Μετάβαση σε περιεχόμενο

Yes! Yes! Yeeees!!!


Recommended Posts

Aristina, Alcost, mwro, maraki85, sweety,matinap,

Κοριτσάκια μου, σύντομα να γίνουν κι οι δικές σας κοιλίτσες... τούμπανο!! Εγώ τις προσευχούλες θα της συνεχίσω εννοείται!! Δεν μου αρκεί η δική μου εγκυμοσύνη!! Στόχος μου είναι να τα καταφέρουμε ΟΛΕΣ!!

Καλή επιτυχία κουκλακια μου!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maru έγραψε:

Juno μου μπορείς να μας πεις κοπέλα μου τι συμπτώματα είχες τις μέρες που περίμενες περίοδο ή λίγο πριν κανεις τη χοριακή; Αισθανόσουν κάτι ιδιαλιτερο; Σε ρωτάω γιατί είμαι στη φάση της αναμονής και με έχει φάει το αγχος

Maru μου, κατ'αρχήν σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!

Τώρα, από συμπτώματα: είχε πριστεί ΠΑΡΑ πολύ το στήθος μου και με πονούσε - ακόμα δηλαδή πονάει - υπερβολικά. Επίσης , είμαι πάρα πού πρισμένη στην κοιλιά, και αυτό μου κάνει περισσότερο εντύπωση απ' όλα γιατί παραμένω λιγόφαγη, προς το παρόν τουλάχιστον!! Μπορώ να σου πω ότι από τον τυμπανισμό της κοιλιάς με στενεύουν τα παντελόνια!! Ήμαρτον καλέ, από τώρα?? Και με πονάει κιόλας η κοιλίτσα σα να έχω περίοδο, ίσως λίγο λιγότερο, αλλά αυτοί οι πόνοι ήταν που με μπέρδευαν και δεν το πίστευα ότι είμαι έγκυος, νόμιζα ότι όπου να'ναι θα μου ερχόταν η καταραμένη.

Πάντως κορίτσάκι μου, απ' ό,τι έχω ακούσει και από φίλες μου, τα συμπτώματα ποικίλουν από κοπέλα σε κοπέλα, άλλες ούτε πρίζονται, ούτε πονάνε, ή άλλες έχουν από την αρχή εμετούς που εγώ ακόμα δεν έχω καθόλου, μόνο μια ελαφριά αηδία κατά διαστήματα.

Αχ, maru μου, όλα καλά να σου πάνε!! Μακάρι να κόλλησες κι εσύ!! χι χι!!

Φιλιά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroulaxristos, δίκιο έχεις, έπιασαν οι λαμπάδες! Και οι δικές μου και της μανούλας!! Άρα... σειρά σας τώρα!!! Με το καλό!!

Milina, Maniamounias, ευχαριστώ ζουζούνες μου, εύχομαι να ακούσω τα καλύτερα νέα και από εσάς!! I cross my fingers for you!! ;)

Ekoliou, με έναν πόνο σου εύχομαι καρδούλα μου!! Έφτασες στην τελική ευθεία!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ θα πάνε!!:silly:

Ifigeneia σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι!! Να χαίρεσαι το ζουζουνάκι σου!! :kiss:

Snowgirl, είδες κοριτσάκι μου?? Τελικά είχαν δίκιο όσοι μας λέγανε να κάνουμε υπομονή! Κι εγώ το είχα πάρει απόφαση, ας κάνω έλεγα ένα παιδάκι και ας είναι με το οποιονδήποτε τρόπο, όσο δύσκολος και να είναι!! Και να που τα καταφέραμε και μόνες μας τελικά!! (ε, κάτι κάνανε και τα αντράκια μας , δε λέω... χι χι χι!)

Αλλά θα επιμείνω για τα κορίτσια που ίσως ο τεχνητός τρόπος να είναι μονόδρομος, να έχετε κουράγιο, έχει σημασία πώς θα έρθει το μωράκι ή να έρθει??? Και θα έρθει, με τον ένα ή τον άλλο τρόπο θα έρθει!!! Κάποιοι ίσως στεκόμαστε πιο τυχεροί κάποιες φορές, αλλά έχουμε βρεθεί και στην άλλη πλευρά και ξέρουμε... Ακόμα περισσότερη θετική ενέργεια και αγάπη στα ταλαιπωρημένα ζευγάρια, γιατί αξίζουν να γεμίσουν τις αγκαλίτσες τους, και θα καταφέρουν!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΟΥ! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕΣ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ. ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ!!!

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια JUNO μου! Με τη χαρα σου, πραγματικά, μου φτιαχνεις τη μερα! Σου εύχομαι να σου πανε όλα υπέροχα και να απολαύσεις αυτη την ομορφη περιοδο της ζωης σου:) Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαγδαληνή μου, σ'ευχαριστώ πάρα πολύ και μακάρι οι ευχές μου σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια όπως και σ'εσένα να πιάσουν γρήγορα και να μας πείτε κι εσείς τα ευχάριστα νέα σας!!

Ανθή μου, έχεις δίκιο, κι εγώ αυτό πιστεύω και δεν με νοιάζει αν κάποιοι με θεωρούν πλέον γραφική!! Οι γιατροί έβλεπαν αντικειμενικές δυσκολίες που επιβεβαιώνονταν από τις συνεχείς αποτυχίες γι' αυτό και θα μου επιτρέψουν όλοι να πιστεύω ότι αυτό το παιδάκι μου το έστειλε ο Θεός! να χαίρεσε το νινάκι σου γλυκιά μου!

Aurore μου, χίλια ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο κι εσένα και αν επιθυμείς παιδάκι εγώ όση θετική ενέργεια έχω θα τη στέλνω και σ'εσένα! Φιλιά!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!! Με το καλό να κρατήσεις σε λίγους μήνες ένα γερό μωράκι!!! Αυτά είναι τα ομορφότερα νέα κοριτσάκια μου!!! Με το καλό να ακούμε συνέχεια τέτοια υπέροχα νέα!!!

Φιλάκιααααα πολλάαααααα πολλάααααα

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ......... ΣΥΝΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ... Κ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ.. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...Η ΠΙΣΤΗ ΣΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΠΑΝΤΑ ΒΟΗΘΑΕΙ... ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΗ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα γίνω λίγο γραφική μετά από τόσες σελίδες με συγχαρητήρια, αλλά θα σου τα πω κι εγώ!!!Με το καλό να περάσουν οι επόμενοι μήνες και να κρατήσετε το αγγελούδι σας στην αγκαλιά σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...