Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κι από εμένα εγώ είμαι στη δεύτερη μέρα παραγωγής ωαρίων στην 3η προσπάθεια μας!!! Κάνω διέγερση με gonal 350  κ εύχομαι αυτή τη φορά να είναι κ η τελευταία!!! Καλή επιτυχία σε όλες μας κορίτσια!!! Με πολλά μωράκια το 2020 ???

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Εύχομαι να είναι η τελευταία και τυχερή σου φορά!!! Τι θέμα υπάρχει και είστε στην τρίτη προσπάθεια??σε ρωτάω γιατί και εγώ στη δεύτερη είμαι!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

 Και πολύ καλά θα κάνεις!!εγώ την πρώτη φορά είχα κάτσει 2 εβδομάδες μέσα στο σπίτι και ήταν πολύ αγχωτικό... βέβαια δεν είχα πει κ τπτ στη δουλειά...αυτή τη φορά όμως θα πάρω μόνο μια εβδομάδα άδεια και θα το δω πιο χαλαρά

Ευτυχώς είναι καθιστική η δουλειά μου οπότε δε θα κουράζομαι...δεν παλεύονται τοσες μέρες μέσα στο σπίτι...καλά θα κάνεις και εσύ να πας για δουλειά για να ξεχνιέσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι μου!!!έχετε κάνει καμία εξέταση να δεις αν υπάρχει κάποιο θέμα?στο λέω γιατι και εγώ μετά από 1 χρόνο προσπαθειών το έψαξα με εξετάσεις και τελικά όντως υπήρχε πρόβλημα..μικρό μεν αλλά υπήρχε...

Εχουμε κάνει μια σπερματεγχυση και πάρα πολλές γενικοτερα εξετάσεις

Το σπέρμα 3 φορές, το οποίο βγήκε πολύ καλο. έγω έχω κανει σαλπιγγογραφια, ΑΜΗ, ορμονικές κάθε 6 μήνες, όπου λόγω πολυκοιστικών έχω υψηλά ανδρογονα έχω κάνει παρακολουθηση ωοθηλακυορηξΙας όπου φαινόταν ότι γινόταν κακονικα κάθε μήνα, έχω πάει σε άλλους δύο γνωστούς γυναικολογους (και οι δύο μια χαρά μας βρηκαν) και 1 ενδοκρινολογο. όλα καλά όλα ανεξήγητα!!! Τι άλλο να κάνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Εύχομαι να είναι η τελευταία και τυχερή σου φορά!!! Τι θέμα υπάρχει και είστε στην τρίτη προσπάθεια??σε ρωτάω γιατί και εγώ στη δεύτερη είμαι!!?

@sofiefin1982 @KatrinikiΚαλή επιτυχία σας εύχομαι, να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά. 2 + 3 φορές??? γιατί Όμως???εξηγεί κάνεις μετά?? Επίσης μπαίνοντας στη διαδικασία της εξωσωματικής μαθαίνεις τελικά με κάποιον τρόπο τι έφταιγε πριν και δεν ερχόταν?? Επίσης πόσο ρόλο παίζει τελικά η επιλογή γιατρού στην επιτυχία της εξωσωματικής?Προσπαθώ ένα μισή χρόνο και αποφασίσαμε να πάμε και εμείς για εξωσωματική. Την επόμενη εβδομάδα θα πάμε πρώτη φορά ν συζητήσουμε με τον Παντο που ξέρω ότι είναι από τους καλύτερους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Δυστυχώς υπάρχει και αυτός ο παράγοντας!πάντως και εγώ είμαι υπέρ της εξωσωματικής και ειδικά όσο πιο νωρίς τόσο το καλύτερο!!

 

Δεν υπαρχει κ αλλη λυση! Θεωρω ασκοπο να κανουμε κ άλλες σπερματεγχυσεις! Τζαμπα αγχος και στεναχωρια! Ακόμα είμαστε στην αρχή! Περιμένω να περάσω επιτροπή και να ξεκινήσω σιγά σιγά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ILIANA86 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εύχομαι του χρόνου στη γιορτή της Μητερας να γιορτάζουμε όλες!!!!

Καλημέρα!Σίγουρα θα γιορτάζουμε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια κορίτσια και καλη επιτυχία στις προσπάθειες σας.Συντομα πιστεύω θα μπω στην παρεα μια κ θα ξεκινήσουμε εξωσωματική.Μήπως εχει κανει καποια την εξέταση Νικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπερούδια κορίτσια και καλη επιτυχία στις προσπάθειες σας.Συντομα πιστεύω θα μπω στην παρεα μια κ θα ξεκινήσουμε εξωσωματική.Μήπως εχει κανει καποια την εξέταση Νικα;

Χρυσάφω καλύτερα σε αυτή τη συζήτηση να ρωτήσεις για την εξέταση του Νικα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπερούδια κορίτσια και καλη επιτυχία στις προσπάθειες σας.Συντομα πιστεύω θα μπω στην παρεα μια κ θα ξεκινήσουμε εξωσωματική.Μήπως εχει κανει καποια την εξέταση Νικα;

Την έκανε μια φίλη μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια εύχομαι του χρόνου στη γιορτή της Μητερας να γιορτάζουμε όλες!!!! Εγώ αυτή την εβδομάδα θα πάω να μιλήσω πρώτη φορά για εξωσωματική και να κάνω ότι μου πουν!!! Να ρωτήσω καπνίζει καμία σας??? εγώ το είχα κοψει έκανα ηλεκτρονικό αλλά με αυτά και με αυτά το ξαναρχισα κανονικότατα βέβαια δεν το είχα κόψει εντελώς έκανα ηλεκτρονικό και το τελευταίο δίμηνο τίποτα. Είναι θέμα τώρα αν τελικά προχωρήσουμε για εξωσωματική Δεν είναι  βλακεία να καπνίζω??? α σε που ο άντρας μου θα με πρήξει πάλι και τώρα θα έχει και δίκιο δε θα μπορώ να πω τίποτα. Τι λέτε για το θέμα τσιγάρο?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

Καλησπερα κορίτσια εύχομαι του χρόνου στη γιορτή της Μητερας να γιορτάζουμε όλες!!!! Εγώ αυτή την εβδομάδα θα πάω να μιλήσω πρώτη φορά για εξωσωματική και να κάνω ότι μου πουν!!! Να ρωτήσω καπνίζει καμία σας??? εγώ το είχα κοψει έκανα ηλεκτρονικό αλλά με αυτά και με αυτά το ξαναρχισα κανονικότατα βέβαια δεν το είχα κόψει εντελώς έκανα ηλεκτρονικό και το τελευταίο δίμηνο τίποτα. Είναι θέμα τώρα αν τελικά προχωρήσουμε για εξωσωματική Δεν είναι  βλακεία να καπνίζω??? α σε που ο άντρας μου θα με πρήξει πάλι και τώρα θα έχει και δίκιο δε θα μπορώ να πω τίποτα. Τι λέτε για το θέμα τσιγάρο?????

Καλησπερα κοριτσι μου.Κ εγω ετοιμαζομαι για εξωσωματικη και στο μεταξύ καπνιζω σαν φουγαρο.Το εχω κοψει καμποσες φορες αλλα παλι το ξαναρχίζω.Σιγουρα θα βοηθούσε το κοψιμο...Αν μπορεις...Καλη επιτυχία στην προσπαθεια σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα μπω στο θέματακι σας κορίτσια.Μου φαίνονται πολύ αγνωστα τα πιο πολλά που γράφονται αλλα σύντομα θα καταλαβαίνω πολυ καλα τι γράφετε .Καλη επιτυχία σε ολες και ο Θεός να σας δίνει δύναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Χρυσάφω καλύτερα σε αυτή τη συζήτηση να ρωτήσεις για την εξέταση του Νικα ?

Σ ευχαριστω πολυ αλλα ηδη το ανοιξα θέμα και αν ξερειι κάποια θα απαντήσει.Θα παραμείνω εδω!Μια και θα είμαι -πρωτα ο Θεός κι εγω μανούλα του 2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Θα μπω στο θέματακι σας κορίτσια.Μου φαίνονται πολύ αγνωστα τα πιο πολλά που γράφονται αλλα σύντομα θα καταλαβαίνω πολυ καλα τι γράφετε .Καλη επιτυχία σε ολες και ο Θεός να σας δίνει δύναμη!

Καλός ήρθες στην παρέα μας...!!!!!!! Πας για εξωσωματικη; λεπτομέριες για τη νίκα δεν ξέρω αλλά ξέρω ότι βρήκε μάλλον τι έφταιγε από αυτή την εξέταση έχει πολλά αντισώματα στο ξένο σώμα και όταν μείνει πρέπει να κάνει μια ένεση που απενεργοποιεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλός ήρθες στην παρέα μας...!!!!!!! Πας για εξωσωματικη; λεπτομέριες για τη νίκα δεν ξέρω αλλά ξέρω ότι βρήκε μάλλον τι έφταιγε από αυτή την εξέταση έχει πολλά αντισώματα στο ξένο σώμα και όταν μείνει πρέπει να κάνει μια ένεση που απενεργοποιεί 

Σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Ναι,μετα την υστεροσκόπηση θα δούμε πως θα κινηθούμε ,με εξωσωματικη...Εσυ;;Τι κανεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/5/2019 at 2:35 ΜΜ, ο/η Katriniki είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!Ας μαζευτούμε λοιπόν εδώ όσες προσπαθούμε για νινακι μέσα από την διαδικασία εξωσωματικης αλλά και αυτές που τα κατάφεραν για να μας δώσουν και εμάς κουράγιο!! χιχι

Είναι στη δεύτερη προσπάθεια μου και ελπίζω να είναι και η τυχερή!!!

Στο ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Ναι,μετα την υστεροσκόπηση θα δούμε πως θα κινηθούμε ,με εξωσωματικη...Εσυ;;Τι κανεις;;

Εγώ καλά είμαι περιμένω πως και πως να με πάρουν τηλ για το πότε περνάω επιτροπή...!! Για να ξεκινήσω επιτέλους..!! Α θα κάνεις υστεροσκοπηση; έχω κάνει 2 και η μια πριν 2 μήνες περίπου αν θες κάτι να με ρωτήσεις με Ρωτάς..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστω πολυ αλλα ηδη το ανοιξα θέμα και αν ξερειι κάποια θα απαντήσει.Θα παραμείνω εδω!Μια και θα είμαι -πρωτα ο Θεός κι εγω μανούλα του 2020!

Στο εύχομαι να είσαι και εσυ μανούλα το 2020!Εννοείται να παραμείνεις εδώ να είμαστε όλες παρέα!

Σου είπα για την άλλη ομάδα επειδή ξέρω ότι υπάρχουν πολλές κοπέλες που την έχουν κάνει και θα μπορούσαν να σε βοηθήσουν...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Καλησπέρα καλή εβδομαδαα

 

στις πριν 41 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου καλη εμβδομαδα κ ευχομαι μεσα στο 2020 να ειμαστε ολες εγκυουλες κ μανουλες!

Πώς είστε κορίτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...