμα είναι άχνα θετικά από την αρχή ,δεν είναι έντονα το τονίζω! Ωστόσο από χθες πονάω πολύ σαν περίοδο ,σαν ωορηξια, κάτι τέτοιο πάντως!! Τι συμβαίνει βρε κορίτσια;

Μήπως πλησιάζει η ωορρηξία;; ? συνέχισε τεστάκια και επαφές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Είδα κάτι για κλαμπ των 37!!! Θαμε βάλετε κ εμένα???? 

Διαβάζω κάθε μέρα αλλά γράφω συγκεκριμένες ώρες γιατί κυνηγαει ο μικρός το τηλέφωνο. 

Ας πηγαίνουν όλα καλά στο κορίτσι κ ας έφυγε από τη σελίδα. Να σας πω έκανα κ μια σκέψη μη τυχόν κάτι δεν πήγε καλά κ τα έσβησε όλα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα!!! Είδα κάτι για κλαμπ των 37!!! Θαμε βάλετε κ εμένα???? 

Διαβάζω κάθε μέρα αλλά γράφω συγκεκριμένες ώρες γιατί κυνηγαει ο μικρός το τηλέφωνο. 

Ας πηγαίνουν όλα καλά στο κορίτσι κ ας έφυγε από τη σελίδα. Να σας πω έκανα κ μια σκέψη μη τυχόν κάτι δεν πήγε καλά κ τα έσβησε όλα.... 

Κι εγώ το σκέφτηκα αλλά πιο πολύ ελπίζω ότι ήθελε να αφοσιωθεί αλλού τώρα και δεν είχε χρόνο...ας ελπίσουμε ότι όλα πηγαίνουν καλά. Ξέρω ότι το ήθελε πολύ η γλυκούλα ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια καλημέρα!

Εγώ πλέον προχωράω σε εξωσωματική οπότε και έχω χαθεί από αυτό το θεματάκι! Σας εύχομαι πραγματικά ό,τι το καλύτερο και σύντομα να έχετε ευχάριστα! Ειδικά @lactaki @Χρυσάφω @Maroulita? @Σταυρι που είστε πια οι παλιές που βλέπω ακόμα συχνά στο θεματάκι κ μοιραστήκαμε τόσα! Κ φυσικά σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! Όσο για το αγαπημένο club των 37 (ξέρουν αυτές) σύντομα όλες με ευχάριστα ? 

Φιλιά!

❤️❤️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Μήπως πλησιάζει η ωορρηξία;; ? συνέχισε τεστάκια και επαφές!!!

Αχχ δεν ξέρω τι να πω συνεχίζω κ βλέπουμε !! Ανέλαβα εγώ το πινακακι απλά επειδή είμαι σχετικά καινούργια εάν κάνω καμιά βλακεία ? μου λέτε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ναι κρίμα που δεν είπε έστω κάτι...τόσο καιρό ήμασταν μαζί σε όλο αυτό...αγωνιούσαμε μαζί της...εκείνη είχε δημιουργήσει το θέμα..ακόμη κι αν ήθελε να αφοσιωθεί στην εγκυμοσύνη της θα εμ

Εμένα πάλι μ εκνεύρισε το άλλο που κάποια κοπέλα είχε τις ανησυχίες της πριν μείνει εγκυος και όταν έμεινε Όχι απλά εξαφανίστηκε αλλά δεν μας το είπε κιολας αλλά εμφανίστηκε σε άλλο θέμα και είπε α είμαι έγκυος 15 εβδομάδων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εμένα πάλι μ εκνεύρισε το άλλο που κάποια κοπέλα είχε τις ανησυχίες της πριν μείνει εγκυος και όταν έμεινε Όχι απλά εξαφανίστηκε αλλά δεν μας το είπε κιολας αλλά εμφανίστηκε σε άλλο θέμα και είπε α είμαι έγκυος 15 εβδομάδων..

Μιλάς για την συγκεκριμένη η γενικά; Όπως και να έχει να πάνε όλα καλά στην εγκυμοσύνη της !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εμένα πάλι μ εκνεύρισε το άλλο που κάποια κοπέλα είχε τις ανησυχίες της πριν μείνει εγκυος και όταν έμεινε Όχι απλά εξαφανίστηκε αλλά δεν μας το είπε κιολας αλλά εμφανίστηκε σε άλλο θέμα και είπε α είμαι έγκυος 15 εβδομάδων..

Πλάκα κάνεις..δεν είπε καν ότι είναι έγκυος;; Είναι εδώ η κοπέλα στο γκρουπ αυτό;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια θα  πρότεινα να ανοίξουμε ενα άλλο θεματάκι! Με αλλο τίτλο ,περισσότερο ελπιδοφόρο και να ανανεωθεί λίγο το όλο θέμα. Στο παρελθόν φτιάχναμε ένα κάθε μήνα και είχαν πολύ πλάκα οι ονομασίες και οι τίτλοι. Ασε που μπορούσες να το παρακολουθήσεις καλύτερα...Μια ιδέα λέω..

π.χ..Του Νοέμβρη τα μωράκια όλο χάδια και ναζάκια

Ναι, ωραία ιδέα. Πιο ωραία ήταν κάθε μήνα που άνοιγε κάποια νέο θέμα. Να φρεσκαριστούμε λίγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η wild lavender είπε:

Ναι, ωραία ιδέα. Πιο ωραία ήταν κάθε μήνα που άνοιγε κάποια νέο θέμα. Να φρεσκαριστούμε λίγο. 

Ναιιιι συμφωνώ!!❤️❤️❤️❤️ 

btw ακόμη δεν μου ήρθε περίοδος πήρα εχθές μαγνήσιο για τις κράμπες και αύριο χοριακουλα...άντε να δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Μιλάς για την συγκεκριμένη η γενικά; Όπως και να έχει να πάνε όλα καλά στην εγκυμοσύνη της !!

Όχι για το μπεμπουλακι για άλλη κοπέλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Πλάκα κάνεις..δεν είπε καν ότι είναι έγκυος;; Είναι εδώ η κοπέλα στο γκρουπ αυτό;;;

Όχι στο συγκεκριμένο γκρουπακι αλλά σ αυτά που ανοίγαμε κάθε μήνα. Εδώ ήμασταν τα λέγαμε κάποια στιγμή άκρα του τάφου σιωπή λέμε θα θέλει  να αποστασιοποιηθεί από δω οκ δικαιωμα της επίσης δικαίωμα της να μην μας πει οτι είναι έγκυος αλλά δικαίωμα μου και μένα να λέω τη γνώμη μου  με πειραξε πως να το κάνουμε. Κάποιες μάλλον κατάλαβαν γι κάποια μπορεί να λέω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Ναιιιι συμφωνώ!!❤️❤️❤️❤️ 

btw ακόμη δεν μου ήρθε περίοδος πήρα εχθές μαγνήσιο για τις κράμπες και αύριο χοριακουλα...άντε να δούμε!

Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Όχι στο συγκεκριμένο γκρουπακι αλλά σ αυτά που ανοίγαμε κάθε μήνα. Εδώ ήμασταν τα λέγαμε κάποια στιγμή άκρα του τάφου σιωπή λέμε θα θέλει  να αποστασιοποιηθεί από δω οκ δικαιωμα της επίσης δικαίωμα της να μην μας πει οτι είναι έγκυος αλλά δικαίωμα μου και μένα να λέω τη γνώμη μου  με πειραξε πως να το κάνουμε. Κάποιες μάλλον κατάλαβαν γι κάποια μπορεί να λέω.

Δεν γνωρίζω για ποια μπορεί να λες γιατί είμαι και καινούργια και να σου πω την αλήθεια έτσι όπως τα λες έχεις δίκιο !! Έτσι κι αλλιώς επειδή όλες περνάμε τις ίδιες αγωνίες εδώ πέρα ,σίγουρα χαιρόμαστε για κάθε εγκυμοσύνη και μας δίνει και εμας δύναμη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη ?

Πω πω άσε έχω τρελαθεί κοιμάμαι και ξυπνάω ευχόμενη να μην δω αίμα....μέχρι τώρα πάμε καλά..θετικο τεστ δεν είδα ακόμη ...εχθές έκλεισα 28 μέρες από την τελευταία περίοδο...!!! Ε τι στο καλό θα δείξει η χοριακη αύριο. Υποτίθεται αύριο θα μου τελειωνε η περίοδος....

Αχχχ έχω πάρα πολύ αγωνία! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Πω πω άσε έχω τρελαθεί κοιμάμαι και ξυπνάω ευχόμενη να μην δω αίμα....μέχρι τώρα πάμε καλά..θετικο τεστ δεν είδα ακόμη ...εχθές έκλεισα 28 μέρες από την τελευταία περίοδο...!!! Ε τι στο καλό θα δείξει η χοριακη αύριο. Υποτίθεται αύριο θα μου τελειωνε η περίοδος....

Αχχχ έχω πάρα πολύ αγωνία! :(

Ρε αγαπακι θύμησες μου είχες κάνει τεστ εγκυμοσύνης; Είναι πάρα πολύ θετικό ότι έχεις τόσες μέρες καθυστέρηση ,μήπως είναι κοντά το νινι ;; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η wild lavender είπε:

Ναι, ωραία ιδέα. Πιο ωραία ήταν κάθε μήνα που άνοιγε κάποια νέο θέμα. Να φρεσκαριστούμε λίγο. 

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια θα  πρότεινα να ανοίξουμε ενα άλλο θεματάκι! Με αλλο τίτλο ,περισσότερο ελπιδοφόρο και να ανανεωθεί λίγο το όλο θέμα. Στο παρελθόν φτιάχναμε ένα κάθε μήνα και είχαν πολύ πλάκα οι ονομασίες και οι τίτλοι. Ασε που μπορούσες να το παρακολουθήσεις καλύτερα...Μια ιδέα λέω..

π.χ..Του Νοέμβρη τα μωράκια όλο χάδια και ναζάκια

Συμφωνώ μαζί σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Πω πω άσε έχω τρελαθεί κοιμάμαι και ξυπνάω ευχόμενη να μην δω αίμα....μέχρι τώρα πάμε καλά..θετικο τεστ δεν είδα ακόμη ...εχθές έκλεισα 28 μέρες από την τελευταία περίοδο...!!! Ε τι στο καλό θα δείξει η χοριακη αύριο. Υποτίθεται αύριο θα μου τελειωνε η περίοδος....

Αχχχ έχω πάρα πολύ αγωνία! :(

Μηπως να εκανες ενα τεστ σημερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...