Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Εγω ειμαι εν αναμονή εμβρυομεταφορα κ είναι στα κάρβουνα .  Σημερα ξεκίνησα κ utrogestan Δευτέρα 11:30 στο ιασω

Όλα πάνε τέλεια!!!!!μην έχεις κανένα άγχος!!!για να αντέξεις τις μέρες που πρέπει να περιμένεις!!!!!!είμαι σίγουρη για το θετικό αποτέλεσμα 💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Takira είπε:

Εμένα πρώτο υπέρηχο την Παρασκευή οιστραδιόλη έκανα εχθές για να μου πουν το οκ για να ξεκινήσουμε τις ενέσεις που ήταν νομίζω 36 και κάτι.

Μια χαρά είναι η τιμή! Επειδή έχω λίγο χάσει τα μηνύματα, πόσων ετών είσαι; Ρωτάω επειδή βλέπω τις 350 μονάδες, κ πήρα κ γω αντίστοιχα 300 λόγω ηλικίας κ ΑΜΗ. Έκανα 11 ώριμα ωάρια (κ 3 ανώριμα που δεν τα μετράω καν). Εύχομαι καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μια χαρά είναι η τιμή! Επειδή έχω λίγο χάσει τα μηνύματα, πόσων ετών είσαι; Ρωτάω επειδή βλέπω τις 350 μονάδες, κ πήρα κ γω αντίστοιχα 300 λόγω ηλικίας κ ΑΜΗ. Έκανα 11 ώριμα ωάρια (κ 3 ανώριμα που δεν τα μετράω καν). Εύχομαι καλή επιτυχία

33 είμαι αλλά υποθέτω ότι είναι λόγω χαμηλής αμη και εμένα!τέλεια τα πήγες δεν το συζητώ μακάρι να κάνω και εγώ τόσα!πόσο είσαι εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Takira είπε:

33 είμαι αλλά υποθέτω ότι είναι λόγω χαμηλής αμη και εμένα!τέλεια τα πήγες δεν το συζητώ μακάρι να κάνω και εγώ τόσα!πόσο είσαι εσύ?

38! Πόσο είναι η αμη σου; Εμένα 0.4 όμως γενικά έχω αρκετά ωάρια σε κάθε κύκλο κ χαμηλή fsh, οπότε είχα αρκετά. Το αποτέλεσμα να δούμε! Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

38! Πόσο είναι η αμη σου; Εμένα 0.4 όμως γενικά έχω αρκετά ωάρια σε κάθε κύκλο κ χαμηλή fsh, οπότε είχα αρκετά. Το αποτέλεσμα να δούμε! Καλή επιτυχία!

Εμένα 0.6 και εμένα η fsh  είναι καλή!!μακάρι να πάνε όλα καλά και έχουμε μωράκια που το θέλουμε τόσο!καλη επιτυχία κούκλα μου όλα να γίνουν όπως ονειρεύεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Καλή αρχή..! Εγώ πάλι τότε δεν ήθελα καν να με ακουμπάνε όχι να κάνω κι πράξη 

Και εγώ το ίδιο .....

στις πριν 5 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Εγω ειμαι εν αναμονή εμβρυομεταφορα κ είναι στα κάρβουνα .  Σημερα ξεκίνησα κ utrogestan Δευτέρα 11:30 στο ιασω

❤️❤️❤️❤️💝είμαι σίγουρη για σένα πάμε γερααααα

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Ωοληψια 🤗

@Taggeris --> 19/02

@Takira --> ?

@annie! --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@antzy9 --> 19/2

@Σταυρι --> 24/2

@Tokyo --> Μάρτιος

@peacock --> ?

@Antelope --> Απρίλιος

Χοριακή 🤞

@ViKcy --> 21/02

@sokola4 --> 26/02

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

Τι ωραία ιδέα ρε κορίτσι γιατί τόσες που είμαστε μπερδευόμαστε 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Κάτι τέτοιο σκεφτόμουν, πολύ πρόχειρα βέβαια και για όλα τα κορίτσια. Τι λετε;

Τέλειο!!!!!

στις πριν 4 ώρες, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια σε πόσες μέρες από την αρχή των ενέσεων γίνεται η ωοληψια?

Ανάλογα το πρωτόκολλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια και εγώ με χαμηλή αμη πριν τρία χρόνια πριν ήταν  0,8 και καλή fsh αλλά μόνο η μια ωοθηκη βγάζει καθώς η άλλη είναι μικρούλα από τότε που γεννήθηκα και μόνο την πρώτη φορά που έκανα τον γιο μου έβγαλα έξι !!! Τώρα τον Νοέμβριο μόνο δυο ...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Ωοληψια 🤗

@Taggeris --> 19/02

@Takira --> ?

@annie! --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@antzy9 --> 19/2

@Σταυρι --> 24/2

@Tokyo --> Μάρτιος

@peacock --> ?

@Antelope --> Απρίλιος

Χοριακή 🤞

@ViKcy --> 21/02

@sokola4 --> 26/02

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

Τι τέλειο!!!!!!! Πολύ καλή ιδέα!!!! Εύχομαι σε όλες κορίτσια μου μέχρι το τέλος του 20 να έχουμε άλλη μια λίστα "Μαμαδιτσες" κ να είμαστε όλες μέσα!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ρε κορίτσια και εγώ με χαμηλή αμη πριν τρία χρόνια πριν ήταν  0,8 και καλή fsh αλλά μόνο η μια ωοθηκη βγάζει καθώς η άλλη είναι μικρούλα από τότε που γεννήθηκα και μόνο την πρώτη φορά που έκανα τον γιο μου έβγαλα έξι !!! Τώρα τον Νοέμβριο μόνο δυο ...... 

Δεν είναι όλοι οι κύκλοι το ίδιο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Δεν είναι όλοι οι κύκλοι το ίδιο... 

Καλή επιτυχία για αύριο !!!! Θέλω πολλά και καλά αυγουλακια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Καλή επιτυχία για αύριο !!!! Θέλω πολλά και καλά αυγουλακια 

Τα έχω ταΐσει τα έχω ποτίσει τα έχω ξεκουρασει.... Το καλό που τους θέλω αύριο να μην είναι μελάτα.... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Τα έχω ταΐσει τα έχω ποτίσει τα έχω ξεκουρασει.... Το καλό που τους θέλω αύριο να μην είναι μελάτα.... χαχαχαχα

Χαχαχαχχαχαχα θα είναι σούπερ ... αφράτα αφράτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ρε κορίτσια και εγώ με χαμηλή αμη πριν τρία χρόνια πριν ήταν  0,8 και καλή fsh αλλά μόνο η μια ωοθηκη βγάζει καθώς η άλλη είναι μικρούλα από τότε που γεννήθηκα και μόνο την πρώτη φορά που έκανα τον γιο μου έβγαλα έξι !!! Τώρα τον Νοέμβριο μόνο δυο ...... 

κοίτα εγώ υπερηχογραφικά πάντα έχω αρκετά ωοθυλάκια. Δλδ ακόμα κ τώρα που είναι κουρασμένο το σώμα από διέγερση μου βρήκε 2 μεγάλα (χωρίς κανένα φάρμακο, το φυσικό μου) κ κάμποσα πολύ μικρά σε κάθε ωοθήκη. Στον κύκλο της ωοληψίας ξεκίνησα με 22. Μη με ρωτάς πως γίνεται αυτό... ούτε ο γιατρός δεν το καταλαβαίνει! Μάλλον η καλή fsh;;; πάλι καλά δλδ γιατί αλλιώς δεν είχα ελπίδα. Εμένα το πρόβλημα ήταν στη γονιμοποίηση. Από τα 11 τα 6 απλά κοιμήθηκαν κ εκεί που λες οχ καταστροφή τα άλλα 5 έφτασαν βλαστοκύστες. Γενικά δεν υπάρχει κανόνες, αυτό κατάλαβα από όλο αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Τα έχω ταΐσει τα έχω ποτίσει τα έχω ξεκουρασει.... Το καλό που τους θέλω αύριο να μην είναι μελάτα.... χαχαχαχα

Με το καλό! θα περιμένουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Τα έχω ταΐσει τα έχω ποτίσει τα έχω ξεκουρασει.... Το καλό που τους θέλω αύριο να μην είναι μελάτα.... χαχαχαχα

Όλα καλά θα είναι..!!! Και καλές γονιμοποιησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κοίτα εγώ υπερηχογραφικά πάντα έχω αρκετά ωοθυλάκια. Δλδ ακόμα κ τώρα που είναι κουρασμένο το σώμα από διέγερση μου βρήκε 2 μεγάλα (χωρίς κανένα φάρμακο, το φυσικό μου) κ κάμποσα πολύ μικρά σε κάθε ωοθήκη. Στον κύκλο της ωοληψίας ξεκίνησα με 22. Μη με ρωτάς πως γίνεται αυτό... ούτε ο γιατρός δεν το καταλαβαίνει! Μάλλον η καλή fsh;;; πάλι καλά δλδ γιατί αλλιώς δεν είχα ελπίδα. Εμένα το πρόβλημα ήταν στη γονιμοποίηση. Από τα 11 τα 6 απλά κοιμήθηκαν κ εκεί που λες οχ καταστροφή τα άλλα 5 έφτασαν βλαστοκύστες. Γενικά δεν υπάρχει κανόνες, αυτό κατάλαβα από όλο αυτό...

H fsh δείχνει την ποιότητα !!! Και πάλι μια χαρά ποσοστό είναι !!! Σχεδόν τ άνισα έγινα βλαστοκύστες ... απίστευτο πάντως ... ρε έχεις επαναλάβει την αμη μήπως έχουν κάνει λάθος ;;;; 
 

τωρα ποτέ προχωράς κορίτσι ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

H fsh δείχνει την ποιότητα !!! Και πάλι μια χαρά ποσοστό είναι !!! Σχεδόν τ άνισα έγινα βλαστοκύστες ... απίστευτο πάντως ... ρε έχεις επαναλάβει την αμη μήπως έχουν κάνει λάθος ;;;; 
 

τωρα ποτέ προχωράς κορίτσι ;;;;;

ναι την εχω κανει σε 2 διαφορετικα εργαστηρια την ιδια μερα. Η FSH ποσότητα δείχνει από όσο ξέρω. Φαντάσου ότι εγώ έχω σούπερ χαμηλή άρα πολύ καλή αλλά τα ωάρια μου δεν γονιμοποιουνται... τι να πω!

Λογικά Μάρτη!!! Εσύ τι λες να κάνεις;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

ναι την εχω κανει σε 2 διαφορετικα εργαστηρια την ιδια μερα. Η FSH ποσότητα δείχνει από όσο ξέρω. Φαντάσου ότι εγώ έχω σούπερ χαμηλή άρα πολύ καλή αλλά τα ωάρια μου δεν γονιμοποιουνται... τι να πω!

Λογικά Μάρτη!!! Εσύ τι λες να κάνεις;

 

H fsh δείχνει σίγουρα ποιότητα όχι ποσότητα . Αρχικά έφτασαν τα 5 νμβακατοκυστες είναι πολύ καλοοοοο!!! Έπειτα αυτό που πάντα ξεχνάμε είναι ότι η γονιμοποίηση εξαρτάται και από τον άντρα !!!! Αν ο μετράς πχ έχει υψηλο κατακερματισμό τότε δεν γονιμοποιεί ....

σήμερα αδιαθέτησα μαι αύριο θα πάω να κάνω εξετάσεις 2 ης μέρας και θα αποφασίσω .... έχω τόσο μπερδευτεί ... δεν ξέρω τι να κάνω .... δεν θέλω να σταματήσω αλλά από την άλλη δεν ξέρω τι να κάνω ..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris καλή επιτυχία κορίτσι!!!! 

Κορίτσια εγώ ακόμα δεν έχω μπει στα βαθειά για αυτό δε πολύ μιλάω 🤗😉

Μαζεύω εξετασεις επιτροπής κ επιπλέον για το γιατρό .. 

Καλή επιτυχία σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Και εγώ το ίδιο .....

❤️❤️❤️❤️💝είμαι σίγουρη για σένα πάμε γερααααα

Τι ωραία ιδέα ρε κορίτσι γιατί τόσες που είμαστε μπερδευόμαστε 

Τέλειο!!!!!

Ανάλογα το πρωτόκολλο 

Καλημερα κορίτσια μου τέλειο το πινακακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Είναι τέλειο!!!!!!!Μακάρι την Παρασκευή να μπω στις εγκυμονούσες!!!χαχα!!!

Θα μπεις και άμα δεν μπεις δεν πειραζει θα ξανά προσπαθησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες. Σας αγαπώ!!

@taggeris καλή επιτυχία κορίτσι μου.. ο θεος μαζί σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

H fsh δείχνει σίγουρα ποιότητα όχι ποσότητα . Αρχικά έφτασαν τα 5 νμβακατοκυστες είναι πολύ καλοοοοο!!! Έπειτα αυτό που πάντα ξεχνάμε είναι ότι η γονιμοποίηση εξαρτάται και από τον άντρα !!!! Αν ο μετράς πχ έχει υψηλο κατακερματισμό τότε δεν γονιμοποιεί ....

σήμερα αδιαθέτησα μαι αύριο θα πάω να κάνω εξετάσεις 2 ης μέρας και θα αποφασίσω .... έχω τόσο μπερδευτεί ... δεν ξέρω τι να κάνω .... δεν θέλω να σταματήσω αλλά από την άλλη δεν ξέρω τι να κάνω ..... 

Η αμη απο μονη της δε λεει τιποτα, εχεις δικιο οτι η fsh δειχνει ποιοτητα και μαζι με την Ε2 αξιολογειται και η αμη. 

Λογικο νσ εχεις μπερδευτει.. Ο γιατρος τι σου λεει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...