Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!Σηκώθηκα πρωι πρωι ,πινω καφεδάκι ,μοίρασα τα λαικ μου και αφησα καβάτζα και για την @IRINOULA29 ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΣΥΝΟΤΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!

Πάμε δυνατά κορίτσια!Και κάτι οσμίζομαι οτι και απο τα κορίτσια που λείπουν θα εχουμε κάποια εγκυουλα!

@Tokyo που εισαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα κοριτσάκια κ απο μενα, αντε σε αναμονη ανακοινωσεων σημερα, @IRINOULA29 περιμενουμε τα νεα σου! Οντως @Tokyo που χαθηκες σε σκεφτομουν ! καλα που εχουμε κ τη @Χρυσάφω και μας κραταει λιγο τον παλμο! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πως είστε? ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ.... έκανα την χοριακή σήμερα..ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ... περιμένω να με πάρει και η ιατρός τηλ να δούμε πότε θα πάω να με δεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Κορίτσια πως είστε? ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ.... έκανα την χοριακή σήμερα..ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ... περιμένω να με πάρει και η ιατρός τηλ να δούμε πότε θα πάω να με δεί...

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!! Με το καλοπ το νινακι σας! Μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!????????????❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Κορίτσια πως είστε? ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ.... έκανα την χοριακή σήμερα..ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ... περιμένω να με πάρει και η ιατρός τηλ να δούμε πότε θα πάω να με δεί...

Μπράβοοο κορίτσι μου!!! Συγχαρητήριααα!!! ελπίζω η μπεμπεδόσκονη να φέρει κ άλλες εγκυούλες τον Ιούλιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Κορίτσια πως είστε? ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ.... έκανα την χοριακή σήμερα..ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ... περιμένω να με πάρει και η ιατρός τηλ να δούμε πότε θα πάω να με δεί...

Πολλα μπραβο με το καλο να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη !! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ...ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ....ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟ! :) :) Όλες με την Βοήθεια του Θεού και της Παναγίας να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας ένα μωράκι και γιατί όχι 2 και 3 :) ;) χεχεεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ...ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ....ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟ! :):) Όλες με την Βοήθεια του Θεού και της Παναγίας να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας ένα μωράκι και γιατί όχι 2 και 3 :);) χεχεεχεχε

μπράβοοο κορίτσι μου συγχαρητήρια...!!!! με το καλό!!!!!

να συνεχίσουμε έτσι κορίτσια κ άλλες εγγυούλες τον Ιούλιο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

Κορίτσια πως είστε? ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ.... έκανα την χοριακή σήμερα..ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ... περιμένω να με πάρει και η ιατρός τηλ να δούμε πότε θα πάω να με δεί...

Μπραβο κοριτσι!! Με το καλο το μωρακι σας!!! Μια ηρεμη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!! Ολα να πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

Κορίτσια πως είστε? ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ.... έκανα την χοριακή σήμερα..ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ... περιμένω να με πάρει και η ιατρός τηλ να δούμε πότε θα πάω να με δεί...

Μπράβο κορίτσι μου!! Συγχαρητήρια!Πολύ χαίρομαι! Εύχομαι να έχεις μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

Κορίτσια πως είστε? ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ.... έκανα την χοριακή σήμερα..ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ... περιμένω να με πάρει και η ιατρός τηλ να δούμε πότε θα πάω να με δεί...

Πολλα πολλα μπραβο!!!!Συγχαρητηρια και να εχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ...ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ....ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟ! :):) Όλες με την Βοήθεια του Θεού και της Παναγίας να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας ένα μωράκι και γιατί όχι 2 και 3 :);) χεχεεχεχε

Με το καλο κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Mellenaki @Χρυσάφω γεια σας κορίτσια! Είμαι διακοπές κ έχω χαλαρώσει εντελώς! Τελικά αυτό είναι το καλύτερο!!! Φιλάκια

Τελεια κορίτσι μου!Μια χαρα!Καλα να περνας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Mellenaki @Χρυσάφω γεια σας κορίτσια! Είμαι διακοπές κ έχω χαλαρώσει εντελώς! Τελικά αυτό είναι το καλύτερο!!! Φιλάκια

Καλά να περάσετε!!! Πιες κι ένα κοκτέιλ /ουζάκι /μπυριτσα και για εμάς που αναμένουμε την άδεια!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

Κορίτσια πως είστε? ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ.... έκανα την χοριακή σήμερα..ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ... περιμένω να με πάρει και η ιατρός τηλ να δούμε πότε θα πάω να με δεί...

Με το καλό κοπέλα μου!!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!

Εγώ ΔΕΝ περιμένω την Δευτέρα περίοδο!! Ελπίζω κι εγώ να έχω ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Mellenaki @Χρυσάφω γεια σας κορίτσια! Είμαι διακοπές κ έχω χαλαρώσει εντελώς! Τελικά αυτό είναι το καλύτερο!!! Φιλάκια

@Tokyo ααα μάλιστα ! Την καλύτερη δουλειά έκανες!! Να περάσεις τέλεια κ να χαλαρώσεις! ?

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Με το καλό κοπέλα μου!!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!

Εγώ ΔΕΝ περιμένω την Δευτέρα περίοδο!! Ελπίζω κι εγώ να έχω ευχάριστα!!

@Βικούλα88 αντε κορίτσι σου στέλνουμε θετική ενέργεια να μας εχεις καλα νεα !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Βικούλα88 είπε:

Με το καλό κοπέλα μου!!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!

Εγώ ΔΕΝ περιμένω την Δευτέρα περίοδο!! Ελπίζω κι εγώ να έχω ευχάριστα!!

Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και να μην σου έρθει!! Άντε και να μας πεις ωραία και καλά νέα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irinula91 είπε:

Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και να μην σου έρθει!! Άντε και να μας πεις ωραία και καλά νέα! :)

  Καλημερα!! Κι εγω ειμαι στην τριτη μερα καθυστερησης...Με βαση την ωορρηξια περιμένω στις 14 ...Σημαδια οτι θα αδιαθετησω μηδεν..

Ποση ηταν κοριτσι μου η χοριακη σου με 5 μερες μετα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Εγώ σήμερα έκανα εξετάση προγεστερόνης Μ το ζήτησε η γιατρός.. ίσως σε αυτό να οφείλεται το αίμα που έβλεπα μέχρι τώρα ..κ χθες είχα λίγο ροζ κάθε μήνα την ίδια μέρα ...το μεσημέρι θα έχω τα αποτελέσματα.. επίσης θα θελα να ρωτήσω.. Μ πε ο μικροβιολογος να του πω τι ακριβώς θέλουμε στο σπερμοδιαγραμμα..τι να του πω? Λίγο απ' όλα? χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Εγώ σήμερα έκανα εξετάση προγεστερόνης Μ το ζήτησε η γιατρός.. ίσως σε αυτό να οφείλεται το αίμα που έβλεπα μέχρι τώρα ..κ χθες είχα λίγο ροζ κάθε μήνα την ίδια μέρα ...το μεσημέρι θα έχω τα αποτελέσματα.. επίσης θα θελα να ρωτήσω.. Μ πε ο μικροβιολογος να του πω τι ακριβώς θέλουμε στο σπερμοδιαγραμμα..τι να του πω? Λίγο απ' όλα? χαχαα

Καλημερα κοριτσι μου!Καλα αποτελεσματα να εχεις.Σε ποια μερα βλέπεις το ροζ αιμα;;

.Δεν θυμαμαι τι καναμε στο σπερμοδιαγραμμα ..

Εκείνος δεν ξέρει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!Καλα αποτελεσματα να εχεις.Σε ποια μερα βλέπεις το ροζ αιμα;;

.Δεν θυμαμαι τι καναμε στο σπερμοδιαγραμμα ..

Εκείνος δεν ξέρει;;

Μ φαίνεται θα ρωτησω την γυναικολόγο.. απ' την επέμβαση κ μετά το βλέπω στην 23η μέρα... Κ αυτό το μήνα έγινε αλλά ελάχιστο ροζ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μ φαίνεται θα ρωτησω την γυναικολόγο.. απ' την επέμβαση κ μετά το βλέπω στην 23η μέρα... Κ αυτό το μήνα έγινε αλλά ελάχιστο ροζ .

Λοιπόν το ιδιο εχω παθει κι εγω τωρα και 2 κύκλους μετα την υστεροσκόπηση..Στην 24η την μια φορα και 22η μερα τωρα..Τι να συμβαινει αραγε ;; Του το ανεφερα τον προηγούμενο μήνα και εκανε οτι δεν ακουσε...Δεν μου εδωσε καμμια εξηγηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Λοιπόν το ιδιο εχω παθει κι εγω τωρα και 2 κύκλους μετα την υστεροσκόπηση..Στην 24η την μια φορα και 22η μερα τωρα..Τι να συμβαινει αραγε ;;Εγω του το ανεφερα τον προηγούμενο μήνα και εκανε οτι δεν ακουσε...Δεν μου εδωσε καμμια εξηγηση..

Α!!! Κ μένα το ίδιο το προσπέρασε. Μ πε μόνο με την δεύτερη που ρώτησα πώς θα ναι κάτι ορμονικό... Κ χθες πια που πήρα τηλ Μ πε να κάνω προγεστερόνη μήπως είναι χαμηλή κ για αυτό βλέπω αίμα. Νομίζω είναι λόγω επέμβασης φίλη μου δεν εξηγείται.. ποτέ δε το είχα κ αμέσως μετα την επέμβαση το παθαίνω.. δεν έχω ροή στο σκούπισμα το βλέπω μόνο κ πάει πάει.... Μέχρι την μέρα που θα αδιαθετησω κανονικά. Μεσα σ αυτές τις μέρες όμως μπορεί να είμαι κ καθαρή ..μια έτσι μια αλλιώς. Έχω παράλληλα κ πόνους περιόδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...