Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια μου όμορφα..!!! Σας ευχαριστώ για τα λόγια σας..!! 
αυτή την στιγμή δεν μπορεί να με παρηγορήσει τίποτα μα τίποτα Ούτε ακόμη ότι έγινε εμφιτεψη...!!! Μέσα μου νιώθω το απόλυτο κενό κι ένα τεράστιο γιατί ψάχνω να βρω την αιτία Κι τι έφταιξε σε όλο αυτό εκεί που είχαμε τους τέλειους δυπλασιασμους ξαφνικά μέσα σε μισή μέρα χάθηκαν όλα κάθε όνειρο κάθε προσμονή Κάθε χαρά νωμιζα ότι στην ζωή μου ότι θα έχω έστω μια χαρά και ότι θα ήταν το παιδάκι μου που θα μου την έφερνε αλλά πλεων ούτε αυτό μπορώ μα το έχω τα χέρια μου για άλλη μια χρόνια θα είναι αδια..!!!!! Και η ψυχή επίσης συνσθηματα τίποτα..!!! Μόνο τα γιατί μου..!! 
 

σας μαύρισα αρκετά συγνώμη..!! 
καλες γιορτές με υγεία σε όλες εύχομαι..!! Εγώ δεν θα μπω στο παιχνίδι σύντομα ξανά μάλλον θα ανοικω στην ομάδα του 2021 και μετά..!!! Θα είμαι εδώ να σας βοηθάω όσο μπορώ..!! 

Νίκη μου, λυπάμαι πάρα πολύ για την εξέλιξη αυτή. Καλό θα ήταν αυτό το διάστημα να φροντίσεις τον εαυτό σου και την ψυχολογία σου και ίσως θα ητνα καλό να επισκεπτοσουν και έναν ειδικό ψυχολόγο, είναι κρίμα να κάνεις τόσο μαύρες σκέψεις. Είναι πολύ σημαντικό για εσένα την ίδια ως Νίκη και αργότερα ως μαμά Νίκη να είσαι ψυχολογικά δυνατη, γιατί αν η εγκυμοσύνη και η σύλληψη θέλουν μια φορά ψυχική δύναμη, η μητρότητα θέλει 10. Ξέσπασε τώρα όλη σου τη στεναχώρια και την απογοήτευση, βρες το κουράγιο να ζητήσεις βοήθεια, και ευχομαι σε λίγο καιρό να επιστρέψεις με θετική ψυχολογία και σύντομα, να γίνεις μανούλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η MAROYLI είπε:

Μην το παίρνεις τόσο κατάκαρδα καλή μου.Εσυ η ίδια έγραψες στο παρελθόν σε κοπέλα που είχε πτώση χοριακης :Δεν πειράζει την επόμενη φορά.Σε θαύμασα τότε για την ψυχραιμία σου.Το ίδιο να πεις κ στον εαυτό σου.Την επόμενη φορά.Να πάρεις γρήγορα κουράγιο ,να σηκωθείς κ να συνεχίσεις. Στο ευχομαι.

Κοιτά ότι είμαι θετική με όλους είμαι με την νίκη δεν είμαι καθόλου δεν μπορώ να αφυσω έτσι τίποτα και επειδή έχω περάσει και από μια πολύ περίεργη φάση της ζωής μου είμαι παρά πολύ αυστηρή..! Το πως θα παρω το κάθε τι είναι τέλειος αλιος.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Κοιτά ότι είμαι θετική με όλους είμαι με την νίκη δεν είμαι καθόλου δεν μπορώ να αφυσω έτσι τίποτα και επειδή έχω περάσει και από μια πολύ περίεργη φάση της ζωής μου είμαι παρά πολύ αυστηρή..! Το πως θα παρω το κάθε τι είναι τέλειος αλιος.! 

Καλή δύναμη σ εύχομαι ειλικρινά κ από καρδιάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Νίκη μου, λυπάμαι πάρα πολύ για την εξέλιξη αυτή. Καλό θα ήταν αυτό το διάστημα να φροντίσεις τον εαυτό σου και την ψυχολογία σου και ίσως θα ητνα καλό να επισκεπτοσουν και έναν ειδικό ψυχολόγο, είναι κρίμα να κάνεις τόσο μαύρες σκέψεις. Είναι πολύ σημαντικό για εσένα την ίδια ως Νίκη και αργότερα ως μαμά Νίκη να είσαι ψυχολογικά δυνατη, γιατί αν η εγκυμοσύνη και η σύλληψη θέλουν μια φορά ψυχική δύναμη, η μητρότητα θέλει 10. Ξέσπασε τώρα όλη σου τη στεναχώρια και την απογοήτευση, βρες το κουράγιο να ζητήσεις βοήθεια, και ευχομαι σε λίγο καιρό να επιστρέψεις με θετική ψυχολογία και σύντομα, να γίνεις μανούλα. 

Είδη με παρακολουθεί εδώ και χρόνιο ψυχολόγος..!! Έχω περάσει από πολλά στάδια στην ζωή μου ως τώρα αυτό με πόνεσε πιο πολύ από όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 έχεις όλα τα δίκια του κόσμου... δεν είναι μόνο τα τελευταία, όλος αυτός ο χρόνος ήταν δύσκολος πολύ... ο,τι κ να πεις έχεις δίκιο... δεν υπάρχει παρηγοριά! Υπάρχει όμως ελπίδα κ να σκέφτεσαι οτι σε περιμένουν έμβρυα που περιμένουν να γεννηθούν!

Βρε @MAROYLI πες μας εσύ κανένα ευχάριστο να χαμογελάσουμε μέρες που είναι! Τι έγινε κορίτσι μου γεννησες ή κοντεύεις; θυμάμαι που τα λέγαμε κ στο.γκρουπακι της φυσικής σύλληψης! Με το καλό αν δεν γεννησες ήδη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια μου όμορφα..!!! Σας ευχαριστώ για τα λόγια σας..!! 
αυτή την στιγμή δεν μπορεί να με παρηγορήσει τίποτα μα τίποτα Ούτε ακόμη ότι έγινε εμφιτεψη...!!! Μέσα μου νιώθω το απόλυτο κενό κι ένα τεράστιο γιατί ψάχνω να βρω την αιτία Κι τι έφταιξε σε όλο αυτό εκεί που είχαμε τους τέλειους δυπλασιασμους ξαφνικά μέσα σε μισή μέρα χάθηκαν όλα κάθε όνειρο κάθε προσμονή Κάθε χαρά νωμιζα ότι στην ζωή μου ότι θα έχω έστω μια χαρά και ότι θα ήταν το παιδάκι μου που θα μου την έφερνε αλλά πλεων ούτε αυτό μπορώ μα το έχω τα χέρια μου για άλλη μια χρόνια θα είναι αδια..!!!!! Και η ψυχή επίσης συνσθηματα τίποτα..!!! Μόνο τα γιατί μου..!! 
 

σας μαύρισα αρκετά συγνώμη..!! 
καλες γιορτές με υγεία σε όλες εύχομαι..!! Εγώ δεν θα μπω στο παιχνίδι σύντομα ξανά μάλλον θα ανοικω στην ομάδα του 2021 και μετά..!!! Θα είμαι εδώ να σας βοηθάω όσο μπορώ..!! 

Σε νιώθω πραγματικά τόσο πολύ!!! Δεν υπάρχουν λόγια παρηγοριάς...απλά κάνε υπομονή κοριτσάκι μου να περάσει ο καιρός ήρεμα και ομαλά μέχρι να ξανά είσαι έτοιμη να ξανά προσπαθήσεις! Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα τα καταφέρεις...μανούλα θα γίνεις έτσι κι αλλιώς!!! Γιατί όμως λες ότι θα καθυστερήσεις τόσο πολύ να ξανά προσπαθησεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια μου όμορφα..!!! Σας ευχαριστώ για τα λόγια σας..!! 
αυτή την στιγμή δεν μπορεί να με παρηγορήσει τίποτα μα τίποτα Ούτε ακόμη ότι έγινε εμφιτεψη...!!! Μέσα μου νιώθω το απόλυτο κενό κι ένα τεράστιο γιατί ψάχνω να βρω την αιτία Κι τι έφταιξε σε όλο αυτό εκεί που είχαμε τους τέλειους δυπλασιασμους ξαφνικά μέσα σε μισή μέρα χάθηκαν όλα κάθε όνειρο κάθε προσμονή Κάθε χαρά νωμιζα ότι στην ζωή μου ότι θα έχω έστω μια χαρά και ότι θα ήταν το παιδάκι μου που θα μου την έφερνε αλλά πλεων ούτε αυτό μπορώ μα το έχω τα χέρια μου για άλλη μια χρόνια θα είναι αδια..!!!!! Και η ψυχή επίσης συνσθηματα τίποτα..!!! Μόνο τα γιατί μου..!! 
 

σας μαύρισα αρκετά συγνώμη..!! 
καλες γιορτές με υγεία σε όλες εύχομαι..!! Εγώ δεν θα μπω στο παιχνίδι σύντομα ξανά μάλλον θα ανοικω στην ομάδα του 2021 και μετά..!!! Θα είμαι εδώ να σας βοηθάω όσο μπορώ..!! 

Κορίτσι μου γλυκό έχεις όλα τα δικιά του κοσμπυ .... πρέπει να το δεις θετικά .... ειχες εμφύτευση ... σημαίνει ότι μπορείς... μην το βάζεις κάτω και τέτοιες σκέψεις σε λίγα χρόνια που όλα θα έχουν πάει καλά και θα έχεις τα μωράκια σπυ απλά θα αναρωτιέσαι γιατί τις έκανες και μαυρίζει τις γιορτές σου !!!ακουσε με περνά καλά μην χάνεις τις στιγμές σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η antzy9 είπε:

Οσες μεινατε εγκυες απο εξωσωματική, πριν την χοριακη ειχατε ανεβασμένη θερμοκρασία η κανονικη κορίτσια μου;

Δεν την μέτρησα ποτέ μπυ κορίτσι μου δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Σε νιώθω πραγματικά τόσο πολύ!!! Δεν υπάρχουν λόγια παρηγοριάς...απλά κάνε υπομονή κοριτσάκι μου να περάσει ο καιρός ήρεμα και ομαλά μέχρι να ξανά είσαι έτοιμη να ξανά προσπαθήσεις! Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα τα καταφέρεις...μανούλα θα γίνεις έτσι κι αλλιώς!!! Γιατί όμως λες ότι θα καθυστερήσεις τόσο πολύ να ξανά προσπαθησεις;

Γιατί πρέπει πρώτα να μαζέψω τα κομμάτια μου μετά την ψυχική μου αντοχή μετά να κάνω ότι εξετάσεις να μπορέσω να ξανά ρυθμίσω όλα όποτε όλα αυτά θέλουν χρόνο..!! Έτσι δεν ξανά πάω με τον καμία..!!! 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσι μου γλυκό έχεις όλα τα δικιά του κοσμπυ .... πρέπει να το δεις θετικά .... ειχες εμφύτευση ... σημαίνει ότι μπορείς... μην το βάζεις κάτω και τέτοιες σκέψεις σε λίγα χρόνια που όλα θα έχουν πάει καλά και θα έχεις τα μωράκια σπυ απλά θα αναρωτιέσαι γιατί τις έκανες και μαυρίζει τις γιορτές σου !!!ακουσε με περνά καλά μην χάνεις τις στιγμές σου 

Ωραία πες ότι μπορώ γιατί όμως δεν προχορισε ..;;;; Γιατί είχα μια χαρά δυπλασιασμους ..;; Πόσες ιστορίες έχουν υπάρξει που πέτυχαν μια εμφυτεψη και μετά δεν τα ξανά κατάφεραν να κάνουν εμφυτεψη..;; Δεν ήταν αρκετά τα χρόνια που περίμενα αυτό που θέλω πολύ..;; Πρέπει να αφυσω και αλλά χρόνια..; Πόση ψυχική δύναμη να υπάρχει..;;; Πόσες ακόμη γιορτές με άδεια χέρια..;;; 
 

Οπιτε δεν είναι καθόλου παρήγορο να λέμε ότι πέτυχες εμφυτεψη αυτό για εμένα είναι ένα μηδενικό μιας και ξέρουμε κοπέλες που δεν ξανά έκαναν εμφιτεψη μετά από την πρώτη..!!! Εκεί που είπα επιτέλους ήρθε η ώρα μου να περάσω απεναντη στην μέση πνίγηκα..!! Γιορτές για εμένα και τον άντρα μου δεν υπάρχουν για άλλη μια χρόνια..! 
χαριτε εσείς τις γιορτές κοπέλες μου..!!! 
 

να τονίσω δεν λέω με τίποτα κακιά..!! Και ελπίζω να μην παρεξηγηθώ από καμία σας..!!! Έχω πολύ να κολυμπήσω για να ξανά βγω στην όχθη της αρχής..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Niki94 έχεις όλα τα δίκια του κόσμου... δεν είναι μόνο τα τελευταία, όλος αυτός ο χρόνος ήταν δύσκολος πολύ... ο,τι κ να πεις έχεις δίκιο... δεν υπάρχει παρηγοριά! Υπάρχει όμως ελπίδα κ να σκέφτεσαι οτι σε περιμένουν έμβρυα που περιμένουν να γεννηθούν!

Βρε @MAROYLI πες μας εσύ κανένα ευχάριστο να χαμογελάσουμε μέρες που είναι! Τι έγινε κορίτσι μου γεννησες ή κοντεύεις; θυμάμαι που τα λέγαμε κ στο.γκρουπακι της φυσικής σύλληψης! Με το καλό αν δεν γεννησες ήδη!

Δεν θα πρωχωριση με αυτά που έχω καταψηξη θα ζητήσω μα πάω με νέο κύκλο.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Δεν θα πρωχωριση με αυτά που έχω καταψηξη θα ζητήσω μα πάω με νέο κύκλο.! 

Κορίτσι μου καταλαβαίνω την απογοήτευση σου... αν μου επιτρέπεις μια συμβουλή, δοκίμασε τα κατεψυγμένα σου κ μετά κάνεις άλλο κύκλο αν χρειαστεί. Γιατί να μην τα βάλεις; πολλές κοπέλες πέτυχαν έτσι! Κ αυτά μπορείς να τα βάλεις άμεσα. Φυσικά ο,τι πει ο γιατρός, εγω το λεω εντελώς φιλικά χωρίς βέβαια να έχω επιστημονική άποψη.

Σου εύχομαι πάνω απο όλα ηρεμία... πολλα φιλιά Νίκη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου καταλαβαινω απόλυτα αυτό που σου συμβαίνει...3 φορες εως τωρα σταματήσε η καρδιά απο φυσικη συλληψη κ μια εμβρυομεταφορα αποτυχημένη...αγωνας δρομου 4 Χρόνια τωρα με χιλιαδες εξετασεις χιλιαδες ευρω πανω απι 23000 συνολο χιλιάδες ταξιδια στην Αθήνα λογω νησιου ....ποσες εκλαψε η ψυχη μου κ δεν ξερω πού θα βρεθω κ τη Δευτέρα πού εχω χοριακη...

Κ ομως ΠΑΛΕΥΩΩΩΩ..δεν το βαλαμε ΚΑΤΩ!!!! πενθυσε μεσα σου οσο θες αλλά προχωρα!!!! Το όνειρο είναι ο καλύτερος στοχος!!!! Ένα μωρο....σε παρακαλώ οχι υπερβολες!!!!! Κ οσο για τα αίτια οπως κ εγω δεν βρήκα κάτι ποτε!!!!τα φιλιά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Γιατί πρέπει πρώτα να μαζέψω τα κομμάτια μου μετά την ψυχική μου αντοχή μετά να κάνω ότι εξετάσεις να μπορέσω να ξανά ρυθμίσω όλα όποτε όλα αυτά θέλουν χρόνο..!! Έτσι δεν ξανά πάω με τον καμία..!!! 

 

Ωραία πες ότι μπορώ γιατί όμως δεν προχορισε ..;;;; Γιατί είχα μια χαρά δυπλασιασμους ..;; Πόσες ιστορίες έχουν υπάρξει που πέτυχαν μια εμφυτεψη και μετά δεν τα ξανά κατάφεραν να κάνουν εμφυτεψη..;; Δεν ήταν αρκετά τα χρόνια που περίμενα αυτό που θέλω πολύ..;; Πρέπει να αφυσω και αλλά χρόνια..; Πόση ψυχική δύναμη να υπάρχει..;;; Πόσες ακόμη γιορτές με άδεια χέρια..;;; 
 

Οπιτε δεν είναι καθόλου παρήγορο να λέμε ότι πέτυχες εμφυτεψη αυτό για εμένα είναι ένα μηδενικό μιας και ξέρουμε κοπέλες που δεν ξανά έκαναν εμφιτεψη μετά από την πρώτη..!!! Εκεί που είπα επιτέλους ήρθε η ώρα μου να περάσω απεναντη στην μέση πνίγηκα..!! Γιορτές για εμένα και τον άντρα μου δεν υπάρχουν για άλλη μια χρόνια..! 
χαριτε εσείς τις γιορτές κοπέλες μου..!!! 
 

να τονίσω δεν λέω με τίποτα κακιά..!! Και ελπίζω να μην παρεξηγηθώ από καμία σας..!!! Έχω πολύ να κολυμπήσω για να ξανά βγω στην όχθη της αρχής..!! 

Πέτυχαν εμφύτευση και μετά ποτέ ξανά ;;;; συγγνώμη αλλάξω φαίνεται αδύνατο... είμαι πολλά χρόνια στο χώρο και στο λέω μέσα από την καρδιά μου ... θα τα καταφέρεις ... το έχω πει χίλιες φορές και θα το πω και άλλη μια .... μήτρα έχεις παιδί θα κα εις έτσι μου είχε πει κάποτε κάποιος και είχε απόλυτο δίκιο ....κρατά αυτό και μην Μαυριζεις την καρδιά σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

Οσες μεινατε εγκυες απο εξωσωματική, πριν την χοριακη ειχατε ανεβασμένη θερμοκρασία η κανονικη κορίτσια μου;

Εγώ @antzy9 είχα δέκατα 36.9 μέχρι 37.2 νομίζω έφτασα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Πέτυχαν εμφύτευση και μετά ποτέ ξανά ;;;; συγγνώμη αλλάξω φαίνεται αδύνατο... είμαι πολλά χρόνια στο χώρο και στο λέω μέσα από την καρδιά μου ... θα τα καταφέρεις ... το έχω πει χίλιες φορές και θα το πω και άλλη μια .... μήτρα έχεις παιδί θα κα εις έτσι μου είχε πει κάποτε κάποιος και είχε απόλυτο δίκιο ....κρατά αυτό και μην Μαυριζεις την καρδιά σου 

Εγώ έχω πολλές γνωστές που δεν ξανά πέτυχαν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 λυπαμαι που το περνας αυτο... Οι περισσοτερες εδω ξερουν πως ειναι. 

Εχοντας παρει στο παρελθον με την εξωσωματικη 3 αρνητικα και επειτα 1 θετικο θα σου πω οτι λενε και τα αλλα κοριτσια..πετυχες εμφυτευση με τη πρωτη! Ξερω πως τωρα δε μπορεις να το δεις ψυχραιμα πμως συντομα ευχομαι να καταλαβεις οτι ειναι πολυ σημαντικο αυτο! 

Παρε το χρονο σου και δες με τον γιατρο σου πως θα πρπχωρησετε, μηπως πρεπει να κανεις καποια εξεταση που μεχρι τωρα δεν εχεις κανει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

Οσες μεινατε εγκυες απο εξωσωματική, πριν την χοριακη ειχατε ανεβασμένη θερμοκρασία η κανονικη κορίτσια μου;

Κανονικη ηταν σε μενα...τη μετρησα σε ολες τις εμβρυομεταφορες 2-3 φορες και δεν ειδα καποια διαφορα κσι σε σρνητικο και σε θετικο ηταν το ιδιο. 

Ευχομαι πολυ πολυ πολυ πμορφα νεα την δευτερα που εχεις την χοριακη σου, με το καλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Γιατί πρέπει πρώτα να μαζέψω τα κομμάτια μου μετά την ψυχική μου αντοχή μετά να κάνω ότι εξετάσεις να μπορέσω να ξανά ρυθμίσω όλα όποτε όλα αυτά θέλουν χρόνο..!! Έτσι δεν ξανά πάω με τον καμία..!!! 

 

Ωραία πες ότι μπορώ γιατί όμως δεν προχορισε ..;;;; Γιατί είχα μια χαρά δυπλασιασμους ..;; Πόσες ιστορίες έχουν υπάρξει που πέτυχαν μια εμφυτεψη και μετά δεν τα ξανά κατάφεραν να κάνουν εμφυτεψη..;; Δεν ήταν αρκετά τα χρόνια που περίμενα αυτό που θέλω πολύ..;; Πρέπει να αφυσω και αλλά χρόνια..; Πόση ψυχική δύναμη να υπάρχει..;;; Πόσες ακόμη γιορτές με άδεια χέρια..;;; 
 

Οπιτε δεν είναι καθόλου παρήγορο να λέμε ότι πέτυχες εμφυτεψη αυτό για εμένα είναι ένα μηδενικό μιας και ξέρουμε κοπέλες που δεν ξανά έκαναν εμφιτεψη μετά από την πρώτη..!!! Εκεί που είπα επιτέλους ήρθε η ώρα μου να περάσω απεναντη στην μέση πνίγηκα..!! Γιορτές για εμένα και τον άντρα μου δεν υπάρχουν για άλλη μια χρόνια..! 
χαριτε εσείς τις γιορτές κοπέλες μου..!!! 
 

να τονίσω δεν λέω με τίποτα κακιά..!! Και ελπίζω να μην παρεξηγηθώ από καμία σας..!!! Έχω πολύ να κολυμπήσω για να ξανά βγω στην όχθη της αρχής..!! 

Έχεις κάθε δικαίωμα να νιωθεις όπως θες.Το νέο είναι πολύ φρέσκο και τίποτα δεν μπορεί να σε παρηγορησει, όσο κι αν όλες το θέλουμε. 

Πενθησε με την ησυχία σου κοπέλα μου,άστο να βγει από μέσα σου κι όταν νιώσεις έτοιμη ξεκινάς και πάλι. 

Μίλησε και με τον ψυχολόγο σου θα σε βοηθήσει αρκετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Είδη με παρακολουθεί εδώ και χρόνιο ψυχολόγος..!! Έχω περάσει από πολλά στάδια στην ζωή μου ως τώρα αυτό με πόνεσε πιο πολύ από όλα 

Νίκη μου λυπάμαι πραγματικα!!Ειχα κ γω μια αποβολη με φυσικη σύλληψη!!Ειχα κ γω τελειους διπλασιασμους ως στις 7000 χοριακή!!Κανενας απ τους 5 γυναικολογους που πηγα δν μου είπαν ξεκάθαρα τι έφταιξε γτ ουτε κ αυτοί ξερουν!!συνηθως λενε τα κλασικά που όντως μπορεί να έχουν κ δίκιο!!Δν το ξεπέρασα ποτέ!!Πάντα ήταν αγκάθι!!Τωρα σε 1 μηνα γεννάω!!Θα τα καταφέρεις όσο κ αν σου φαίνεται βουνό αυτό!!Παρε τον  χρόνο σου κ όλα θα ρθουν απο μόνα τους σαν ψυχολογία εννοω!!

Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια Καλές γιορτές με υγεία,αγάπη κ να πραγματοποιηθει η μεγαλύτερη σας επιθυμία να αποκτήσετε παιδάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Παπανικοπουλο και τσιριγώτη. Αλλάζω γιατρό λόγω ψυχολογίας. Δεν τα καταφέραμε 3 φορές!!

Στον τσιριγωτη ειμαι εγω κοριτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια μου όμορφα..!!! Σας ευχαριστώ για τα λόγια σας..!! 
αυτή την στιγμή δεν μπορεί να με παρηγορήσει τίποτα μα τίποτα Ούτε ακόμη ότι έγινε εμφιτεψη...!!! Μέσα μου νιώθω το απόλυτο κενό κι ένα τεράστιο γιατί ψάχνω να βρω την αιτία Κι τι έφταιξε σε όλο αυτό εκεί που είχαμε τους τέλειους δυπλασιασμους ξαφνικά μέσα σε μισή μέρα χάθηκαν όλα κάθε όνειρο κάθε προσμονή Κάθε χαρά νωμιζα ότι στην ζωή μου ότι θα έχω έστω μια χαρά και ότι θα ήταν το παιδάκι μου που θα μου την έφερνε αλλά πλεων ούτε αυτό μπορώ μα το έχω τα χέρια μου για άλλη μια χρόνια θα είναι αδια..!!!!! Και η ψυχή επίσης συνσθηματα τίποτα..!!! Μόνο τα γιατί μου..!! 
 

σας μαύρισα αρκετά συγνώμη..!! 
καλες γιορτές με υγεία σε όλες εύχομαι..!! Εγώ δεν θα μπω στο παιχνίδι σύντομα ξανά μάλλον θα ανοικω στην ομάδα του 2021 και μετά..!!! Θα είμαι εδώ να σας βοηθάω όσο μπορώ..!! 

@Niki94 δεν υπαρχουν γιατί κοριτσι μου. Θα σ οω εγω απλα εγινε! Σκεψου τα χειροτερα... Η πρωτη δεν μας εκατσε βαλε στο μυαλο σου αλλες γυναικες π εχουν κανει 5-10-15 μεταφορες τα ξερεις τα βλέπεις καθε μερα. Απλα να εύχεσαι να τελειώσει οσο πιο ανωδυνα γινεται.. Ξερω πολυ καλα ποσο δυσκολο ειναι.. Αλλα σκεψου εμενα π εκανα εμβρυομεταφορα Οκτωβρίου και ακομα δεν εχω εχω ξεμπρδεψει? Κ δεν ξερω ακομα τι συμβαινει βαλς στο νου σου αλλες κοπελες! ... Ποναει το ξερω πληγωθηκες το ξερω.... Πρέπει ομως να πας παρακατω. Για να ερθει αυτο το αγγελουδι και θα γεμισει η αγκαλιτσα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Στον τσιριγωτη ειμαι εγω κοριτσι μου! 

Και εγώ έχω κλείσει ραντεβού με τη νέα χρονιά να δω τι θα μου πει. Εσένα πώς σου φάνηκε; Είσαι ευχαριστημένη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Και εγώ έχω κλείσει ραντεβού με τη νέα χρονιά να δω τι θα μου πει. Εσένα πώς σου φάνηκε; Είσαι ευχαριστημένη;

Ναι ειμαι. Μ βγαζει κατι πολυ θετικο.. Όλες οι κοπελες στο κεντρο το προσωπικό πολυ καλο για εμενα. Κ εμενα με συστησαν και πηγα. Κ εγω θα παω με τον καινουργιο χρονο. Θα δουμε τι γινεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...