Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσι μου γλυκό Εσυ που με σκέφτεσαι ποσό σε ευχαριστώ .....

είχα αγάπη κάπου 7 ... μην αγχώνεσαι καθόλου και ποτέ δεν ξέρεις .... κάνε ένα τεστ !!!

καλα είμαι αδιαθέτησα ( πολύ λίγο αίμα μόνο δυο μέρες τα κλασσικά μου ) εκανα εξετάσεις δεύτερη μέρα fsh:9,9 και ε2:30 και θα πάω 30 του μήνα για υπηρηχο .. δεν νομίζω ότι θα το προλάβουμε γιατί 3 /1 θα κάνουν τις πρώτες ωοληψιες αλλά θα το παλέψουμε ... 

εκανα ραντεβού με τον μαντουδη μετά την αποτυχία και μπυ είπε ότι πιστευει ότι θα βρούμε το καλό αυγό και θα τα καταφέρουμε ..... 

εσενα ένα θυμάμαι καλά ήταν η πρώτη αποτυχία Ε ;;;;; ποτέ προχωρας πάλι ;;;;;και εγω σε σκέφτομαι γιατί είχαμε πάρει μαζί τα κουλουράκια μας ....

Κι εγώ κουλούρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakis λέω για Ιανουάριο αλλά τώρα με αυτή την κατάσταση δεν ξέρω... περιμένω να αδιαθετήσω να κάνω ορμόνες και τότε θα αποφασίσουμε...ναι η 1η αποτυχία ήταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε...;;; 

Καλημέρα κορίτσι μου!! Εσυ πως εισαι;;; Πως είναι τα μωράκια σου;;;; Εμείς τώρα πάμε στον Αη Γιάννη το Ρωσσο (είμαι ταμενη εκεί) κ πάμε να τάξουμε κ εμείς το μωράκι μας,να μας έρθει δλδ ένα μωράκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και συγνώμη που σας ζαλιζω γιατί όσο περνάνε οι μέρες κ δεν βλέπω περίοδο αγχωνομαι περισσότερο. Θέλω να με βοηθήσετε για να βγάλω άκρη με την ημερομηνία περιόδου. Στις 8 Νοεμβρίου έκανα ωοληψια χωρίς να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορα και σταμάτησα ότι φάρμακο έπαιρνα. Περίμενα περίοδο στις 28 Νοεμβρίου και τελικά μου ήρθαν στις 20 Νοεμβρίου. Τώρα είναι 34η μέρα του κύκλου και δεν ξέρω αν έχω καθυστέρηση η όχι. Πότε πρέπει να την περιμένω στις 20 η στις 28; συμπτώματα έχω ελάχιστα έως καθόλου τις τελευταίες 5 με 7 μέρες. Τι να κάνω;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@agapi82 τον κύκλο τον μετράμε από την πρώτη μέρα που βλέπουμε αίμα κόκκινο άρα 1η μέρα ήσουν 20 Νοεμβρίου...άρα τώρα είσαι 33 μέρες..τι κύκλο έχεις συνήθως; Πάντως απ' ότι κατάλαβα τέτοιες καθυστερήσεις είναι αναμενόμενες με τόσα φάρμακα...κι εγώ στην ίδια κατάσταση είμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η agapi82 είπε:

Καλημέρα και συγνώμη που σας ζαλιζω γιατί όσο περνάνε οι μέρες κ δεν βλέπω περίοδο αγχωνομαι περισσότερο. Θέλω να με βοηθήσετε για να βγάλω άκρη με την ημερομηνία περιόδου. Στις 8 Νοεμβρίου έκανα ωοληψια χωρίς να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορα και σταμάτησα ότι φάρμακο έπαιρνα. Περίμενα περίοδο στις 28 Νοεμβρίου και τελικά μου ήρθαν στις 20 Νοεμβρίου. Τώρα είναι 34η μέρα του κύκλου και δεν ξέρω αν έχω καθυστέρηση η όχι. Πότε πρέπει να την περιμένω στις 20 η στις 28; συμπτώματα έχω ελάχιστα έως καθόλου τις τελευταίες 5 με 7 μέρες. Τι να κάνω;;;;; 

Κ εγω με τα απο ωοληψιες παντα εχω μικρο κυκλο..υπολόγιζε με 20...την τελευταία οχι την προηγούμενη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Εσυ πως εισαι;;; Πως είναι τα μωράκια σου;;;; Εμείς τώρα πάμε στον Αη Γιάννη το Ρωσσο (είμαι ταμενη εκεί) κ πάμε να τάξουμε κ εμείς το μωράκι μας,να μας έρθει δλδ ένα μωράκι...

Εγώ χάλια μεγάλη ιστορία...!!!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Καλημέρα και συγνώμη που σας ζαλιζω γιατί όσο περνάνε οι μέρες κ δεν βλέπω περίοδο αγχωνομαι περισσότερο. Θέλω να με βοηθήσετε για να βγάλω άκρη με την ημερομηνία περιόδου. Στις 8 Νοεμβρίου έκανα ωοληψια χωρίς να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορα και σταμάτησα ότι φάρμακο έπαιρνα. Περίμενα περίοδο στις 28 Νοεμβρίου και τελικά μου ήρθαν στις 20 Νοεμβρίου. Τώρα είναι 34η μέρα του κύκλου και δεν ξέρω αν έχω καθυστέρηση η όχι. Πότε πρέπει να την περιμένω στις 20 η στις 28; συμπτώματα έχω ελάχιστα έως καθόλου τις τελευταίες 5 με 7 μέρες. Τι να κάνω;;;;; 

μετα από την ωοληψια αλλάζω για λίγο η περίοδος όποτε κανείς υπομονή ως να έρθει..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

@Papadakis λέω για Ιανουάριο αλλά τώρα με αυτή την κατάσταση δεν ξέρω... περιμένω να αδιαθετήσω να κάνω ορμόνες και τότε θα αποφασίσουμε...ναι η 1η αποτυχία ήταν...

Με το καλό κορίτσι μπυ δεύτερη και τυχερη .... έχεις κατάψυξη Ε ;;;;

στις πριν 3 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Καλημέρα και συγνώμη που σας ζαλιζω γιατί όσο περνάνε οι μέρες κ δεν βλέπω περίοδο αγχωνομαι περισσότερο. Θέλω να με βοηθήσετε για να βγάλω άκρη με την ημερομηνία περιόδου. Στις 8 Νοεμβρίου έκανα ωοληψια χωρίς να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορα και σταμάτησα ότι φάρμακο έπαιρνα. Περίμενα περίοδο στις 28 Νοεμβρίου και τελικά μου ήρθαν στις 20 Νοεμβρίου. Τώρα είναι 34η μέρα του κύκλου και δεν ξέρω αν έχω καθυστέρηση η όχι. Πότε πρέπει να την περιμένω στις 20 η στις 28; συμπτώματα έχω ελάχιστα έως καθόλου τις τελευταίες 5 με 7 μέρες. Τι να κάνω;;;;; 

Μετά από την ωοληψια πάντα έρχεται στις 15 μέρες .... τρία χρόνια που κάνω φυσικούς αυτό συμβαίνει ... μην αγχώνεσαι γενικά είναι όλα από την διαδικασία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Εσυ πως εισαι;;; Πως είναι τα μωράκια σου;;;; Εμείς τώρα πάμε στον Αη Γιάννη το Ρωσσο (είμαι ταμενη εκεί) κ πάμε να τάξουμε κ εμείς το μωράκι μας,να μας έρθει δλδ ένα μωράκι...

Να πας κορίτσι μου και με το καλό θα έρθει και το μωράκια θα πάτε και όλοι μαζί πάλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Να πας κορίτσι μου και με το καλό θα έρθει και το μωράκια θα πάτε και όλοι μαζί πάλι 

Μακάρι κορίτσι μου!! Σε ευχαριστώ πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Νίκη τι έχει γίνει;;;;; 

Εχθές είχα απίστευτη αιμορραγία και πόνους..! Τώρα είμαι κρεβάτι με ενέσεις προγεστερονης ως αύριο που θα πάω η χοριακη δεν είχαμε δυπλασιαμο αλλά ανέβηκε κατά 60% όποτε παίζουν πολλά τώρα για δυο δεν είμαστε πλέω σίγουρη.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εχθές είχα απίστευτη αιμορραγία και πόνους..! Τώρα είμαι κρεβάτι με ενέσεις προγεστερονης ως αύριο που θα πάω η χοριακη δεν είχαμε δυπλασιαμο αλλά ανέβηκε κατά 60% όποτε παίζουν πολλά τώρα για δυο δεν είμαστε πλέω σίγουρη.! 

Πόσο σε νοιώθω ηρέμησε όμως και όλα θα πάνε καλά...τι ώρα θα πας αύριο??Θα ξανακάνεις χοριακή ή υπέρηχο!!!!!Προσευχησου και όλα θα πάνε καλά!!!!Με τον γιατρό σου μίλησες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Εσυ πως εισαι;;; Πως είναι τα μωράκια σου;;;; Εμείς τώρα πάμε στον Αη Γιάννη το Ρωσσο (είμαι ταμενη εκεί) κ πάμε να τάξουμε κ εμείς το μωράκι μας,να μας έρθει δλδ ένα μωράκι...

Με το καλό κορίτσι μου σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!??Η πίστη είναι μεγάλος σύμμαχος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εχθές είχα απίστευτη αιμορραγία και πόνους..! Τώρα είμαι κρεβάτι με ενέσεις προγεστερονης ως αύριο που θα πάω η χοριακη δεν είχαμε δυπλασιαμο αλλά ανέβηκε κατά 60% όποτε παίζουν πολλά τώρα για δυο δεν είμαστε πλέω σίγουρη.! 

Όχι ρε γαμωτο...Νίκη μου όλα καλά θα πάνε!!! Ας έχεις ένα παιδάκι,δεν πειράζει...όλα καλά!!! Ενημέρωσε μας σε παρακαλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Πόσο σε νοιώθω ηρέμησε όμως και όλα θα πάνε καλά...τι ώρα θα πας αύριο??Θα ξανακάνεις χοριακή ή υπέρηχο!!!!!Προσευχησου και όλα θα πάνε καλά!!!!Με τον γιατρό σου μίλησες???

Ναι ναι είμαι σε συνεχή επικοινωνία από εχθές.! Όχι δεν θα κάνω άλλη χοριακη Λογικά θα κάνω υπέροχο.! 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Όχι ρε γαμωτο...Νίκη μου όλα καλά θα πάνε!!! Ας έχεις ένα παιδάκι,δεν πειράζει...όλα καλά!!! Ενημέρωσε μας σε παρακαλώ...

Ναι θα σας πω.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Ναι ναι είμαι σε συνεχή επικοινωνία από εχθές.! Όχι δεν θα κάνω άλλη χοριακη Λογικά θα κάνω υπέροχο.! 

 

Ναι θα σας πω.! 

Τα καλύτερα από την ψυχή μου σου εύχομαι!!!!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kppm είπε:

Τα καλύτερα από την ψυχή μου σου εύχομαι!!!!!!❤❤

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου κι εγώ τα καλύτερα σου εύχομαι περιμένω νέα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Με το καλό κορίτσι μου σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!??Η πίστη είναι μεγάλος σύμμαχος!!!!!

Πιστεύω πολύ στον Άγιο μου..με έχει σώσει όταν ήμουν παιδάκι κ έτσι οι γονείς μου με έταξαν. Έπαθα ανακοπή όταν ήμουν ενός κ μου έφεραν μια εικόνα του Αγίου Ιωάννη του Ρωσσου κ επανήλθα. Γενικά με έχει βοηθήσει σε πολλά πράγματα κ για αυτό είπαμε με τον άντρα μου να τάξουμε το παιδάκι μας...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Πιστεύω πολύ στον Άγιο μου..με έχει σώσει όταν ήμουν παιδάκι κ έτσι οι γονείς μου με έταξαν. Έπαθα ανακοπή όταν ήμουν ενός κ μου έφεραν μια εικόνα του Αγίου Ιωάννη του Ρωσσου κ επανήλθα. Γενικά με έχει βοηθήσει σε πολλά πράγματα κ για αυτό είπαμε με τον άντρα μου να τάξουμε το παιδάκι μας...?

Γίνονται θαύματα κ στις μέρες μας!!!!!Εύχομαι γρήγορα ν σου φέρει ένα μωράκι ο προστάτης σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Γίνονται θαύματα κ στις μέρες μας!!!!!Εύχομαι γρήγορα ν σου φέρει ένα μωράκι ο προστάτης σου!!

Να σαι καλά κοριτσάκι μου!! Τα καλύτερα σου εύχομαι...μέρες που είναι ο θεός να μας ακούει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...