Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΕΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 30/3 ΗΡΘΑΝ ΚΤΙ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ-ΤΑ ΥΓΡΑ ΗΤΑΝ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ-ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ-ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 193 ΕΔΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ Ε???-ΠΑΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ-ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ---ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 37,2---ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ-ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ-ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

marinapapa..........mprabo koritsi mou.....poli ma poli xairomai :)panta xairomai me tetoia themata!!!!!!!!!!kai stin kriti exw kai mia adynamia einai i ksaderfoula mou ekei!!!!!!!!!!!!!!ola teleia einai na prosexeis kai perimenoume ta perisootere nea...filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια καλή μου!!!

Σου εύχομαι να έχεις μία καλή εγκυμοσύνη και να πάρεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο μπεμπάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω..!!!! Μαρινάκι μου.. τι καταπληκτικά νέα είναι αυτά....

Μπράβο κοριτσάκι.. Συγχαρητήρια!!! πολύ χάρηκα....

Να έχεις μια καλή και όμορφη εγκυμοσύνη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΑΡΙΝΑ!!!!!!!!!!!!!!! Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΧ! ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!Καλη εγκυμοσυνη να εχεις!

Αντε να παρει φορα το μαμμυ!!!!!Αντε και στα υπολοιπα κοριτσακιαααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinapapa δεν φανταζεσαι τι χαρα πηρα!!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχομαι ολοψυχα ολα να σου πανε τελεια(που θα πανε δεν το συζητω).

Φανταζομαι τη χαρα σου!!!!!!!!!!!!Με το καλο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristina33 έγραψε:

πωπω..!!!! Μαρινάκι μου.. τι καταπληκτικά νέα είναι αυτά....

Μπράβο κοριτσάκι.. Συγχαρητήρια!!! πολύ χάρηκα....

Να έχεις μια καλή και όμορφη εγκυμοσύνη!!!!!!!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΓΟΥΡΛΟΥΔΕΣ---ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΗΞΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ---ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΥΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ---ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΝΕΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΑ!!!!ΑΝΤΕ Κ ΣΕ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!! ΜΠΡΑΒΟ:woohoo: :woohoo: ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΝΕΑΑΑΑΑ!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ. ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΖΑΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΑΓΧΟΥΣ!!!:silly: :side: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!Τελεια!!!Ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα και να απολαυσεις τους υπεροχους αυτους 9 μηνες οσο μπορεις!!!!Με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινακιιιι συγχαρητηρια κοπελαρα μου!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

με το καλο κουκλα μου να εχεις καλη εγκυμοσυνη ,τις καλυτερες ευχες μου με υγεια κοπελαρα πανω απο ολα!!!!!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: και στα δικα μας κοριτσαρεςςςς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουζουνίτσα μουυυυυ!! τι όμορφο νέο!!

συγχαρητήριαααααααααααααααααα πολλά συγχαρητήρια!

εύχομαι ότι το καλύτερο για σένα, να έχεις τη καλύτερη εγκυμοσύνη!!

όλα καλά να σου πάνε!congbl.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ συγκινησες εμας πρωτα!!!!!!!!!!!! και να μην συγκινησε!!! ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ!! αχ ωραια εκφραση ε???...να σου λεμε...ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ...!!! δεν ειναι φανταστικο συνεσθημα???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...