Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η angrybird83 είπε:

Ριρικα και εγω Τεταρτη περναω!Που μενεις?Κρητη?Για την ενδομητριωση,αν κανεις καταστολη με αρβεκαπ στην αρχη,δεν βοηθαει?το εχετε κανει?

 

Εγώ περνάω επιτροπή στη Λάρισα...Έχω κάνει καταστολή στην 3η μου προσπάθεια το Μάρτιο με Daronda που είναι ακριβώς το ίδιο δηλ. το μακρύ πρωτόκολλο και πήγε πιο χάλια και απο τις δυο πρώτες προσπάθειες...δεν ξέρω τι να πω...ήταν τυχαίο; Εσένα είναι η πρώτη σου προσπάθεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Εγώ περνάω επιτροπή στη Λάρισα...Έχω κάνει καταστολή στην 3η μου προσπάθεια το Μάρτιο με Daronda που είναι ακριβώς το ίδιο δηλ. το μακρύ πρωτόκολλο και πήγε πιο χάλια και απο τις δυο πρώτες προσπάθειες...δεν ξέρω τι να πω...ήταν τυχαίο; Εσένα είναι η πρώτη σου προσπάθεια;

Α,οκ..κριμα ρε γαμωτο..ναι,η πρωτη μου θα ειναι αλλα δεν ξερω που να παω..ειμαι αναμεσα σε 2..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η angrybird83 είπε:

Α,οκ..κριμα ρε γαμωτο..ναι,η πρωτη μου θα ειναι αλλα δεν ξερω που να παω..ειμαι αναμεσα σε 2..

οταν λες είσαι ανάμεσα σε 2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η angrybird83 είπε:

Α,οκ..κριμα ρε γαμωτο..ναι,η πρωτη μου θα ειναι αλλα δεν ξερω που να παω..ειμαι αναμεσα σε 2..

Θέλεις να μου πεις σε ποιους σκέφτεσαι να πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε? 

Καλησπέρα κορίτσι! Ήπιαμε τις μπυρίτσες μας, φάγαμε τα ψητά μας και αράζουμε!! Καλή Κυριακή σε όλες! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι! Ήπιαμε τις μπυρίτσες μας, φάγαμε τα ψητά μας και αράζουμε!! Καλή Κυριακή σε όλες! ????

Χαχα! Τέλεια! :):) κ μεις μια απο τα ιδια φαγαμε κ τωρα ξαπλες! Αθριο Δευτερααα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Καλα κ εγω! Εσυ Νικη εχεις περασει επιτροπη ξεκινησες? 

Ναι ναι έχω περάσει επιτροπή και θα ξεκινήσω τέλος του μήνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Ωραια! Καλη αρχη και καλη πορεια με ευτυχές αποτελεσμα εύχομαι! Πως θα ξεκινησεις? Ποιος θα σ κανει τις ενεσεις? 

Μόνη μου θα κάνω της ενέσεις. 2η μέρα περιόδου θα κάνω προγεστερόνη και ε2 και 3η μέρα θα ξεκινήσω σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

Μονη σου ε? Κ εμενα ετσι μ ειπαν αλλα φοβαμαι. Εισαι σε δημόσιο νοσοκομειο?

Μην φοβάσαι, δεν είναι τίποτα! Άμα κάνεις την πρώτη τα υπόλοιπα είναι παιχνιδάκι! Ξέρεις ποιες ενέσεις θα κάνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Μονη σου ε? Κ εμενα ετσι μ ειπαν αλλα φοβαμαι. Εισαι σε δημόσιο νοσοκομειο?

Όχι σε ιδιωτικό. Ε εδώ που μένω είναι μικρή η κοινωνία και δεν θέλω να μαθουν δεν είναι τίποτα μου λένε όλοι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μην φοβάσαι, δεν είναι τίποτα! Άμα κάνεις την πρώτη τα υπόλοιπα είναι παιχνιδάκι! Ξέρεις ποιες ενέσεις θα κάνεις? 

Οχι δεν ξερω! Μ ειπε η οτι θα ξεκινησουμε 2η μερα περιοδου η λογω ηλικιας 1 εβδομαδα πριν την περιοδο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όχι σε ιδιωτικό. Ε εδώ που μένω είναι μικρή η κοινωνία και δεν θέλω να μαθουν δεν είναι τίποτα μου λένε όλοι 

Ναι ετσι μ ειπαν κ εμενα! Οτι θα μ κανουν την πρωτη οταν ερθει η ωρα κ μετα μονη μ αλλα λίγο δεν ξερω καπως ανχονομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Ναι ετσι μ ειπαν κ εμενα! Οτι θα μ κανουν την πρωτη οταν ερθει η ωρα κ μετα μονη μ αλλα λίγο δεν ξερω καπως ανχονομαι 

Λογικό μου φεβετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Οχι δεν ξερω! Μ ειπε η οτι θα ξεκινησουμε 2η μερα περιοδου η λογω ηλικιας 1 εβδομαδα πριν την περιοδο! 

Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Karamela! είπε:

Ειμαι 24! Εσυ? :)

Ιιιιιιι! Μικρούλα μου!!! Εγώ είμαι 38! Γιατί να ξεκινήσεις νωρίτερα από την περίοδο σου εξήγησε? Εγώ δεύτερη μέρα περιόδου είχα ξεκινήσει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Ιιιιιιι! Μικρούλα μου!!! Εγώ είμαι 38! Γιατί να ξεκινήσεις νωρίτερα από την περίοδο σου εξήγησε? Εγώ δεύτερη μέρα περιόδου είχα ξεκινήσει... 

? :) οχι δεν μ εξηγησε γιατι μ ειπς εχει 2-3 πράγματα στο μυαλό μου αλλα μολις τελειωσεις με επιτροπες εχεις τα φαρμακα τοτε θα τα συζητήσουμε! Ψαχνω κατι σχετικο αλλα ολα για 2η περιοδου γραφουν! Απο την Πέμπτη π εχω μαθει οτι θα προχωρησουμε με εξωσωματική ειμαι με ενα κινητο στο χερι κ ψαχνω! Χαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

? :) οχι δεν μ εξηγησε γιατι μ ειπς εχει 2-3 πράγματα στο μυαλό μου αλλα μολις τελειωσεις με επιτροπες εχεις τα φαρμακα τοτε θα τα συζητήσουμε! Ψαχνω κατι σχετικο αλλα ολα για 2η περιοδου γραφουν! Απο την Πέμπτη π εχω μαθει οτι θα προχωρησουμε με εξωσωματική ειμαι με ενα κινητο στο χερι κ ψαχνω! Χαχα! 

Άστο το άτιμο... Δεν βοηθάει! Καλά σου είπε, πάρε τα φάρμακα και εδώ είμαστε! Όλα θα πάνε τέλεια, θα το δεις! Και μη σε αγχώνουν καθόλου οι ενέσεις! 

Δεν σου έδωσε κάποια εναλλακτική εκτός της εξωσωματικής?! Είσαι πολύ μικρούλα! Πήρες 2η γνώμη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...