Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εσενα εχει μια ελαφριά κοκκινίλα … εμενα δν ειχε ούτε σημερα… πάντως σημερα τσέκαρα επεξεργασμένα το προχθεσινό το χθεσινό και το σημερινό έχουν όλα γραμμή η οποία σιγα σιγα φαίνεται κάπως πιο παχιά …. Ουυυυυυφ ειμαι να σκάσω 😖😖 δεν ξέρω…. 

Αχ Παναγία μου αντε να δούμε την ροζ γραμμουλα σουυυυ🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εσενα εχει μια ελαφριά κοκκινίλα … εμενα δν ειχε ούτε σημερα… πάντως σημερα τσέκαρα επεξεργασμένα το προχθεσινό το χθεσινό και το σημερινό έχουν όλα γραμμή η οποία σιγα σιγα φαίνεται κάπως πιο παχιά …. Ουυυυυυφ ειμαι να σκάσω 😖😖 δεν ξέρω…. 

Εγώ ίσως έκανα εμφύτευση πιο νωρίς από σένα. Διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα. Το τεστ το έβαλα μόνο για να δούμε που βγαίνει η γραμμή στα one step. Μην επηρεαζεσαι από την δική μου περίπτωση κορίτσι μου και μην απογοητεύεσαι, έχεις μέρες ακομα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Για θύμησε μου πόσες μέρες μετά την ωορρηξία είσαι...έχω μνηνη χρυσόψαρου σχωρατε με 😅

Είχα θετικό στις 13/3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αααχχχ ένα τέτοιο ονειρεύομαι αυτόν τον μηνααααα❤️❤️❤️ το βλέπω και μου τρέχουν τα σαλιαααα 🤤🤤🤤🤤🤤

Εσένα εύχομαι να βγει ακόμα πιο έντονη γραμμή ❤️❤️❤️🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ Παναγία μου αντε να δούμε την ροζ γραμμουλα σουυυυ🙏🙏🙏

Κορίτσια η κοιλιά μου με ποναει απίστευτα …. Μια βδομάδα νωρίτερα απ την ημέρα περιόδου ,τέτοιοι πόνοι πρώτη φορά μου συμβαινει … δν ξέρω… και τωρα που σας γράφω πονάω αρκετα….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια η κοιλιά μου με ποναει απίστευτα …. Μια βδομάδα νωρίτερα απ την ημέρα περιόδου ,τέτοιοι πόνοι πρώτη φορά μου συμβαινει … δν ξέρω… και τωρα που σας γράφω πονάω αρκετα….

Δεν είχες ξανά πονάκια έτσι; Μήπως κατι ερχετεεεεεε;;;;;;;;; Αχ κάνε υπομονουλα κοριτσάκι μου να δούμε τι συμβαίνει😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με έχει σφάξει στο πόνο η ωορρηξία.. Σήμερα απίστευτος πόνος.. Άρα σήμερα γίνεται η ωορρηξία.. Μέχρι παυσίπονα πήρα.... Αν σας πω τι όνειρο είδα... Θα μείνετε... Θα σας το πω αύριο.. Παω για τρελιτσες χαχαχααχαχαχαχα, 😜 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Με έχει σφάξει στο πόνο η ωορρηξία.. Σήμερα απίστευτος πόνος.. Άρα σήμερα γίνεται η ωορρηξία.. Μέχρι παυσίπονα πήρα.... Αν σας πω τι όνειρο είδα... Θα μείνετε... Θα σας το πω αύριο.. Παω για τρελιτσες χαχαχααχαχαχαχα, 😜 

Ε βέβαια ρίχνει το μπουρλωτο η κυρία και μετά "πάω για τρελιτσες"...έχε χάρη που στις τρελιτσες έχω αδυναμία! Χαχαχαχ καλά να περάσετε κορίτσι μου! αυριο πουρνο πουρνο αναμένουμε νεοτερααα.

@efakiiμου κορίτσι μου γλυκό οι πόνοι περιόδου είναι καλό σημαδι. Απλά με προβληματίζει αν είναι έντονοι. Εγώ που είχα πόνους περιόδου πριν μάθω ότι είναι έγκυος μπορώ να τους περιγράψω μόνο σαν πολύ ήπιους..δλδ ξυπνησα ,ένιωσα πονακια και είπα να να βάλω σερβιετα γιατί θα μου ρθει σήμερα...βέβαια κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Αναμένουμε τα τεστακια σας αύριο το πρωί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Νοκ νοκ...κάποιος σου χτυπάει την πόρτα!!!

@Mpourmpoulo καλε έχουμε κοινούς φίλους εμείς στο ινστα !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια . Εχθές το μεσημέρι έκανα ένα πρώιμης ανίχνευσης clearblue κ έβγαλε μια παρά πλ άχνη γραμμή . Φαίνεται ξεκάθαρα . Μακάρι να μπορούσα να ανεβάσω φωτό να δείτε. Στην αρχή με το που το έκανα φαινόταν να κάνει μια σκιά γραμμής κ σιγά σιγά γινόταν μπλε .  Σήμερα με το που ξύπνησα έκανα ακόμη ένα και τπτ .. τι στο καλό γίνεται; Όσες φορές έχω κάνει της clearblue δεν έβγαζε ποτε ποτε τπτ ακόμη κ μετά από ώρες και μέρες .. πολύ παράξενα πράγματα . Έχει συμβεί τπτ παρόμοιο σε κάποια και τελικά να ήταν ; Πάντως έχω πόνους περιόδου ισως έρθει τελικά και τζάμπα χαρηκα 😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, σήμερα πάλι τα τεστ αχνά τα πρωινά άλλα η θερμοκρασία είναι ανέβει λιγάκι δλδ από 36 με 36,2 πήγε 36.4 και τα τεστ:

Μήπως δεν δείχνει το πρωί η αλήθεια είναι πως έχω παρατηρήσει πως όταν έχω ώρες να πάω τουαλέτα κατά την διάρκεια της μέρας δείχνει καλύτερα τι να πω...

Επίσης παρατήρησα ότι το ψηφιακό clear blue θέλει κυριολεκτικά με το που βγει το αποτέλεσμα να το δεις αλλιώς όσο περνάει η ώρα εξατμίζεται. 

Τι να πω ;🤔 μπερδε-way η κατάσταση...

Σας πρήζω και εσάς αλλά όσο περνάνε η μέρες είναι που με πιάνει το παραλήρημα του άγχους.

 

Καλεεεε χρόνια πολλά κορίτσια! 25 Μαρτίου σήμερα (αμα λέω εγώ ότι τρελαίιιιιινομαι!)

 

20230325_083032.jpg

20230325_082313.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, σήμερα πάλι τα τεστ αχνά τα πρωινά άλλα η θερμοκρασία είναι ανέβει λιγάκι δλδ από 36 με 36,2 πήγε 36.4 και τα τεστ:

Μήπως δεν δείχνει το πρωί η αλήθεια είναι πως έχω παρατηρήσει πως όταν έχω ώρες να πάω τουαλέτα κατά την διάρκεια της μέρας δείχνει καλύτερα τι να πω...

Επίσης παρατήρησα ότι το ψηφιακό clear blue θέλει κυριολεκτικά με το που βγει το αποτέλεσμα να το δεις αλλιώς όσο περνάει η ώρα εξατμίζεται. 

Τι να πω ;🤔 μπερδε-way η κατάσταση...

Σας πρήζω και εσάς αλλά όσο περνάνε η μέρες είναι που με πιάνει το παραλήρημα του άγχους.

 

Καλεεεε χρόνια πολλά κορίτσια! 25 Μαρτίου σήμερα (αμα λέω εγώ ότι τρελαίιιιιινομαι!)

 

20230325_083032.jpg

20230325_082313.jpg

Τα τεστ ωορρηξίας καλό είναι να μην τα κανείς με τα πρωινά ( και εγω το έκανα) μεσημεράκι με απόγευμα πιστεύω δείχνουν πιο σωστά 😊

εγω προτιμούσα την ταινία από τα ψηφιακά αυτά χρησιμοποιούσα 

Χρόνια πολλά κορίτσια 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, σήμερα πάλι τα τεστ αχνά τα πρωινά άλλα η θερμοκρασία είναι ανέβει λιγάκι δλδ από 36 με 36,2 πήγε 36.4 και τα τεστ:

Μήπως δεν δείχνει το πρωί η αλήθεια είναι πως έχω παρατηρήσει πως όταν έχω ώρες να πάω τουαλέτα κατά την διάρκεια της μέρας δείχνει καλύτερα τι να πω...

Επίσης παρατήρησα ότι το ψηφιακό clear blue θέλει κυριολεκτικά με το που βγει το αποτέλεσμα να το δεις αλλιώς όσο περνάει η ώρα εξατμίζεται. 

Τι να πω ;🤔 μπερδε-way η κατάσταση...

Σας πρήζω και εσάς αλλά όσο περνάνε η μέρες είναι που με πιάνει το παραλήρημα του άγχους.

 

Καλεεεε χρόνια πολλά κορίτσια! 25 Μαρτίου σήμερα (αμα λέω εγώ ότι τρελαίιιιιινομαι!)

 

20230325_083032.jpg

20230325_082313.jpg

Καθόλου δε μας πρηζεις! Αφού όλες για αυτό είμαστε εδώ!! Λοιπόν το τεστ ωορρηξίας προτιμάται να γίνεται μεσημέρι και μετά ,σε αντίθεση με τα εγκυμοσύνης! Οπότε τα τεστακια σου μια ωραία ώρα να τα κάνεις είναι μεταξύ 3-8 το βράδυ. Και εγώ χρησιμοποιώ μόνο τις ταινίες και είναι ευχαριστημένη! Από τα άλλα δεν έχω πάρει ποτέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, σήμερα πάλι τα τεστ αχνά τα πρωινά άλλα η θερμοκρασία είναι ανέβει λιγάκι δλδ από 36 με 36,2 πήγε 36.4 και τα τεστ:

Μήπως δεν δείχνει το πρωί η αλήθεια είναι πως έχω παρατηρήσει πως όταν έχω ώρες να πάω τουαλέτα κατά την διάρκεια της μέρας δείχνει καλύτερα τι να πω...

Επίσης παρατήρησα ότι το ψηφιακό clear blue θέλει κυριολεκτικά με το που βγει το αποτέλεσμα να το δεις αλλιώς όσο περνάει η ώρα εξατμίζεται. 

Τι να πω ;🤔 μπερδε-way η κατάσταση...

Σας πρήζω και εσάς αλλά όσο περνάνε η μέρες είναι που με πιάνει το παραλήρημα του άγχους.

 

Καλεεεε χρόνια πολλά κορίτσια! 25 Μαρτίου σήμερα (αμα λέω εγώ ότι τρελαίιιιιινομαι!)

 

20230325_083032.jpg

20230325_082313.jpg

Ρε συ μην παιδεύεσαι..και εγώ γι αυτό έκανα το ψηφιακό.. Δες την φατσουλα και τέλος!! Και εγώ άργησα να κάνω ωορρηξία αλλά όταν ήταν να ανέβει η ορμόνη ανέβηκε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, σήμερα πάλι τα τεστ αχνά τα πρωινά άλλα η θερμοκρασία είναι ανέβει λιγάκι δλδ από 36 με 36,2 πήγε 36.4 και τα τεστ:

Μήπως δεν δείχνει το πρωί η αλήθεια είναι πως έχω παρατηρήσει πως όταν έχω ώρες να πάω τουαλέτα κατά την διάρκεια της μέρας δείχνει καλύτερα τι να πω...

Επίσης παρατήρησα ότι το ψηφιακό clear blue θέλει κυριολεκτικά με το που βγει το αποτέλεσμα να το δεις αλλιώς όσο περνάει η ώρα εξατμίζεται. 

Τι να πω ;🤔 μπερδε-way η κατάσταση...

Σας πρήζω και εσάς αλλά όσο περνάνε η μέρες είναι που με πιάνει το παραλήρημα του άγχους.

 

Καλεεεε χρόνια πολλά κορίτσια! 25 Μαρτίου σήμερα (αμα λέω εγώ ότι τρελαίιιιιινομαι!)

 

20230325_083032.jpg

20230325_082313.jpg

Καλημέρα κορίτσια!! Λοιπόν επειδή εγώ κάνω αυτά τα ψηφιακά, αρχικά δεν ήξερα κ τα έκανα πάντα πρωί, αλλά αυτό το αποτέλεσμα μου το βγάζει περίπου 2-3 μέρες πριν το θετικό! Δηλαδή μην χάνεις τις ελπίδες σου κορίτσι μου.. κ εγώ έναν προηγούμενο μήνα έβλεπα πως περνούσαν οι μέρες κ δεν γινόταν έντονο κ ανησυχούσα. Τελικά ανέβηκε η ορμόνη 2 μέρες μετά από το φυσιολογικό μου, λόγω του ότι είχα περάσει γρίπη τότε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια μου και χρόνια πολλα !!! 
λοιπον το τεστακι σημερα το πρωι ήταν απόλυτη  αποτυχία ! Πιο αρνητικό πεθαίνεις !! Δεν ξέρω τι γινεται με τη περίπτωση μου ! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

@marinaP οι ελπίδες μου ειναι σε σενα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...