Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου!

Το  τεστ κυησης που έκανα,αυτή τη φορά ήταν ΘΕΤΙΚΟ!  Η χοριακη που ακολούθησε είχε τον υπέροχο  αριθμό 302 και δύο μερες μετά τον ακόμη πιο ωραίο 650 !!! Μόλις γύρισα το μεσημέρι στο σπίτι όμως είδα ροζ στο χαρτάκι  και έπαθα  πανικό.  ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως μίλησα με το γιατρό και με καθησυχασε(Όσο μπορώ να ηρεμήσω εγώ που είμαι η προσωποποίηση του αγχους).

Αν και μου είπε μα πάω ξανά τη Δευτέρα για χοριακη, εγώ σκέφτομαι να πάω πάλι αύριο για να δω πως ανεβαινει  φυσιολογικά. 

Αυτό που με προβληματίζει έντονα, είναι ότι εκτός από πόνους περιόδου κατά τη διάρκεια της ημέρας δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ άλλο σύμπτωμα. 

Είναι άραγε λογικο;;;;

Έχω προσπαθήσει τόσο πολύ και η αγωνία και το άγχος μου να μη πάει κάτι στραβά, είναι στα ύψη. 

Συμβαίνει σε καμία κάτι παρόμοιο ; έχετε μα μου δώσετε καμία συμβουλη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!

Το θετικό τεστ κυησης που έκανα,αυτή τη φορά ήταν ΘΕΤΙΚΟ!  Η χοριακη που ακολούθησε είχε τον υπέροχο  αριθμό 302 και δύο μερες μετά τον ακόμη πιο ωραίο 650 !!! Μόλις γύρισα το μεσημέρι στο σπίτι όμως είδα ροζ στο χαρτάκι  και έπαθα  πανικό.  ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως μίλησα με το γιατρό και με καθησυχασε(Όσο μπορώ να ηρεμήσω εγώ που είμαι η προσωποποίηση του αγχους).

Αν και μου είπε μα πάω ξανά τη Δευτέρα για χοριακη, εγώ σκέφτομαι να πάω πάλι αύριο για να δω πως ανεβαινει  φυσιολογικά. 

Αυτό που με προβληματίζει έντονα, είναι ότι εκτός από πόνους περιόδου κατά τη διάρκεια της ημέρας δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ άλλο σύμπτωμα. 

Είναι άραγε λογικο;;;;

Έχω προσπαθήσει τόσο πολύ και η αγωνία και το άγχος μου να μη πάει κάτι στραβά, είναι στα ύψη. 

Συμβαίνει σε καμία κάτι παρόμοιο ; έχετε μα μου δώσετε καμία συμβουλη;;;

Κουκλίτσα μου, αρχικά, συγχαρητήρια! Μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! ❤️❤️❤️❤️????

Κι εγώ έτσι είμαι! Κανένα σύμπτωμα εκτός από το στήθος και ελαφριούς πόνους περιόδου μόνο όταν είμαι όρθια πολλή ώρα όμως! Είχα κι εγώ λίγο ροζ στο χαρτί την επόμενη της 1ης χοριακής, την Τρίτη δλδ, αλλά έκτοτε τίποτα, όλα καλά! 

Θα ευχηθώ και πάλι τα καλύτερα και έτσι να πας ως το τέλος! Ηρεμία χρειάζεσαι μόνο! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Κουκλίτσα μου, αρχικά, συγχαρητήρια! Μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! ❤️❤️❤️❤️????

Κι εγώ έτσι είμαι! Κανένα σύμπτωμα εκτός από το στήθος και ελαφριούς πόνους περιόδου μόνο όταν είμαι όρθια πολλή ώρα όμως! Είχα κι εγώ λίγο ροζ στο χαρτί την επόμενη της 1ης χοριακής, την Τρίτη δλδ, αλλά έκτοτε τίποτα, όλα καλά! 

Θα ευχηθώ και πάλι τα καλύτερα και έτσι να πας ως το τέλος! Ηρεμία χρειάζεσαι μόνο! ????????

Πόσο όμορφα τα λόγια σου και πόσο καθησυχαστικά!

Εύχομαι να πάνε όλα Καλα και σε σένα φίλη μου και σε λίγους μήνες να κρατήσεις  το θαυματακι σου στην αγκαλιά σου.

Εσυ Πώς διαχειρίζεσαι τα πονακια;;;; η αλήθεια είναι πως κ εγω όταν ξαπλώνω νιώθω καλύτερα. 

Αλλά,το άγχος, ΑΓΧΟΣ.

Τελικά θα κάνω και τη χοριακη αύριο και ας μου είπε ο γιατρός τη Δευτέρα . Θα πεθάνω από  το άγχος μέχρι τη Δευτέρα. Να δω και την αυριανή τιμή και ότι όλα πάνε Καλα και ξαναπάω τη Δευτέρα 

Περιμένω να ανέβει πάνω από 1500 για να πάω να με δει.

Εσύ,σε τι φάση εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Πόσο όμορφα τα λόγια σου και πόσο καθησυχαστικά!

Εύχομαι να πάνε όλα Καλα και σε σένα φίλη μου και σε λίγους μήνες να κρατήσεις  το θαυματακι σου στην αγκαλιά σου.

Εσυ Πώς διαχειρίζεσαι τα πονακια;;;; η αλήθεια είναι πως κ εγω όταν ξαπλώνω νιώθω καλύτερα. 

Αλλά,το άγχος, ΑΓΧΟΣ.

Τελικά θα κάνω και τη χοριακη αύριο και ας μου είπε ο γιατρός τη Δευτέρα . Θα πεθάνω από  το άγχος μέχρι τη Δευτέρα. Να δω και την αυριανή τιμή και ότι όλα πάνε Καλα και ξαναπάω τη Δευτέρα 

Περιμένω να ανέβει πάνω από 1500 για να πάω να με δει.

Εσύ,σε τι φάση εισαι;

Μην αγχώνεσαι γιατί δεν κάνεις καλό στον εαυτό σου! Να είσαι ήρεμη και να σκέφτεσαι όμορφα πράγματα μόνο! Δεν κάνω τίποτα απολύτως, είναι υποφερτό δεν με ενοχλεί, πάω στη δουλειά μου κανονικά, όλα καλά! Αύριο θα κάνω τη δεύτερη χοριακή! 

Πότε έκανες την εμβρυομεταφορά σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μην αγχώνεσαι γιατί δεν κάνεις καλό στον εαυτό σου! Να είσαι ήρεμη και να σκέφτεσαι όμορφα πράγματα μόνο! Δεν κάνω τίποτα απολύτως, είναι υποφερτό δεν με ενοχλεί, πάω στη δουλειά μου κανονικά, όλα καλά! Αύριο θα κάνω τη δεύτερη χοριακή! 

Πότε έκανες την εμβρυομεταφορά σου? 

Εμβρυομεταφορα έκανα στις 5 Ιουλίου με εμβρυο 5 ημερων.

Κ εγώ πηγαίνω στη δουλειά  και τα υποφέρω τα πονακια απλά φοβάμαι. Θα ρα καταφέρω όμως.  Έχεις δίκιο. 

Εύχομαι  όλα να πάνε καλά στη 2η χοριακη σου. Να διπλασιαστεί  και να πετάξεις από τη χαρά σου. Η πρώτη χοριακουλα σου,πόσο ήταν;;;;

Εμείς οι δύο τελικά  έχουμε "αποσταση" μιας χοριακης ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!

Το θετικό τεστ κυησης που έκανα,αυτή τη φορά ήταν ΘΕΤΙΚΟ!  Η χοριακη που ακολούθησε είχε τον υπέροχο  αριθμό 302 και δύο μερες μετά τον ακόμη πιο ωραίο 650 !!! Μόλις γύρισα το μεσημέρι στο σπίτι όμως είδα ροζ στο χαρτάκι  και έπαθα  πανικό.  ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως μίλησα με το γιατρό και με καθησυχασε(Όσο μπορώ να ηρεμήσω εγώ που είμαι η προσωποποίηση του αγχους).

Αν και μου είπε μα πάω ξανά τη Δευτέρα για χοριακη, εγώ σκέφτομαι να πάω πάλι αύριο για να δω πως ανεβαινει  φυσιολογικά. 

Αυτό που με προβληματίζει έντονα, είναι ότι εκτός από πόνους περιόδου κατά τη διάρκεια της ημέρας δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ άλλο σύμπτωμα. 

Είναι άραγε λογικο;;;;

Έχω προσπαθήσει τόσο πολύ και η αγωνία και το άγχος μου να μη πάει κάτι στραβά, είναι στα ύψη. 

Συμβαίνει σε καμία κάτι παρόμοιο ; έχετε μα μου δώσετε καμία συμβουλη;;;

Συγχαρητήρια, κοπέλα μου, με το καλό να πάνε όλα!

Καταλαβαίνω απολύτως την αγωνία σου, αλλά αφού είχες λίγο αιματάκι, μήπως θα ήταν πιο ωφέλιμο να ξεκουραστείς σε αυτήν τη φάση από το να πας νωρίτερα για χοριακή; Άλλωστε και η χοριακή, που είναι μόνο μια ένδειξη βέβαια, ωραία διπλασιάστηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!

Το θετικό τεστ κυησης που έκανα,αυτή τη φορά ήταν ΘΕΤΙΚΟ!  Η χοριακη που ακολούθησε είχε τον υπέροχο  αριθμό 302 και δύο μερες μετά τον ακόμη πιο ωραίο 650 !!! Μόλις γύρισα το μεσημέρι στο σπίτι όμως είδα ροζ στο χαρτάκι  και έπαθα  πανικό.  ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως μίλησα με το γιατρό και με καθησυχασε(Όσο μπορώ να ηρεμήσω εγώ που είμαι η προσωποποίηση του αγχους).

Αν και μου είπε μα πάω ξανά τη Δευτέρα για χοριακη, εγώ σκέφτομαι να πάω πάλι αύριο για να δω πως ανεβαινει  φυσιολογικά. 

Αυτό που με προβληματίζει έντονα, είναι ότι εκτός από πόνους περιόδου κατά τη διάρκεια της ημέρας δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ άλλο σύμπτωμα. 

Είναι άραγε λογικο;;;;

Έχω προσπαθήσει τόσο πολύ και η αγωνία και το άγχος μου να μη πάει κάτι στραβά, είναι στα ύψη. 

Συμβαίνει σε καμία κάτι παρόμοιο ; έχετε μα μου δώσετε καμία συμβουλη;;;

Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Σε καταλαβαίνουμε όλες κ εγω μεχρι να παει να κάνω τον υπέρηχο εχω  αγωνία!δεν εχουν ολες οι κοπέλες συμπτώματα!Είναι λογικό!μη βιάζεσαι γιατι σε λιγο Μπορεί να τρέχεις τουαλέτα!εύχομαι να μην εχεις εμετους κ τετοια, το ιδιο ευχομαι κ στον εαυτο μ. Εγω εχω πονακια, υπνηλία πολύ, το στήθος μ εμενα δε θα ελεγα κατι ιδιαίτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Καλημέρα!!! @Ροζ μήπως είναι έντερο;; Με πιάνουν συχνά κατι περιεργοι πόνοι λες και κλωτσαει κάτι από μέσα προς τα έξω αλλά έχω χρόνια θέμα κολίτιδας, ειδικά όταν στρεσαρομαι.

Άσχετο, κορίτσια, αλλα σας έχουν πει πόσα ωάρια θα σας βαλουν στην εμβρυομεταφορα;; Χτες ο γιατρός μου είπε για 3 και φρικαρα!!! ???

Μπορεί κοπέλα μου!δεν ξέρω...θα δείξει αν ολα είναι καλά στον υπέρηχο!❤εμένα 2 μ βαλανε, βαλε 3 για μεγαλύτερη επιτυχία ειναι δύσκολο για τρίδυμα. Βασικά ποσων διαιρέσεων θα ειναι ξερεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!

Το θετικό τεστ κυησης που έκανα,αυτή τη φορά ήταν ΘΕΤΙΚΟ!  Η χοριακη που ακολούθησε είχε τον υπέροχο  αριθμό 302 και δύο μερες μετά τον ακόμη πιο ωραίο 650 !!! Μόλις γύρισα το μεσημέρι στο σπίτι όμως είδα ροζ στο χαρτάκι  και έπαθα  πανικό.  ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως μίλησα με το γιατρό και με καθησυχασε(Όσο μπορώ να ηρεμήσω εγώ που είμαι η προσωποποίηση του αγχους).

Αν και μου είπε μα πάω ξανά τη Δευτέρα για χοριακη, εγώ σκέφτομαι να πάω πάλι αύριο για να δω πως ανεβαινει  φυσιολογικά. 

Αυτό που με προβληματίζει έντονα, είναι ότι εκτός από πόνους περιόδου κατά τη διάρκεια της ημέρας δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ άλλο σύμπτωμα. 

Είναι άραγε λογικο;;;;

Έχω προσπαθήσει τόσο πολύ και η αγωνία και το άγχος μου να μη πάει κάτι στραβά, είναι στα ύψη. 

Συμβαίνει σε καμία κάτι παρόμοιο ; έχετε μα μου δώσετε καμία συμβουλη;;;

Μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε...και γω μονο λιγα πονακια περιοδου εχω κ η χοριακη εδειξε 2000...ειμαι σιγουρη οτι την επομενη πας για υπερηχο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Μπορεί κοπέλα μου!δεν ξέρω...θα δείξει αν ολα είναι καλά στον υπέρηχο!❤εμένα 2 μ βαλανε, βαλε 3 για μεγαλύτερη επιτυχία ειναι δύσκολο για τρίδυμα. Βασικά ποσων διαιρέσεων θα ειναι ξερεις?

Βλαστοκυστες 5 ημερών νομίζω... Το σκέφτομαι να μην πάω κόντρα και να βάλω 3. Θα δείξει... Ας δούμε πρώτα με την προεμφυτευτικη πόσα θα μείνουν κι όλα θα γίνουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bebe36 είπε:

Μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε...και γω μονο λιγα πονακια περιοδου εχω κ η χοριακη εδειξε 2000...ειμαι σιγουρη οτι την επομενη πας για υπερηχο...

Πόσο όμορφα ειναι τα λόγια σας ρε κορίτσια! Πραγματικά  είναι  βάλσαμο  σε όλες τις αγωνίες μου. Βοηθαει πολύ αυτή η επικοινωνία με ανθρώπους που βιώνουν  και νιώθουν το ίδιο με εσένα  γιατί μπορούν να καταλάβουν. 

Σας ευχαριστώ από καρδιάς. 

Εύχομαι σε όλες μας τα καλύτερα. Να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας τους δικούς μας αγγέλους  και να τρεχουν τα δάκρυα από τα μάτια μας από χαρά και ευτυχία. 

Το εύχομαι  ΟΛΌΨΥΧΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Εμβρυομεταφορα έκανα στις 5 Ιουλίου με εμβρυο 5 ημερων.

Κ εγώ πηγαίνω στη δουλειά  και τα υποφέρω τα πονακια απλά φοβάμαι. Θα ρα καταφέρω όμως.  Έχεις δίκιο. 

Εύχομαι  όλα να πάνε καλά στη 2η χοριακη σου. Να διπλασιαστεί  και να πετάξεις από τη χαρά σου. Η πρώτη χοριακουλα σου,πόσο ήταν;;;;

Εμείς οι δύο τελικά  έχουμε "αποσταση" μιας χοριακης ???

Η πρώτη μου ήταν 225,23! 2 βάλαμε 3ων ημερών από κατάψυξη! Ήταν η δεύτερη προσπάθεια, η πρώτη μας δεν είχε θετικό αποτέλεσμα! Έχουμε 2 μέρες διαφορά! Εγώ την έκανα στις 3 του μήνα! 

Τι ωραία βρε κορίτσια! Πόσο όμορφα νέα! Άντε να ακολουθήσουν και οι υπόλοιπες σιγά σιγά! @Ριρίκα, @Niki94, @Liveloula88και όποια άλλη ξεχνάω να με συγχωρέσει! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Η πρώτη μου ήταν 225,23! 2 βάλαμε 3ων ημερών από κατάψυξη! Ήταν η δεύτερη προσπάθεια, η πρώτη μας δεν είχε θετικό αποτέλεσμα! Έχουμε 2 μέρες διαφορά! Εγώ την έκανα στις 3 του μήνα! 

Τι ωραία βρε κορίτσια! Πόσο όμορφα νέα! Άντε να ακολουθήσουν και οι υπόλοιπες σιγά σιγά! @Ριρίκα, @Niki94, @Liveloula88και όποια άλλη ξεχνάω να με συγχωρέσει! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????

Μακάρι να ακολουθήσουμε αγαπημένη μου!

Καλά αποτελέσματα να έχεις αύριο με την χοριακή!❤❤❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Μακάρι να ακολουθήσουμε αγαπημένη μου!

Καλά αποτελέσματα να έχεις αύριο με την χοριακή!❤❤❤ 

Θα ακολουθήσετε όλες σύντομα! Είμαι σίγουρη! ❤️❤️❤️❤️❤️?????

Σ'ευχαριστώ πολύ συμπεθέρα! Θα ενημερώσω μόλις έχω νεότερα! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Θα ακολουθήσετε όλες σύντομα! Είμαι σίγουρη! ❤️❤️❤️❤️❤️?????

Σ'ευχαριστώ πολύ συμπεθέρα! Θα ενημερώσω μόλις έχω νεότερα! ?????????

Θα περιμένουμε τα νέα σου συμπεθερούλα μου ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Μη χαρούμε κι εμείς μια φορά, αμέσως να κάνει σεισμό!!!! ????

Τουλάχιστον έχω καλά νέα να σας πω! 975 η χοριακή μου σήμερα! Όλα πάνε μια χαρά! ??????

Πώς είστε? Όλα καλά για όλες ελπίζω! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Η πρώτη μου ήταν 225,23! 2 βάλαμε 3ων ημερών από κατάψυξη! Ήταν η δεύτερη προσπάθεια, η πρώτη μας δεν είχε θετικό αποτέλεσμα! Έχουμε 2 μέρες διαφορά! Εγώ την έκανα στις 3 του μήνα! 

Τι ωραία βρε κορίτσια! Πόσο όμορφα νέα! Άντε να ακολουθήσουν και οι υπόλοιπες σιγά σιγά! @Ριρίκα, @Niki94, @Liveloula88και όποια άλλη ξεχνάω να με συγχωρέσει! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????

Εγώ Αργώ ακόμη... Αλλά σε ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Μη χαρούμε κι εμείς μια φορά, αμέσως να κάνει σεισμό!!!! ????

Τουλάχιστον έχω καλά νέα να σας πω! 975 η χοριακή μου σήμερα! Όλα πάνε μια χαρά! ??????

Πώς είστε? Όλα καλά για όλες ελπίζω! ❤️❤️❤️❤️❤️

Συγχαρητήρια όλα να πάνε τέλεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Μη χαρούμε κι εμείς μια φορά, αμέσως να κάνει σεισμό!!!! ????

Τουλάχιστον έχω καλά νέα να σας πω! 975 η χοριακή μου σήμερα! Όλα πάνε μια χαρά! ??????

Πώς είστε? Όλα καλά για όλες ελπίζω! ❤️❤️❤️❤️❤️

Τελεια η χοριακη σου...♥️♥️♥️

Μας τρομαξε ο σεισμος αρκετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ελπίζω να είστε ολες καλά!συγχαρητήρια @Geo2009 συγχαρητήρια κορΙτσάκι μ!σου είπε για υπέρηχο ποτε?εμενα μ ειχε πει οτι δε θα ξανακανω χοριακη κ θα παμε κατευθείαν την αλλη εβδομάδα για υπέρηχο αλλα δεν αντεξα κ εκανα μια τελευταία χοριακη σήμερα να δω οτι ολα πανε καλα!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια μου ελπίζω να είστε ολες καλά!συγχαρητήρια @Geo2009 συγχαρητήρια κορΙτσάκι μ!σου είπε για υπέρηχο ποτε?εμενα μ ειχε πει οτι δε θα ξανακανω χοριακη κ θα παμε κατευθείαν την αλλη εβδομάδα για υπέρηχο αλλα δεν αντεξα κ εκανα μια τελευταία χοριακη σήμερα να δω οτι ολα πανε καλα!!?

Α, δεν έχεις ησυχία κι εσύ! Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Όλα καλά να πάνε και για σένα! Δεν ξέρω ακόμα πότε θα κάνουμε υπέρηχο. Δεν έχω προλάβει να μιλήσω με το γιατρό μου! Θα με ενημερώσει μέσα στη μέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Α, δεν έχεις ησυχία κι εσύ! Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Όλα καλά να πάνε και για σένα! Δεν ξέρω ακόμα πότε θα κάνουμε υπέρηχο. Δεν έχω προλάβει να μιλήσω με το γιατρό μου! Θα με ενημερώσει μέσα στη μέρα! 

Ε λογικα θα σου πει τελος της αλλης εβδομάδας ή απο την αλλη Δευτέρα για να φανει κ κάτι. Εγω Παρασκευή θα το κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Μη χαρούμε κι εμείς μια φορά, αμέσως να κάνει σεισμό!!!! ????

Τουλάχιστον έχω καλά νέα να σας πω! 975 η χοριακή μου σήμερα! Όλα πάνε μια χαρά! ??????

Πώς είστε? Όλα καλά για όλες ελπίζω! ❤️❤️❤️❤️❤️

Μπράβο κορίτσι μου...Όλα να να συνεχίσουν τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Μη χαρούμε κι εμείς μια φορά, αμέσως να κάνει σεισμό!!!! ????

Τουλάχιστον έχω καλά νέα να σας πω! 975 η χοριακή μου σήμερα! Όλα πάνε μια χαρά! ??????

Πώς είστε? Όλα καλά για όλες ελπίζω! ❤️❤️❤️❤️❤️

Μπράβο  Geo2009!!!!!! Υπέροχα νούμερο  υπέροχα νέα!

Όλα καλά να πάνε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...