Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Καλά Χριστούγεννα κορίτσια!!!!και του χρόνου να είμαστε τρεις και γιατί όχι και τέσσερις!!!!!

Καλά Χριστούγεννα σε όλες μας! Εύχομαι να πιασει η ευχή κ όλες μας του χρόνου να κρατάμε αγκαλιά τα μωρά μας! Τα επόμενα Χριστούγεννα να μας βρουν αγκαλιά με τα παιδάκια μας κ πανω απο όλα υγεία! Αυτή είναι η φετινή μου ευχή! ? Μακάρι να πιάσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Καλά Χριστούγεννα κορίτσια!!!!και του χρόνου να είμαστε τρεις και γιατί όχι και τέσσερις!!!!!

Καλα Χριστούγεννα σε όλα τα κορίτσια!

@Sofia35πως είσαι; Αδιαθετησες; εγώ ακόμα όχι κ είμαι σε αναμμένα κάρβουνα. 36η μέρα σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@agapi82 ναι χθες!!! Παρασκευή πάω για ορμόνες...μην αγχώνεσαι κι εμένα κάπου τόσο έφτασε η καθυστέρηση... περίμενε λίγο ακόμα και αν δεν έρθει κάνε ένα τεστακι καλού κακού ?...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρααααα! Χρόνια πολλά κορίτσια καλά Χριστούγεννα με υγεία, τύχη και του χρόνου με τα παιδάκια μας! 

Υ. Γ μόλις είδα αυτήν τη φωτογραφία αμέσως την βούτηξα. ??

FB_IMG_1577273577641.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/12/2019 at 4:22 ΜΜ, ο/η antzy9 είπε:

Οσες μεινατε εγκυες απο εξωσωματική, πριν την χοριακη ειχατε ανεβασμένη θερμοκρασία η κανονικη κορίτσια μου;

Εγώ όχι δεν είχα ανεβασμένη θερμοκρασία.... 4 μέρες πριν τη χοριακη (είχα κατεψυγμένες βλαστοκυστες 6 ημερών) είδα καφέ υγρά στο χαρτί μετά από λίγες ώρες είδα αίμα 2 σταγόνες ίσα ίσα έσταξαν στην τουαλέτα .. Κ μετά καφέ.....εκοψα το σαλοσπιρ που έπαιρνα μέχρι να εξαφανιστεί το καφέ.... Δεν άντεξα έκανα τεστ Παρασκευή απόγευμα με μια στάλα ουρά.... Βγήκε θετικό αχνό.... Μαλλον ήταν αιμορραγία εμφυτευσης... Δευτέρα έκανα χοριακη βγήκε 57.3 μετά από δύο μέρες πήγε 170,3 κ μετά από άλλες δύο μέρες πήγε 595,5.... Τώρα είμαι 6εβ +1ημ. Εχουμε κάνει ήδη δύο υπερηχους έχουμε δει το έμβρυακι μας κ προχτές ακούσαμε κ καρδούλα πολύ νωρίς ήταν αλλά την ακούσαμε..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/12/2019 at 6:58 ΜΜ, ο/η Niki94 είπε:

Εγώ έχω πολλές γνωστές που δεν ξανά πέτυχαν

Αγάπη μου γλυκιά και όμορφη μην ραντεβού σκέφτεσαι αυτα ... παιδί θα κανείς το ποτέ Δνε μπορώ να σου πω ... οπλοσου με υπομονή γιατί ο δρόμος είναι δύσκολος αλλά στο τέλος θα τα καταφέρεις ..... για άλλες έρχεται με την πρώτη για άλλες δυστυχώς μετά από πολλές αποτύχεις !!!!αλλα έρχεται 

στις On 24/12/2019 at 6:58 ΜΜ, ο/η Niki94 είπε:
στις πριν 10 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

Καλά Χριστούγεννα κορίτσια!!!!και του χρόνου να είμαστε τρεις και γιατί όχι και τέσσερις!!!!!

Χρόνια πολλά κορίτσι μου γλυκό και εύχομαι οκοψυχα όπως μαζί πήραμε τα κουλούρια μαζί να πάρουμε και τα νούμερα τα τεράστια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ntinaki88 είπε:

Εγώ όχι δεν είχα ανεβασμένη θερμοκρασία.... 4 μέρες πριν τη χοριακη (είχα κατεψυγμένες βλαστοκυστες 6 ημερών) είδα καφέ υγρά στο χαρτί μετά από λίγες ώρες είδα αίμα 2 σταγόνες ίσα ίσα έσταξαν στην τουαλέτα .. Κ μετά καφέ.....εκοψα το σαλοσπιρ που έπαιρνα μέχρι να εξαφανιστεί το καφέ.... Δεν άντεξα έκανα τεστ Παρασκευή απόγευμα με μια στάλα ουρά.... Βγήκε θετικό αχνό.... Μαλλον ήταν αιμορραγία εμφυτευσης... Δευτέρα έκανα χοριακη βγήκε 57.3 μετά από δύο μέρες πήγε 170,3 κ μετά από άλλες δύο μέρες πήγε 595,5.... Τώρα είμαι 6εβ +1ημ. Εχουμε κάνει ήδη δύο υπερηχους έχουμε δει το έμβρυακι μας κ προχτές ακούσαμε κ καρδούλα πολύ νωρίς ήταν αλλά την ακούσαμε..... 

Αχ τι ωραία συναίσθημα μαι εγω Χριστούγεννα του 2015 είχα ακουσε καρδούλα ο πιο όμορφος ήχος 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

@agapi82 ναι χθες!!! Παρασκευή πάω για ορμόνες...μην αγχώνεσαι κι εμένα κάπου τόσο έφτασε η καθυστέρηση... περίμενε λίγο ακόμα και αν δεν έρθει κάνε ένα τεστακι καλού κακού ?...!!!!

Άντε μπράβο !!! Είδες που αγχωνοσουν τζάμπα ;;;;άντε με το καλό την Παρασκευή !!!! Να μας ενημερώσεις !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι..;; Μετά που κόβεις τα φάρμακα σε πόσες μέρες θα έρθει η περίοδος..; Είμαι 3η μέρα χορός φάρμακα και ούτε αίμα και ούτε τίποτα..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι..;; Μετά που κόβεις τα φάρμακα σε πόσες μέρες θα έρθει η περίοδος..; Είμαι 3η μέρα χορός φάρμακα και ούτε αίμα και ούτε τίποτα..! 

σε 4-5 μερες...τουλαχιστον αυτο συνεβη σε μενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/12/2019 at 12:59 ΜΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Βρε κορίτσια η Χρυσάφω γιατί παρεξηγήθηκε τόσο πολύ που έσβησε και το προφίλ της; Δεν της είπατε κάτι κακό, ίσα ίσα να τη βοηθήσετε θέλατε.
Τέλος πάντων, συγχαρητήρια στις εγκυμονούσες, και καλή δύναμη στις υπόλοιπες, εύχομαι όλα να πάνε καλά και να αποκτήσετε ότι επιθυμεί η κάθε μια! Καλές γιορτές!

 

Κοριτσια Χρονια πολλα σε ολες και ευχομαι του χρονου να κρατατε τα μωρακια σας αγκαλια!!! Ειχα μερες πολλες να μπω και μολις ειδα οτι η Χρυσαφω μας, διεγραψε το προφιλ της και στεναχωρεθηκα πολυ! Δεν καταλαβα ακριβως τι εχει γινει, θελω να πιστευω πως ηταν καποιου ειδους παρανοηση μεταξυ σας...Ειναι κριμα, γιατι παντα ηταν με εναν λογο εμψυχωσης για ολες μας παρολο που και η ιδια ταλαιπωρηθηκε τοσο πολυ! Χρυσαφω μου, αν μας διαβαζεις, Χρονια πολλα, και γυρνα πισωωωωωωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η kamia είπε:

Κοριτσια Χρονια πολλα σε ολες και ευχομαι του χρονου να κρατατε τα μωρακια σας αγκαλια!!! Ειχα μερες πολλες να μπω και μολις ειδα οτι η Χρυσαφω μας, διεγραψε το προφιλ της και στεναχωρεθηκα πολυ! Δεν καταλαβα ακριβως τι εχει γινει, θελω να πιστευω πως ηταν καποιου ειδους παρανοηση μεταξυ σας...Ειναι κριμα, γιατι παντα ηταν με εναν λογο εμψυχωσης για ολες μας παρολο που και η ιδια ταλαιπωρηθηκε τοσο πολυ! Χρυσαφω μου, αν μας διαβαζεις, Χρονια πολλα, και γυρνα πισωωωωωωωω!

Δεν μπορεί κάποιος να σβήσει μόνος το προφίλ του όποτε μάλλον τις το έσβησαν.! Από οδό ξέρω λέω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Δεν μπορεί κάποιος να σβήσει μόνος το προφίλ του όποτε μάλλον τις το έσβησαν.! Από οδό ξέρω λέω 

Κοριτσάκι πως είσαι; εύχομαι τουλάχιστον να έχεις ηρεμήσει λίγο... σε σκεφτόμουν πολύ φίλη μου πραγματικά! Έχε πίστη στον εαυτό σου όμως, θα τα καταφέρουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι..;; Μετά που κόβεις τα φάρμακα σε πόσες μέρες θα έρθει η περίοδος..; Είμαι 3η μέρα χορός φάρμακα και ούτε αίμα και ούτε τίποτα..! 

Τρεις με πέντε ημέρες κορίτσι μου γλυκό και έρχεται !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/12/2019 at 9:26 ΜΜ, ο/η Papadakis είπε:

❤❤❤συγχαρητήρια με το καλό 

Το ξέρω ότι δεν σε παρηγορεί αλλά πίστεψε με είναι θετικό ότι έκανες εμφύτευση .... κρατά αυτό και προχωρά 

Εχε πίστη και όλα θα πάνε καλά !!! Εγω το πιστεύω 

Καλησπέρα κορίτσια,ελπίζω να περνάτε όμορφα, καλές γιορτές.

Εγώ έμεινα στην Θεσσαλονίκη τελικά,παρόλο που είχα ετοιμαστεί για το χωριό μου γιατί η γυναικολόγος μου ανησυχεί για εξωμήτρια κύηση λόγω αργής αύξησης χοριακης κ κάνω ανά 2 μέρες χοριακη μέχρι να φτάσει σε σημείο να μπορέσει να με δει υπερηχογραφικά.

Φοβάμαι πολύ αυτό το ενδεχόμενο.ευτυχως προς το παρών δεν έχω κάποιο πόνο.

Η χθεσινή μου χοριακη ήταν 1500 κ αύριο θα ξανακάνω κ θα πάω για υπέρηχο.

Αχ Παναγία μου τι Γολγοθά περνάμε.Γιατι να έχεις πιθανότητες κ μάλιστα αυξημένες ,ενώ έκανες εξωσωματική? Πολύ πολύ άδικο.

Έχει περάσει κάποια κάτι τέτοιο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα!!! @Niki94 Μην απογοητεύεσαι ξέρω ότι είναι στενάχωρο αλλά δυστυχώς κάποια πράγματα γίνονται για κάποιον λόγο που εμείς δεν μπορούμε να κατανοήσουμε και μένουμε με αναπάντητα ερωτήματα. Την επόμενη φορά θα τα καταφέρεις!!! Πάρε κουράγιο απο την φίλη @Papadakis που παρά τις τόσες αποτυχίες δεν το βάζει κάτω και προσπαθεί ξανά και ξανά. Πίστη και υπομονή θέλει κορίτσια και θα τα καταφέρουμε όλες!!!♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Δεν μπορεί κάποιος να σβήσει μόνος το προφίλ του όποτε μάλλον τις το έσβησαν.! Από οδό ξέρω λέω 

Ο καθένας μπορεί οταν θελησει να σβήσει το προφιλ του......

Στις μονες περίπτωσεις που ο διαχειριστής αποφασίζει να σβησει το προφίλ ενος μέλους είναι αν αυτο το μέλος εχει παράβει τους κανονες του φόρουμ.. Πραγμα δηλ σπάνιο να έχει συμβεί οσα χρόνια ειμαι μελος.. 

Τις περισσότερες φορές τα μελη διαγραφονται απο μονα τους για τους "χ", "ψ" λογους.... 

Ετσι νομίζω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ο καθένας μπορεί οταν θελησει να σβήσει το προφιλ του......

Στις μονες περίπτωσεις που ο διαχειριστής αποφασίζει να σβησει το προφίλ ενος μέλους είναι αν αυτο το μέλος εχει παράβει τους κανονες του φόρουμ.. Πραγμα δηλ σπάνιο να έχει συμβεί οσα χρόνια ειμαι μελος.. 

Τις περισσότερες φορές τα μελη διαγραφονται απο μονα τους για τους χ ψ λίγους.... 

Ναι εχεις δίκιο, όποιος θέλει μπορεί να διαγράψει το προφίλ του. Θυμαμαι και την Athena D. που είχε διαγραψει μονη της το προφιλ της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ απλά είπα φυσικά τη ξέρω έχω προσπαθήσει πολλές φορές να το διαγράψω και ποτέ δεν βρήκα πως το διαγράφεις.! Όποτε για αυτό το είπα συγνώμη για το λάθος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εγώ απλά είπα φυσικά τη ξέρω έχω προσπαθήσει πολλές φορές να το διαγράψω και ποτέ δεν βρήκα πως το διαγράφεις.! Όποτε για αυτό το είπα συγνώμη για το 

Ααα ναι? Δε το ξερα! Ποιος ξερει.. 

Μη ζητας συγγνώμη βρε, δεν εγινε κατι.. 

Επι τις ευκαιριας, σου ευχομαι καλή δύναμη κ ελπίζω σύντομα να ξανα προσπαθήσεις... Οπως ειπαν κ τα κορίτσια μανουλα θα γινεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εγώ απλά είπα φυσικά τη ξέρω έχω προσπαθήσει πολλές φορές να το διαγράψω και ποτέ δεν βρήκα πως το διαγράφεις.! Όποτε για αυτό το είπα συγνώμη για το λάθος 

Επειδή ειχα ρωτησει στο παρελθόν μου είπαν οτι στελνω αιτημα στη διαχείριση για διαγραφη κ η διαχείριση ολοκληρώνει τη διαγραφή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

Επειδή ειχα ρωτησει στο παρελθόν μου είπαν οτι στελνω αιτημα στη διαχείριση για διαγραφη κ η διαχείριση ολοκληρώνει τη διαγραφή 

Αααα ναι???

Πάντως σε κάθε περίπτωση, λογικά, ειναι προσωπική επιλογή του καθε μέλους να θέλει να διαγράψει το προφίλ του... Εκτός κ αν τίθεται θεμα παραβίασης κανονισμών του φορουμ οπου εκεί λογικά ο διαχειριστής "περνά" αυτοματα στη διαγραφή του συγκεκριμένου μελους... Έτσι δηλ έχω κατάλαβει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...