Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κουκλίτσα μου τι όμορφα νέα είναι αυτά!?! Με το καλό όλα γλυκιά μου! 

Εμείς μόλις επιστρέψαμε! Αποψύχθηκαν όλα, αλλά το ένα δεν πήγε καλά. Θα το αφήσουν όμως να δουν πώς θα εξελιχθεί! Τα άλλα δύο μπήκαν στο φούρνο! ????✌️✌️✌️✌️?????

Μπράβο κοπέλα μου όλα να πάνε καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna5190 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου. Δοξα τον Θεο αρχισα να βρισκω την δυναμη που χρειαζομαι. Οτι γινει. Οτι ειναι θα το αντιμετωπισουμε. 

Αυτο ακριβώς...όλα γίνονται για κάποιο σκοπό και το πιστεύω...Όλα θα γίνουν όταν είναι η ώρα τους...ταλαιπωρούμαστε και είναι κρίμα αλλά όλα θα τα ξεχάσουμε όταν περάσουν...!!! Μακάρι να σου πάνε όλα καλά κορίτσι μου!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Με το καλό αγαπούλα μου να φουρνιστουν τα μικρά σου!!! Πόσες μέρες θα τα αφήσετε??? 

Το ένα μόνο άφησαν γιατί δεν ήταν πολύ καλό, τα άλλα δύο είναι στην κοιλιά μου! Ελπίζω να μείνουν εκεί για τους επόμενους 9 μήνες! ????

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές και τη στήριξη! Με τόση θετική ενέργεια κάτι θα γίνει δεν μπορεί!!! ??????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!Πήγαμε γιατρό να ακούσουμε καρδούλα!!! Εμ έλα που μας περίμενε μια τεράστια έκπληξη!!! Αντί για έναν είδαμε δύο σάκους ωραίους ωραίους κ ακούσαμε δύο ζωηρές καρδούλες να μας χαιρετανε!!!! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!! ???

Τι τελεια νεα!!!! Μπραβοο!!!! Ολα να πανε τελεια!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Γεια σας κορίτσια τα νέα από εμένα μόνο τα 5 γονιμοποιηθηκαν

Μια χαρά κούκλα μου! Θα γίνουν πανέμορφα έμβρυα και σε λίγο καιρό θα ξεκουράζονται στην κοιλίτσα σου! ✌️✌️✌️✌️?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Το ένα μόνο άφησαν γιατί δεν ήταν πολύ καλό, τα άλλα δύο είναι στην κοιλιά μου! Ελπίζω να μείνουν εκεί για τους επόμενους 9 μήνες! ????

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές και τη στήριξη! Με τόση θετική ενέργεια κάτι θα γίνει δεν μπορεί!!! ??????

 

Αντε κοριτσι μου με μια τεραστια χοριακη ευχομαι!!! Να προσεχεις τωρα!!! Ξεκουρασου κ ολα θα πανε καλα. ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κουκλίτσα μου τι όμορφα νέα είναι αυτά!?! Με το καλό όλα γλυκιά μου! 

Εμείς μόλις επιστρέψαμε! Αποψύχθηκαν όλα, αλλά το ένα δεν πήγε καλά. Θα το αφήσουν όμως να δουν πώς θα εξελιχθεί! Τα άλλα δύο μπήκαν στο φούρνο! ????✌️✌️✌️✌️?????

Ευχάριστα τα νέα σας κορίτσια μου @sofiefin1982 και @Geo2009...τα καλύτερα σας εύχομαι!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Γεια σας κορίτσια τα νέα από εμένα μόνο τα 5 γονιμοποιηθηκαν

Μια χαρα είναι κοπελα μου!!! Καλη εμβρυομεταφορα τωρα σου ευχομαι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Το ένα μόνο άφησαν γιατί δεν ήταν πολύ καλό, τα άλλα δύο είναι στην κοιλιά μου! Ελπίζω να μείνουν εκεί για τους επόμενους 9 μήνες! ????

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές και τη στήριξη! Με τόση θετική ενέργεια κάτι θα γίνει δεν μπορεί!!! ??????

 

Αααα συγχαρητήρια!!! Με το καλό αγαπούλα μου μια τριψηφια χοριακη!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Αντε κοριτσι μου με μια τεραστια χοριακη ευχομαι!!! Να προσεχεις τωρα!!! Ξεκουρασου κ ολα θα πανε καλα. ❤️❤️

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Περιμένουμε τα νέα σου το απόγευμα! Η σκέψη μου είναι μαζί σου να ξέρεις! ???????

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Ευχάριστα τα νέα σας κορίτσια μου @sofiefin1982 και @Geo2009...τα καλύτερα σας εύχομαι!!! ??

Να σαι καλά κορίτσι μου! Άντε με το καλό να έρθει και η σειρά σου και να έχουμε όλες θετικά αποτελέσματα! 

Καλός μου φαίνεται ο μήνας! Με δίδυμα ξεκίνησε οπότε θα πάει καλά, τι λέτε?!! ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sofiefin1982 είπε:

Αααα συγχαρητήρια!!! Με το καλό αγαπούλα μου μια τριψηφια χοριακη!!!! ???

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Γεια σας κορίτσια τα νέα από εμένα μόνο τα 5 γονιμοποιηθηκαν

Μια χαρά είναι κοριτσι μου γιατι αγχώνεσαι...Πότε δεν γονιμοποιούνται όλα...τα 5 είναι τέλεια και σου εύχομαι σε 15 μερούλες να μας έχεις ευχάριστα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Περιμένουμε τα νέα σου το απόγευμα! Η σκέψη μου είναι μαζί σου να ξέρεις! ???????

 

Να σαι καλά κορίτσι μου! Άντε με το καλό να έρθει και η σειρά σου και να έχουμε όλες θετικά αποτελέσματα! 

Καλός μου φαίνεται ο μήνας! Με δίδυμα ξεκίνησε οπότε θα πάει καλά, τι λέτε?!! ????????????

Θα πάει τέλεια!!! Καλώς τα δέχτηκες τα μωράκια σου!!!! Με το καλό να δεις ένα ωραίο τριψηφιο νούμερο χοριακης!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μια χαρά κούκλα μου! Θα γίνουν πανέμορφα έμβρυα και σε λίγο καιρό θα ξεκουράζονται στην κοιλίτσα σου! ✌️✌️✌️✌️?????????

Αχ μακάρι όλα καλά να πάνε και σε εσένα 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Μια χαρά είναι κοριτσι μου γιατι αγχώνεσαι...Πότε δεν γονιμοποιούνται όλα...τα 5 είναι τέλεια και σου εύχομαι σε 15 μερούλες να μας έχεις ευχάριστα!!! 

Δεν θα κάνω ευριομεταφορα τώρα την αφήσαμε από Σεπτέμβριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!Πήγαμε γιατρό να ακούσουμε καρδούλα!!! Εμ έλα που μας περίμενε μια τεράστια έκπληξη!!! Αντί για έναν είδαμε δύο σάκους ωραίους ωραίους κ ακούσαμε δύο ζωηρές καρδούλες να μας χαιρετανε!!!! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!! ???

Τι όμορφα!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχετε τα δίδυμακια σας αγκαλιά!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bou30 είπε:

Θα πάει τέλεια!!! Καλώς τα δέχτηκες τα μωράκια σου!!!! Με το καλό να δεις ένα ωραίο τριψηφιο νούμερο χοριακης!!! ???

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Εσύ την Παρασκευή είπαμε. Καλά θυμάμαι?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Αχ μακάρι όλα καλά να πάνε και σε εσένα 

Δεν θα κάνω ευριομεταφορα τώρα την αφήσαμε από Σεπτέμβριο 

Θα πάνε όλα τέλεια για όλες μας! Είτε τώρα είτε αργότερα! Υπομονή και επιμονή! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Περιμένουμε τα νέα σου το απόγευμα! Η σκέψη μου είναι μαζί σου να ξέρεις! ???????

 

Να σαι καλά κορίτσι μου! Άντε με το καλό να έρθει και η σειρά σου και να έχουμε όλες θετικά αποτελέσματα! 

Καλός μου φαίνεται ο μήνας! Με δίδυμα ξεκίνησε οπότε θα πάει καλά, τι λέτε?!! ????????????

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...Εγώ από Σεπτέμβριο θα πάω για την επόμενη, για να δούμε....?

Το καλοκαιράκι τα ποσοστά επιτυχίας αυξάνονται...χαρείτε το...Όλα καλά θα πάνε!!! 

Ας ευχηθούμε όλες μας και στην @anna5190 να της πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sofiefin1982 συγχαρητήρια! Να προσέχεις δίπλα τον εαυτό σου! 

@Geo2009 με το καλό όλα! Υπομονή να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!!

@Niki94 όλα καλά! Πάμε δυνατά. 

@anna5190 Μη χάνεις τις ελπίδες σου. Η ζωή είναι πολύ δυνατή και η δύναμη της πολλές φορές μας εκπλήσσει. Εύχομαι αυτή την ευχάριστη έκπληξη να σου δώσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...Εγώ από Σεπτέμβριο θα πάω για την επόμενη, για να δούμε....?

Το καλοκαιράκι τα ποσοστά επιτυχίας αυξάνονται...χαρείτε το...Όλα καλά θα πάνε!!! 

Ας ευχηθούμε όλες μας και στην @anna5190 να της πάνε όλα καλά!!!

Όλα καλά για όλες αγαπημένες μου!!! 

@Πιου-πιου μου σ'ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αχ μακάρι όλα καλά να πάνε και σε εσένα 

Δεν θα κάνω ευριομεταφορα τώρα την αφήσαμε από Σεπτέμβριο 

Αυτό είναι καλύτερο νομίζω...να χαρείς το καλοκαιράκι, να ξεκουραστείς, να ηρεμήσουν και οι ορμονες σου και από Σεπτέμβρη θα μας πεις τα δικά σου ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...Εγώ από Σεπτέμβριο θα πάω για την επόμενη, για να δούμε....?

Το καλοκαιράκι τα ποσοστά επιτυχίας αυξάνονται...χαρείτε το...Όλα καλά θα πάνε!!! 

Ας ευχηθούμε όλες μας και στην @anna5190 να της πάνε όλα καλά!!!

Σας ευχαριστω ολες μεσα απο την καρδια μου. Δεν εχω λογια να περιγραψω τι νιωθω απο την μοναδική στηριξη που μου δινετε. Σας αγαπω πολυ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@sofiefin1982 συγχαρητήρια! Να προσέχεις δίπλα τον εαυτό σου! 

@Geo2009 με το καλό όλα! Υπομονή να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!!

@Niki94 όλα καλά! Πάμε δυνατά. 

@anna5190 Μη χάνεις τις ελπίδες σου. Η ζωή είναι πολύ δυνατή και η δύναμη της πολλές φορές μας εκπλήσσει. Εύχομαι αυτή την ευχάριστη έκπληξη να σου δώσει!

Να εισαι καλα γλυκια μου. Αληθεια ειστε μεγαλη στηριξη για μενα. ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!Πήγαμε γιατρό να ακούσουμε καρδούλα!!! Εμ έλα που μας περίμενε μια τεράστια έκπληξη!!! Αντί για έναν είδαμε δύο σάκους ωραίους ωραίους κ ακούσαμε δύο ζωηρές καρδούλες να μας χαιρετανε!!!! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!! ???

Αχ τέλεια κορίτσι μου!! Δηλαδή στον προηγούμενο υπέρηχο είχε δει ένα σάκο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια… απο ότι μου είπε ο γιατρός, συνήθως όταν υπαρχει εξωμήτρια κύηση στην σάλπιγγα σημαίνει ότι υπάρχει κάποια παθολογία εκεί, παρόλο που στην δίκη μου περίπτωση δεν φάνηκε στην σαλπιγγογραφια. Μου είπε ότι η καλύτερη λύση είναι η λαπαροσκόπηση, για να δει τι ακριβώς συμβαίνει… τελικά βρήκε ενδομητριωση! Ήμουν τυχερη στην ατυχία μου… Η δίκη μου ήταν πολύ ύπουλη δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο, είχα πάει σε 4 γιατρούς. Γενικά οι πιθανότητες για εξωμητριο είναι μικρές αλλά δυστυχώς μπορεί να συμβεί.  Τώρα σχετικά με το ερώτημα εξωσωματική ΄ή όχι ακόμα, σκέφτομαι απ τη μια ότι δεν θέλω να περιμένω πάλι μήνα μήνα και να έρχονται απογοητεύσεις… μετά λέω, μήπως συμβεί κ σε εμένα το ‘θαυμα’ με φυσική σύλληψη? Η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτές τις ατυχίες στις 2 εμβρυομεταφορες που έκανα, μου έχει δημιουργηθεί μια φοβία, τρέμω μην μείνω έγκυος και συμβεί κάτι κακό παλι… θα συμβουλευτώ σίγουρα τον γιατρό μου απλά τα επεξεργάζομαι όλα. Α η ηλικία μου είναι 33! 
    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...