Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου... Προσπαθώ να σκέφτομαι έτσι κ μετά έρχεται το αν γίνει έτσι αν δεν γίνει έτσι? Εύχομαι η επόμενη πάει καλά 🙏🙏

Προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικα ❤️ είναι λογικό να σκέφτεσαι και τις δυο εκδοχές το ξερω 😔 θα πάει υπέροχα η επόμενη 🤞❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Θα έρθει κουκλάκι μου! Θα έρθει θα δεις!! Χωρίς άγχος όμως ε!! Ξεκινάει τώρα νέα προσπάθεια ! Στρωθειτε στη δουλειά και σύντομα θα δείτε την πολυπόθητη δεύτερη γραμμή!

Αχχχ μακαριιιιιιιι❤️❤️❤️ το καλό είναι ότι ο γιατρός με κάνει να Νοιώθω καλά γτ κάθε φορά έχει πρόγραμμα το τι θα κάνουμε❤️ περιμενω πως και πως να αδιαθετησω να δω τι έχει στο μυαλό του για να κάνουμε αυτή τη φορά 🙏 δεν μου τα λέει νωρίτερα προφανώς για να μη με αγχώσει 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι θα προσπαθήσω να σκέφτομαι θετικα ❤️ τώρα αν δεν γίνει και αυτόν τον μήνα και δεν καταφέρουμε και το καλοκαίρι αν λείπει όλο το διάστημα ο Δικος μου θα ξεκινήσουμε από Σεπτέμβρη τι να κάνουμε δεν είναι στο χέρι μας 🙏

Το ξέρω κορίτσι μου, είναι δύσκολο να αναβληθεί το όνειρο. Όμως να σκέφτεσαι οτι δεν σε πιέζει ο χρόνος. Εμένα παλι με πιέζει λόγω της ενδομητριωσης.ειναι ή τώρα ή εξωσωματική 🤷 οπότε να σκέφτεσαι θετικά και Παμε δυναμικά αυτό το κύκλο 🤞✌️✌️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Σου το εύχομαι ολόψυχα 🙏🙏🙏  κ εμένα ο άντρας μου έτσι το καλοκαίρι λείπει 😞... Άντε να είμαστε τυχερές όλες 🥰🥰🥰

Και εσενα ε; Πω πω . Εμένα φαντάσου πέρυσι το καλοκαίρι έφυγε Μάιο και γύρισε  τέλη Ιουλίου και μετά έφευγε κάποιες μέρες τον Αύγουστο και γυρνούσε και έπειτα έφυγε 1η Σεπτεμβρίου μέχρι τελος 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Το ξέρω κορίτσι μου, είναι δύσκολο να αναβληθεί το όνειρο. Όμως να σκέφτεσαι οτι δεν σε πιέζει ο χρόνος. Εμένα παλι με πιέζει λόγω της ενδομητριωσης.ειναι ή τώρα ή εξωσωματική 🤷 οπότε να σκέφτεσαι θετικά και Παμε δυναμικά αυτό το κύκλο 🤞✌️✌️✌️

Είναι δύσκολο όμως θα γίνει! Αν έχουμε πίστη θα γίνει και θα εχουμε το σποράκι μας❤️ όλες μασσσς❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου... Προσπαθώ να σκέφτομαι έτσι κ μετά έρχεται το αν γίνει έτσι αν δεν γίνει έτσι? Εύχομαι η επόμενη πάει καλά 🙏🙏

Αυτό το "αν" πάντα θα μας τρώει.. Αλλά δεν γίνεται να μας πάει πίσω!! Τυχαίο γεγονός, και δυστυχώς έγινε... Ούτε οι πρώτες είμαστε και δυστυχώς ούτε οι τελευταίες!! Ειδικά οι χρωμοσωμικές ανωμαλίες και οι τρισωμίες είναι εντελώς τυχαίες κατά τη σύλληψη. Άστο πίσω σου κοριτσάκι μου, ξέρω ότι φοβάσαι και αγχώνεσαι, όμως όλες εδω μαζί θα περάσουμε βήμα βήμα το κάθε στάδιο ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια εμένα μου έστειλαν τα αποτελέσματα τις βιοψίας κ βρήκαν ένα χρωμόσωμα παραπάνω... Τυχαίο γεγονός... Αλλά έπεσα πάλι ψυχολογικά... Μήπως είναι λόγω ηλικίας η όντως ήταν τυχαίο? Εγώ είμαι 36 στα 37... Είχα κάνει γενικά εξετάσεις πριν κάνα τρίμηνο νομίζω? Μου είχαν βγάλει καλές τις τιμές για την ηλικία μου αμη, προγενεστερονη κ τα άλλα... Αλλά αν ξανασυμβεί? Ουφ θα σκάσω! Είμαι πολύ αγχωδης κ δεν μπορώ να το διαχειριστώ... Πάντα σκέφτομαι την αρνητική πλευρά... Λένε βέβαια ότι η επόμενη εγκυμοσύνη θα πάει καλά... Αλλά κ πάλι τα σκέφτομαι όλα... Πρέπει να έχεις τουλάχιστον δύο αποβολές για να το ψάξουν παραπάνω... αλλά είναι ψυχοφθόρο να έχεις το άγχος αν θα συμβεί παλι...IMG_20230321_121929.thumb.jpg.817ba64bbc948c59ba4d84868d556799.jpg

Σε πολλές γυναίκες, ανεξαρτήτων ηλικίας, εμφανίζονται παιδια με σύνδρομα. Στην περίπτωση σου η φύση προνόησε ώστε να παλινδρομίσει το έμβρυο καθώς δεν θα μπορούσε να επιβιώσει. Αν έχεις κάποιες απορίες για αυτό, επισκέψου γενετιστή. Η γνώμη μου είναι πως απλω΄ς κληρώθηκες και εσύ το "λαχείο" σου και την επόμενη φορά όλα θα πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Και εσενα ε; Πω πω . Εμένα φαντάσου πέρυσι το καλοκαίρι έφυγε Μάιο και γύρισε  τέλη Ιουλίου και μετά έφευγε κάποιες μέρες τον Αύγουστο και γυρνούσε και έπειτα έφυγε 1η Σεπτεμβρίου μέχρι τελος 🙄

Δύσκολο... Εμένα λείπει σίγουρα ενάμιση μήνα κ κάποιες φορές τους άλλους μήνες για λίγες μέρες.... Θυμάμαι τον Αύγουστο έλειπε όλον τον μήνα κ πήγα εκεί που ήταν για τρεις ημέρες να προλάβω έστω κάποιες από τις γόνιμες 😜 κ μετά έφυγα γιατί δούλευα... Δεν λείπει όλη την σεζόν αλλά είναι πέρα δώθε τον περισσότερο καιρό το καλοκαίρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρααα!! Ο καιρός είναι υπέροχος!! Θα τελειώσεις μπαμ μπαμ κ θα κάνετε βολτούλα! Νομίζω κατάλαβα κ που θα την κάνεις με τον αφρό και δεν θα καταλάβεις ποτε τελειωσε ☺️

Κ γώ κ γώ την εκανα!!! Με αφρό κ γώ!!! Στο γένεσις!! Δν κατάλαβα τίποτα κ ο γιατρός που πήγα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Κ γώ κ γώ την εκανα!!! Με αφρό κ γώ!!! Στο γένεσις!! Δν κατάλαβα τίποτα κ ο γιατρός που πήγα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!! 

Κ εγώ εκεί! Πολύ ικανοποιημένη γενικά, αναλυτική ενημέρωση και ήταν ο πρώτος που μου διέγνωσε τους πολύποδες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μουυυυ εγώ όπως ξέρετε έκοψα χθες τα χάπια όπως μου είπε ο γιατρός ώστε να αδιαθετησω και να τον παρω τηλ για να μου πει πως θα συνεχίσουμε! Την περιμενω λοιπόν πως και πως και μακάρι να έρθει όσο πιο νωρίς γινετε γτ από τον Μάιο και μετά ο Δικος μου θα λείπει συνέχεια λόγω δουλειάς όποτε δεν θα έχουμε την πολυτέλεια να ερχόμαστε σε επαφή τις γόνιμες μέρες καθώς όταν εννοώ θα λείπει εννοώ θα φεύγει για πολλές μέρες έως και μήνα για όλο το καλοκαίρι όποτε η τελευταία ευκαιρία μας  μέχρι τον Σεπτέμβρη θα είναι ο Απρίλιος 😖 μακάρι να να έρθει το σποράκι σε αυτόν τον κύκλο 🙏

Καλημέρα κορίτσια μου πως είστε; σου είπε ο γιατρός σε πόσες μέρες περίπου θα ερθει; εύχομαι ολόψυχα να είναι ο τυχερός σας μήνας και να ρθει το μωράκι σας🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ σήμερα έχω ένα βάρος χαμηλά στην κοιλιά κ ψιλό πονάει η μέση μου, λέτε να γίνεται σήμερα η ωορρηξία; είμαι 2 μέρες μετά το θετικό τεστ🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Δύσκολο... Εμένα λείπει σίγουρα ενάμιση μήνα κ κάποιες φορές τους άλλους μήνες για λίγες μέρες.... Θυμάμαι τον Αύγουστο έλειπε όλον τον μήνα κ πήγα εκεί που ήταν για τρεις ημέρες να προλάβω έστω κάποιες από τις γόνιμες 😜 κ μετά έφυγα γιατί δούλευα... Δεν λείπει όλη την σεζόν αλλά είναι πέρα δώθε τον περισσότερο καιρό το καλοκαίρι...

Δύσκολο πολύ🙄 έλα ρεεε μπραβοοοο😂 εγώ και να ήθελα να πάω εκεί που είναι δεν γινετε γτ δεν θα μπορώ να τον δω ούτε να έρθουμε σε επαφή κτλ😏θα δούμε πως θα παειιι 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια εγώ σήμερα έχω ένα βάρος χαμηλά στην κοιλιά κ ψιλό πονάει η μέση μου, λέτε να γίνεται σήμερα η ωορρηξία; είμαι 2 μέρες μετά το θετικό τεστ🤔

Κορίτσι μου αν μπορείς να έρθεις και σήμερα σε επαφουλα 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πως είστε; σου είπε ο γιατρός σε πόσες μέρες περίπου θα ερθει; εύχομαι ολόψυχα να είναι ο τυχερός σας μήνας και να ρθει το μωράκι σας🥰🥰

Όχι δεν μου είπε😏 με ρώτησε αν μου ήρθε και του είπα όχι και μου λέει όταν σου έρθει πάρε με τηλ! Ελπιζω να έρθει αυτές τις μέρες και να μην αργήσει ! Έχω διαβάσει ότι αν κόψεις αυτά τα χάπια σου ερχετε μετα από 4-5 μέρες και σε άλλες κοπέλες είχε έρθει μετα από 2-3 λογικά είναι σε κάθε οργανισμό διαφορετικά ! Άλλο άγχος τώρα 😂 ποτέ θα έρθει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια εμένα μου έστειλαν τα αποτελέσματα τις βιοψίας κ βρήκαν ένα χρωμόσωμα παραπάνω... Τυχαίο γεγονός... Αλλά έπεσα πάλι ψυχολογικά... Μήπως είναι λόγω ηλικίας η όντως ήταν τυχαίο? Εγώ είμαι 36 στα 37... Είχα κάνει γενικά εξετάσεις πριν κάνα τρίμηνο νομίζω? Μου είχαν βγάλει καλές τις τιμές για την ηλικία μου αμη, προγενεστερονη κ τα άλλα... Αλλά αν ξανασυμβεί? Ουφ θα σκάσω! Είμαι πολύ αγχωδης κ δεν μπορώ να το διαχειριστώ... Πάντα σκέφτομαι την αρνητική πλευρά... Λένε βέβαια ότι η επόμενη εγκυμοσύνη θα πάει καλά... Αλλά κ πάλι τα σκέφτομαι όλα... Πρέπει να έχεις τουλάχιστον δύο αποβολές για να το ψάξουν παραπάνω... αλλά είναι ψυχοφθόρο να έχεις το άγχος αν θα συμβεί παλι...IMG_20230321_121929.thumb.jpg.817ba64bbc948c59ba4d84868d556799.jpg

κοριτσι μου θα σου πει ο γιατρος τι θα κανετε. δεν ξερω αν παιζει ρολο η ηλικια. πριν τρια χρονια στα 23 μου ειχα αποβολη κενο σακο. εχω γραψει την ιστορια μου αν θες να πας να την διαβασεις. βεβαια σε εμενα ευθυνοταν το ζαχαρο που δεν ηξερα οτι εχω και πλεον ειναι ρυθμισμενο. η ψυχολογια μου ηταν τοσο ασχημα που για να ξανα μεινω εγκυος εκανα 1,5 χρονο και πλεον ειμαι μαμα ενος αγγελου 8 μηνων. ευκολο δεν ειναι αυτο που περνας και ποσο μαλλον οταν μαθαινεις τι ηταν.. εγω δεν εμαθα ποτε τι ηταν γιατι δεν εκανα ιστολογικη. κανε υπομονη και οταν βρεις κουραγιο ξανα προσπαθησε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα θα διαβασω τα μνματα σας σε λιγο!!!

θελω τη βοηθεια σας,γιατι απ το πρωι εχω γκαβωθει.νομιζω πως απ το πολυ κοιταγμα στο τεστ εχω αρχισει να βλεπω γραμμουλες.σαφεστατα και ειναι παρα πολυ νωρις( 7 ημερε πριν την ημερα περιοδου).εκανα ενα τεστ one step εγκυμοσυνης.το εχω κανει αρνητικο.βλεπετε εσεις κατι?

1.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η efakii είπε:

κοριτσια καλησπερα θα διαβασω τα μνματα σας σε λιγο!!!

θελω τη βοηθεια σας,γιατι απ το πρωι εχω γκαβωθει.νομιζω πως απ το πολυ κοιταγμα στο τεστ εχω αρχισει να βλεπω γραμμουλες.σαφεστατα και ειναι παρα πολυ νωρις( 7 ημερε πριν την ημερα περιοδου).εκανα ενα τεστ one step εγκυμοσυνης.το εχω κανει αρνητικο.βλεπετε εσεις κατι?

1.jpg

Εγώ δεν βλέπω κάτι κορίτσι μου αλλά δεν φημίζομαι για την όραση Μ 🤣🤣 αλλά και πάλι αν είναι όντως αρνητικό είναι πολύ νωρίς. Εγώ είπα θα ξεκινησω 3 μέρες πρίν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η efakii είπε:

κοριτσια καλησπερα θα διαβασω τα μνματα σας σε λιγο!!!

θελω τη βοηθεια σας,γιατι απ το πρωι εχω γκαβωθει.νομιζω πως απ το πολυ κοιταγμα στο τεστ εχω αρχισει να βλεπω γραμμουλες.σαφεστατα και ειναι παρα πολυ νωρις( 7 ημερε πριν την ημερα περιοδου).εκανα ενα τεστ one step εγκυμοσυνης.το εχω κανει αρνητικο.βλεπετε εσεις κατι?

1.jpg

Κορίτσι μου κάτι αχνοφαίνεται 🙏 είναι νωρίς βέβαια αλλά δεν μπορώ να πω ότι δεν βλέπω κάτι 😛 βγήκε στα πέντε λεπτά αυτό ή το φωτογράφισες μετά από τα 5 λεπτά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου κάτι αχνοφαίνεται 🙏 είναι νωρίς βέβαια αλλά δεν μπορώ να πω ότι δεν βλέπω κάτι 😛 βγήκε στα πέντε λεπτά αυτό ή το φωτογράφισες μετά από τα 5 λεπτά;

στα πρωτα λεπτα....εβαλα και το φακο απο κατω απ τη ταινια...χρωμνατιζεται ισα που η γραμμη η δευτερη....λετε να υπαρχει πιθανοτητα?

νιωθω ενα ιδιατερο βαρος κατω χαμηλα στη κοιλια απο το σκ και μετα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η efakii είπε:

στα πρωτα λεπτα....εβαλα και το φακο απο κατω απ τη ταινια...χρωμνατιζεται ισα που η γραμμη η δευτερη....λετε να υπαρχει πιθανοτητα?

νιωθω ενα ιδιατερο βραδος κατω χαμηλα στη κοιλια απο το σκ και μετα....

Σε ποια μέρα είσαι @efakiiμου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinaP είπε:

Σε ποια μέρα είσαι @efakiiμου;

Παράθεση στο μήνυμα μου γιατί είπες πριν είσαι 7 μέρες πριν την αναμενόμενη 🤣🤣 καλά παω εγώ νταξει 😴

Κορίτσι Μ κάνε υπομονή άλλες 2-3 μέρες για πιο σίγουρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η efakii είπε:

στα πρωτα λεπτα....εβαλα και το φακο απο κατω απ τη ταινια...χρωμνατιζεται ισα που η γραμμη η δευτερη....λετε να υπαρχει πιθανοτητα?

νιωθω ενα ιδιατερο βραδος κατω χαμηλα στη κοιλια απο το σκ και μετα....

Κορίτσι μου υπάρχει πιθανότητα 🙏 είναι νωρίς βέβαια γτ η εμφύτευση ξεκινά να γινετε από την 6η μέρα μέχρι την 12η και αν έγινε ας πούμε χθες είναι λίγο δύσκολο να πρόλαβε να ανεβεί η χοριακη από ότι έχω διαβάσει δηλαδή! Μακάρι κορίτσι μου να είσαι❤️ συνέχισε να κανεις τεστακια με τα πρωινα ουρά❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eva96 είπε:

κοριτσι μου θα σου πει ο γιατρος τι θα κανετε. δεν ξερω αν παιζει ρολο η ηλικια. πριν τρια χρονια στα 23 μου ειχα αποβολη κενο σακο. εχω γραψει την ιστορια μου αν θες να πας να την διαβασεις. βεβαια σε εμενα ευθυνοταν το ζαχαρο που δεν ηξερα οτι εχω και πλεον ειναι ρυθμισμενο. η ψυχολογια μου ηταν τοσο ασχημα που για να ξανα μεινω εγκυος εκανα 1,5 χρονο και πλεον ειμαι μαμα ενος αγγελου 8 μηνων. ευκολο δεν ειναι αυτο που περνας και ποσο μαλλον οταν μαθαινεις τι ηταν.. εγω δεν εμαθα ποτε τι ηταν γιατι δεν εκανα ιστολογικη. κανε υπομονη και οταν βρεις κουραγιο ξανα προσπαθησε.

Να σου ζήσει κορίτσι μου το μωράκι σου!!! Πέρασες κ εσύ δύσκολα... Η ψυχολογία παίζει πολύ ρόλο... Εμένα κατά τον καθαρισμό της μήτρας κατάφεραν κ βρήκαν κάτι μικρό οπότε μπόρεσαν να το στείλουν για βιοψία... Στον υπέρηχο φαινόταν μια άδεια μήτρα... Η φύση προνοεί... Αλλά κ πάλι πονάει... Κάνω προσπάθειες είναι ο πρώτος μήνας μετά την αποβολή... Θέλω πολύ ένα μωράκι... Απλά τώρα είμαι στην φάση αναμονής της περιόδου κ αρχίζουν όλες οι σκέψεις.... Αν θα τα καταφέρουμε πάλι η αν θα αργήσει ξανά να μας έρθει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

κοριτσια καλησπερα θα διαβασω τα μνματα σας σε λιγο!!!

θελω τη βοηθεια σας,γιατι απ το πρωι εχω γκαβωθει.νομιζω πως απ το πολυ κοιταγμα στο τεστ εχω αρχισει να βλεπω γραμμουλες.σαφεστατα και ειναι παρα πολυ νωρις( 7 ημερε πριν την ημερα περιοδου).εκανα ενα τεστ one step εγκυμοσυνης.το εχω κανει αρνητικο.βλεπετε εσεις κατι?

1.jpg

Κάτι αχνό φαίνεται αλλά χωρίς να είμαι σίγουρη...  Εύχομαι να είναι κ να φανεί έντονο τις επόμενες μέρες 🥰 να κάνεις κ αύριο κ να μας στείλεις αν θες μήπως υπάρχει κάποια έντονη γραμμή 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...