Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Σας ευχαριστω κοριτσια μ. Ναι θα παω παλι την Παρασκευή! 

Καλό κουράγιο μέχρι τη Παρασκευή.... Ολα να πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλό κουράγιο μέχρι τη Παρασκευή.... Ολα να πάνε καλά! 

Να εισια καλα κοπελα μ. Κ σε εσενα οτι καλυτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια ανεβηκε πηγε 45 απιστευτο! Θαυμα! 

Μπραβο!!!!!Ολα καλα να πανε απο εδω και περα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Karamela! Μπράβο! Εύχομαι σύντομα να τελειώσει η περιπέτεια με τα πιο καλά νέα!!! Καλή δύναμη μέχρι την Παρασκευή! ♥

Τώρα που ήρθαν τα νέα τα καλά για σένα σου χρωστάω να σου πω τι έγινε με εμένα. Ξεκίνησα με χοριακη 10. Ανέβαινε και δεν βλέπαμε πουθενά έμβρυο. Έφτασε 7500 και σάκος πουθενά μέσα στην μήτρα. Τελικά δυστυχώς ηταν εξωμητριο και είχα εσωτερική αιμορραγία στην 6η εβδομάδα. Μπήκα κατεπειγόντως στο χειρουργείο. Με είχε προειδοποιήσει όμως από την αρχή ο γιατρός μου. Το είχε υποψιαστεί από την πρώτη τιμή. Γιαυτό δεν ήθελα να στο πω γιατί είναι το υπεραρνητικο σενάριο και αφού ο γιατρός σου δεν στο ανέφερε σημαίνει ότι δεν το υποπτεύεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πο κοριτσι μ! Οχι δεν μ ειπε κατι τετοιο! Το μονο π μ ειπε ειναι αν πονεσω πολυ να τους παρω κατεθειαν τηλεφωνο! Δηλαδη στη σάλπιγγα? Γίνεται αυτο κ μετα απο εξωσωματική? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια ανεβηκε πηγε 45 απιστευτο! Θαυμα! 

Αλήθεια πιστευα οτι θα ενεβει αρκετα!Ηταν νωρίς η ημέρα που εκανες την χοριακή!Τωρα ολο να ανεβαινει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Πο κοριτσι μ! Οχι δεν μ ειπε κατι τετοιο! Το μονο π μ ειπε ειναι αν πονεσω πολυ να τους παρω κατεθειαν τηλεφωνο! Δηλαδη στη σάλπιγγα? Γίνεται αυτο κ μετα απο εξωσωματική? 

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!Μην αγχώνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Πο κοριτσι μ! Οχι δεν μ ειπε κατι τετοιο! Το μονο π μ ειπε ειναι αν πονεσω πολυ να τους παρω κατεθειαν τηλεφωνο! Δηλαδη στη σάλπιγγα? Γίνεται αυτο κ μετα απο εξωσωματική? 

Δεν θα πονέσεις ζουζούνα μου γλυκιά! Θα ανέβει κι άλλο την Παρασκευή και όλα θα είναι τέλεια! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Και το Σάββατο θα σε ακολουθήσει η συμπεθερούλα μου @Liveloula88! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Πο κοριτσι μ! Οχι δεν μ ειπε κατι τετοιο! Το μονο π μ ειπε ειναι αν πονεσω πολυ να τους παρω κατεθειαν τηλεφωνο! Δηλαδη στη σάλπιγγα? Γίνεται αυτο κ μετα απο εξωσωματική? 

Μην αγχώνεσαι! Για να μην στο είπε δεν το υποπτεύεται! Και αυτο είναι κάλο! Ο γιατρός ξέρει πιο πολλά από την οποιαδήποτε εδώ μέσα και φυσικά εμένα ήταν άπλα μια από τις πολύ αρνητικές εξελίξεις. Μου είχε πει για άλλες περιπτώσεις που εξελίχθηκαν πολύ πολύ καλά!

Εγώ έκανα χοριακες για 2.5 εβδομάδες συνεχόμενα... ? Είναι 1-2% η πιθανότητα να συμβεί. Ακούγεται χαμηλό αλλα σκέψου οτι 1 στις 50 γυναίκες το παθαίνει.. Δεν είναι δηλαδή τόοοοσο σπάνιο. Εμένα ήταν στο κέρας της σαλπιγγας.. Έχεις καλές διαβάτες σαλπιγγες?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Πο κοριτσι μ! Οχι δεν μ ειπε κατι τετοιο! Το μονο π μ ειπε ειναι αν πονεσω πολυ να τους παρω κατεθειαν τηλεφωνο! Δηλαδη στη σάλπιγγα? Γίνεται αυτο κ μετα απο εξωσωματική?

Προσπαθησε να μη σκεφτεσαι τα αρνητικα σεναρια, η καθεμια εδω ισως εχει νσ σου πει και ενα περιστατικο απο την πορεια της ως τωρα..μη δινεις σημασια ομως! Δε βγαζει καπου τωρα να σκας με σκεψεις! Οι χοριακες ειναι το χειροτερο κομματι ειδικα οταν ειναι σειρα χοριακων "θριλερ".. Προτεινω ψυχραιμια και θετικη σκεψη! Εσυ θα σκεφτεσαι πως ολα θα πανε καλα! Σου εχω ανσφερει τη περιπτωση ππυ ξεκινησε με χοριακη 7 κσι οοοοολσ πηγσν σουπερ!

Ξερω ποσο αγχωμενη εισαι, σου στελνω θετικη σκεψη! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Προσπαθησε να μη σκεφτεσαι τα αρνητικα σεναρια, η καθεμια εδω ισως εχει νσ σου πει και ενα περιστατικο απο την πορεια της ως τωρα..μη δινεις σημασια ομως! Δε βγαζει καπου τωρα να σκας με σκεψεις! Η χοριακες ειναι το χειροτερο κομματι ειδικα οταν ειναι σειρα χοριακων "θριλερ".. Προτεινω ψυχραιμια και θετικη σκεψη! Εσυ θα σκεφτεσαι πως ολα θα πανε καλα! Σου εχω ανσφερει τη περιπτωση ππυ ξεκινησε με χοριακη 7 κσι οοοοολσ πηγσν σουπερ!

Ξερω ποσο αγχωμενη εισαι, σου στελνω θετικη σκεψη! ??

Οπως τα λες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η peacock είπε:

Προσπαθησε να μη σκεφτεσαι τα αρνητικα σεναρια, η καθεμια εδω ισως εχει νσ σου πει και ενα περιστατικο απο την πορεια της ως τωρα..μη δινεις σημασια ομως! Δε βγαζει καπου τωρα να σκας με σκεψεις! Η χοριακες ειναι το χειροτερο κομματι ειδικα οταν ειναι σειρα χοριακων "θριλερ".. Προτεινω ψυχραιμια και θετικη σκεψη! Εσυ θα σκεφτεσαι πως ολα θα πανε καλα! Σου εχω ανσφερει τη περιπτωση ππυ ξεκινησε με χοριακη 7 κσι οοοοολσ πηγσν σουπερ!

Ξερω ποσο αγχωμενη εισαι, σου στελνω θετικη σκεψη! ??

Αυτή είναι η σωστή αντιμετώπιση! Η καθεμιά εδώ έχει τις εμπειρίες της και αυτό δεν σημαίνει ότι θα συμβεί και στις άλλες. Και εγώ ξέρω τόσες περιπτώσεις που πήγαν σούπερ!!! Μια από αυτές θα είσαι και εσύ @Karamela! μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Μην αγχώνεσαι! Για να μην στο είπε δεν το υποπτεύεται! Και αυτο είναι κάλο! Ο γιατρός ξέρει πιο πολλά από την οποιαδήποτε εδώ μέσα και φυσικά εμένα ήταν άπλα μια από τις πολύ αρνητικές εξελίξεις. Μου είχε πει για άλλες περιπτώσεις που εξελίχθηκαν πολύ πολύ καλά!

Εγώ έκανα χοριακες για 2.5 εβδομάδες συνεχόμενα... ? Είναι 1-2% η πιθανότητα να συμβεί. Ακούγεται χαμηλό αλλα σκέψου οτι 1 στις 50 γυναίκες το παθαίνει.. Δεν είναι δηλαδή τόοοοσο σπάνιο. Εμένα ήταν στο κέρας της σαλπιγγας.. Έχεις καλές διαβάτες σαλπιγγες?

 

Οχι κοριτσι μ δεν εχω καλες σάλπιγγες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Προσπαθησε να μη σκεφτεσαι τα αρνητικα σεναρια, η καθεμια εδω ισως εχει νσ σου πει και ενα περιστατικο απο την πορεια της ως τωρα..μη δινεις σημασια ομως! Δε βγαζει καπου τωρα να σκας με σκεψεις! Η χοριακες ειναι το χειροτερο κομματι ειδικα οταν ειναι σειρα χοριακων "θριλερ".. Προτεινω ψυχραιμια και θετικη σκεψη! Εσυ θα σκεφτεσαι πως ολα θα πανε καλα! Σου εχω ανσφερει τη περιπτωση ππυ ξεκινησε με χοριακη 7 κσι οοοοολσ πηγσν σουπερ!

Ξερω ποσο αγχωμενη εισαι, σου στελνω θετικη σκεψη! ??

Σ ευχαριστω γλυκια μ ναι! Προστοπαρον εχω χαρεί πολυ! Πιστευω στα θαυματα κ η Παναγίτσα θα με βοηθησει! Να εισαι καλα μ δινεις δύναμη! ? Ολες σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια ανεβηκε πηγε 45 απιστευτο! Θαυμα! 

Καραμελακι μου..... μπράβο πόσο χαίρομαι..... έλα κι όλα θα πάνε καλά πήρε τα πάνω της η χοριακή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Δεν θα πονέσεις ζουζούνα μου γλυκιά! Θα ανέβει κι άλλο την Παρασκευή και όλα θα είναι τέλεια! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Και το Σάββατο θα σε ακολουθήσει η συμπεθερούλα μου @Liveloula88! ???????

Έτσι θα είναι... πολύ ωραία τα λες..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Σ ευχαριστω γλυκια μ ναι! Προστοπαρον εχω χαρεί πολυ! Πιστευω στα θαυματα κ η Παναγίτσα θα με βοηθησει! Να εισαι καλα μ δινεις δύναμη! ? Ολες σας! 

Φυσικά και θα σε βοηθήσει.... Καλά κάνεις και σκέφτεσαι θετικά.... Όλα θα πάνε κατευχην.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια ανεβηκε πηγε 45 απιστευτο! Θαυμα! 

Τι ευχάριστα νέα!Εύχομαι να ανεβαίνει συνέχεια!!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

Δεν με αφηνει να κανω αλλα λαικ κοριτσια μουυ!! ?

Δεν τα χρειάζεσαι! Ξέρουμε ότι σου αρέσουν οι απαντήσεις μας! ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Τι ευχάριστα νέα!Εύχομαι να ανεβαίνει συνέχεια!!!❤

Και εγω σ ευχομαι λιβελουλα μου να πανε ολα καλα με μια 3ψηφια χοριακη!! Το Σάββατο πας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Και εγω σ ευχομαι λιβελουλα μου να πανε ολα καλα με μια 3ψηφια χοριακη!! Το Σάββατο πας? 

Σε ευχαριστώ πολύ!Ναι το Σάββατο....Για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...