Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

@Niki94 κοριτσι μου ευχομαι να οανε ολα καλα!!! Αυριι θα κανεις υπερυχο? 

Σε ευχαριστώ ναι αύριο θα κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

Μακαρι να ειναι ολα καλα κοριτσι μου. Εχεις ακομα αιμα? 

Όχι έχω καφέ αλλά έκανα ενέσεις προγεστερονης που το σταματάει όποτε αύριο θα δούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/12/2019 at 1:42 ΜΜ, ο/η kppm είπε:

 Άκυρο τελικά!!!Μου είπε να ξανακάνω χοριακή Δευτέρα χοριακή πάλι και θα είναι η τελευταία που θα δείξει!!!!

@kppm είμαστε σε παρόμοια φάση νομίζω. 1 χοριακη μου 337, 2η 557, 3η 757.Την Δευτέρα (αύριο δλδ) πάω κ εγώ για επαναληπτική χοριακη με πλήρη απαισιοδοξία, γιατί απλώς από χθές σταμάτησα να έχω κράμπες σαν περιόδου που αποτι ξέρω είναι κάτι που το θέλουμε γιατί δείχνει ότι μεγαλώνει η μήτρα.

Πλέον η σκέψη μου πιο πολύ είναι αν θα χρειαστώ καμμιά αποξεση η τίποτε χάπια αποβολής.Ειμαι ήδη στην απέναντι όχθη.

Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία αύριο με καλά νέα.

@Niki94 και σε εσένα ότι καλύτερο.Αυριο σημαντική μέρα για πολλές από εμάς κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 προσπάθησε να μην αγχώνεσαι.. Μπορεί και να μην ήταν τίποτα. Το ότι σταμάτησε είναι πάρα πολύ καλό. Μείνε τελείως ξάπλα και να σηκώνεσαι αυστηρά και μόνο για τουαλέτα..  Όλα καλά θα πάνε! Κι εγώ την προηγούμενη εβδομάδα είχα δει αίμα αλλά δόξα τω Θεό συνεχισαμε καλά. Πίστη κοριτσάκι μου, πίστη.. 

@kppm @Matsa22003 εύχομαι αύριο να έχετε καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 και @kppm σας εύχομαι καλή καλή πολύ καλή επιτυχία!!!!  

@Papadakis ναι έχω ακόμη 3 στην κατάψυξη αλλά δεν είναι βλαστοκυστες.. μακάρι να ναι 2η και τυχερή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Αύριο αλλά δεν έχω ελπίδες 

Τι λες Νίκη μου? ??Τι συνέβη? ?

 

Άσε μόλις το διάβασα. Αυτό το δεν έχεις ελπίδες γιατί το λες? Σου πε τέτοιο πράγμα ο γιατρος ή σε έπιασε απαισιοδοξία καλή μου?

Η άνοδος της χοριακης είναι μια χαρά! !Αχ βγάλε το κακό από το μυαλό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Αύριο αλλά δεν έχω ελπίδες 

Μην χάνεις την πίστη σου ...μπορεί μα ήταν δυο και να στάμνες το ένα .... και εγω είχα πολύ αίμα στον γιο νου στην 8 εβδομάδα όμως και όλα πήγαν ΚΑΤ ευχήν 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Εχθές είχα απίστευτη αιμορραγία και πόνους..! Τώρα είμαι κρεβάτι με ενέσεις προγεστερονης ως αύριο που θα πάω η χοριακη δεν είχαμε δυπλασιαμο αλλά ανέβηκε κατά 60% όποτε παίζουν πολλά τώρα για δυο δεν είμαστε πλέω σίγουρη.! 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Πιστεύω πολύ στον Άγιο μου..με έχει σώσει όταν ήμουν παιδάκι κ έτσι οι γονείς μου με έταξαν. Έπαθα ανακοπή όταν ήμουν ενός κ μου έφεραν μια εικόνα του Αγίου Ιωάννη του Ρωσσου κ επανήλθα. Γενικά με έχει βοηθήσει σε πολλά πράγματα κ για αυτό είπαμε με τον άντρα μου να τάξουμε το παιδάκι μας...?

Προσωπικά πιστεύω παρά πολύ κι το καλοκαίρι έζησα ένα θαύμα στο ποιο δεν θέλω να αναφερθώ αφορά υγεία ...

πιστη και όλα θα πάνε καλά ... η ιστορία σου με συγκίνησε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

@Niki94 και @kppm σας εύχομαι καλή καλή πολύ καλή επιτυχία!!!!  

@Papadakis ναι έχω ακόμη 3 στην κατάψυξη αλλά δεν είναι βλαστοκυστες.. μακάρι να ναι 2η και τυχερή!!!!

Θα είναι ..... τι ημέρας έβαλες αυτή την φορά ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Τι λες Νίκη μου? ??Τι συνέβη? ?

 

Άσε μόλις το διάβασα. Αυτό το δεν έχεις ελπίδες γιατί το λες? Σου πε τέτοιο πράγμα ο γιατρος ή σε έπιασε απαισιοδοξία καλή μου?

Η άνοδος της χοριακης είναι μια χαρά! !Αχ βγάλε το κακό από το μυαλό σου.

Με την ποσότητα αίμα που είχα εχθές το λέω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Μην χάνεις την πίστη σου ...μπορεί μα ήταν δυο και να στάμνες το ένα .... και εγω είχα πολύ αίμα στον γιο νου στην 8 εβδομάδα όμως και όλα πήγαν ΚΑΤ ευχήν 

 

Προσωπικά πιστεύω παρά πολύ κι το καλοκαίρι έζησα ένα θαύμα στο ποιο δεν θέλω να αναφερθώ αφορά υγεία ...

πιστη και όλα θα πάνε καλά ... η ιστορία σου με συγκίνησε ...

Γινονται θαύματα!! Αρκεί να είσαι σε θέση να τα δεις!! Χαίρομαι που πήγαν όλα καλά ότι κ αν σου συνέβη!!! Θα δεις που κ τώρα θα σε βοηθήσει ο θεός,μη χάνεις την πίστη σου...θα έρθει η στιγμή για όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ αλήθεια για τις ευχές σας συγνώμη που δεν έχω απαντήσει ξεχωριστά απλά είμαι σε μια περίεργη φάση..!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλες καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Όχι έχω καφέ αλλά έκανα ενέσεις προγεστερονης που το σταματάει όποτε αύριο θα δούμε

ευχομαι τα καλυτερα...να ειναι ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Matsa22003 είπε:

@kppm είμαστε σε παρόμοια φάση νομίζω. 1 χοριακη μου 337, 2η 557, 3η 757.Την Δευτέρα (αύριο δλδ) πάω κ εγώ για επαναληπτική χοριακη με πλήρη απαισιοδοξία, γιατί απλώς από χθές σταμάτησα να έχω κράμπες σαν περιόδου που αποτι ξέρω είναι κάτι που το θέλουμε γιατί δείχνει ότι μεγαλώνει η μήτρα.

Πλέον η σκέψη μου πιο πολύ είναι αν θα χρειαστώ καμμιά αποξεση η τίποτε χάπια αποβολής.Ειμαι ήδη στην απέναντι όχθη.

Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία αύριο με καλά νέα.

@Niki94 και σε εσένα ότι καλύτερο.Αυριο σημαντική μέρα για πολλές από εμάς κορίτσια.

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Demi** είπε:

@Niki94 προσπάθησε να μην αγχώνεσαι.. Μπορεί και να μην ήταν τίποτα. Το ότι σταμάτησε είναι πάρα πολύ καλό. Μείνε τελείως ξάπλα και να σηκώνεσαι αυστηρά και μόνο για τουαλέτα..  Όλα καλά θα πάνε! Κι εγώ την προηγούμενη εβδομάδα είχα δει αίμα αλλά δόξα τω Θεό συνεχισαμε καλά. Πίστη κοριτσάκι μου, πίστη.. 

@kppm @Matsa22003 εύχομαι αύριο να έχετε καλά αποτελέσματα!

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

@Niki94 και @kppm σας εύχομαι καλή καλή πολύ καλή επιτυχία!!!!  

@Papadakis ναι έχω ακόμη 3 στην κατάψυξη αλλά δεν είναι βλαστοκυστες.. μακάρι να ναι 2η και τυχερή!!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!!!!Μακάρι αύριο να είναι καλά τα αποτελέσματα για όλες μας μέρες που είναι!!!!! @Matsa22003 εγώ που μίλησα με το γιατρό όταν έκανα την 4η χοριακη μου είπε είναι οριακά Καλή.....οπότε αναμονή και οι δύο μας εγώ πάω για 5η αύριο...Αλλά μου είπε όπως και να είναι θα κάνω κ υπέρηχο....Καλη μας επιτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!Είδα το σπορακι μου!!!!!!!Όλα είναι καλά!!!!!!Είναι σε πολυ καλή θέση....Έχει πολύ καλό μέγεθος!!!Μου είπε ξεκούραση αυτές τις δεκαπέντε μέρες κ πάω του  ΆιΓιάννη να το δούμε κ ίσως ακούσουμε καρδούλα!!!!!!Εύχομαι τα νέα και για τις υπόλοιπες να ειναι ευχάριστα !!!!!!!❤❤❤❤❤

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!Είδα το σπορακι μου!!!!!!!Όλα είναι καλά!!!!!!Είναι σε πολυ καλή θέση....Έχει πολύ καλό μέγεθος!!!Μου είπε ξεκούραση αυτές τις δεκαπέντε μέρες κ πάω του  ΆιΓιάννη να το δούμε κ ίσως ακούσουμε καρδούλα!!!!!!Εύχομαι τα νέα και για τις υπόλοιπες να ειναι ευχάριστα !!!!!!!❤❤❤❤❤

 

Μπράβο μπράβο μπράβο!!!!!!!!!!!!!! Ολα να πανε καλα σου εύχομαι!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!Είδα το σπορακι μου!!!!!!!Όλα είναι καλά!!!!!!Είναι σε πολυ καλή θέση....Έχει πολύ καλό μέγεθος!!!Μου είπε ξεκούραση αυτές τις δεκαπέντε μέρες κ πάω του  ΆιΓιάννη να το δούμε κ ίσως ακούσουμε καρδούλα!!!!!!Εύχομαι τα νέα και για τις υπόλοιπες να ειναι ευχάριστα !!!!!!!❤❤❤❤❤

 

Αχ μπράβο βρε κορίτσι! Το πρώτο καλο νέο λοιπόν για σήμερα κ περιμένουμε κ τα άλλα κορίτσια! Με το καλό φίλη μου, ξεκούραση και ηρεμία κ όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Αχ μπράβο βρε κορίτσι! Το πρώτο καλο νέο λοιπόν για σήμερα κ περιμένουμε κ τα άλλα κορίτσια! Με το καλό φίλη μου, ξεκούραση και ηρεμία κ όλα θα πάνε καλά!

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Μπράβο μπράβο μπράβο!!!!!!!!!!!!!! Ολα να πανε καλα σου εύχομαι!!!!! 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!Κορίτσια μου να πάνε όλα καλά σε όλες μας!!!!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kppm είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!Είδα το σπορακι μου!!!!!!!Όλα είναι καλά!!!!!!Είναι σε πολυ καλή θέση....Έχει πολύ καλό μέγεθος!!!Μου είπε ξεκούραση αυτές τις δεκαπέντε μέρες κ πάω του  ΆιΓιάννη να το δούμε κ ίσως ακούσουμε καρδούλα!!!!!!Εύχομαι τα νέα και για τις υπόλοιπες να ειναι ευχάριστα !!!!!!!❤❤❤❤❤

 

Αχ το τέλεια νέα όλα καλά να πάνε κοπέλα μου σου είπε ποσό είσαι.;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αχ το τέλεια νέα όλα καλά να πάνε κοπέλα μου σου είπε ποσό είσαι.;

Νίκη, καλώς ήλθες! Τι σου είπε ο γιατρός;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...