Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

@Eva 42 σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Εγω εχω ακόμα θεματα με το στομάχι μου.κ η ναυτία δεν εχει σταματησει. Καποιες στιγμές ειμαι κάπως Καλά.  Μην ανησυχείς για τα πονακια κ εγω εχω ενοχλήσεις που κ που. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

@Geo2009 ειναι 2 το βράδυ κ μετα απο μέρες βλέπω αυτό...αρνούμαι να το πιστέψω...διαβαζω ξαναδιαβάζω...για να συνειδητοποιήσω...λεω δε μπορεί να ειναι Αλήθεια...ειλικρινά εχω στεναχωρηθεί τοσο πολύ αυτη τη στιγμή.Εισαι ενα κορίτσι που έδινες σε ολες κουραγιο κ ξεκίνησα μαζι σου κ ....φφφφ....τι να πω...συγκινούμαι...το μονο που θελω να σου πω είναι οτι ξέρω οτι ολο αυτο θέλει χρόνο για να επουλωθεί, όμως θα υποσχεθεις στον εαυτό σ οτι δε θα τα παρατήσεις και θα πιστεψεις οτι εσυ μάνα θα γινεις σίγουρα!!!με ακούς?εισαι μαχητρια οπως ολες μας εδω που μπαίνουμε σε αυτη τη διαδικασία κ θα τα καταφέρεις!!!κ εγω δυο φορές εχω περασει απο την διαδικασία αυτη χωρις τίποτα στην κατάψυξη, επεσα εκλαψα σηκωθηκα. Θα είμαι εδω για εσένα!❤

Καλημέρα! Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου γλυκό! Θα το ξεπεράσω κι εγώ το πιστεύω... Προς το παρόν ετοιμάζομαι για το μαιευτηριο... Σας φιλώ πολύ όλες και σας ευχαριστώ για όλα! Καλή δύναμη σε όλες! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα! Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου γλυκό! Θα το ξεπεράσω κι εγώ το πιστεύω... Προς το παρόν ετοιμάζομαι για το μαιευτηριο... Σας φιλώ πολύ όλες και σας ευχαριστώ για όλα! Καλή δύναμη σε όλες! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????

Κ σε εσένα κοριτσακι μου, μόλις γυρίσεις να μας στείλεις. ❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα! Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου γλυκό! Θα το ξεπεράσω κι εγώ το πιστεύω... Προς το παρόν ετοιμάζομαι για το μαιευτηριο... Σας φιλώ πολύ όλες και σας ευχαριστώ για όλα! Καλή δύναμη σε όλες! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????

Ολα καλα να πανε αγαπη!!! Καλη επιτυχια κ καλη ανάρρωση να εχεις ειτε κανεις αποξεση ειτε οχι❤️❤️η σκεψη μου ειναι μαζι σου! Σε φιλω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

@Πιου-πιου μου πως είσαι;;; Μπήκες στον μήνα σου;;; 

Όχι ακόμα κορίτσι! Είμαι 8ο όμως! Σε φιλώ πολύ πολύ! Και το μπεμπακο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα πήγαν καλά κορίτσια μου! Αφού άντεξα το χθεσινό είμαι παραπάνω από καλά μπορώ να πω! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές! Θα ευχηθώ μόνο ένα πράγμα... Να μην συμβεί σε καμιά μας ποτέ ξανά τέτοιο πράγμα... Μόνο όμορφα από δω και πέρα! ?????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Όλα πήγαν καλά κορίτσια μου! Αφού άντεξα το χθεσινό είμαι παραπάνω από καλά μπορώ να πω! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές! Θα ευχηθώ μόνο ένα πράγμα... Να μην συμβεί σε καμιά μας ποτέ ξανά τέτοιο πράγμα... Μόνο όμορφα από δω και πέρα! ?????????????????????

❤❤❤❤❤❤θα τα καταφέρεις θα δεις!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Όλα πήγαν καλά κορίτσια μου! Αφού άντεξα το χθεσινό είμαι παραπάνω από καλά μπορώ να πω! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές! Θα ευχηθώ μόνο ένα πράγμα... Να μην συμβεί σε καμιά μας ποτέ ξανά τέτοιο πράγμα... Μόνο όμορφα από δω και πέρα! ?????????????????????

Καλή ανάρρωση κορίτσι μου γλυκό και είμαι σίγουρη ότι θα πετύχεις! έχεις δύναμη πολύ και αισιοδοξία και μπράβο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Geo2009.

Δύο πράγματα μόνο μπορώ να πω.

1.Έχεις απίστευτη δύναμη 

2. Σ'αγαπώ 

Κουκλίτσα μου σ' ευχαριστώ πολύ! 

Κι εγώ σας αγαπώ! Όλες! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,μπορώ να έχω τη βοήθεια σας, σας παρακαλώ;;; από το πρωί  πονάει ο κάτω δεξιός φρονιμιτης μου. Έχει φτάσει σε σημείο να πονάω μέχρι το λαιμό  και να μη μπορώ να καταπιώ σχεδόν(το να μάσησω από αυτή την πλευρά, δεν παίζει). Νομίζω έχει πρηστει λίγο και δε ξέρω τι  να πάρω εκτός από ντεπον  για να μειωθεί όλο αυτό. 

Άφησα μνμ στη μαία μου βέβαια  αλλά  μέχρι να απαντήσει, μήπως έχετε κάτι υπόψιν σας  που Θα  μπορούσε να με βοηθησει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Κορίτσια,μπορώ να έχω τη βοήθεια σας, σας παρακαλώ;;; από το πρωί  πονάει ο κάτω δεξιός φρονιμιτης μου. Έχει φτάσει σε σημείο να πονάω μέχρι το λαιμό  και να μη μπορώ να καταπιώ σχεδόν(το να μάσησω από αυτή την πλευρά, δεν παίζει). Νομίζω έχει πρηστει λίγο και δε ξέρω τι  να πάρω εκτός από ντεπον  για να μειωθεί όλο αυτό. 

Άφησα μνμ στη μαία μου βέβαια  αλλά  μέχρι να απαντήσει, μήπως έχετε κάτι υπόψιν σας  που Θα  μπορούσε να με βοηθησει;

Να,ξέρεις οτι τωρα κοπέλα μ τα ουλα μας ειναι ακομα πιο ευαίσθητα κ εμενα πονανε πολλές φορές. Ομως αν λες οτι εχει πρηστει πρεπει να το δεις. Ελπίζω να μην εχεις κανει φλεγμονή. Τι ειναι έγκλειστος?παει να βγει?εγω στη θέση σου θα πήγαινα αύριο οδοντίατρο οπωσδήποτε!!!Πιστεύω κ η μαία το ιδιο θα σου πει. Οχι για να σου βάλει φάρμακο, εννοείται οτι θα πεις οτι εισαι έγκυος. Απλα να σε δει. Το ντεπον δε σε επιασε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Όλα πήγαν καλά κορίτσια μου! Αφού άντεξα το χθεσινό είμαι παραπάνω από καλά μπορώ να πω! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές! Θα ευχηθώ μόνο ένα πράγμα... Να μην συμβεί σε καμιά μας ποτέ ξανά τέτοιο πράγμα... Μόνο όμορφα από δω και πέρα! ?????????????????????

Καλή ανάρρωση  Geo2009 μου!!!!!!Τα καλύτερα θα έρθουν για όλες μας!!!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kppm είπε:

Καλή ανάρρωση  Geo2009 μου!!!!!!Τα καλύτερα θα έρθουν για όλες μας!!!!!!❤️❤️❤️

Σ'ευχαριστώ πολύ ζουζούνα μου! Θα έρθουν που θα πάνε?! Εδώ κάπου τριγύρω είναι! Μόλις μπουν οι σωστές διευθύνσεις στο GPS θα μας βρουν στα σίγουρα! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Όλα πήγαν καλά κορίτσια μου! Αφού άντεξα το χθεσινό είμαι παραπάνω από καλά μπορώ να πω! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές! Θα ευχηθώ μόνο ένα πράγμα... Να μην συμβεί σε καμιά μας ποτέ ξανά τέτοιο πράγμα... Μόνο όμορφα από δω και πέρα! ?????????????????????

Καλη αναρρωση...να σαι γερη και δυνατη!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! Τελικά δε τη γλύτωσα.  Αντιβίωση και την Παρασκευή  εξαγωγουλα. Ξύπνησα σήμερα (Ο Θεός  να τον κάνει ύπνο  αυτόν που έκανα  όλο το βράδυ) και το δόντι ήταν πρησμενο στο φουλ.  Πήγα τρέχοντας  στον οδοντίατρο  και.....

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ   πως μίλησα με το γιατρό και θα πάρω klaricid Για 3 μέρες. Ελπίζω να μην πάθει κάτι το μωράκι μου.

Φοβάμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Καλημέρα!!!! Τελικά δε τη γλύτωσα.  Αντιβίωση και την Παρασκευή  εξαγωγουλα. Ξύπνησα σήμερα (Ο Θεός  να τον κάνει ύπνο  αυτόν που έκανα  όλο το βράδυ) και το δόντι ήταν πρησμενο στο φουλ.  Πήγα τρέχοντας  στον οδοντίατρο  και.....

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ   πως μίλησα με το γιατρό και θα πάρω klaricid Για 3 μέρες. Ελπίζω να πάθει κάτι το μωράκι μου.

Φοβάμαι 

Περαστικά κοριτσάκι μου! Δεν νομίζω ότι θα υποχωρούσε το πρήξιμο χωρίς αντιβίωση... Έχω βγάλει και τους 4 με τον ίδιο τρόπο, πρήξιμο, αντιβίωση, ξεπρήξιμο, εξαγωγή! Σου εύχομαι μόνο να μην είναι έγκλειστος! 

Αφού πήρες το οκ από το γιατρό σου για την αντιβίωση μη φοβάσαι, πολλά κορίτσια έχουν πάρει κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Καλημέρα!!!! Τελικά δε τη γλύτωσα.  Αντιβίωση και την Παρασκευή  εξαγωγουλα. Ξύπνησα σήμερα (Ο Θεός  να τον κάνει ύπνο  αυτόν που έκανα  όλο το βράδυ) και το δόντι ήταν πρησμενο στο φουλ.  Πήγα τρέχοντας  στον οδοντίατρο  και.....

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ   πως μίλησα με το γιατρό και θα πάρω klaricid Για 3 μέρες. Ελπίζω να πάθει κάτι το μωράκι μου.

Φοβάμαι 

Kαλημέρα κορίτσι μου!!Με έπιασε και εμένα ο φρονιμήτης 2 μέρες τώρα πέρασε!!Εχω αύριο ραντεβού με τον οδοντίατρο να με δεί!!Ο γυναικολόγος μου μου είπε επιτρέπεται ακόμα και αντιβίωση να πάρω αν χρειαστεί κ οσπωσδήποτε φτιάχνω αν υπάρχει χαλασμένο δόντι,επιβάλλεται!!Μην αγχώνεσαι καλύτερα που θα το βγάλεις παρά να έμενε έτσι ακόμα κ πόνο να μην είχες αν είναι κάτι πρησμένο ή χαλασμένο πρέπει να φτιαχτεί!!Τουλάχιστον βάση του γιατρού μου κ βλέπω κ ο δικόσ σου στο επιτρέπει!!Περαστικά σου εύχομαι!!

@Geo2009Γλυκιά μου εύχομαι με το καλό μόλις μπορέστε να ξαναπροσπαθήσετε είναι δύσκολο στην αρχή αλλά με τον καιρό θα αλλάξει!!Σε φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μόνο που με αγχώνει είναι η αντιβίωση σε αυτή τη φαση.  Διανύω την 12η εβδομάδα.

Δε με τρομάζειτίποτα άλλο. Ούτε ο πόνος,ούτε η εξαγωγή, ούτε τα αίματα,ΤΙΠΟΤΑ.

Αλλά ο γιατρός είπε ότι μπορώ.

Εν τω μεταξύ  έχω την αντιβίωση πάνω στο γραφείο μου και την  κοιτάζω,την ξανακοιταζω,την ξαναματακοιταζω..   

Θα κάνω το σταυρό μου  και θα την πάρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Περαστικά κοριτσάκι μου! Δεν νομίζω ότι θα υποχωρούσε το πρήξιμο χωρίς αντιβίωση... Έχω βγάλει και τους 4 με τον ίδιο τρόπο, πρήξιμο, αντιβίωση, ξεπρήξιμο, εξαγωγή! Σου εύχομαι μόνο να μην είναι έγκλειστος! 

Αφού πήρες το οκ από το γιατρό σου για την αντιβίωση μη φοβάσαι, πολλά κορίτσια έχουν πάρει κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης! 

Δεν είναι έγκλειστος.  Έπρεπε να τους έχω βγάλει  εδώ και καιρό. Τους δύο κάνω τους έχω βγάλει και τους κάτω  όλο τους άφηνα και έλεγα: αν πονέσουν,αν πονέσουν,αν πονέσουν  ..

Και να που πόνεσαν τώρα που δεν έπρεπε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει καλή μου, μη σκέφτεσαι έτσι, αφού συνέβη δεν γίνεται να το αποφύγεις! Πάρε την αντιβίωση γιατί δεν κάνει να υποφέρεις και είναι δύσκολος αυτός ο πόνος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Το μόνο που με αγχώνει είναι η αντιβίωση σε αυτή τη φαση.  Διανύω την 12η εβδομάδα.

Δε με τρομάζειτίποτα άλλο. Ούτε ο πόνος,ούτε η εξαγωγή, ούτε τα αίματα,ΤΙΠΟΤΑ.

Αλλά ο γιατρός είπε ότι μπορώ.

Εν τω μεταξύ  έχω την αντιβίωση πάνω στο γραφείο μου και την  κοιτάζω,την ξανακοιταζω,την ξαναματακοιταζω..   

Θα κάνω το σταυρό μου  και θα την πάρω 

Περαστικουλια...να σε ρωτησω εκτος απο τα δοντια πώς εισαι γενικοτερα τωρα στη 12η εβδομαδα;εγω ειμαι στην 11η...εκανες αυχενικη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Περαστικουλια...να σε ρωτησω εκτος απο τα δοντια πώς εισαι γενικοτερα τωρα στη 12η εβδομαδα;εγω ειμαι στην 11η...εκανες αυχενικη;

Οταν λεω διανυω Την 12η εβδομάδα, εννοώ ότι έχω κλείσει την 11η(11+2 Για την ακρίβεια).

Αυχενική θα κάνω την επόμενη Πέμπτη στις 12 Σεπτεμβρίου και περιμένω πως και πως. 

Μόλις πήρα τηλ και το γυναικολογο που έκανα την εξωσωμ.  Μου είπε και εκείνος ότι μπορώ να πάρω klaricid, αλλά εγώ ΠΑΛΙ το σκέφτομαι.  Άσε που ψιλουποχωρησε το πρήξιμο  με ένα συγκεκριμένο  στοματικό διάλυμα που μου έδωσαν. 

Αχ!, δε ξέρω τι να κάνω!!!!!

Εσείς τι θα κάνατε στη θέση μου;;;;(ΥΓ..όντως το πρήξιμο υποχωρησε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Περαστικουλια...να σε ρωτησω εκτος απο τα δοντια πώς εισαι γενικοτερα τωρα στη 12η εβδομαδα;εγω ειμαι στην 11η...εκανες αυχενικη;

Είμαι πολύ καλύτερα από την αρχή.  Κούραση νιώθω αρκετή.  Το στομάχι έχει ηρεμήσει σε μεγάλο βαθμό.  Με θύμαται  αραιά και που,αλλά ΚΑΜΙΑ  σχέση με όσα τράβηξα από την 6η μέχρι και το τέλος της 10ης εβδομάδας. 

Το θετικό όλων είναι πως από την 6η εβδομαδα  μέχρι και σήμερα,έχω χάσει 2 κιλακια!!!!(ΥΓ. Τώρα με το δόντι με βλέπω να χάνω κανα 2 ακόμα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Οταν λεω διανυω Την 12η εβδομάδα, εννοώ ότι έχω κλείσει την 11η(11+2 Για την ακρίβεια).

Αυχενική θα κάνω την επόμενη Πέμπτη στις 12 Σεπτεμβρίου και περιμένω πως και πως. 

Μόλις πήρα τηλ και το γυναικολογο που έκανα την εξωσωμ.  Μου είπε και εκείνος ότι μπορώ να πάρω klaricid, αλλά εγώ ΠΑΛΙ το σκέφτομαι.  Άσε που ψιλουποχωρησε το πρήξιμο  με ένα συγκεκριμένο  στοματικό διάλυμα που μου έδωσαν. 

Αχ!, δε ξέρω τι να κάνω!!!!!

Εσείς τι θα κάνατε στη θέση μου;;;;(ΥΓ..όντως το πρήξιμο υποχωρησε)

Λοιπον ακου...εγω θα περιμενα μια μερουλα αν εβλεπα οτι παω καλυτερα Αλλα εννοειται οτι αν επιβαλλεται να την παρεις... σε καταλαβαινω που δε θες αλλα αν σου ειπαν οτι επιτρεπεται μην ανησυχεις....

Κι εγω 11+2...αρα πρεπει να λεω οτι ειμαι στη 12η εβδομαδα;.μπερδευτηκα!

εγω αυχενικη το σαββατο...εχει πρηστει ελαφρα η κοιλια μου και το βραδυ εχω φουντωματα ...οι ορμονες φανταζομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...