Μετάβαση σε περιεχόμενο

Yes! Yes! Yeeees!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου αγαπημένα,

Τα καταφέραμε!! Πέραν του τέστ που θυμάστε ότι μου είχε βγει Τετάρτη βράδυ θετικό, τα ίδια μας είπε και η χοριακή η οποία έδειξε τη γοναδοτροφίνη (έτσι δε τη λένε????) στα 2516!!! Φαντάζεστε τι έπαθα όταν το είδα !! Έκλαιγα σ' όλο το δρόμο μέχρι να πάω στο σπίτι, αφού άναψα πρώτα τη λαμπαδίτσα μου στην Παναγίτσα που μου έκανε αυτό το δώρο!!!

Πώς αλλιώς να το δω φιλενάδες μου παρά σαν δώρο Θεού???

Με προβλήματα ωοριξίας απο εμένα (οκ, αυτά υποτίθεται αντιμετωπίζονται, αν και παρά τα χάπια είχα και πάλι διακιμάνσεις από μήνα σε μήνα) αλλά κυρίως με χαμηλή ποσότητα σπέρματος από τον αντρούλη μου, μια αποτυχημένη σπερματέκχυση και πάει λέγοντας είχαμε απογοητευτεί λιγάκι και θεωρούσαμε σχεδόν μονόδρομο την εξωσωματική.

Αυτό το μήνα ο γιατρός μου έβαλε "χέρι" για να ηρεμήσω, μου είπε να προσπαθήσουμε και μια φορά φυσιολογικά και πάλι χωρίς να έχουμε great expectations και να που ήρθε!!! Τώρα, που δεν το περιμέναμε!!

Δεν ξέρω πώς ξεπεράστηκαν τα προβλήματα, έπαιξε ισως ρόλο η διατροφή που μου είχε συστήσει ο γιατρός μου να κάνει ο άντρας μου (ΠΟΛΥ κόκκινο κρέας, το οποίο μέχρι τώρα απεύγα λόγω υγείας, χολιστερίνες και τέτοια)αλλά έγινε το θαύμα κοριτσάκια μου!!! Έχω ακόμα λίγο άγχος γιατί στο γιατρό θα πάω Παρασκευή να με δει και ελπίζω να είναι όλα καλά!!

Και αφού έγινε για εμάς το θαύμα είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ πως θα γίνει και για όλες εσάς, που τόσο κουράγιο μου έχετε δώσει τόσον καιρό και αυτό το κουράγιο και την ελπίδα θέλω να σας ανταποδώσω με τα ευχάριστα νέα μου!!!

Να ελπίζετε αγαπούλες μου, μην το ξεχνάτε ποτέ αυτό και οι ειλικρινείς ευχούλες που δίνουμε η μία στην άλλη μέσα στο mammy πιανουν τόπο!!! Έτσι το βλέπω εγώ!!!

Σας ευχαριστώ και παλι κοριτσάκια μου και καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Σας φιλώ!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

JUNO αχ αγαπη μου πολυ ευχαριστα τα νεα σου τελικα ολα πηγαν πολλυ καλα τωρα να προσεχεις κ να ξεκουραζεσαι,κ περιμενουμε τα νεα απο τον γιατρο φιλακια κουκλα μου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JUNO ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κουκλάρα μου!!! Μπράβο σας που ξε-αγχωθήκατε και τα καταφέρατε περίφημα!!! Μακάρι να σε ακολουθήσουμε κι άλλες υποψήφιες μανουλίτσες! Να προσέχεις και να μην κουράζεσαι, εντάξει? Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοάνα μου,

Chrysoula μου,

Papi μου,

Vion13 μου,

Pipitsazouzouna μου,

Σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ!!

Καλές εγκυμοσύνες σε όλες εσάς με τις φουσκωμένες κοιλιτσές και καλή λευτεριά στις... έτοιμες (χι χι!) και για όλα τα κορίτσια που προσπαθούν, μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία!! Να θυμάστε! εκεί που είστε ήμουνα και εδώ που είμαι θα έρθετε καρδούλες μου!!! Το πιστεύω, να το πιστέψετε κι εσείς!!

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ!!!!ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΛΙΣ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!!!ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΕΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο Juno

ολα καλα θα πανε. μην αγχωθεις και να χαρεις αυτο που θα ζησεις απο εδω και περα. σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις μια ηρεμη εγκυμοσυνη και η Παναγια μαζι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JUNO ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ...

ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JUNO ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ.....!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gilie, Boymamma, Xmaria, Teo Cool, Elpro, Αρετη1,

Σας ευχαριστώ και εσάς κοριτσάκια μου!! Να κρατήσουμε υγιή παιδάκια όλες μας, και οι εγκυούλες, και τα κοριτσάκια που πρασπαθούν (πολύ πολύ θετική ενέργεια κυρίως σε εσάς!!)!!

Φιλιά!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sygxaritiria Juno mou,,,

sygxaritiria!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poso sygkinithika...

Ti teleia perigrafi............

Thymithika ...emena, prin 5 mines!

Me to kalo na apolauseis ooooooles

tis faseis tou sporakou sou!!!

Mono na xamogelas twra..... Oxi mourtzouflies

oxi moutra me to kathe ti........

Eimaste eulogimenes!!!

Euxomai se ola ta koritsia na zisoun syntoma to thauma!!!

I Panagia mazi sou!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JUNO ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΗΡΕΜΗΣΕ ΠΙΣΤΕΥΨΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JUNO ΜΟΥ,ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ,ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!

ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΠΟΣΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΕ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ.ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΒΑΛΣΑΜΟ ΣΤΙΣ ΨΥΧΕΣ ΜΑΣ.

ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ.....:woohoo:

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...