Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλό μας μήνα!

Εύχομαι ο Ιούλιος να μας αφήσει με πολλές εγκυούλες… και επειδή είναι μήνας διακοπών για πολλές φαντάζομαι, εύχομαι να ξεκουραστούμε, να χαρούμε τον ήλιο, τη θάλασσα, τους άντρες μας, τις μέρες και τις ώρες μας!!! Να έχουμε ένα υπέροχο καλοκαίρι!!! :x

@Tokyo @Jesabell @lactaki @Nancaki88 @Ginaak @Soulful @Mellenaki @Mia ? @paradisebird @Χρυσάφω @Γιάννα 36 @Άντρεα @Βικούλα88 

Αν ξέχασα κάποια κοπέλα βάλτε τη στο θεματάκι!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλορίζικο!!! 

Καλές διακοπές, καλό καλοκαίρι σε όλες! Να γεμίσουμε ενέργεια και χαρά για τη συνέχεια! Μας αξίζει ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια μου καλό μας μήνα!

Εύχομαι ο Ιούλιος να μας αφήσει με πολλές εγκυούλες… και επειδή είναι μήνας διακοπών για πολλές φαντάζομαι, εύχομαι να ξεκουραστούμε, να χαρούμε τον ήλιο, τη θάλασσα, τους άντρες μας, τις μέρες και τις ώρες μας!!! Να έχουμε ένα υπέροχο καλοκαίρι!!! :x

@Tokyo @Jesabell @lactaki @Nancaki88 @Ginaak @Soulful @Mellenaki @Mia ? @paradisebird @Χρυσάφω @Γιάννα 36 @Άντρεα @Βικούλα88 

Αν ξέχασα κάποια κοπέλα βάλτε τη στο θεματάκι!!  

Κορίτσι μου ευχαριστούμε που άνοιξες το θεματάκι Ιουλίου!!! Ναι ναι καλότυχο κορίτσια μου και να έχουμε πολλά πολλά ευχάριστα νέα!!! [smilie=love5.gif][smilie=smileinbox.:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια μου καλό μας μήνα!

Εύχομαι ο Ιούλιος να μας αφήσει με πολλές εγκυούλες… και επειδή είναι μήνας διακοπών για πολλές φαντάζομαι, εύχομαι να ξεκουραστούμε, να χαρούμε τον ήλιο, τη θάλασσα, τους άντρες μας, τις μέρες και τις ώρες μας!!! Να έχουμε ένα υπέροχο καλοκαίρι!!! :x

@Tokyo @Jesabell @lactaki @Nancaki88 @Ginaak @Soulful @Mellenaki @Mia ? @paradisebird @Χρυσάφω @Γιάννα 36 @Άντρεα @Βικούλα88 

Αν ξέχασα κάποια κοπέλα βάλτε τη στο θεματάκι!!  

Το @Σταυρι!Που χάθηκες κορίτσι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο κορίτσια!Υγεία εύχομαι σε όλες και όμορφες ,ξεκούραστες στιγμές που να φορτίσουν τις μπαταρίες μας! Όπως λάμπει ο ήλιος του Καλοκαιριού ,να λάμπουν και οι καρδιές μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια μου καλό μας μήνα!

Εύχομαι ο Ιούλιος να μας αφήσει με πολλές εγκυούλες… και επειδή είναι μήνας διακοπών για πολλές φαντάζομαι, εύχομαι να ξεκουραστούμε, να χαρούμε τον ήλιο, τη θάλασσα, τους άντρες μας, τις μέρες και τις ώρες μας!!! Να έχουμε ένα υπέροχο καλοκαίρι!!! :x

@Tokyo @Jesabell @lactaki @Nancaki88 @Ginaak @Soulful @Mellenaki @Mia ? @paradisebird @Χρυσάφω @Γιάννα 36 @Άντρεα @Βικούλα88 

Αν ξέχασα κάποια κοπέλα βάλτε τη στο θεματάκι!!  

Με θυμάστε ακόμη; Εγώ κοντεύω να βγω στη σύνταξη χαχαχα. Πλάκα κάνω. Ας αυτοσαρκαστώ πριν το κάνει κάποιος άλλος!!! Καλή σας επιτυχία κορίτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Με θυμάστε ακόμη; Εγώ κοντεύω να βγω στη σύνταξη χαχαχα. Πλάκα κάνω. Ας αυτοσαρκαστώ πριν το κάνει κάποιος άλλος!!! Καλή σας επιτυχία κορίτσια....

Σε θυμόμαστε και σε αγαπάμε κοριτσι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Το @Σταυρι!Που χάθηκες κορίτσι;;

Που είναι αυτό το πανέμορφο κορίτσι το μελαχρινό; @Σταυρι σ' αγαπάμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η paradisebird είπε:

Που είναι αυτό το πανέμορφο κορίτσι το μελαχρινό; @Σταυρι σ' αγαπάμε!!!

Χάθηκε το κοριτσάκι μας!Ελπίζω να επιστρέψει με ευχάριστα νεα!Οπως και να εχει να ειναι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλότυχο να είναι! Εγώ διακοπές τον Ιούλιο θα παώ σόλο στο νησί μου καμιά εβδομάδα εν όψει εκλογών οπότε αποκλείεται να γεμίσω την κοιλιά σε αυτές τις διακοπές (ή αν τη γεμίσω θα είναι ύποπτο ?)   Πάντως η προσπάθεια θα γίνει! Διακοπές θα πάμε τον Αύγουστο!

Με τη @Χρυσάφω δεν μπορείς να πεις συνθέσαμε ωραίο τίτλο! Χρυσάφω αν δεν κάνω λάθος είσαι δασκάλα; εγώ είμαι κόρη και αδερφή δασκάλας :-) αλλά εγώ πήρα εντελώς άλλο δρόμο...

Νομίζω ξεχάσαμε την  @Κύνθια 

Επίσης πως ξέρετε βρε κορίτσια ότι η Σταυρι είναι μελαχρινή;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Καλότυχο να είναι! Εγώ διακοπές τον Ιούλιο θα παώ σόλο στο νησί μου καμιά εβδομάδα εν όψει εκλογών οπότε αποκλείεται να γεμίσω την κοιλιά σε αυτές τις διακοπές (ή αν τη γεμίσω θα είναι ύποπτο ?)   Πάντως η προσπάθεια θα γίνει! Διακοπές θα πάμε τον Αύγουστο!

Με τη @Χρυσάφω δεν μπορείς να πεις συνθέσαμε ωραίο τίτλο! Χρυσάφω αν δεν κάνω λάθος είσαι δασκάλα; εγώ είμαι κόρη και αδερφή δασκάλας :-) αλλά εγώ πήρα εντελώς άλλο δρόμο...

Νομίζω ξεχάσαμε την  @Κύνθια 

Επίσης πως ξέρετε βρε κορίτσια ότι η Σταυρι είναι μελαχρινή;;; 

Ειχε βαλει φωτο το κορίτσι καποια στιγμη και την ειχαμε δει!Κουκλιτσα!

Ναι...Διακοπές και ξεκουραση τωρα!Για κανα νησι Κυκλαδες με βλέπω κι εμενα φέτος.Επίσης σόλο.Με γυναικοπαρέα!Ολα καλα!Ομορφα να περάσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αχ!Μου αρέσει πολυ το θέμα!Στις 18 του μήνα εχω και γεννεθλια!Θα σας κεράσω όλες απο μια ρακί!Χαχαχχα!

@Χρυσάφω  είσαι Κρήτη;;;;
Θα το κάνω ένα πέρασμα φέτος από κει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maroulita? είπε:

@Χρυσάφω  είσαι Κρήτη;;;;
Θα το κάνω ένα πέρασμα φέτος από κει!!! 

Ναι..Φετος προβλέπω να γυρίζω γυρω γύρω...Μου χρειαζεται μετα απο τον δύσκολο Χειμώνα!Οπου διακοπες  και ταξιδάκι θα τρεχω κι εγω!Οι θεραπειες απο Σεπτεμβρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ειχε βαλει φωτο το κορίτσι καποια στιγμη και την ειχαμε δει!Κουκλιτσα!

Ναι...Διακοπές και ξεκουραση τωρα!Για κανα νησι Κυκλαδες με βλέπω κι εμενα φέτος.Επίσης σόλο.Με γυναικοπαρέα!Ολα καλα!Ομορφα να περάσουμε!!!

Πολύ ωραία!! Κ γω θέλω τώρα λίγες μέρες να δω φίλους κλπ. Τον Αύγουστο θα πάμε ζευγαράκι... Οι διακοπές είναι πάντα καλές :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλοτάξιδο το θεματάκι Σας!! Να περάσετε όμορφα ότι και να κάνετε και με το καλό να έχετε θετικά αποτελέσματα!!! Σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια καλοτάξιδο το θεματάκι Σας!! Να περάσετε όμορφα ότι και να κάνετε και με το καλό να έχετε θετικά αποτελέσματα!!! Σας φιλώ!!!

Μανταρινακι σε σκεφτομαι καπου καπου να ξερεις!!! 

Πως παει η εγκυμοσυνη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια μου καλό μας μήνα!

Εύχομαι ο Ιούλιος να μας αφήσει με πολλές εγκυούλες… και επειδή είναι μήνας διακοπών για πολλές φαντάζομαι, εύχομαι να ξεκουραστούμε, να χαρούμε τον ήλιο, τη θάλασσα, τους άντρες μας, τις μέρες και τις ώρες μας!!! Να έχουμε ένα υπέροχο καλοκαίρι!!! :x

@Tokyo @Jesabell @lactaki @Nancaki88 @Ginaak @Soulful @Mellenaki @Mia ? @paradisebird @Χρυσάφω @Γιάννα 36 @Άντρεα @Βικούλα88 

Αν ξέχασα κάποια κοπέλα βάλτε τη στο θεματάκι!!  

Καλό μας μήνα!!!! Ελπίζω να έχουμε ευχάριστα όλες μας!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια μου καλό μας μήνα!

Εύχομαι ο Ιούλιος να μας αφήσει με πολλές εγκυούλες… και επειδή είναι μήνας διακοπών για πολλές φαντάζομαι, εύχομαι να ξεκουραστούμε, να χαρούμε τον ήλιο, τη θάλασσα, τους άντρες μας, τις μέρες και τις ώρες μας!!! Να έχουμε ένα υπέροχο καλοκαίρι!!! :x

@Tokyo @Jesabell @lactaki @Nancaki88 @Ginaak @Soulful @Mellenaki @Mia ? @paradisebird @Χρυσάφω @Γιάννα 36 @Άντρεα @Βικούλα88 

Αν ξέχασα κάποια κοπέλα βάλτε τη στο θεματάκι!!  

Αχχ κορίτσι μου!!! Μακάριιι οι εγκυούλλες αυτόν τον μήνα να διπλασιαστούν! τον προηγούμενο είχαμε 2 αν θυμάμαι καλά! Αυτό τον μήνα ο στόχος μας να είναι οι 4!! Όποια και να μείνει έγκυος η χαρά μοιράζεται σε όλες και έχουμε ανάγκη από πολλήηηη χαραα γιατί είναι καλοκαιράκιι!!

Θα προσθέσω την @billbas για να μας φέρει γούρι, μπεμπεδόσκονη και να μαθαίνουμε τα νέα της ❤️ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Χάθηκε το κοριτσάκι μας!Ελπίζω να επιστρέψει με ευχάριστα νεα!Οπως και να εχει να ειναι καλα!

Καλά είναι την βλέπω εγώ από κοντά κ μιλάμε.. χαλαρώνει κ δε το σκέφτεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να 'μαι κ εγώ! Εύχομαι να είναι γουρικο το θεματακι μας κ να εχουμε μπόλικες εγκυούλες.Εγω δν ξέρω αν θα κάνω προσπάθειες αυτον τον μήνα.Πρεπει να στείλω τον άντρα μου για σπερμοδιαγραμμα.Να δω,θα τα καταφέρω;;Μετά πρέπει να πάω στον γιατρό να μας δώσει αγωγή.Εγω θα αδιαθετησω σήμερα,γύρισα τώρα απ'τη δουλειά κ πήρα παυσίπονο κ έχω ήδη υγρα καφε-μπεζ.Ειχα έναν πονο κάτι σαν σούβλες χαμηλά δεξιά κυρίως,στην ωοθήκη που έχω τις κύστες. Ειμαι λίγο στεναχωρημένη σήμερα,μ'εχει πάρει από κάτω.Ελεγα μήπως η Παναγίτσα μου έστελνε ένα σπορακι, ακριβώς λίγο πριν μπούμε σε διαδικασία εξετάσεων πάλι.Κ πέρυσι τον Ιούλιο έτσι ήμαστε,κ φέτος το ίδιο.Μ'εχει πιάσε το παράπονο..συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καλότυχο να είναι! Εγώ διακοπές τον Ιούλιο θα παώ σόλο στο νησί μου καμιά εβδομάδα εν όψει εκλογών οπότε αποκλείεται να γεμίσω την κοιλιά σε αυτές τις διακοπές (ή αν τη γεμίσω θα είναι ύποπτο ?)   Πάντως η προσπάθεια θα γίνει! Διακοπές θα πάμε τον Αύγουστο!

Με τη @Χρυσάφω δεν μπορείς να πεις συνθέσαμε ωραίο τίτλο! Χρυσάφω αν δεν κάνω λάθος είσαι δασκάλα; εγώ είμαι κόρη και αδερφή δασκάλας :-) αλλά εγώ πήρα εντελώς άλλο δρόμο...

Νομίζω ξεχάσαμε την  @Κύνθια 

Επίσης πως ξέρετε βρε κορίτσια ότι η Σταυρι είναι μελαχρινή;;; 

Χαχαχαχαα είχε ανέβασε φωτό κάποια στιγμή.. εγώ την ξέρω κ από κοντά ομως... Κουκλάρα είναι το κορίτσι μας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Κορίτσια να 'μαι κ εγώ! Εύχομαι να είναι γουρικο το θεματακι μας κ να εχουμε μπόλικες εγκυούλες.Εγω δν ξέρω αν θα κάνω προσπάθειες αυτον τον μήνα.Πρεπει να στείλω τον άντρα μου για σπερμοδιαγραμμα.Να δω,θα τα καταφέρω;;Μετά πρέπει να πάω στον γιατρό να μας δώσει αγωγή.Εγω θα αδιαθετησω σήμερα,γύρισα τώρα απ'τη δουλειά κ πήρα παυσίπονο κ έχω ήδη υγρα καφε-μπεζ.Ειχα έναν πονο κάτι σαν σούβλες χαμηλά δεξιά κυρίως,στην ωοθήκη που έχω τις κύστες. Ειμαι λίγο στεναχωρημένη σήμερα,μ'εχει πάρει από κάτω.Ελεγα μήπως η Παναγίτσα μου έστελνε ένα σπορακι, ακριβώς λίγο πριν μπούμε σε διαδικασία εξετάσεων πάλι.Κ πέρυσι τον Ιούλιο έτσι ήμαστε,κ φέτος το ίδιο.Μ'εχει πιάσε το παράπονο..συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο..

έχεις δίκιο κοριτσάκι αλλά να σκέφτεσαι θετικά! Τώρα πια έχεις μπει σε μια σειρά θα κάνεις τη θεραπεία με τις ενέσεις κ θα δεις ότι μετά όλα θα γίνουν! Πότε σου είπε να τις ξεκινήσεις;

Πάντως βραχνάς οι άντρες με αυτή την εξέταση... μέχρι να πάνε ΕΛΕΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...