Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΣ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΒΓΗΚΑΝ ΟΙ 2 ΓΡΑΜΜΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!

ΜΙΚROULAXRISTOS ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ "ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ!!ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΤΕ!!!!!!ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!!!!!!ΑΛΛΑ......

ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ Η ΕΥΧΗ ΜΙΑΣ ΕΓΚΥΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΕΣΑ ΜΟΥ,ΓΕΡΗ,ΟΜΟΡΦΟΥΛΑ,ΤΣΑΧΠΙΝΑ ΚΑΙ ΝΑΖΙΑΡΑ ΟΠΩΣ Η ΜΑΜΑΚΑ ΤΗΣ!!!!!!ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΤΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ..."ΤΑ ΧΕΙΛΑΚΙΑ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΜΑ....ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO BEBE"XAXXAXXAX:woohoo: :lol: :lol:

EIMAI ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΠΡΗΞΑ Ε????????????

ΣΥΓΧΩΡΗΣΤΕ ΜΕ!!!!!!!!!!!ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!!

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΟΡΕΥΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΑ ΚΑΙ ΤΣΑΜΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 6 Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol:

ΔΡΑΜΑ!ΔΡΑΜΑ!ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΣΩΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ!Ε ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ!!!ΤΟΥ ΛΕΩ ΧΡΥΣΕ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ!ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΕΙ!ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΧΑΡΑ!ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ ΜΑΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!:lol: :lol:

ΦΙΛΙΑ ΚΟΠΕΛΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΠΡΗΖΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ.Ο ΤΟΚΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ Η ΠΙΟ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ Η ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!

Με το καλό, να'χεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες να κρατάς ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου!!!

Φιλάκια πολλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TZOULIANA,ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!:cheer::lol: :woohoo: :silly: ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ 9 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΘΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ...ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ?ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 21/05.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αδερφουλααααααααααααααααααααααααααα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν την παλευωωωωωωωωωωω με τρελανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γιουπι γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

α ρε καψουρα με τρελανες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι δωρο μου εκανες ρε αδερφουλα???????????

ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΟ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!! ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΩΡΑ ΠΟΛΥ ΜΗΝ ΣΗΝΩΝΕΙΣ ΒΑΡΗ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΣΤΕΙΟΟΟΟΟΟΟ ,ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΣ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΕΙΣΑΙ ΦΑΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με εχεις κανει....ποπο με εχεις συγκινησει πολυ αδερφουλα.....μου εκανες το καλυτερο δωρο..........να σε ειχα κοντα να σε εκανα ενα εκατομυριο αγκαλιτσες τωρα.....δεν μπορω να το πιστεψω!!!! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!ΝΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 2η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ ΤΣΟΥΠ!!!ΒΓΗΚΕ Η ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ!!!ΕΚΛΕΓΑ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΜIKROYLAXRISTOS ΚοΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΓΛΥΚΙΑ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!!!!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΜΑΚΑ!Α!ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΣΥ Ε???????????

ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ EΨΑΧΝΕΣ ΤΗ ΝΕΛΛΥ!!ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑ ΜΕ ΨΑΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ???????????????????ΧΑΧΧΧΑΧΑΧ:lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!:woohoo:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΕΣ !!!B)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΜΙΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ;) ... ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΕΕ ?:silly:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε εσενα κουκλα μου οχι απλα θα ερθω μεχρι τη θασσαλονικη... οπου και να ησουν θα ερχομουνα. και θα ερθω.. αφου στο εχω υποσχεθει..μολις μου δωσεις σημα εχω ανεβει.... αχ βρε καρδουλα μου με εχεις κανει αλλο ανθρωπο αποψε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ!!!!!!!ΔΕ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΑΝΗΨΑΚΙ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ??????

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΤΙ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΠΑΛΙ?????:lol:

ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ!!!!!!!!:lol: :lol:

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΥΛΗΣΕΙ ΚΑΛΑ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ 9 ΜΗΝΕΣ!ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ ΛΙΓΟ Η ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ!ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΕΙΣ!!!!ΑΛΛΑ ΧΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ!!!!!!:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλα...με τον χρηστο οταν θελουμε να ξεφυγουμε και να ημαστε για μια μερα οι δυο μας χωρις να μας βρισκει κανενας ανεβαινουμε θεσσαλονικη με το αυτοκινητο οτι ωρα μας τη δωσει!!! πινουμε φραπεδια,τρωμε,ξεκουραζομαστε,ποτακι και πισω!!!!!!!!! ειμαστε ταξιδιαρικες ψυχες εμεις.....βρε μην μου αγχωνεσαι,ολα τελεια θα πανε μετην εγκυμοσυνη!!!(αχ το λεω και δεν το πιστευω!!!!!!!!!!!) αν σε τρομαζει η ιδεα του τοκετου,βαλε με και εμενα μεσα να ειμαι παρεα σου.....να σου λεω βλακειες να ξεχνιεσαι!!!!!!!!!!!!

μαριαντ μου εσυ!!!!!! θεσσαλονικη λατρευω!!!!!!!! ΘΕΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Τζουλιάνα κοπέλα μου με το καλό να έρθει το μωράκι!! Συγχαρητήρια!! Εύχομαι μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη! Και να σου πω... Να είναι γερό κι ότι θέλει ας είναι!! Θα με θυμηθείς!!! 'Ηθελα σαν τρελή κοριτσάκι αλλά μου βγήκε άντρακλας και με κάτι προσόντα... να με το συμπάθειο!! :laugh: Σε πληροφορώ είμαι στον 7ο και όταν τον νιώθω να τεντώνεται να αλλάζει θέσεις να αλλάζει εντελώς το σχήμα της κοιλιάς μου... δεν τον αλλάζω με 100 κορίτσια στον κόσμο!! Κι ακόμα δεν τον έχω δει! Σκέψου να τον δω πως θα κάνω!!

Και πάλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

49812-%CE%A3%CE%A5%CE%93%CE%A7%CE%91%CE%A1%CE%97%CE%A4%CE%97%CE%A1%CE%99%CE%91%20%CE%9A%CE%99%CE%9D.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αδερφουλα να την ακους την αγορομανα!!!! χιχι!!! ξερει εκεινη πως ειναι να καψουρευονται αλλες τον γιο της!!!!!!!!

χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχχιιχιααχχααχαχχαχχαχαχαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

αδερφουλα να την ακους την αγορομανα!!!! χιχι!!! ξερει εκεινη πως ειναι να καψουρευονται αλλες τον γιο της!!!!!!!!

χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχχιιχιααχχααχαχχαχχαχαχαχααχ

Άστα φιλενάδα!! Από τώρα έχω πάθει καψούρα!! Αμάν τι έπαθα!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλιανα μου συγχαρητηρια!!!!!!!!! να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη και με το καλο να εχεις στην αγκαλια σου ενα στρουμπουλο μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α στο καλο με συγκινησατε πρωι πρωι και οι δυο αδερφουλες, μου θυμησατε εμενα με την αδερφη μου οταν της ειπα τα ευχαριστα νεα(απ'το τηλεφωνο) βεβαια γιατι σπουδαζε Θεσσαλονικη. Τις φωνες τις ακουσε η συγκατοικος στη εισοδο της πολικατοικιας να φανταστεις:laugh: Να εισαστε ετσι παντα δεμενες, αγαπημενες και ευτυχισμενες. Σου ευχομαι να εχεις την καλυτερη εγκυμοσυνη που υπαρχει tzouliana μου κι εσυ mikroulaxristos γρηγορα εγκυουλα:P Φιλακια πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κούκλα μου!!!!!!!!

Πολλά πολλά συγχαρητήρια και πολλές πολλές ευχές για μια όμορφη και ήρεμη εγκυμοσύνη!!!!!!!!! Με το καλό να κρατήσεις ένα υγιές και όμορφο μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!!!!! Όλα να πάνε κατ'ευχήν και με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου. Μπράβο, πολύ χάρηκα για σένα!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελα μου.πολλα συγχαρητηρια,να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο ενα γερο μωρακι.τα φιλια μου και να προσεχεις τον εαυτο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...