Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Ποιες προσπαθούμε για παιδάκι? 

Εύχομαι να το καταφέρουμε όλες σύντομα!! ❤️ Θα χαρώ να μαζευτούμε όλες μας να στηρίζουμε η μία την άλλη και μια μια να φύγει από αυτό το θέμα με γεματη κοιλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μουυ?..εδώ και 5 μήνες προσπαθούμε για παιδάκι με τον σύζυγό μου..απλά τώρα με απασχολεί κάτι και θέλω να μου πείτε εσείς που έχετε παραπάνω εμπειρία από εμένα...έπρεπε να μου ερθει περιοδος 23 τώρα και έχω καθυστερηση 2 μέρες .έκανα σήμερα ένα τεστ αυτο που το κανεις από την πρώτη ημέρα καθυστέρησης αλλά βγήκε αρνητικό...Δεν έχω πόνο στο στήθος όπως είχα πριν μου ερθει περίοδος απλά τα νιώθω λίγο βαρύ και καμία βδομάδα πριν είχα καμία τσιμπήματα κατω και μου ερχόταν εμετός αλλά τώρα είμαι καλύτερα αλλά υπάρχει περίπτωση να είμαι και να βγήκε λάθος...είμαι σε ένα αγχως και δεν ξέρω τι να πιστέψω αν ήμουν δεν θα το έδειχνε? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων κορίτσια μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ντορντεα είπε:

Γεια σας κορίτσια μουυ?..εδώ και 5 μήνες προσπαθούμε για παιδάκι με τον σύζυγό μου..απλά τώρα με απασχολεί κάτι και θέλω να μου πείτε εσείς που έχετε παραπάνω εμπειρία από εμένα...έπρεπε να μου ερθει περιοδος 23 τώρα και έχω καθυστερηση 2 μέρες .έκανα σήμερα ένα τεστ αυτο που το κανεις από την πρώτη ημέρα καθυστέρησης αλλά βγήκε αρνητικό...Δεν έχω πόνο στο στήθος όπως είχα πριν μου ερθει περίοδος απλά τα νιώθω λίγο βαρύ και καμία βδομάδα πριν είχα καμία τσιμπήματα κατω και μου ερχόταν εμετός αλλά τώρα είμαι καλύτερα αλλά υπάρχει περίπτωση να είμαι και να βγήκε λάθος...είμαι σε ένα αγχως και δεν ξέρω τι να πιστέψω αν ήμουν δεν θα το έδειχνε? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων κορίτσια μου 

Γεια σου κορίτσι μου!! Έχεις σταθερό κύκλο? Πόσο ημερών? Την ωορρηξία σου την καταλαβαίνεις γενικά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!Είμαι και εγώ  στην πάρεα και ελπίζω το 20 να γίνω μανούλα!!!Έχοντα κάποια θεματακια βέβαια!Αλλά προς το παρόν ελπίζουμε στην φυσική σύλληψη!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Γεια σας!!!Είμαι και εγώ  στην πάρεα και ελπίζω το 20 να γίνω μανούλα!!!Έχοντα κάποια θεματακια βέβαια!Αλλά προς το παρόν ελπίζουμε στην φυσική σύλληψη!!!??

Θα γίνουμεεεε όλες!! ❤️ Τι θεματακια έχετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!και εμείς προσπαθούμε για παιδάκι, με εξωσωματική. Ελπίζουμε να γίνουμε γονείς το 2020!

Εύχομαι να τα καταφέρουμε όλες μας...❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!! Εμεις ξεκινησαμε ελευθερες (οχι ομως στοχευμενες) επαφες απο τα Χριστουγεννα και ακομα δεν μας εκατσε το μωρακι! Στον προηγουμενο κυκλο ξεκινησα τεστ ωορρηξιας, δεν μας εκατσε και τωρα ξεκινησαμε ξανα με προγραμμα "μερα παρα μερα"......θα τον ξεζουμισω τον αντρουλη μου!!!! Ευχομαι γεματες κοιλιτσες σε ολες μας με το καλο!!!!! (και δεν εννοω με φαγητο) ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Θα γίνουμεεεε όλες!! ❤️ Τι θεματακια έχετε?

Έχουμε θέμα με το σπέρμα το ανακαλυψαμε το χειμώνα και προς το παρόν παίρνει βιταμίνες μέχρι τώρα έχουμε δει βελτίωση αρκετή θα έλεγα αλλά δεν έχουνε φτάσει στα φυσιολογικά έχουμε κάνει μια σπερματεγχυση αλλά δεν πέτυχε!Ο γιατρός είναι αισιόδοξος και θέλει ακόμα να το προσπαθήσουμε φυσικά Επειδη θέμα δεν υπάρχει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Γεια σας!και εμείς προσπαθούμε για παιδάκι, με εξωσωματική. Ελπίζουμε να γίνουμε γονείς το 2020!

Εύχομαι να τα καταφέρουμε όλες μας...❤️

Θα τα καταφέρουμε ❤️!! Αισιοδοξία και θετική ενέργεια!! Σε τι στάδιο βρίσκεστε τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna90 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!! Εμεις ξεκινησαμε ελευθερες (οχι ομως στοχευμενες) επαφες απο τα Χριστουγεννα και ακομα δεν μας εκατσε το μωρακι! Στον προηγουμενο κυκλο ξεκινησα τεστ ωορρηξιας, δεν μας εκατσε και τωρα ξεκινησαμε ξανα με προγραμμα "μερα παρα μερα"......θα τον ξεζουμισω τον αντρουλη μου!!!! Ευχομαι γεματες κοιλιτσες σε ολες μας με το καλο!!!!! (και δεν εννοω με φαγητο) ?

Χαχαχ κάθε φορά που γράφω να έχουμε φουσκωμένες κοιλιτσες αυτό σκέφτομαι οχιιι πχια από φαγητό χαχαα!!! Ξεζουυυυμισε τον !! Συνεχίσεις και αυτό το μήνα τεστ ωορρηξίας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Έχουμε θέμα με το σπέρμα το ανακαλυψαμε το χειμώνα και προς το παρόν παίρνει βιταμίνες μέχρι τώρα έχουμε δει βελτίωση αρκετή θα έλεγα αλλά δεν έχουνε φτάσει στα φυσιολογικά έχουμε κάνει μια σπερματεγχυση αλλά δεν πέτυχε!Ο γιατρός είναι αισιόδοξος και θέλει ακόμα να το προσπαθήσουμε φυσικά Επειδη θέμα δεν υπάρχει!!

Μακάρι κορίτσι μου σύντομα να μείνεις έγκυουλα!! 1 καλό σπερματοζωάριο θέλουμε ένα να κάνει την δουλίτσα!!! Θετική σκέψη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Χαχαχ κάθε φορά που γράφω να έχουμε φουσκωμένες κοιλιτσες αυτό σκέφτομαι οχιιι πχια από φαγητό χαχαα!!! Ξεζουυυυμισε τον !! Συνεχίσεις και αυτό το μήνα τεστ ωορρηξίας?

Αυτον τον μηνα λεω να μην κανω καθολου τεστ ωορρηξιας και να αρκεστω στο προγραμμα μερα παρα μερα που το ξεκινησαμε προχθες...!!!! Ολο λεω να μην το σκεφτομαι, αλλα ειναι δυσκολο........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna90 είπε:

Αυτον τον μηνα λεω να μην κανω καθολου τεστ ωορρηξιας και να αρκεστω στο προγραμμα μερα παρα μερα που το ξεκινησαμε προχθες...!!!! Ολο λεω να μην το σκεφτομαι, αλλα ειναι δυσκολο........

Ναι καλά ούτε καν!! Δεν γίνεται όσο προσπαθούμε για μωρό θα το σκεφτόμαστε απλώς πρέπει να μην αφήσουμε να μας αγχωνει το θέμα γιατί τότε υπάρχει αλήθεια πρόβλημα!!!! Χαλαρά προσπάθειες και θα έρθει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Ναι καλά ούτε καν!! Δεν γίνεται όσο προσπαθούμε για μωρό θα το σκεφτόμαστε απλώς πρέπει να μην αφήσουμε να μας αγχωνει το θέμα γιατί τότε υπάρχει αλήθεια πρόβλημα!!!! Χαλαρά προσπάθειες και θα έρθει!! 

Υπομονη, επιμονη, πολυ σεξακι και ολα θα γινουν!!! Ειτε φυσιολογικα, ειτε οχι, μακαρι ολες να εχουμε σπορακι συντομα!!!! Εδω θα ειμαστε να στηριζουμε η μια την αλλη....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Θα τα καταφέρουμε ❤️!! Αισιοδοξία και θετική ενέργεια!! Σε τι στάδιο βρίσκεστε τώρα?

Τον Μάιο κάναμε την πρώτη εξωσωματική.Τον Σεπτέμβρη θα κάνω υστεροσκόπηση και αν όλα είναι καλά θα ξεκινήσουμε την νέα προσπάθεια τον Οκτώβρη....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Μακάρι κορίτσι μου σύντομα να μείνεις έγκυουλα!! 1 καλό σπερματοζωάριο θέλουμε ένα να κάνει την δουλίτσα!!! Θετική σκέψη!! 

Ναι!!!αυτό μου λέει και ο γιατρός !!Ευτυχώς ψυχολογικά είμαστε καλά Αύριο φεύγουμε και διακοπουλες οπότε θα τις εκμεταλλευτω αυτές τις μέρες!!!!Μακάρι όλες να τα καταφέρουμε και να μην παιδευτουμε άλλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Έχουμε θέμα με το σπέρμα το ανακαλυψαμε το χειμώνα και προς το παρόν παίρνει βιταμίνες μέχρι τώρα έχουμε δει βελτίωση αρκετή θα έλεγα αλλά δεν έχουνε φτάσει στα φυσιολογικά έχουμε κάνει μια σπερματεγχυση αλλά δεν πέτυχε!Ο γιατρός είναι αισιόδοξος και θέλει ακόμα να το προσπαθήσουμε φυσικά Επειδη θέμα δεν υπάρχει!!

αχ αυτό το άτιμο σπέρμα...

Εύχομαι  να τα καταφέρετε σύντομα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου είναι βουνό είναι η αλήθεια αλλά αξίζει την κάθε μας προσπάθεια!! Το αποτέλεσμα θα μας αντάμειψει, θα έρθει και εμάς η στιγμή που θα πάρουμε αγκαλιά το όνειρο μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liveloula88 είπε:

Τον Μάιο κάναμε την πρώτη εξωσωματική.Τον Σεπτέμβρη θα κάνω υστεροσκόπηση και αν όλα είναι καλά θα ξεκινήσουμε την νέα προσπάθεια τον Οκτώβρη....?

Με το καλο, ολα καλα να πανε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Ποιες προσπαθούμε για παιδάκι? 

Εύχομαι να το καταφέρουμε όλες σύντομα!! ❤️ Θα χαρώ να μαζευτούμε όλες μας να στηρίζουμε η μία την άλλη και μια μια να φύγει από αυτό το θέμα με γεματη κοιλίτσα!!

Πολυ ελπιδιφορος τιτλος αν και εγω νιωθω ενα τεραστιο κενό  και αυτο γιατι πιστεύω ότι δεν θα κάνω ποτέ παιδιά ίσως να φταίει η κούραση μου το να προσπαθώ 4 ολόκληρα χρόνια με αποτέλεσμα 0. Εύχομαι σε όλες μας να αποκτήσουμε αυτό που ονειρευομαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Πολυ ελπιδιφορος τιτλος αν και εγω νιωθω ενα τεραστιο κενό  και αυτο γιατι πιστεύω ότι δεν θα κάνω ποτέ παιδιά ίσως να φταίει η κούραση μου το να προσπαθώ 4 ολόκληρα χρόνια με αποτέλεσμα 0. Εύχομαι σε όλες μας να αποκτήσουμε αυτό που ονειρευομαστε.

Καλημέρααααα!!! Έχεις δίκιο τόσο καιρό λογικό να κουραστείς και να απογοητευτεις όμως η θέληση μας για τα παιδακια μας θα μας κάνει ακόμη πιο δυνατές να σηκωθούμε στα πόδια μας και να εξαντλήσουμε κάθε προσπάθεια και κάθε τρόπο μέχρι να πάρουμε την πιο γλυκιά αγκαλιά του κόσμου!!! Υπάρχει κάποιο προβλημα η είσαι στην κατηγορία της ανεξήγητης υπογονιμότητας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Πολυ ελπιδιφορος τιτλος αν και εγω νιωθω ενα τεραστιο κενό  και αυτο γιατι πιστεύω ότι δεν θα κάνω ποτέ παιδιά ίσως να φταίει η κούραση μου το να προσπαθώ 4 ολόκληρα χρόνια με αποτέλεσμα 0. Εύχομαι σε όλες μας να αποκτήσουμε αυτό που ονειρευομαστε.

Πππφφφ φανταζομαι ψυχολογια! Αλλα απο την αλλη, θαυματα γινονται καθε μερα! Εκει που δεν το περιμενεις τσαααακκκκ σκαει το καλο το νεο. Εχω μια ξαδερφη που ξεκινησε προσπαθειες το 2008 και επιασε παιδακι το 2014 φυσιολογικα (μια σαλπιγγα βουλωμενη)! Μην το βαζει κατω καμμια μας.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...