Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Karamela! είπε:

Εγω εχω χειρουργηθει για ενδομητρίωση η οποία μ δημιουργησε προβλημα ατις σαλπιγγες κ δυστυχως δεν λειτουργουν σωστα κ αν λειτουργησουν εχω μεγάλο φοβο για εξωμητριο! 

Εύχομαι να μη συμβεί και να αποκτήσετε το πολυπόθητο χωρίς δυσκολίες! Κι εγώ που ήμουν "εύκολη" περίπτωση δεν είμαι και τόσο εύκολη τελικά! Αλλά δεν χάνω την πίστη μου! Θα κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Εύχομαι να μη συμβεί και να αποκτήσετε το πολυπόθητο χωρίς δυσκολίες! Κι εγώ που ήμουν "εύκολη" περίπτωση δεν είμαι και τόσο εύκολη τελικά! Αλλά δεν χάνω την πίστη μου! Θα κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας! ?????

Ετσι είναι τα παντα για αυτο π θελουμε τοσο πολυ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια μ δουλευεται? Με ανχωνει πολυ αυτο οταν ερθει η ωρα! Ποσο πρεπει να κάτσεις? Κ αν δουλευεται το γνωριζαν οι εργοδοτες σας? 

Καλή αρχή και καλή επιτυχία!Εμένα το ήξεραν και οι 2 εργοδότες μου (δουλεύω σε 2 διαφορετικούς).Εγώ χρειάστηκε να ανέβω 3 μέρες Αθήνα για παρακολούθηση της διέγερσης, επέστρεψα σπίτι μου και μετά απο 3 μέρες ξανανέβηκα για την ωοληψία.3 μέρες μετά την ωοληψία ανέβηκα για την ετ όπου επέστρεψα πάλι και έμεινα σπίτι για 3 μέρες κ μετά πήγα για δουλειά επειδή είναι καθιστική η δουλειά μου δεν υπήρχε προβλημα να επιστρέψω.Οπότε χρειάστηκε να λείψω περιπου 12 μέρες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κοπέλα μου έχεις ξεπεράσει και τον μεγαλύτερο κύκλο σου;

5 μερες καθυστερηση εχω...Αλλα αν περιμενω να ξεπερασω και το μεγαλυτερο κυκλο μου χαθηκα...Το Καλοκαιρι ειχα 3 μήνες καθυστερηση..Ειμαι με αντιβιώσεις απο τον προηγούμενο κύκλο και σε αποχη 1,5 μηνα.Ποσο να αντεξω η γυναικα;;;Χαχαχχαχαχ!Ενταξει..Επειδη χειρουργήθηκα ,μπορει να εχει μπλοκαρει ο οργανισμος παλι..Τι να κανω ;;;Υπομονη...

Αααα βγηκαν τα αποτελεσματα των εξετασεων μου!Μια χαρα η ιστολογική ,περίφημα το ενδομήτριο.Περιμένω τη ΝΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

5 μερες καθυστερηση εχω...Αλλα αν περιμενω να ξεπερασω και το μεγαλυτερο κυκλο μου χαθηκα...Το Καλοκαιρι ειχα 3 μήνες καθυστερηση..Ειμαι με αντιβιώσεις απο τον προηγούμενο κύκλο και σε αποχη 1,5 μηνα.Ποσο να αντεξω η γυναικα;;;Χαχαχχαχαχ!Ενταξει..Επειδη χειρουργήθηκα ,μπορει να εχει μπλοκαρει ο οργανισμος παλι..Τι να κανω ;;;Υπομονη...

Αααα βγηκαν τα αποτελεσματα των εξετασεων μου!Μια χαρα η ιστολογική ,περίφημα το ενδομήτριο.Περιμένω τη ΝΙΚΑ.

Τέλεια κοριτσάκι μου! Λίγη υπομονή ακόμα! Ίσως φταίει το χειρουργείο! Μίλα με το γιατρό σου τη Δευτέρα αν δεν έρθει η ρημάδα και θα σε καθοδηγήσει! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Τέλεια κοριτσάκι μου! Λίγη υπομονή ακόμα! Ίσως φταίει το χειρουργείο! Μίλα με το γιατρό σου τη Δευτέρα αν δεν έρθει η ρημάδα και θα σε καθοδηγήσει! ???

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσαρα μου!Καλη επιτυχία σε οτι κι αν κανεις!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλή αρχή και καλή επιτυχία!Εμένα το ήξεραν και οι 2 εργοδότες μου (δουλεύω σε 2 διαφορετικούς).Εγώ χρειάστηκε να ανέβω 3 μέρες Αθήνα για παρακολούθηση της διέγερσης, επέστρεψα σπίτι μου και μετά απο 3 μέρες ξανανέβηκα για την ωοληψία.3 μέρες μετά την ωοληψία ανέβηκα για την ετ όπου επέστρεψα πάλι και έμεινα σπίτι για 3 μέρες κ μετά πήγα για δουλειά επειδή είναι καθιστική η δουλειά μου δεν υπήρχε προβλημα να επιστρέψω.Οπότε χρειάστηκε να λείψω περιπου 12 μέρες.... 

Εμενα έχει ορθοστασια κ καποιες φορες βαροι! Κ φοβαμαι πολυ ειναι κ περιοδος αδειων π αυξανεται η δουλεια κ εχω ανχοθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Εμενα έχει ορθοστασια κ καποιες φορες βαροι! Κ φοβαμαι πολυ ειναι κ περιοδος αδειων π αυξανεται η δουλεια κ εχω ανχοθει! 

Τα βάρη απαγορεύονται....λογικά και η ορθοστασία...θα σου τα πει καλύτερα ο γιατρός σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Εμενα έχει ορθοστασια κ καποιες φορες βαροι! Κ φοβαμαι πολυ ειναι κ περιοδος αδειων π αυξανεται η δουλεια κ εχω ανχοθει! 

Τουλάχιστον για 4 μέρες μετά την εμβρυομεταφορά θα πρέπει να αποφύγεις τα βάρη! Όχι δουλειές μου είχε πει! Υπολόγισε 5 μέρες σίγουρες! Και φυσικά και μετά από αυτές θα πρέπει μη σηκώνεις βάρη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Καλό μήνα συμπεθερούλα μου! Πήγα πρωί πρωί... 7,1...πιο αργό και από replay! Θα πάω ξανά την Τρίτη... Δεν το βλέπω να ανεβαίνει όμως και σκέφτομαι να τους πω να μην το ζορισουμε άλλο. Ας πάμε στον επόμενο μήνα, δεν χάλασε ο κόσμος! ???

Μα κι αυτό τώρα βρήκε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Μα κι αυτό τώρα βρήκε;

Έλα μου ντε... Μετά τη διέγερση και 3 μερες πριν την ωοληψία ήταν στο 8,5 το άτιμο! Τώρα του έχουν γυρίσει τα μυαλά! Θα το φτιάξουμε είπε χαμογελαστός ο γιατρούλης! Ε, τι να πω, άμα είναι να φτιαχτεί ας το φτιάξουμε... Μέχρι πότε θα είναι εκεί είναι το θέμα...! Όσο το κρατάμε με το ζόρι δεν είναι χειρότερα? Ξέρω κι εγώ?!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

@Liveloula88 @Geo2009ναι θα πρέπει να δω ποτε θα ξεκινησω για να ζητήσω αδεια! 

Αυτό ακριβώς! Όταν με το καλό πάρεις τα φάρμακα στα χέρια σου και σου πει ο γιατρός σου ξεκινάς, τότε θα δεις περίπου πότε πρέπει να βάλεις άδεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Έλα μου ντε... Μετά τη διέγερση και 3 μερες πριν την ωοληψία ήταν στο 8,5 το άτιμο! Τώρα του έχουν γυρίσει τα μυαλά! Θα το φτιάξουμε είπε χαμογελαστός ο γιατρούλης! Ε, τι να πω, άμα είναι να φτιαχτεί ας το φτιάξουμε... Μέχρι πότε θα είναι εκεί είναι το θέμα...! Όσο το κρατάμε με το ζόρι δεν είναι χειρότερα? Ξέρω κι εγώ?!! 

Λογικά ο χαμογελαστός γιατρούλης ξέρει καλύτερα.οπότε εμπιστεύσου τον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αυτό ακριβώς! Όταν με το καλό πάρεις τα φάρμακα στα χέρια σου και σου πει ο γιατρός σου ξεκινάς, τότε θα δεις περίπου πότε πρέπει να βάλεις άδεια! 

@Karamela! Συμφωνώ με την συμπεθέρα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Λογικά ο χαμογελαστός γιατρούλης ξέρει καλύτερα.οπότε εμπιστεύσου τον...

Τον εμπιστεύομαι γιατί είναι χαλαρός και χαμογελαστός! Μου εμπνέει ηρεμία! Αν δεν τον εμπιστευόμουν θα είχα φύγει δεν το συζητώ! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Τον εμπιστεύομαι γιατί είναι χαλαρός και χαμογελαστός! Μου εμπνέει ηρεμία! Αν δεν τον εμπιστευόμουν θα είχα φύγει δεν το συζητώ! ❤️❤️❤️❤️

Πολύ σημαντικά όλα...η ηρεμία και κυρίως η εμπιστοσύνη ❤❤❤❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liveloula88 είπε:

Πολύ σημαντικά όλα...η ηρεμία και κυρίως η εμπιστοσύνη ❤❤❤❤ 

Όντως! Μπορεί να μην τον έχω πολύ καιρό, αλλά μου ταίριαξε πολύ καλά αμέσως μπορώ να πω! Αν σκεφτείς ότι την προηγούμενη την είχα από τα 19 μέχρι τα 36 μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Καλησπέρα! Καλώς ήρθες, καλό μήνα και πολύ καλή επιτυχία! ❤️❤️❤️???

Καλή αρχή και από εμένα!!! ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Καλή αρχή και από εμένα!!! ❤❤❤❤

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Και σ'εσενα τα καλύτερα εύχομαι! ????❤️❤️❤️❤️Μία τεράστια χοριακή για αρχή! ☘️☘️☘️☘️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Καλως σας βρηκα! :) ναι ειναι η πρωτη μ φορα! Κ δεν ξερω τιποτα περα απο αυτα π εχω διαβασει! Εσυ? 

Εγώ πάω δυστυχώς για την 4η μου προσπάθεια και ας ελπίσουμε να είναι και τυχερή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια και καλό μήνα με τύχη και ευχάριστα νέα! Εγώ περνάω επιτροπή την Τετάρτη και αν όλα πάνε καλά θα ξεκινήσω την 4η μου προσπάθεια...το πρόβλημα μου είναι η ενδομητρίωση και το χαμηλό απόθεμα ωαρίων...Έχω αλλάξει γιατρό μήπως και αλλάξει και η τύχη μου...για να δούμε!!! Εύχομαι σε όλες μας το επιθυμητό αποτέλεσμα!!!

Ριρικα και εγω Τεταρτη περναω!Που μενεις?Κρητη?Για την ενδομητριωση,αν κανεις καταστολη με αρβεκαπ στην αρχη,δεν βοηθαει?το εχετε κανει?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Και σ'εσενα τα καλύτερα εύχομαι! ????❤️❤️❤️❤️Μία τεράστια χοριακή για αρχή! ☘️☘️☘️☘️????

Σε ευχαριστώ πολυυ!!!!!! Και σε εσένα το ίδιο εύχομαι!!!❤❤❤❤ Καλή επιτυχία σε όλες μας!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Εγώ πάω δυστυχώς για την 4η μου προσπάθεια και ας ελπίσουμε να είναι και τυχερή!

Ευχομαι να ειναι κ να πανε ολα καλα! Μεσα απο την καρδια μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

5 μερες καθυστερηση εχω...Αλλα αν περιμενω να ξεπερασω και το μεγαλυτερο κυκλο μου χαθηκα...Το Καλοκαιρι ειχα 3 μήνες καθυστερηση..Ειμαι με αντιβιώσεις απο τον προηγούμενο κύκλο και σε αποχη 1,5 μηνα.Ποσο να αντεξω η γυναικα;;;Χαχαχχαχαχ!Ενταξει..Επειδη χειρουργήθηκα ,μπορει να εχει μπλοκαρει ο οργανισμος παλι..Τι να κανω ;;;Υπομονη...

Αααα βγηκαν τα αποτελεσματα των εξετασεων μου!Μια χαρα η ιστολογική ,περίφημα το ενδομήτριο.Περιμένω τη ΝΙΚΑ.

Μπράβο μπράβο κοπέλα μου καλά ναι μπορεί να μπλοκάρει αλλά μιλά με τον ιατρό σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...