Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε καταλαβαίνω κοπέλα μου αλλά δες το χαλαρά..!!! Ότι είναι θα γίνει.!! Ναι θα μου πεις εσυ πως και τόσο χαλαρή..; Αν σας πω δεν έχω καταλάβει ότι κάνω εξωσωματική και είναι σαν μα μου δίνουν απλές οδιγιες; Εδώ να συμπληρώσω με έχει βοηθήσει η ψυχανάλυση να είναι καλά..!!! Ναι κι εγώ έχω το άγχος αν θα πάνε καλά η αν όχι αλλά προσπαθώ μα το μετριάσω και να κάνω τώρα πράγματα που μου αρέσουν και να μην δίνω τόσο στο τι θα γίνει..!!! Εγώ ότι μπορώ θα κάνω να γίνει αλλά αν δεν θέλει να γίνει δεν μπορώ να το αλλάξω..!! Όποτε λίγο πιο χαλαρά..!!! 

Αγάπη συγνώμη να σε ρωτήσω κάνεις ψυχανάλυση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Αγάπη συγνώμη να σε ρωτήσω κάνεις ψυχανάλυση;

Για την ακρίβεια ψυχοθεραπεία..!! Έχω περάσει μια μεγάλη ιστορία με κρίσεις πανικού και ελαφριά κατάθλιψη.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Για την ακρίβεια ψυχοθεραπεία..!! Έχω περάσει μια μεγάλη ιστορία με κρίσεις πανικού και ελαφριά κατάθλιψη.! 

Και εγώ το ίδιο!!!!! Και επαιρνα θεραπεία τώρα την έχω διακόψει!!!! Είχα ακριβώς τα ίδια!!! Και σκέφτομαι μήπως πρέπει να ξανά ξεκινήσω μαζί με την εξωσωματική!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Και εγώ το ίδιο!!!!! Και επαιρνα θεραπεία τώρα την έχω διακόψει!!!! Είχα ακριβώς τα ίδια!!! Και σκέφτομαι μήπως πρέπει να ξανά ξεκινήσω μαζί με την εξωσωματική!!

Κι εγώ περνώ θεραπεία και μου την έκοψε τώρα..!! Σώζει σου λέω...!!! Εμένα θα με βλέπει και σε όλοι την διαδικασία όπως και στην εγκυμοσύνη..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά και όμορφα δεν σας το λέω για μα σας χαϊδέψω τα αυτιά : αλλά όπως μου είχε πει κάποτε ένας γιατρός : μήτρα έχεις παιδί θα κανείς ! Τον τρόπο δεν θα στο πω ( έννοουσε τα δανεικά ωάρια ) αλλά παιδί θα κανείς !!

κρατηστε αυτό οπλιστείτε δύναμη και θα τα καταφέρετε ....... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Για την ακρίβεια ψυχοθεραπεία..!! Έχω περάσει μια μεγάλη ιστορία με κρίσεις πανικού και ελαφριά κατάθλιψη.! 

Σου στέλνω πμ να σε ρωτήσω κάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

1 παίρνω από το στόμα κι ένα κολπικά. 4 cyclacur επίσης

Μήπως είναι από τα cyclacur??? Και εγώ 3 υποθετα utrogestan Kai 1 cyclacur περνώ μόνο πρήξιμο έχω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πώς είστε; Καλά τί ήταν αυτό που έπαθα σήμερα. .. Πήρα τα utrogestan και έσβησαν όλα..... άρχισα να ζαλίζομαι σε σημειο λιποθυμίας. Πήγα και ξάπλωσα να συνέλθω και ξύπνησα 3 ώρες μετά!!!!!

Είναι απο τα χάπια. Και εγώ το παθαίνα αυτό και ένιωθα σαν μεθυσμένη. Αν είναι πες τον γιατρό σου αν γίνεται να τα παίρνεις κολπικά έχω ακούσει ότι έτσι δεν θα ζαλίζεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Είναι απο τα χάπια. Και εγώ το παθαίνα αυτό και ένιωθα σαν μεθυσμένη. Αν είναι πες τον γιατρό σου αν γίνεται να τα παίρνεις κολπικά έχω ακούσει ότι έτσι δεν θα ζαλίζεσαι.

Κοριτσια καλησπέρα ετοιμάζομαι και εγω για εξωσωματική φανταστείτε ο άντρας μου είναι στη πρωτεύουσα για να δώσει το πολιτιμο σπέρμα του..  Όταν γυρίσει θ αδιαθετησω και εγω και θα ξεκινήσω νιώθω μια απίστευτη χαρα αλλά και αγωνία μια φίλη όμως που έκανε με απελπισε μου είπε όχι δεν σ αφήνω να το περάσεις αυτό .. πες τε μου κορίτσια τόσο χαλια Είναι?  

Υ.Γ Τα utrogestan εξναι χαλια φανταστητε καποτε που έμεινα έγκυος έπαιρνα 6 για να κρατήσω τα διδυμακια μου τελικά ομως τα έχασα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια καλησπέρα ετοιμάζομαι και εγω για εξωσωματική φανταστείτε ο άντρας μου είναι στη πρωτεύουσα για να δώσει το πολιτιμο σπέρμα του..  Όταν γυρίσει θ αδιαθετησω και εγω και θα ξεκινήσω νιώθω μια απίστευτη χαρα αλλά και αγωνία μια φίλη όμως που έκανε με απελπισε μου είπε όχι δεν σ αφήνω να το περάσεις αυτό .. πες τε μου κορίτσια τόσο χαλια Είναι?  

Υ.Γ Τα utrogestan εξναι χαλια φανταστητε καποτε που έμεινα έγκυος έπαιρνα 6 για να κρατήσω τα διδυμακια μου τελικά ομως τα έχασα 

Γιατί να είναι τόσο χάλια κοπέλα μου...;;;; Ίσα ίσα που είναι κάτι το ωραίο όλο αυτό σε φέρνει πιο κοντά με τον άνθρωπο σου δεν μπορώ μα το περιγράψω με λόγια όλα αυτά..!! Γιατί να το δραματοποιούμε..;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια καλησπέρα ετοιμάζομαι και εγω για εξωσωματική φανταστείτε ο άντρας μου είναι στη πρωτεύουσα για να δώσει το πολιτιμο σπέρμα του..  Όταν γυρίσει θ αδιαθετησω και εγω και θα ξεκινήσω νιώθω μια απίστευτη χαρα αλλά και αγωνία μια φίλη όμως που έκανε με απελπισε μου είπε όχι δεν σ αφήνω να το περάσεις αυτό .. πες τε μου κορίτσια τόσο χαλια Είναι?  

Υ.Γ Τα utrogestan εξναι χαλια φανταστητε καποτε που έμεινα έγκυος έπαιρνα 6 για να κρατήσω τα διδυμακια μου τελικά ομως τα έχασα 

Κορίτσι μου ο καθένας κρίνει με βάση τη δική του εμπειρία.. Εσείς ξεκινήστε με την καλύτερη διάθεση γιατί πάτε να φτιάξετε ένα ανθρωπάκι! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Γιατί να είναι τόσο χάλια κοπέλα μου...;;;; Ίσα ίσα που είναι κάτι το ωραίο όλο αυτό σε φέρνει πιο κοντά με τον άνθρωπο σου δεν μπορώ μα το περιγράψω με λόγια όλα αυτά..!! Γιατί να το δραματοποιούμε..;;

Σας ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου εσύ σε τι φάση είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Σας ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου εσύ σε τι φάση είσαι?

Εγώ κάνω προετοιμασία για ευριομεταφορα..!!! Παντος κοπέλα μου αν με ρωτήσεις πια είναι τα Συναισθήματα μου θα σου πω δεν μπορώ μα στα περιγράψω είναι κάτι που δεν γράφετε αλλά το ζεις...!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσι μου ο καθένας κρίνει με βάση τη δική του εμπειρία.. Εσείς ξεκινήστε με την καλύτερη διάθεση γιατί πάτε να φτιάξετε ένα ανθρωπάκι! ❤️

Μακαρι κορίτσι μου φαντάσου εγώ ειμαι και τυχερη γιατί η βοηθός του γιατρου είναι πολύ καλή φίλη της μαμας μου Οπότε την παίρνω συνέχεια και μαθαινω.. φαντασου μου λεει στηλς τον αντρα σου και μετα ελα εσυ να σε στηλω σ αυτον εγκυος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εγώ κάνω προετοιμασία για ευριομεταφορα..!!! Παντος κοπέλα μου αν με ρωτήσεις πια είναι τα Συναισθήματα μου θα σου πω δεν μπορώ μα στα περιγράψω είναι κάτι που δεν γράφετε αλλά το ζεις...!!!! 

Καλη επιτυχια να εχεις μεσα απο τη καρδια μου που ειμαι σιγουρη θα την εχεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Μακαρι κορίτσι μου φαντάσου εγώ ειμαι και τυχερη γιατί η βοηθός του γιατρου είναι πολύ καλή φίλη της μαμας μου Οπότε την παίρνω συνέχεια και μαθαινω.. φαντασου μου λεει στηλς τον αντρα σου και μετα ελα εσυ να σε στηλω σ αυτον εγκυος..

Όντως είσαι τυχερή αν έχεις κάποιον στο χώρο να σε κατευθύνει να σε στηρίξει. Τα πράγματα παίρνουν πάντα την τροπή που πρέπει, ακολούθησε τα κι απόλαυσε το ταξίδι. Γιατί θα σε κάνει μάνα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Μακαρι κορίτσι μου φαντάσου εγώ ειμαι και τυχερη γιατί η βοηθός του γιατρου είναι πολύ καλή φίλη της μαμας μου Οπότε την παίρνω συνέχεια και μαθαινω.. φαντασου μου λεει στηλς τον αντρα σου και μετα ελα εσυ να σε στηλω σ αυτον εγκυος..

Σωστή...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Καλη επιτυχια να εχεις μεσα απο τη καρδια μου που ειμαι σιγουρη θα την εχεις ?

Σε ευχαριστώ πολύ..!!! Αν θες μας κες πως και Μπαίνεις σε αυτή την διαδικασία δεν έχει τύχει να σε διαβάσω κοπέλα μου ..! Αν θες μας λες 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Όντως είσαι τυχερή αν έχεις κάποιον στο χώρο να σε κατευθύνει να σε στηρίξει. Τα πράγματα παίρνουν πάντα την τροπή που πρέπει, ακολούθησε τα κι απόλαυσε το ταξίδι. Γιατί θα σε κάνει μάνα ?

ένταξη προσκυνάω..!!! Ποσό ωραία τα λες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ..!!! Αν θες μας κες πως και Μπαίνεις σε αυτή την διαδικασία δεν έχει τύχει να σε διαβάσω κοπέλα μου ..! Αν θες μας λες 

 

ένταξη προσκυνάω..!!! Ποσό ωραία τα λες 

Την αλήθεια λέω, σκέψου το κι εσύ που πέρασες τόσα κι έκανες κι υπομονή. Και γενικά κάπου οδηγεί όλο αυτό, δεν πάει στα χαμένα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Την αλήθεια λέω, σκέψου το κι εσύ που πέρασες τόσα κι έκανες κι υπομονή. Και γενικά κάπου οδηγεί όλο αυτό, δεν πάει στα χαμένα ?

Ακριβός κοπέλα μου..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris από τα  utrogestan είναι..τα πέρασα κι εγώ...την επόμενη φορά θα του πω την προγεστερόνη μόνο κολπικά!!!! Πότε είναι η ΕΤ;;;;;

@Σταυρι όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου...δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα όσο σου τα περιέγραψαν.. αντιθέτως θα ζήσετε με τον άντρα σου όλη τη διαδικασία και θα εξοικειωθεί και αυτός με την ιδέα....καλή αρχή!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@PenelopeD δεν μπορεις να κλεισεις απευθείας στο Μαρουσι.

μη σκεφτείς να πεις ψέματα για το που που ανήκεις καθώς το ελέγχουν με βεβαίωση κατοικίας. Κάποια στιγμή μετά από πολλά τηλεφωνήματα με απαντήσεις του τύπου πάρτε την άλλη εβδομάδα, όταν το σήκωναν,μου κλείνουν ραντεβού για 18.11. Πήγα για ανά ανακαλύψω εγώ και άλλες 3 κοπέλες από Πειραιά πώς δεν έχουν στείλει τα στοιχεία μας.Αρχίσαμε να παίρνουμε τηλ σαν τρελές στον Πειραιά και δεν απαντούσε κάνεις. Μετά από πάρα πολύ ώρα το σήκωσε ένας υπάλληλος για να μας πει με φυσικότητα "ξεχάσαμε να στείλουμε το φαξ".

Όλες οι κοπέλες από Αθήνα άρχισαν να δίνουν χαρτιά στις 09.30 κι εμείς ως τις 12 περίπου που ήρθε το φαξ ήμασταν στον αέρα. 

Προσπάθησαν και να μας διώξουν λέγοντας δεν θα προλάβουμε αλλά δεν έφευγε καμιά. 

Και το κερασάκι στην τούρτα, μου βρήκαν εκκρεμότητα και μου είπαν ξανακλεισε νέο ραντεβού μέσω Πειραιά. Φυσικά και αρνήθηκα και μυ έκαναν τη "χαρη"να μου κλείσουν οι ίδιοι ραντεβού για αυτή την Παρασκευή. 

Την προηγούμενη Δευτέρα έκανα καταγγελία στο συνήγορο του πολίτη κι εγώ και μια άλλη από τις 4 κοπέλες για αυτό που περασαμέ. 

Συμβουλή μου είναι να παιρνεις τηλ 10-12 στον Πειραιά και αν δεν βρεις απάντηση πάρε στα κεντρικά τηλ του έοππυ και πες την κατάσταση. Επιπλέον δες αν το κέντρο που είσαι μπορεί να βοηθήσει ώστε να κλείσεις ραντεβού,πρόσεξε όχι να περάσεις να κλείσεις μόνο. 

Γενικά είναι ένα μπ.... η επιτροπή Πειραιά, ανυπαρκτοι,απαράδεκτοι και το Μαρούσι δεν βοηθάει σαν αγγαρεία το κάνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Και μη σκεφτείς να πεις ψέματα για το που που ανήκεις καθώς το ελέγχουν με βεβαίωση κατοικίας. Κάποια στιγμή μετά από πολλά τηλεφωνήματα με απαντήσεις του τύπου πάρτε την άλλη εβδομάδα, όταν το σήκωναν,μου κλείνουν ραντεβού για 18.11. Πήγα για ανά ανακαλύψω εγώ και άλλες 3 κοπέλες από Πειραιά πώς δεν έχουν στείλει τα στοιχεία μας.Αρχίσαμε να παίρνουμε τηλ σαν τρελές στον Πειραιά και δεν απαντούσε κάνεις. Μετά από πάρα πολύ ώρα το σήκωσε ένας υπάλληλος για να μας πει με φυσικότητα "ξεχάσαμε να στείλουμε το φαξ".

Όλες οι κοπέλες από Αθήνα άρχισαν να δίνουν χαρτιά στις 09.30 κι εμείς ως τις 12 περίπου που ήρθε το φαξ ήμασταν στον αέρα. 

Προσπάθησαν και να μας διώξουν λέγοντας δεν θα προλάβουμε αλλά δεν έφευγε καμιά. 

Και το κερασάκι στην τούρτα, μου βρήκαν εκκρεμότητα και μου είπαν ξανακλεισε νέο ραντεβού μέσω Πειραιά. Φυσικά και αρνήθηκα και μυ έκαναν τη "χαρη"να μου κλείσουν οι ίδιοι ραντεβού για αυτή την Παρασκευή. 

Την προηγούμενη Δευτέρα έκανα καταγγελία στο συνήγορο του πολίτη κι εγώ και μια άλλη από τις 4 κοπέλες για αυτό που περασαμέ. 

Συμβουλή μου είναι να παιρνεις τηλ 10-12 στον Πειραιά και αν δεν βρεις απάντηση πάρε στα κεντρικά τηλ του έοππυ και πες την κατάσταση. Επιπλέον δες αν το κέντρο που είσαι μπορεί να βοηθήσει ώστε να κλείσεις ραντεβού,πρόσεξε όχι να περάσεις να κλείσεις μόνο. 

Γενικά είναι ένα μπ.... η επιτροπή Πειραιά, ανυπαρκτοι,απαράδεκτοι και το Μαρούσι δεν βοηθάει σαν αγγαρεία το κάνει. 

Τι κες τώρα κοπέλα μου...!!!! Πω μιλάμε...!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...