Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια όσον αφορά τους γιατρούς έχω καταλάβει ότι όλα είναι σχετικά κ θέμα κ τύχης κ στιγμής.Ο ίδιος άνθρωπος αρέσει η δεν αρέσει.Ας μην δίνουμε τόσο ψυχρά ονόματα .

σωστά..!!! κάθε κοπέλα έχει άλλη εμπειρία όποτε κάθε γνώμη είναι δεχτή μπορεί εγώ να είπα οχι άλλα αλλοι να τον θεωρεί τοπ αυτό είναι άποψη κάθε μια και δεν τα λέμε για να αλλάξομε σε καμιά γνώμη άπλα την γνώμη μας είπαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

σωστά..!!! κάθε κοπέλα έχει άλλη εμπειρία όποτε κάθε γνώμη είναι δεχτή μπορεί εγώ να είπα οχι άλλα αλλοι να τον θεωρεί τοπ αυτό είναι άποψη κάθε μια και δεν τα λέμε για να αλλάξομε σε καμιά γνώμη άπλα την γνώμη μας είπαμε

Ακριβως αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

αχ άστο κοπέλα μου από της 7 εχω ξεκινήσει και περνώ χάπια..!! συγνώμη αλλα γέλασα με το τρόπο που το είπες σαν τούς γερούς..!!!!

 

ακριβώς

 

 αχ τελεια..!!! ολα καλά να πάνε περιμένω εμπειρία πως είναι..!!

 

θα συμφωνήσω  απολυτά..!!! 

Eγω έχω προσωπική εμπειρία..πέτυχα αλλού κ πάλι δεν εκθιαζω εκείνον τον γιατρό μου επίσης όνομα διότι εννοείται ότι έπαιξε ρόλο κι η προηγούμενη πορεία μου.Ωστοσο δεν του συγχωρώ ότι στα 32 ανεξήγητα υπογονιμη μου μίλησε για δανεικά...ευτυχώς δεν τον άκουσα( δεν έχω απολύτως κανένα θέμα με τα δανεικά αλλά χωρίς πριν να δοκιμάσω;;;) Πέτυχα την κόρη μου κ είχα παλλινδρομες για άλλους λόγους που όμως " δε χρειαζόταν να εξετάσω" τότε.Οποτε ναι έχω αρνητική άποψη κ με επιχειρήματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ! Οι απόψεις είναι απόψεις κορίτσια μου,συγγνώμη αν σας αναστάτωσα.. η καθε κοπέλα εχει τις δικες της εμπειρίες κ διαλέγει τον γιατρό της με διαφορετικά κριτήρια.. ωστόσο κρατώ ολες τις απόψεις κι οταν φτάσει η ώρα θα το μελετήσω! Ευχαριστω πολυ ομως ολες σας! Πολλη πολλη καλη επιτυχία σε ΟΛΕΣ MΑΣ! ????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Eγω έχω προσωπική εμπειρία..πέτυχα αλλού κ πάλι δεν εκθιαζω εκείνον τον γιατρό μου επίσης όνομα διότι εννοείται ότι έπαιξε ρόλο κι η προηγούμενη πορεία μου.Ωστοσο δεν του συγχωρώ ότι στα 32 ανεξήγητα υπογονιμη μου μίλησε για δανεικά...ευτυχώς δεν τον άκουσα( δεν έχω απολύτως κανένα θέμα με τα δανεικά αλλά χωρίς πριν να δοκιμάσω;;;) Πέτυχα την κόρη μου κ είχα παλλινδρομες για άλλους λόγους που όμως " δε χρειαζόταν να εξετάσω" τότε.Οποτε ναι έχω αρνητική άποψη κ με επιχειρήματα.

Κι εγώ έχω αρνητικά για άλλο ιατρό που δεν κοίταξε ποτέ τα βασικά με πηγενε για σπερματέγχυση χώρος σπερμματοδιαγραμμα χώρος σαλμπιγκογραφια και να λέει μόνο ότι φταίω εγώ που είμαι παχιά και δεν μένω και ότι θα καταφέρω να μείνω μόνη μου εκεί έχασα 5 χρόνια και μόλις πήγα άλλου τα βρήκε όλα αλλά μπορεί γι εκείνη π παλιός μου να είναι τοπ αλλά για εμένα δεν είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλημέρα ! Οι απόψεις είναι απόψεις κορίτσια μου,συγγνώμη αν σας αναστάτωσα.. η καθε κοπέλα εχει τις δικες της εμπειρίες κ διαλέγει τον γιατρό της με διαφορετικά κριτήρια.. ωστόσο κρατώ ολες τις απόψεις κι οταν φτάσει η ώρα θα το μελετήσω! Ευχαριστω πολυ ομως ολες σας! Πολλη πολλη καλη επιτυχία σε ΟΛΕΣ MΑΣ! ????????????????????????

Δεν μας Αναστάτωσες κοπ καθόλου κοπέλα μου αλήθεια απλά συζήτηση κάνουμε..!! Όλα καλά να πάνε κι σε εσένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κι εγώ έχω αρνητικά για άλλο ιατρό που δεν κοίταξε ποτέ τα βασικά με πηγενε για σπερματέγχυση χώρος σπερμματοδιαγραμμα χώρος σαλμπιγκογραφια και να λέει μόνο ότι φταίω εγώ που είμαι παχιά και δεν μένω και ότι θα καταφέρω να μείνω μόνη μου εκεί έχασα 5 χρόνια και μόλις πήγα άλλου τα βρήκε όλα αλλά μπορεί γι εκείνη π παλιός μου να είναι τοπ αλλά για εμένα δεν είναι 

Σοβαρά τώρα; Πραγματικά δεν έχω τι να πω!!αυτό που κατάλαβα είναι ότι πρέπει και εμείς να γνωρίζουμε 5 πραγματα και μετά να πηγαίνουμε στους γιατρούς γιατί υπάρχουν και αυτοί που εκμεταλλεύονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Σοβαρά τώρα; Πραγματικά δεν έχω τι να πω!!αυτό που κατάλαβα είναι ότι πρέπει και εμείς να γνωρίζουμε 5 πραγματα και μετά να πηγαίνουμε στους γιατρούς γιατί υπάρχουν και αυτοί που εκμεταλλεύονται!!!

Ααα μπραβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Σοβαρά τώρα; Πραγματικά δεν έχω τι να πω!!αυτό που κατάλαβα είναι ότι πρέπει και εμείς να γνωρίζουμε 5 πραγματα και μετά να πηγαίνουμε στους γιατρούς γιατί υπάρχουν και αυτοί που εκμεταλλεύονται!!!

Ακριβός μας είπε και ψέματα..!! Ακριβός..!! Πονεμένες ιστορίες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ακριβός μας είπε και ψέματα..!! Ακριβός..!! Πονεμένες ιστορίες 

Eνταξει όντως σε σενα ήταν τραγικά λάθη...

Τελος καλό όλα καλα όμως! Είσαι πολύ κοντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Θαύμα! είπε:

είναι δικαίωμα της να μιλήσει με βάση την εμπειρία της όπως κάνεις κι εσύ τωτα...τον θεωρείς τοπ γιατί σου χάρισε μωρό.( Ανεξάρτητα από το ότι ο δεύτερος ή τρίτος εξωσωματικους πατάει στη δουλειά των προηγούμενων πάντα..αυτό το έλαβες υπόψη σου;..τοπ ήταν...πλέον υπάρχουν δεκάδες άλλοι Παντοι.Εχω ένα παιδί από εξωσωματική κ είμαι σε εμβριομεταφορα για δευτερο.....μπορούμε να έχουμε προσωπική γνώμη από την εμπειρία μας.Δε νιώσαμε άνθρωποι στο ιατρείο του,δε νιώσαμε καμία εξατομίκευση...όσες τον έχουν γιατρό έχουν μάθει να ακούνε κ τις δύο απόψεις όπως συμβαίνει κ με τον δικό μου...

Προς ενημέρωσή σου, εαν και δεν απευθύνθηκα σε εσένα, είναι συκοφαντια να μιλάς ονομαστικά για κάποιον γιατρό, κι εγώ έχω να πω για πολλούς αλλά δεν το κάνω. Έπειτα δεν τον θεωρώ εγώ τοπ επειδή μου χάρισε μωρό, διάβασε πρώτα τι εστι Παντος και μετά έλα και πες μου. Επίσης τον Σφακιανουδη που αναφέρεις εσύ το ξέρεις ότι συγγενεύει με τον Παντο και ότι δίπλα του έμαθε? Εαν δεν το ξέρεις μάθε το τώρα. Το ότι εσύ δεν ένιωσες άνθρωπος σε αυτόν τον γιατρό και δεν σου έκανε δεν τον καθηστα "ΧΧΧΧΧ". Λυπάμαι πολύ για το επίπεδο που έχετε φτάσει τις κουβέντες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Eνταξει όντως σε σενα ήταν τραγικά λάθη...

Τελος καλό όλα καλα όμως! Είσαι πολύ κοντα!

ακριβώς όλα τελοσ και καλα να που εφτασα τωρα και δεν το πιστευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

είναι δικαίωμα της να μιλήσει με βάση την εμπειρία της όπως κάνεις κι εσύ τωτα...τον θεωρείς τοπ γιατί σου χάρισε μωρό.( Ανεξάρτητα από το ότι ο δεύτερος ή τρίτος εξωσωματικους πατάει στη δουλειά των προηγούμενων πάντα..αυτό το έλαβες υπόψη σου;..τοπ ήταν...πλέον υπάρχουν δεκάδες άλλοι Παντοι.Εχω ένα παιδί από εξωσωματική κ είμαι σε εμβριομεταφορα για δευτερο.....μπορούμε να έχουμε προσωπική γνώμη από την εμπειρία μας.Δε νιώσαμε άνθρωποι στο ιατρείο του,δε νιώσαμε καμία εξατομίκευση...όσες τον έχουν γιατρό έχουν μάθει να ακούνε κ τις δύο απόψεις όπως συμβαίνει κ με τον δικό μου...

Δεν είναι το θέμα ποια είναι ή γνώμη σου αλλά πως την εκφραζεις, χαρακτηρισμοί του τύπου άθλιος δεν αρμόζουν σε ένα φόρουμ όπου παρά πολλές κοπέλες αυτή τη στιγμή διαβάζουν κ έχουν επενδύσει σε έναν γιατρό.μπορεις να πεις την εμπειρία σου με πιο κομψό τρόπο κ από κει κ πέρα ή κάθε μία κρίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Δεν είναι το θέμα ποια είναι ή γνώμη σου αλλά πως την εκφραζεις, χαρακτηρισμοί του τύπου άθλιος δεν αρμόζουν σε ένα φόρουμ όπου παρά πολλές κοπέλες αυτή τη στιγμή διαβάζουν κ έχουν επενδύσει σε έναν γιατρό.μπορεις να πεις την εμπειρία σου με πιο κομψό τρόπο κ από κει κ πέρα ή κάθε μία κρίνει.

Ακριβώς αυτό λέω! Γνώμη έχουν όλοι και μπορούν να την εκφράσουν όταν όμως περνάς στο να βρίζεις δεν θεωρείται γνώμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είχε καμία εμπειρία από ροζ κηλίδες στο σκούπισμα στην πιθανη μέρα εμφύτευσης? Είχα εχτές όλη μέρα...δεν μου έχει ξανατυχει και πήρα λίγο τα πάνω μου αλλά πήρα και τον γιατρό μου και μη σας πω τι πήρα στο τέλος...ίσως να έχω τραυματίσει τον κόλπο μου είπε με την προγεστερόνη...έχω βάλει κι αν έχω βάλει αλλά ποτέ δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πράγμα...ψάχνω να βρω ένα σημάδι και γω...

Επεξεργάστηκε από Fwtaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Κορίτσια είχε καμία εμπειρία από ροζ κηλίδες στο σκούπισμα στην πιθανη μέρα εμφύτευσης? Είχα εχτές όλη μέρα...δεν μου έχει ξανατυχει και πήρα λίγο τα πάνω μου αλλά πήρα και τον γιατρό μου και μη σας πω τι πήρα στο τέλος...ίσως να έχω τραυματίσει τον κόλπο μου είπε με την προγεστερόνη...έχω βάλει κι αν έχω βάλει αλλά ποτέ δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πράγμα...ψάχνω να βρω ένα σημάδι και γω...

Πια Προγεστερονη βάζεις..;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Κορίτσια είχε καμία εμπειρία από ροζ κηλίδες στο σκούπισμα στην πιθανη μέρα εμφύτευσης? Είχα εχτές όλη μέρα...δεν μου έχει ξανατυχει και πήρα λίγο τα πάνω μου αλλά πήρα και τον γιατρό μου και μη σας πω τι πήρα στο τέλος...ίσως να έχω τραυματίσει τον κόλπο μου είπε με την προγεστερόνη...έχω βάλει κι αν έχω βάλει αλλά ποτέ δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πράγμα...ψάχνω να βρω ένα σημάδι και γω...

Ποια προγεστερόνη χρησιμοποιείς;

Γίνεται όντως να τραυμαστιστούμε από την προγεστερόνη... ουφ! τι αγχος κι αυτό πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Πια Προγεστερονη βάζεις..;; 

Ουτροτζεσταν και κρινον...δεν είναι η πρώτη φορά και ξαφνικά σταμάτησαν αυτά τα ροζ χτες το βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Ποια προγεστερόνη χρησιμοποιείς;

Γίνεται όντως να τραυμαστιστούμε από την προγεστερόνη... ουφ! τι αγχος κι αυτό πια!

Ουτροτζεσταν και κρινον αλλά όπως έγραψα και αλλού δεν είναι η πρώτη φορά και συν ότι απλά σταμάτησε να συμβαίνει χτες το βράδυ...τεσπά ότι είναι να γίνει θα γίνει...πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Fwtaki είπε:

Ουτροτζεσταν και κρινον αλλά όπως έγραψα και αλλού δεν είναι η πρώτη φορά και συν ότι απλά σταμάτησε να συμβαίνει χτες το βράδυ...τεσπά ότι είναι να γίνει θα γίνει...πφφφ

Α οκ όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου..!!!!! 
 

κοριτσια ως τώρα καμία παρενέργεια από τα φάρμακα αλλά είναι τα πρώτα..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Ουτροτζεσταν και κρινον αλλά όπως έγραψα και αλλού δεν είναι η πρώτη φορά και συν ότι απλά σταμάτησε να συμβαίνει χτες το βράδυ...τεσπά ότι είναι να γίνει θα γίνει...πφφφ

Μακαρι να είναι αυτό που θελεις τόσο πολυ!!!!

Ξερω πως νιωθεις και πόσο θα χαρηκες βλέποντας το ροζ... δυο φορές μου έχει συμβεί σε ετ!

Προτείνω να παραμείνεις ψύχραιμη!

Σου ευχομαι θετική χοριακούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kppm είπε:

Καλημέρα!!!!!Εμένα Τετάρτη μου είπε μεσημεράκι θα πάω!!!!!

Άντε κορίτσια με το καλό... ήρθε η ώρα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Μακαρι να είναι αυτό που θελεις τόσο πολυ!!!!

Ξερω πως νιωθεις και πόσο θα χαρηκες βλέποντας το ροζ... δυο φορές μου έχει συμβεί σε ετ!

Προτείνω να παραμείνεις ψύχραιμη!

Σου ευχομαι θετική χοριακούλα!

Προσπαθώ... σ' ευχαριστώ πολύ!!! Επίσης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Ουτροτζεσταν και κρινον...δεν είναι η πρώτη φορά και ξαφνικά σταμάτησαν αυτά τα ροζ χτες το βράδυ!

Σε ποια μέρα μετά την εμβρυομεταφορά είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...