Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κορίτσια!Καλη επιτυχία στις χοριακες σας!

Μολις αδιαθετησα και ειμαι ολόχαρη!Να προχωρησουμε παρακατω!

 

Ωωω!! Τέλεια!!!! Καλημέρα!! Καλη εβδομαδα!! Καλή αρχή κοριτσάκι μου!! Ευχαριστούμε πολύ!! Ξεκινάς για διέγερση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kit1982 είπε:

Ωωω!! Τέλεια!!!! Καλημέρα!! Καλη εβδομαδα!! Καλή αρχή κοριτσάκι μου!! Ευχαριστούμε πολύ!! Ξεκινάς για διέγερση? 

Καλημέρα κ καλή εβδομάδα!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια με την διέγερση!!! Εδώ θα είμαστε να βοηθάμε η μία την άλλη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις την πήρα. 440 ήταν η πρώτη. Σήμερα 2330. Δόξα τον Θεό!!!!???? Τι άγχος ήταν και αυτό!! @sofiefin1982 περιμένω νέα σου με αγωνία. ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Μόλις την πήρα. 440 ήταν η πρώτη. Σήμερα 2330. Δόξα τον Θεό!!!!???? Τι άγχος ήταν και αυτό!! @sofiefin1982 περιμένω νέα σου με αγωνία. ❤❤❤❤

Ουαου!!! Υπέροχα!!! Μυρίζομαι διδυμάκιααααα!!!!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Ουαου!!! Υπέροχα!!! Μυρίζομαι διδυμάκιααααα!!!!! ??????

Αμην!!! Ισως δούμε την Πέμπτη στον πρωτο υπέρηχο. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Αμην!!! Ισως δούμε την Πέμπτη στον πρωτο υπέρηχο. ???

Με το καλό κούκλα μου!!! 

Αντε και στα δικά μας!!!! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Μόλις την πήρα. 440 ήταν η πρώτη. Σήμερα 2330. Δόξα τον Θεό!!!!???? Τι άγχος ήταν και αυτό!! @sofiefin1982 περιμένω νέα σου με αγωνία. ❤❤❤❤

Συγχαρήρια κορίτσι μουυυυυυ!!!!Υπέροχη η χοριακούλα!!!Οντως οι χοριακές έχουν πολύ άγχος αλλά πέρασε κ αυτο!!με το καλό ο υπέρηχος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Μόλις την πήρα. 440 ήταν η πρώτη. Σήμερα 2330. Δόξα τον Θεό!!!!???? Τι άγχος ήταν και αυτό!! @sofiefin1982 περιμένω νέα σου με αγωνία. ❤❤❤❤

Συγχαρητηρια ολα με το καλο απο εδω κ περα να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσύνη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες είμαι καινουρια στο forum. Είμαι στη 2η μέρα από έμβρυο μεταφορά κι έχω πολυ άγχος .... εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Συγχαρητηρια ολα με το καλο απο εδω κ περα να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσύνη!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Με το καλό σε όλες μας!!! ❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Συγχαρήρια κορίτσι μουυυυυυ!!!!Υπέροχη η χοριακούλα!!!Οντως οι χοριακές έχουν πολύ άγχος αλλά πέρασε κ αυτο!!με το καλό ο υπέρηχος!!!!!

Κοριτσάκι μου, καλημέρα!!! Σε ευχαριστώ πολύ! Περιμένουμε σήμερα νέα σου!!!! Πόσο ήταν η δική σου τιμή την δεύτερη φορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Μόλις την πήρα. 440 ήταν η πρώτη. Σήμερα 2330. Δόξα τον Θεό!!!!???? Τι άγχος ήταν και αυτό!! @sofiefin1982 περιμένω νέα σου με αγωνία. ❤❤❤❤

Τι λες τωρααα όλα τέλεια να πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κοριτσάκι μου, καλημέρα!!! Σε ευχαριστώ πολύ! Περιμένουμε σήμερα νέα σου!!!! Πόσο ήταν η δική σου τιμή την δεύτερη φορά;

Εγώ φίλη είδα λίγο ραζάκι σήμερα!!Φοβήθηκα λίγο αλλά μου είπε η μαία να μην φοβάμαι!!Είχα 11 μέρα απ την μεταφορά 485 κ μετά απο 5 μέρες 1800!!Ρώτησα τον Παναγιωτη του άρεσε η χοριακή!!Απόγευμα εκείνης της μέρας είδαμε σάκο!!Κ σήμερα 1 εβδομαδα μετά πάμε να δούεμ σπόρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εγώ φίλη είδα λίγο ραζάκι σήμερα!!Φοβήθηκα λίγο αλλά μου είπε η μαία να μην φοβάμαι!!Είχα 11 μέρα απ την μεταφορά 485 κ μετά απο 5 μέρες 1800!!Ρώτησα τον Παναγιωτη του άρεσε η χοριακή!!Απόγευμα εκείνης της μέρας είδαμε σάκο!!Κ σήμερα 1 εβδομαδα μετά πάμε να δούεμ σπόρι!!!

Εφόσον σου είπαν έτσι, μη φοβάσαι τίποτα.  Άντε λίγες ώρες έμειναν και θα το δεις το σπορακι σου!!!!!❤❤❤??? Και θα είναι όλα τελεια!!!! Μολις έχεις νέα πες μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Με το καλό κούκλα μου!!! 

Αντε και στα δικά μας!!!! ???????

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! Και στα δικά σας αγαπη μου!! Σας στέλνω θετική ενέργεια μέσα από την ψυχή μου!!!❤❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kit1982 είπε:

Μόλις την πήρα. 440 ήταν η πρώτη. Σήμερα 2330. Δόξα τον Θεό!!!!???? Τι άγχος ήταν και αυτό!! @sofiefin1982 περιμένω νέα σου με αγωνία. ❤❤❤❤

Μπράβο κοριτσι μου συγχαρητηρια!!! Εγώ μετά τις 4 μου είπαν θα μου στείλουν απάντηση!!! Εύχομαι να έχω κι εγώ ευχάριστα!!! ???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Skiouros83 είπε:

Καλημέρα σε όλες είμαι καινουρια στο forum. Είμαι στη 2η μέρα από έμβρυο μεταφορά κι έχω πολυ άγχος .... εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία 

Καλως ηρθες κοριτσι μου. Εγ  ειμαι στην 7 η μερα. Μεινε ψυχραιμη κ οχι αγχος. Πως εισαι γενικα??? 2 εβαλες? Ποτε κανεις χοριακη με το καλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μπράβο κοριτσι μου συγχαρητηρια!!! Εγώ μετά τις 4 μου είπαν θα μου στείλουν απάντηση!!! Εύχομαι να έχω κι εγώ ευχάριστα!!! ???

 

Θα έχεις, θα έχεις ευχάριστα. ❤❤Μόλις έχεις νέα, πες μας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Skiouros83 είπε:

Καλημέρα σε όλες είμαι καινουρια στο forum. Είμαι στη 2η μέρα από έμβρυο μεταφορά κι έχω πολυ άγχος .... εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία 

Καλώς ήρθες κοριτσάκι μου!! Καλή επιτυχία και σε εσένα!! Μείνε ήρεμη, χαλαρή και κάνε πράγματα που σε ευχαριστούν!???❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Skiouros83 είπε:

Καλημέρα σε όλες είμαι καινουρια στο forum. Είμαι στη 2η μέρα από έμβρυο μεταφορά κι έχω πολυ άγχος .... εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία 

Καλώς ήρθες κούκλα! Μην έχεις καθόλου άγχος! Όλα θα πάνε τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μπράβο κοριτσι μου συγχαρητηρια!!! Εγώ μετά τις 4 μου είπαν θα μου στείλουν απάντηση!!! Εύχομαι να έχω κι εγώ ευχάριστα!!! ???

 

Περιμένουμε κοριτσάκι! Μη μας ξεχάσεις! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Καλως ηρθες κοριτσι μου. Εγ  ειμαι στην 7 η μερα. Μεινε ψυχραιμη κ οχι αγχος. Πως εισαι γενικα??? 2 εβαλες? Ποτε κανεις χοριακη με το καλο? 

Γενικά καλά είμαι προς το παρόν !!! Για χοριακη αργω ακόμα ... σε κανένα δεκαήμερο!!! Δυο βάλαμε κι ελπίζουμε στο καλύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Skiouros83 είπε:

Γενικά καλά είμαι προς το παρόν !!! Για χοριακη αργω ακόμα ... σε κανένα δεκαήμερο!!! Δυο βάλαμε κι ελπίζουμε στο καλύτερο 

Καλώς ήρθες κορίτσι μου, εύχομαι μία τεράστια χοριακή και προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι πολύ και αγχώνεσαι, πράγμα αδύνατο αλλά προσπάθησε! Είναι η πρώτη σου προσπάθεια; Που την έκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Γενικά καλά είμαι προς το παρόν !!! Για χοριακη αργω ακόμα ... σε κανένα δεκαήμερο!!! Δυο βάλαμε κι ελπίζουμε στο καλύτερο 

Εγω την Παρασκευή κανω χοριακη κ ελπιζω να εχω ευχαριστα. Κ εγω δυο εβαλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...