Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η Thunder είπε:

@Mantarini Εμείς το σπερμοδιάγραμμα το πήγαμε στο γυναικολόγο μου παρόλο που στο μικροβιολογικό ένας γιατρός μας είχε πει ήδη τη δική του γνώμη! Όντως είναι λίγο άβολο! Ο δικός μου προτίμησε να το συλλέξει σπίτι και να το παραδώσει σε 20’. Καλά αποτελέσματα! 

@Thunder Καλημέρα.. Δεν πάμε εμείς για σπερματοδιαγραμμα.. (για την ωρα τουλαχιστον)  μπερδεύτηκες με άλλη κοπέλα.. Εγώ καθαρά ενημερωτικά ρώτησα.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

@Thunder Καλημέρα.. Δεν πάμε εμείς για σπερματοδιαγραμμα.. (για την ωρα τουλαχιστον)  μπερδεύτηκες με άλλη κοπέλα.. Εγώ καθαρά ενημερωτικά ρώτησα.. ?

Καλημέρα! Εγω ειχα κανει την ερωτηση! Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ακοριτσια κ από εμένα... ? Τίποτα ακόμη. Οδευω στη 17η ωχρινικη. Έχω σπάσει κάθε ρεκόρ. Είμαι εδώ για να δείξω πως υπάρχουν κ εξαιρέσεις. Δεν ξέρω τι έγινε... Θα δείξει. Πάντως είχαμε κ επαφή μπας κ ανοίξει το σύστημα. Τίποτα όμως ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Με τα Κλομιφεν ξέρει κάποια αν πρέπει αναγκαστική για γίνει κ η ένεση δηλ το σπάσιμο του ωραρίου? Επίσης διάβασα πως υπάρχει η πιθανότητα να ωριμάσουν 2.ισχυει!?

Καλημέρα.εμενα μου έδωσε μόνο τα χάπια....ναι υπάρχει πιθανότητα η γιατρός μου είπε ότι με τα χάπια δεν υπάρχει 100% αποτελέσματα αλλά να είμαι κ έτοιμη κ για δίδυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα.εμενα μου έδωσε μόνο τα χάπια....ναι υπάρχει πιθανότητα η γιατρός μου είπε ότι με τα χάπια δεν υπάρχει 100% αποτελέσματα αλλά να είμαι κ έτοιμη κ για δίδυμα

Α τα ξεκίνησες? Κ μένα η αλήθεια είναι για χάπια μου είπε... Απλά κ εγώ ξέρω ότι κάνουν κ την ένεση.... Ίσως θέλει να δει κ με το υπέρηχο πως πάει... Κ θα δούμε.. Βλεπωντας κ κανωντας. Ίσως θέλει τη 1η φορά χάπια κ μετά κ την ένεση. Δεν ξέρω πως πάνε. Εμένα μου είπε υπάρχουν 2 πρωτόκολλα. Κ εγώ θα κάνω αυτό που ξεκινάς την 5η ημέρα.... Οπότε η ωορρηξία υπολογίζετε την 15η?η πάλι δνε είναι στάνταρ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Α τα ξεκίνησες? Κ μένα η αλήθεια είναι για χάπια μου είπε... Απλά κ εγώ ξέρω ότι κάνουν κ την ένεση.... Ίσως θέλει να δει κ με το υπέρηχο πως πάει... Κ θα δούμε.. Βλεπωντας κ κανωντας. Ίσως θέλει τη 1η φορά χάπια κ μετά κ την ένεση. Δεν ξέρω πως πάνε. Εμένα μου είπε υπάρχουν 2 πρωτόκολλα. Κ εγώ θα κάνω αυτό που ξεκινάς την 5η ημέρα.... Οπότε η ωορρηξία υπολογίζετε την 15η?η πάλι δνε είναι στάνταρ? 

Σε όλα αυτά δεν μπορώ με σιγουριά να σαπαντησω.μου είπε από την 5-9 μέρα τ κύκλου τα χάπια.1 την ημέρα θα παίρνω.με το που μου έρθει περίοδος κλείνω ραντεβού για υπέρηχο κ το βλέπουμε τότε.δε τα έχω ξεκινήσει τα χάπια.τη Παρασκευή περιμένω πρώτα ο Θεός κ το λέω γιατί αυτό το μήνα δε προσπάθησα καθόλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Σε όλα αυτά δεν μπορώ με σιγουριά να σαπαντησω.μου είπε από την 5-9 μέρα τ κύκλου τα χάπια.1 την ημέρα θα παίρνω.με το που μου έρθει περίοδος κλείνω ραντεβού για υπέρηχο κ το βλέπουμε τότε.δε τα έχω ξεκινήσει τα χάπια.τη Παρασκευή περιμένω πρώτα ο Θεός κ το λέω γιατί αυτό το μήνα δε προσπάθησα καθόλου.

Ααα κατάλαβα.... Καλά όμως δνε ξέρεις πότε... ?? Εμένα ο γιατρός είναι εδώ κάθε Τετάρτη κ κάθε Σάββατο... Οπότε συνήθως έτσι τα κάνουμε τα ραντεβού μας. Οπότε προφανώς θα πάω τη Τετάρτη.. Ωραία χαίρομαι που θα έχω κ παρεουλα... ? Κ μακάρι να χουμε κ οι δύο μας δίδυμα..... Εγώ τουλάχιστον το θέλω πολύ. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Ααα κατάλαβα.... Καλά όμως δνε ξέρεις πότε... ?? Εμένα ο γιατρός είναι εδώ κάθε Τετάρτη κ κάθε Σάββατο... Οπότε συνήθως έτσι τα κάνουμε τα ραντεβού μας. Οπότε προφανώς θα πάω τη Τετάρτη.. Ωραία χαίρομαι που θα έχω κ παρεουλα... ? Κ μακάρι να χουμε κ οι δύο μας δίδυμα..... Εγώ τουλάχιστον το θέλω πολύ. ??

Εννοείται ότι θα είμαστε παρέα....η αλήθεια είναι ότι στην αρχή η ιδέα με τα δίδυμα με τρόμαζε αλλά πλέον εύχομαι στο θεουλη να ξαναμεινω κ να είναι υγιής είτε ένα είτε δύο νινακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Εννοείται ότι θα είμαστε παρέα....η αλήθεια είναι ότι στην αρχή η ιδέα με τα δίδυμα με τρόμαζε αλλά πλέον εύχομαι στο θεουλη να ξαναμεινω κ να είναι υγιής είτε ένα είτε δύο νινακια

Ε ναι.. Αυτό ακριβώς.... Εγώ γενικά θέλω μεγάλη οικογένεια.... Αλλά δνε ξέρω αν θα προλάβω να την κάνουμε.. Έτσι όπως πάει.... ??? Οπότε ελπίζω στα δίδυμα κάθε φορά. ? Μακάρι. Να χουμε 2 δωράκια εκπλήξεις... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Κι εγώ ξύπνησα με πονοκέφαλο, ο οποίος ακόμη να περάσει. Για κάποιο περίεργο λόγο, ανυπομονώ να έρθει η Δευτέρα για να κάνω τη σαλπιγγογραφία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε ναι.. Αυτό ακριβώς.... Εγώ γενικά θέλω μεγάλη οικογένεια.... Αλλά δνε ξέρω αν θα προλάβω να την κάνουμε.. Έτσι όπως πάει.... ??? Οπότε ελπίζω στα δίδυμα κάθε φορά. ? Μακάρι. Να χουμε 2 δωράκια εκπλήξεις... ?

Κι εγώ θα ήθελα άλλα δύο παιδάκια ??? ιδανικά, αλλά και μόνο που έχω την κόρη μου, είμαι ήδη ευλογημένη ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κι εγώ θα ήθελα άλλα δύο παιδάκια ??? ιδανικά, αλλά και μόνο που έχω την κόρη μου, είμαι ήδη ευλογημένη ❤

Εγώ όμως δεν έχω δυστυχώς κανένα.. Πάντα ήθελα.... Ελπίζω να αποκτήσω σύντομα... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Εγώ όμως δεν έχω δυστυχώς κανένα.. Πάντα ήθελα.... Ελπίζω να αποκτήσω σύντομα... ???

Γι' αυτό λέω ότι είμαι ήδη ευλογημένη που έχω την κόρη μου. Απλά λέω τι θα ήθελα ιδανικά ? πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια! Σου εύχομαι, όπως και στα υπόλοιπα κορίτσια, να ζήσετε σύντομα αυτό το θαύμα! 

Όλες μας θα έχουμε φουσκωμένες κοιλίτσες ως το τέλος του 2019! Ας το πιστέψουμε, και θα γίνει! ❣❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Γι' αυτό λέω ότι είμαι ήδη ευλογημένη που έχω την κόρη μου. Απλά λέω τι θα ήθελα ιδανικά ? πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια! Σου εύχομαι, όπως και στα υπόλοιπα κορίτσια, να ζήσετε σύντομα αυτό το θαύμα! 

Όλες μας θα έχουμε φουσκωμένες κοιλίτσες ως το τέλος του 2019! Ας το πιστέψουμε, και θα γίνει! ❣❣❣

Εννοείται ??? χαμός θα γίνει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Γι' αυτό λέω ότι είμαι ήδη ευλογημένη που έχω την κόρη μου. Απλά λέω τι θα ήθελα ιδανικά ? πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια! Σου εύχομαι, όπως και στα υπόλοιπα κορίτσια, να ζήσετε σύντομα αυτό το θαύμα! 

Όλες μας θα έχουμε φουσκωμένες κοιλίτσες ως το τέλος του 2019! Ας το πιστέψουμε, και θα γίνει! ❣❣❣

αχ μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Κορίτσια πάει και αυτός ο μήνας.... Μου ήρθε περίοδος 2 μέρες πριν την αναμενόμενη... ?

@Βικούλα88 μαζί ήμαστε εμείς..  Και εγώ περιμένω Τρίτη.. Ρε κορίτσια τι γίνετε μ αυτό το μηνα?? Ούτε μια να εγκυμονει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

@Βικούλα88 μαζί ήμαστε εμείς..  Και εγώ περιμένω Τρίτη.. Ρε κορίτσια τι γίνετε μ αυτό το μηνα?? Ούτε μια να εγκυμονει??

@Σταυρι Περίμενε, υπάρχουν ακόμα μέρες κι ελπίδες για να κλείσει ο μήνας! Κορίτσια, @Mantarini @Tokyo Συγνώμη, όντως μπερδεύτηκα! Τουλάχιστον έδωσα μια απάντηση! ? δεν ξέρω πως γίνεται αλλά με χαλαρώνει πολύ να μπαίνω σε ένα φόρουμ στο οποίο επικοινωνούν άτομα με παρομοια συναισθήματα. Παλαιότερα που είχα δοκιμάσει αγχωνόμουν πολύ και το άφησα. Καλό σκ να έχετε όλες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια ελπίζω να είσαστε ολες καλα κ να έχετε ενα όμορφο σκ ! Εμείς εδω στον Πειραιά έχουμε πολύ κρυο σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Γεια σας κοριτσάκια ελπίζω να είσαστε ολες καλα κ να έχετε ενα όμορφο σκ ! Εμείς εδω στον Πειραιά έχουμε πολύ κρυο σήμερα!

Γεια σου κ από εμένα.. κ εδώ στη Λέσβο πολύ κρύο κ αερααα... Θα σας επίσκευτω την Δευτέρα έρχομαι στον γιατρό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας... Να κάνω μια ερώτηση..όσες έχετε την κορδέλα ευλογημένη στην τίμια ζώνη πόσες μέρες μετά από την επικοινωνία σας την παραλάβατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Κι εγώ ξύπνησα με πονοκέφαλο, ο οποίος ακόμη να περάσει. Για κάποιο περίεργο λόγο, ανυπομονώ να έρθει η Δευτέρα για να κάνω τη σαλπιγγογραφία! 

Oλα να πάνε καλα κοπέλα μου!Να την κάνεις να ξεμπερδευεις!Θα εισαι πιο ησυχη μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια γεια σας... Να κάνω μια ερώτηση..όσες έχετε την κορδέλα ευλογημένη στην τίμια ζώνη πόσες μέρες μετά από την επικοινωνία σας την παραλάβατε?

Σου εγραψα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Τον άλλο μήνα θα κάνουμε την πρώτη εξωσωματική!!

@marilliaΚαλή τύχη λοιπόν!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!  Από ότι μου είπαν είναι σαν μαστογραφία αλλά πιο εξειδικευμένη... Κ εγώ δεν το έχω ξανακουσει... Κ εγώ αναρωτήθηκα αφού έκανα την παρακέντηση γιατί πρέπει κ τα άλλα κ την ρώτησα την γιατρό που μου την έκανε κ μου είπε ότι δεν είναι πάντα 100% σίγουρο το αποτέλεσμα... Κ όχι τίποτε άλλο με πόνεσε πολύ κ δεν θα είναι σίγουρα τα αποτελέσματα? 
    • Μπραβο κοριτσι μου!! Τα πρωτα νεα ειναι καθησυχαστικα!!😀👍 Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου!! Πιστευω οτι ολα θα ειναι καθαρα!!  Ειχαν ερθει περυσι κ μας εκαναν ενημερωση γ τις εξετασεις π χρειαζεται να κανουμε γ την προληψη του καρκινου μαστου κ μας ειπαν υπερηχο, μαστογραφια κ μαγνητικη. Η τομοσυνθεση δν ξερω τι ειναι... Κ η παρακεντηση καλο ειναι ν γινει προληπτικα γ ν ειναι σιγουροι 100%. Αφου θ κανεις παρακεντηση, αναρωτιεμαι τα υπολοιπα γτ γινονται;; δν εχουν σαφη εικονα απ το δειγμα; 🤔
    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...