Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

Μετά από λαϊκή απαίτηση, ποιά είμαι εγώ να χαλάσω χατίρι;;

Με μεγάλη μου τιμή ανοίγω το θεματάκι και αυτού του μήνα, με την ευχή να φέρω γούρι σε όλες μας!!!

Σας φυσάω άπειρη μπεμπεδόσκονη, και μαζί με τα λουλουδάκια αυτής της άνοιξης, να ανθίσουν και τα σποράκια στις κοιλίτσες μας !!! Καλό μήνα με πολλά πολλά θετικά τεστάκια και φουσκωμένες χοριακές❤️ 🍼👶

@Girly @marinamanoulitsa @Mpourmpoulo @Κατερίνα!!! @Rena92 @misofeggaro @annitakianna δεν θυμαμαι άλλες συγγνωμη 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλό μήνα κορίτσια..Να είναι τυχερό το θεματάκι και ο μήνας…Μόνο θετικά τεστάκια και καλά νέα…..δυστυχώς η άνοιξη δεν μπήκε καλά για την Ελλάδα μας…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μετά από λαϊκή απαίτηση, ποιά είμαι εγώ να χαλάσω χατίρι;;

Με μεγάλη μου τιμή ανοίγω το θεματάκι και αυτού του μήνα, με την ευχή να φέρω γούρι σε όλες μας!!!

Σας φυσάω άπειρη μπεμπεδόσκονη, και μαζί με τα λουλουδάκια αυτής της άνοιξης, να ανθίσουν και τα σποράκια στις κοιλίτσες μας !!! Καλό μήνα με πολλά πολλά θετικά τεστάκια και φουσκωμένες χοριακές❤️ 🍼👶

Σ ευχαριστούμε εγκυούλα της ❤️ μας!! 
Θετικά νέα σε όλες μας και σε σένα που περιμένουμε!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα κοριτσια. ειμαι καινουργια στην παρεα σας. εχω ηδη ενα μωρακι 7 μηνων και λεμε με τον αντρα μου μετα το καλοκαιρι να  βαλουμε μπρος για δευτερο. ευχομαι σε ολα τα κοριτσια πολλα θετικα τεστ και υψηλες χοριακες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μηνααααα. Καλό ,τρελό , χαρούμενο με πολλά τσιριμπιμ τσιριμπομ! 

Μαρή άτιμη που τα βρίσκεις και τα γράφεις να 'ξερα! Κοίτα μην τα βρω πουθενά στο ράδιο σε τραγούδια σαν άλλη Σάσα στο ντόλτσε βίτα(είσαι ποτάμι μια θαλλασα είμαι και πάντα κυλάμε μαζί) 😂😂😂

Πάμε για άλλον έναν μήνα με τρέλα και κορδέλα χέρι χέρι όλες μαζί ,στην αποκρυπτογράφηση των συμπτωμάτων, την εξομολόγηση των πιο παλαβων μας σκέψεων και φυσικά στην τρελή κούρσα των τέστ! 

Άντε να γεμίσουν κοιλίες με μωράκια γερά ,μαμάδες γερές,και χαμόγελα παντού! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κοριτσια μου🥰 εύχομαι σε όλες μας αυτός ο μήνας να γεμίσει την κοιλιτσα μας💕 ευχαριστούμε την γουρλου εγκυουλα μας @Elli13 ❤️ για το νέο θεματάκι 🤍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με κίνδυνο να θεωρηθω ουφο θα σας πω το εξής. Στο ένα από τα δύο τεστ που έκανα σήμερα βλέπω μια αναιπαισθητη γραμμή. Μπεζ πάλι και όχι ροζ.Βάζοντας τα και τα δύο διπλά την καταλαβαίνω. Το αρνητικό που μας έκανε βέβαια το μισοφέγγαρο δε την πιάνει. Μόνο στο ένα από τα δύο που έκανα βγήκε  ..η δήλωση παρακαλώ να γραφτεί στα πρακτικά! Δεν κάνω άλλο τεστ αύριο γιατί μου έμειναν μόνο δύο ευαίσθητα τεστ. Θα κάνω και εγώ το Σάββατο. Και ότι δείξει! Αυτάαααα φεύγω για δουλειά 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Με κίνδυνο να θεωρηθω ουφο θα σας πω το εξής. Στο ένα από τα δύο τεστ που έκανα σήμερα βλέπω μια αναιπαισθητη γραμμή. Μπεζ πάλι και όχι ροζ.Βάζοντας τα και τα δύο διπλά την καταλαβαίνω. Το αρνητικό που μας έκανε βέβαια το μισοφέγγαρο δε την πιάνει. Μόνο στο ένα από τα δύο που έκανα βγήκε  ..η δήλωση παρακαλώ να γραφτεί στα πρακτικά! Δεν κάνω άλλο τεστ αύριο γιατί μου έμειναν μόνο δύο ευαίσθητα τεστ. Θα κάνω και εγώ το Σάββατο. Και ότι δείξει! Αυτάαααα φεύγω για δουλειά 😘

Ωωωωωωω δεν μπορεί κάτι γίνεται 😍 υπομονή μέχρι το Σάββατο λοιπόν για να δούμε με σιγουριά🤞 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααχ μακάρι να ναι κάτι θετικό @Girly! Ασε λιγες μερες ναι και οτι είναι θα φανεί

Εγώ κορίτσια σήμερα πάλι νιώθω πόνο στη μέση και σαν βάρος! δεν ξέρω αν πρέπει να το πάρω σαν σύμπτωμα, αλλά κ εγώ το Σάββατο με βλέπω να κάνω πάλι κάνα τεστ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αααχ μακάρι να ναι κάτι θετικό @Girly! Ασε λιγες μερες ναι και οτι είναι θα φανεί

Εγώ κορίτσια σήμερα πάλι νιώθω πόνο στη μέση και σαν βάρος! δεν ξέρω αν πρέπει να το πάρω σαν σύμπτωμα, αλλά κ εγώ το Σάββατο με βλέπω να κάνω πάλι κάνα τεστ! 

Ποτέ περιμένεις εσυ κορίτσι μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες που μετράτε αντίστροφα καντε υπομονή λίγες μέρες έμειναν και περιμένουμε με ανυπομονησία τις πρώτες κόκκινες γραμμουλες του μήνα.

Εγω ειμαι στην τρίτη μέρα περιόδου χωρίς πόνους για πρώτη φορά 🙏🏻 ευτυχώς γιατί πεθαίνω κάθε φορά. Και επίσης ελάχιστο αίμα σκούρο 🤷 τη Δευτέρα εχω ραντεβού στο γυναικολόγο και παμε προς εξωσωματική αν δεν έρθει και αυτό τον μήνα 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αααχ μακάρι να ναι κάτι θετικό @Girly! Ασε λιγες μερες ναι και οτι είναι θα φανεί

Εγώ κορίτσια σήμερα πάλι νιώθω πόνο στη μέση και σαν βάρος! δεν ξέρω αν πρέπει να το πάρω σαν σύμπτωμα, αλλά κ εγώ το Σάββατο με βλέπω να κάνω πάλι κάνα τεστ! 

Είχα και γω τον προηγούμενο μήνα πόνο στη μέση και τα κορίτσια μου είχαν πει ότι είναι σύμπτωμα αυτό!!!!!

Εγώ έχω μόνιμα τραβήγματα χαμηλά στη μέση την μήτρας. Έρχονται και φεύγουν συνέχεια .σήμερα είναι η 4 μέρα που τα έχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κοριτσαρες που μετράτε αντίστροφα καντε υπομονή λίγες μέρες έμειναν και περιμένουμε με ανυπομονησία τις πρώτες κόκκινες γραμμουλες του μήνα.

Εγω ειμαι στην τρίτη μέρα περιόδου χωρίς πόνους για πρώτη φορά 🙏🏻 ευτυχώς γιατί πεθαίνω κάθε φορά. Και επίσης ελάχιστο αίμα σκούρο 🤷 τη Δευτέρα εχω ραντεβού στο γυναικολόγο και παμε προς εξωσωματική αν δεν έρθει και αυτό τον μήνα 🙏🏻

Θα έρθει αυτόν τον μήνα κορίτσι μου καλό! Θα έρθει! Συνήθως έτσι γίνεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλό μηνααααα. Καλό ,τρελό , χαρούμενο με πολλά τσιριμπιμ τσιριμπομ! 

Μαρή άτιμη που τα βρίσκεις και τα γράφεις να 'ξερα! Κοίτα μην τα βρω πουθενά στο ράδιο σε τραγούδια σαν άλλη Σάσα στο ντόλτσε βίτα(είσαι ποτάμι μια θαλλασα είμαι και πάντα κυλάμε μαζί) 😂😂😂

Πάμε για άλλον έναν μήνα με τρέλα και κορδέλα χέρι χέρι όλες μαζί ,στην αποκρυπτογράφηση των συμπτωμάτων, την εξομολόγηση των πιο παλαβων μας σκέψεων και φυσικά στην τρελή κούρσα των τέστ! 

Άντε να γεμίσουν κοιλίες με μωράκια γερά ,μαμάδες γερές,και χαμόγελα παντού! 

 

αχχαχαχαχαχαχα γέλασα πολύ!!! Καλέ, σιγά μην τα σκέφτομαι μόνη μου... Τα ψάχνω και αυτοσχεδιάζω μετά. Εεεεε τι..πως θα έρθουν τα μωράκια αν δεν έχουμε ευφανταστους τίτλους;;

 

Σε άλλα νεα, αυριο έχω τον πρώτο υπέρηχο. Θα είμαι κάπου στις 6,5 εβδομάδες, και αλήθεια σας λέω τρέμω από το φόβο μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμείς μόλις πήραμε τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγραμματος και είμαστε σε σοκ… πριν 3 μήνες ήταν όλες σχεδόν οι τιμές πάνω από το όριο και μας είχαν μιλήσει για μέτριο, αλλά νορμαλ αποτέλεσμα. Σήμερα και μετά από τρίμηνη θεραπεία με πανάκριβες βιταμίνες, τα αποτελέσματα ήταν αποκαρδιωτικά. Όλες οι τιμές πολύ κάτω του ορίου και χωρίς κάποιο πρόβλημα παθολογικό, καθώς τα έχουμε τσεκάρει όλα. Σήμερα έχουμε ραντεβού με τον ουρολόγο, αλλά πιστεύω η φυσική σύλληψη είναι απίθανη 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Είχα και γω τον προηγούμενο μήνα πόνο στη μέση και τα κορίτσια μου είχαν πει ότι είναι σύμπτωμα αυτό!!!!!

Εγώ έχω μόνιμα τραβήγματα χαμηλά στη μέση την μήτρας. Έρχονται και φεύγουν συνέχεια .σήμερα είναι η 4 μέρα που τα έχω 

Κ εγω έχω κάτι ψιλό πονακια στην κοιλιά αλλά πολύ ελαφριά κ δεν ξέρω αν είναι μήτρα η έντερο πάντα τα μπερδεύω αυτά! τι να πω θα δούμε, εμένα μου αρέσει που δεν θα έψαχνα συμπτώματα αυτή τη φορά λεει🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

αχχαχαχαχαχαχα γέλασα πολύ!!! Καλέ, σιγά μην τα σκέφτομαι μόνη μου... Τα ψάχνω και αυτοσχεδιάζω μετά. Εεεεε τι..πως θα έρθουν τα μωράκια αν δεν έχουμε ευφανταστους τίτλους;;

 

Σε άλλα νεα, αυριο έχω τον πρώτο υπέρηχο. Θα είμαι κάπου στις 6,5 εβδομάδες, και αλήθεια σας λέω τρέμω από το φόβο μου....

όλα θα είναι τέλεια κορίτσι μου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια εμείς μόλις πήραμε τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγραμματος και είμαστε σε σοκ… πριν 3 μήνες ήταν όλες σχεδόν οι τιμές πάνω από το όριο και μας είχαν μιλήσει για μέτριο, αλλά νορμαλ αποτέλεσμα. Σήμερα και μετά από τρίμηνη θεραπεία με πανάκριβες βιταμίνες, τα αποτελέσματα ήταν αποκαρδιωτικά. Όλες οι τιμές πολύ κάτω του ορίου και χωρίς κάποιο πρόβλημα παθολογικό, καθώς τα έχουμε τσεκάρει όλα. Σήμερα έχουμε ραντεβού με τον ουρολόγο, αλλά πιστεύω η φυσική σύλληψη είναι απίθανη 😢

το κάνατε στο ίδιο εργαστήριο παλι; περίεργο μου φαίνεται κ με βιταμίνες να επεσαν, μήπως περασε καμια ίωση τπτ και επηρέασε πριν το σπερμοδιαγραμμα; δεν ξέρω αν λέω βλακειες βέβαια τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια εμείς μόλις πήραμε τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγραμματος και είμαστε σε σοκ… πριν 3 μήνες ήταν όλες σχεδόν οι τιμές πάνω από το όριο και μας είχαν μιλήσει για μέτριο, αλλά νορμαλ αποτέλεσμα. Σήμερα και μετά από τρίμηνη θεραπεία με πανάκριβες βιταμίνες, τα αποτελέσματα ήταν αποκαρδιωτικά. Όλες οι τιμές πολύ κάτω του ορίου και χωρίς κάποιο πρόβλημα παθολογικό, καθώς τα έχουμε τσεκάρει όλα. Σήμερα έχουμε ραντεβού με τον ουρολόγο, αλλά πιστεύω η φυσική σύλληψη είναι απίθανη 😢

Πολύ παράξενο ... Περίμενε να δεις τι θα πει και ο ουρολόγος πάντως, μην σε παίρνει από κάτω.

Κιρσοκήλη έχετε ελέγξει; Επίσης, σε τι εργαστηριο κάνατε τον έλεγχο; Δεν είχαμε τέτοιο θέμα εμείς και δεν το έχω ψάξει πολύ, ό,τι έχω διαβάσει από άλλες κοπέλες μόνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια εμείς μόλις πήραμε τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγραμματος και είμαστε σε σοκ… πριν 3 μήνες ήταν όλες σχεδόν οι τιμές πάνω από το όριο και μας είχαν μιλήσει για μέτριο, αλλά νορμαλ αποτέλεσμα. Σήμερα και μετά από τρίμηνη θεραπεία με πανάκριβες βιταμίνες, τα αποτελέσματα ήταν αποκαρδιωτικά. Όλες οι τιμές πολύ κάτω του ορίου και χωρίς κάποιο πρόβλημα παθολογικό, καθώς τα έχουμε τσεκάρει όλα. Σήμερα έχουμε ραντεβού με τον ουρολόγο, αλλά πιστεύω η φυσική σύλληψη είναι απίθανη 😢

Μήπως πέρασε καμία ίωση; ή κορονοιο;; έλα, μην το βάζετε κάτω, θα δεις τι θα πει και ο ουρολόγος σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...