Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Glyka88 είπε:

Γεια σας κορίτσια είμαι καινούρια  στο φόρουμ και θα ήθελα όλοι την θετική  σας ενέργεια..ειμαι στην 3 ημέρα εμβριομεταφορας και περιμένω... έχω ξανά κάνει 2 φορές αλλά  τίποτα.... εύχομαι  αυτήν την χρόνια να είναι η χρόνια μας.......

Καλη επιτυχια....!!!!τουτη η φορα θα ειναι η τελευταια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η jazz είπε:

@Ν_S @Πιου-πιου πως είστε κορίτσια??? Πώς αισθάνεστε; Καλή επιτυχία σε όσες ξεκινάνε.. @Eleni73 να έχεις υπέροχα νέα για τα εμβρυακια σου αύριο!!! @Magaiver η σκέψη μου είναι μαζί σου... @nikona μου...έτσι σε αναφέρω ??? γιατί είσαι πάντα δίπλα σε όλες, να απαντήσεις , να λύσεις απορίες και να ενθαρρύνεις οποία το χρειάζεται.. παρόλο που πέρασες απέναντι. Όσο καθόμουν έγραφα συχνά, τώρα προλαβαίνω μόνο να διαβάζω τα νέα σας και να γράφω λιγότερο. ?????

@jazz αγαπημένη..... βράζω στο ζουμί μου μέχρι την άλλη Δευτέρα!

Αχ βρε κορίτσια....αν δεν είχα και εσάς....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

@jazz μου σε ευχαριστω.

Κι εσυ ομως, περασες παλι μια αποτυχια και εισαι εδω να ενδιαφερεσαι για τα κοριτσια. Πώς εισαι;;; Αδιαθέτησες?

Να ευχηθω στα καινουρια κοριτσια της παρεας καλη επιτυχια!!!καλωσήρθατε στην παρεα!

@Πιου-πιου μου πώς πας? @Ν_S εσυ?

@Eleni73 ελενιτσα θα περιμενουμε αυριο τα νεα! Με το καλο!

@Magaiver μου καλη επιτυχια αυριο!!! 

@nikona αγαπημένη και εσύ.....

Κλωσσαω.....ελπίζω!

Άντε να δούμε τι θα γίνει την άλλη Δευτέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

@nikona ναι πραγματικά πόσο καλό κορίτσι η @jazz ! Δεν εγκατέλειψε παρόλο το πλήγμα που δέχτηκε τις τελευταίες μέρες! 

Θα σας στειλω φυσικά νέα από το μέτωπο... Έρχεται γεμάτη εβδομάδα με χοριακες και γονιμοποιησεις! Μακάρι να γράφουμε μόνο ευχάριστα!

@Magaiver σου στέλνω.....όλη την θετική ενέργεια Μου!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

@Kokotsalo Νομίζω ότι όλες για το τι θα γίνει μετά ανησυχούμε!! Υπομονή και θα τα καταφέρουμε. Τι ειδικότητα έχεις;

Επειγοντολογος....εχεις δικιο οτι λες για το ιδιο λογο ανησυχουμε....ας ελπισουμε οτι τωρα θα ειναι η τυχερη φορα μας και ας μας βοηθησει και ο θεουλης....βλεπω καθημερινα τοσα πολλα μεσα στα επειγοντα  που πραγματικα πολλες φορες σκεφτομαι οτι ...θα τα καταφερω!!!! Υπαρχει τοσο πονος εκει εξω που αυτη η προσπαθεια μας θα πρεπει να δινει κουραγιο και ελπιδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Γεια σας κορίτσια. 

@nikona, @jazz ευχαριστώ που με σκέφτεστε. Τζαζ χαίρομαι που νιώθω ότι είσαι καλύτερα. 

Καλά είμαι κορίτσια μια χαρά. Ε αρχίζει το άγχος σιγά σιγά, όσο πλησιάζουν οι μέρες. 

@Glyka88 καλώς ήρθες. 

Εύχομαι μόνο ευχάριστα να έχουμε αυτή τη βδομάδα και πάντα. 

Περιμένουμε τη @Magaiver μας πρώτα από όλα. Να είναι όλα καλά εύχομαι.  

 

@Πιου-πιου  πως εισαι?  Ποτέ θα πας για χοριακη?

Εγώ 25/2 Κατά τις 9 στο Ιασώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

@nikona ναι πραγματικά πόσο καλό κορίτσι η @jazz ! Δεν εγκατέλειψε παρόλο το πλήγμα που δέχτηκε τις τελευταίες μέρες! 

Θα σας στειλω φυσικά νέα από το μέτωπο... Έρχεται γεμάτη εβδομάδα με χοριακες και γονιμοποιησεις! Μακάρι να γράφουμε μόνο ευχάριστα!

Καλη επιτυχια και απο μενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ν_S είπε:

@Πιου-πιου  πως εισαι?  Ποτέ θα πας για χοριακη?

Εγώ 25/2 Κατά τις 9 στο Ιασώ!!!

Έλα βρε κορίτσι. Και εγώ βράζω στο ζουμί μου. Κοντεύει να ξεχειλίσει το καζάνι. Χαχαχαχα.

Εγώ πάω την Τετάρτη. Μου φαίνονται ατέλειωτες οι δύο ημέρες που έμειναν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα κοριτσια!! 

@Πιου-πιου μου αρχισε το βρασιμο,ε? Πφφφφ...υπομονη μεχρι την Τεταρτη. Μακαρι να εχουμε ωραια νεα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου !!! Σου εύχομαι ολόψυχα να είναι η τυχερή σου !!!!!

Σε ευχαριστώ  πολύ κοπέλα μου....Μακαρι όλες να γίνουμε  μανουλες......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kokotsalo είπε:

Καλη επιτυχια....!!!!τουτη η φορα θα ειναι η τελευταια!!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου το θέλω πολύ..οπως όλες μας...ευχομαι του χρόνου να μιλάμε  για τα μπεμπέ μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Γεια σας κορίτσια. 

@nikona, @jazz ευχαριστώ που με σκέφτεστε. Τζαζ χαίρομαι που νιώθω ότι είσαι καλύτερα. 

Καλά είμαι κορίτσια μια χαρά. Ε αρχίζει το άγχος σιγά σιγά, όσο πλησιάζουν οι μέρες. 

@Glyka88 καλώς ήρθες. 

Εύχομαι μόνο ευχάριστα να έχουμε αυτή τη βδομάδα και πάντα. 

Περιμένουμε τη @Magaiver μας πρώτα από όλα. Να είναι όλα καλά εύχομαι.  

 

Καλός σας βρήκα  κορίτσια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα,

καλώς ήρθατε στην παρέα μας οι καινούργιες και σας εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι κάνετε!

Φιλιααααααα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.Τί κάνετε;Να καλοσωρίσω και τις καινούργιες κοπέλες,καλή επιτυχία  εύχομαι.Οι υπόλοιπες πώς είστε;Magaiver τί γίνεται,έχουμε κανένα νέο;Πιου-πιου διάβασα ότι έφτασαν οι μέρες για τη χοριακή,εύχομαι ένα τριψήφιο νούμερο.Εγώ κορίτσια εχθές αδιαθέτησα και αύριο έχω ραντεβού για υπέρηχο και αιματολογικές,ξεκινάω και άλλη διέγερση αν βέβαια ο κύκλος είναι καλός.Ο Νίκας δε μου έβγαλε ακόμα τα αποτελέσματα,μου είπε σήμερα στο τηλέφωνο ότι χάλασε το ηλεκτρονικό μικροσκόπιο,είναι δυνατόν;Ελπίζει να το φτιάξει σύντομα,αλλά μου είπε ότι έχει βελτιωθεί το δείγμα από το περσινό,όμως η φλεγμονή δεν έχει υποχωρήσει,θα χρειαστεί κι άλλη θεραπεία,θα μου πει ακριβώς στο πόρισμα.Δεν υπάρχει αυτή η ταλαιπωρία,περιμένω τώρα το πόρισμα,ελπίζω σύντομα να το στείλει και να μιλήσουμε για τη θεραπεία.Έτσι λοιπόν αποφάσισα να κάνω και13η ωοληψία,ελπίζω ο αριθμός να είναι και τυχερός,ότι μαζέψω όφελος θα είναι.Ελπίζω μόνο να μη χρειαστεί επανεξέταση,δε θα το αντέξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια ειμαι κ εγω καινουργια κ παρακολουθω την συζητηση σας καθως στον κυκλο τ μαρτιου θα ξεκινησω τηνδιαδικασια της εξωσωματικης!!! να ευχηθω καλη επιτυχια σε ολες κ το 2019 να πλημμυρισει χαρες τα σπιτια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω ξεκινάω στην περίοδο του Μαρτίου!!Καλή μας επιτυχία,Καλή συνέχεια σε κάποιεςκ με θετικά αποτελέσματα όσα κορίτσια αναμένουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Εγώ σήμερα πήγα για ωοληψία. Τόσο καιρό έκανα διέγερση σε τροποποιημένο φυσικό κύκλο.Ενώ φαινόντουσαν στον υπέρηχο 4 ωοθηλάκια τελικά μόνο ένα ωάριο μου πήραν αρα 50/50 η πιθανότητες αν γονιμοποιηθεί. Αύριο θα μάθω και είμαι λίγο αγχωμένη! @Magaiver μου πως είσαι εσυ; πήγες για υπέρηχο σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Και γω ξεκινάω στην περίοδο του Μαρτίου!!Καλή μας επιτυχία,Καλή συνέχεια σε κάποιεςκ με θετικά αποτελέσματα όσα κορίτσια αναμένουν!!

Μαζί μαριλια!!!άντε καλή αρχή κ καλό τέλος να έχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Και γω ξεκινάω στην περίοδο του Μαρτίου!!Καλή μας επιτυχία,Καλή συνέχεια σε κάποιεςκ με θετικά αποτελέσματα όσα κορίτσια αναμένουν!!

ωωω τελεια μαζι..... μονο π εγω θα κανω σε 2 φασεις την εξωσωματικη λογο πολυκυστικων για ν μην παθω υπερδιεγερση!!!! ευχομαι ολα ν μας πανε καλα ειναι η πρωτη μ προσπαθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Μαζί μαριλια!!!άντε καλή αρχή κ καλό τέλος να έχουμε.

Ωωωω τέλειααα!!Να ξεκινήσουμε με θετική ενέργεια κ να παραμείνειιιι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...