Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δηλαδή πίνεις και προληπτικά σόδα;;; ή μόλις νιώσεις κάτι;;; και το πίνεις μια φορά και τέλος;;; πες μου αναλογίες να πιω μέχρι να με γράψει αντιβιωση!!! Ευχαριστώ πολύ ❤️❤️

Εμένα μου είχε πει ο γιατρός ένα κοφτό κουταλάκι σε ένα ποτήρι. Αλλά με δυσκολεύει να το πιω αυτό το πράγμα. Και βάζω σε μικρό κρασοποτηρο νερο και το κουταλάκι σόδα. Κλείνω μύτη και το κατεβάζω σαν σφηνάκι ... Χαχαχα 

Γενικά επειδή με δυσκολεύει να το πίνω το κάνω κάθε φορά που πάω να νιώσω ενόχληση πλεον. Αλλά δεν κάνει κακό αν θες δύο φορές την εβδομάδα για πρόληψη. 

Μου είχε πει ο γιατρός ότι η σόδα η μαγειρική καθαρίζει όλα μας τα σωληνάκια μέσα και το ουροποιητικό. Οπότε καλό κάνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα.. 

Δεν ξέρω αν θυμάστε την περίπτωση μου...είχα μια Εξωμήτριος κύηση τον Ιανουάριο και ευτυχώς το καταλάβαμε νωρίς και δεν μου δημιούργησε προβλήματα γιατί ήταν τραχηλικη κύηση που είναι άσχημο όταν συμβαίνει.. 

Από εκεί και πέρα έχω κανονικό κύκλο όπως είχα πάντα ..26 με 27 μέρες μου έρχεται περίοδος.. 

Αυτή τη φορά περιμένω περίοδο την Παρασκευή και χθες το βράδυ είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα.. έβαλα σερβιετακι και δεν είχα τίποτα.. σήμερα το πρωί που πήγα τουαλέτα είχα πάλι λίγα καφέ στο σκούπισμα και όχι στο σερβιετακι. Μέχρι τώρα δεν έχω παλι..

Λέτε να είναι κάτι να ανησυχησω;;

Μου φαινεται περίεργο να έχω 4 μέρες νωρίτερα από τη περίοδο καφε..δεν έχει ξανάτυχει αυτό πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.. 

Δεν ξέρω αν θυμάστε την περίπτωση μου...είχα μια Εξωμήτριος κύηση τον Ιανουάριο και ευτυχώς το καταλάβαμε νωρίς και δεν μου δημιούργησε προβλήματα γιατί ήταν τραχηλικη κύηση που είναι άσχημο όταν συμβαίνει.. 

Από εκεί και πέρα έχω κανονικό κύκλο όπως είχα πάντα ..26 με 27 μέρες μου έρχεται περίοδος.. 

Αυτή τη φορά περιμένω περίοδο την Παρασκευή και χθες το βράδυ είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα.. έβαλα σερβιετακι και δεν είχα τίποτα.. σήμερα το πρωί που πήγα τουαλέτα είχα πάλι λίγα καφέ στο σκούπισμα και όχι στο σερβιετακι. Μέχρι τώρα δεν έχω παλι..

Λέτε να είναι κάτι να ανησυχησω;;

Μου φαινεται περίεργο να έχω 4 μέρες νωρίτερα από τη περίοδο καφε..δεν έχει ξανάτυχει αυτό πάλι...

 Καλωσηρθες στην παρέα μας!! Σου εύχομαι η επόμενη φορά σου να είναι η τυχερή και να έρθει ένα γερό μωρο!!! Αν δεν έρθει κάνε ένα τεστακι... Μήπως είσαι έγκυος... Μακάρι 😁😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

 Καλωσηρθες στην παρέα μας!! Σου εύχομαι η επόμενη φορά σου να είναι η τυχερή και να έρθει ένα γερό μωρο!!! Αν δεν έρθει κάνε ένα τεστακι... Μήπως είσαι έγκυος... Μακάρι 😁😘

Μίλησα και με τον γιατρό μου και μου είπε να κάνω μια χοριακη την Παρασκευή αν δεν μου έχει έρθει μέχρι τότε.. 

Φοβάμαι λίγο μήπως συμβεί πάλι το ίδιο αλλά δεν είναι κάτι που μπορώ να αλλάξω.. 

Αν δεν έχει έρθει μέχρι την Παρασκευή ίσως κάνω μια χοριακη εκτός κι αν το αφήσω μέχρι δευτερα για να φωλιασει καλά και να είμαι πιο σίγουρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια. 

@Raf123 καλή επιτυχία για απόψε και χωρίς άγχος.Εγώ θα έλεγα να διαλέξεις με όποιο νιώθεις πιο άνετα. Αλλά αν πήρες το ροζ για αυτή τη βραδιά γιατί να μην τον βάλεις? 

Εγώ κορίτσια σήμερα είπα να κάνω απεργία για να ξεκουραστώ κιόλας και έχουν έρθει από το πρωί στο κάτω διαμέρισμα και φτιάχνουν κάτι σωλήνες, καταλαβαίνετε τι γίνεται. 😭😭😭

Εν τω μεταξύ ξύπνησα πολύ κουρασμένη, πονάει η κοιλιά μου , το δόντι μου και έχω και 37,1. 

@marinamanoulitsa περαστικά κορίτσι μου!!

Σε ευχαριστώ και Περαστικά  κορίτσι μου 💕💕💕 και υπομονή 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

νομιζω να παρεις μπλε κουστουμι.. αν βαλεις ροζ θα εισαι ολιγον μπαρπι.. εισαι και κουκλα θα χαζεψουν πολλοι αλλα δεν παει νομιζω για ετσι περισταση

Επειδη είδα κ στις ειδήσεις που φοράνε διαφορά χρώματα πλέον δεν είναι στα κλασικά λεω γιατί όχι.. θα αποφασίσω τελευταία στιγμή 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Μίλησα και με τον γιατρό μου και μου είπε να κάνω μια χοριακη την Παρασκευή αν δεν μου έχει έρθει μέχρι τότε.. 

Φοβάμαι λίγο μήπως συμβεί πάλι το ίδιο αλλά δεν είναι κάτι που μπορώ να αλλάξω.. 

Αν δεν έχει έρθει μέχρι την Παρασκευή ίσως κάνω μια χοριακη εκτός κι αν το αφήσω μέχρι δευτερα για να φωλιασει καλά και να είμαι πιο σίγουρη...

Μακάρι να είσαι κορίτσι μου ❤️❤️ Εγώ σε θυμάμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MyElpidaεπειδη η ινοσιτολ είναι στις Β βιταμίνες μκορεις να το παρεις κ με άδειο στομάχι! Έχουν κ οι δικές μ πολυβιταμίνες μέσα ινοσιτολ αλλά τις παίρνω με το πρωινό γιατί με άδειο στομάχι ισως πονέσει το στομάχι μου…ο γιατρος τι σ είπε; Ή το σκευασμα πάνω τι γράφει;; Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω αν το παρεις με άδειο αν έχει καλύτερη απορρόφηση…είδα Ότι το συνδυάζουν με φιλικό οξύ καποιες μελέτες…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας!!!! εχω χαθει τελειως γιατι εχω τρελη δουλεια στο γραφειο και δεν προλαβαινω να παρω ανασα. φανταστειτε μπηκα σε συναντηση στις 10μιση (θα κρατουσε μεχρι 1μιση) και 3μιση η ωρα τελειωσαμε...

πηξιμο τρελο!

@Raf123μου καλη επιτυχια για σημερα!!!! φορα οτι θες και οτι σε κανει να νιωθεις καλυτερα.. ειμαι κι εγω πολυ αναποφασιστη και σε καταλαβαινω!!!!! αν το ροζ σου φαινεται καπως, αστο για αλλη περισραση. μη σε "φορεσει"...

@lavieμοιαζει πολυ με αιμα εμφυτευσης!!! προσευχομαι να ειναι εισαι εγκυος και να πανε ολα τελεια!!!!🙏🙏🙏

@Κατεριναπαπσε νιωθω απιστευτα για τις ετοιμασιες του γαμου. κι εγω δε θελω να ψαξω τιποτα. απ τη μια ο μπαμπας και το χειρουργειο και απο την αλλη ο μη ερχομος του παιδιου, με ριχνουν πολυ. τι να κανουμε ομως;; πρεπει να ξεχαστουμε λιγο και να ανεβει η ψυχολογια...

@ΜαρίαΔημήτρηςπεραστικα σου κοριτσι μου!!

@marinamanoulitsa& @babyblue94 τελειο αυτο με τη σοδα. δεν το εχω κανει ποτε. μονο με χαμομηλι ειχα πλυθει οταν ειχα ταση για ουρολοιμωξη..

@Ευάγγελοςταν θυμαμαι καλα (ηταν πολλα τα μνματα) εκανες ετ ε;;; ευχομαι ενα τεραστιο νουμερο χοριακης και να πανε ολα καλα!!! ο μικρουλης σου να αποκτησει 2 γερα αδερφακια και η ευτυχια σας να πολλαπλασιαστει!!!❤️❤️🤰

@Hopemumtobe& @Froufro σας στελνω την αγαπη μου!!!❤️

Σας φιλω ολες!!!!!😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

@MyElpidaεπειδη η ινοσιτολ είναι στις Β βιταμίνες μκορεις να το παρεις κ με άδειο στομάχι! Έχουν κ οι δικές μ πολυβιταμίνες μέσα ινοσιτολ αλλά τις παίρνω με το πρωινό γιατί με άδειο στομάχι ισως πονέσει το στομάχι μου…ο γιατρος τι σ είπε; Ή το σκευασμα πάνω τι γράφει;; Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω αν το παρεις με άδειο αν έχει καλύτερη απορρόφηση…είδα Ότι το συνδυάζουν με φιλικό οξύ καποιες μελέτες…

Όχι όχι δε μου το έδωσε γιατρός.. ως συμπληρωμα το παίρνω και το γράφει πάνω η συσκευασία.. η αλήθεια είναι ότι κι εγώ τα πάντα με το φαγητό τα παίρνω για το στομάχι.. παλαιότερα με είχε πονέσει από μαλακές κάψουλες να φανταστείς που τις έπαιρνα με άδειο στομάχι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου απο την ενασχοληση ολη μερα με εγκυμοσυνη εκανα καποια λαθη στη δουλεια και  ετρεχα...Επισης εχω αποσυντονιστει με την μετακομιση μου σε αλλο σπιτι λογω ανδρα μου. Θα σας στειλω αυριο πιο αναλυτικα νεα μου. Φιλια❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα γλυκιά μανούλα ❤️❤️❤️ Το όνομα σας κ εσάς πολύ όμορφο!!! Με τις ετοιμασίες πως είστε;; 

Καλά είμαστε, θα τα προλάβω 🥰

Να μα στείλεις να μας πεις τελικά τι έβαλες και πως πέρασες ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/4/2022 at 7:37 ΠΜ, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ευχαριστώ πολύ ο καημενουλης άντεξε παρά πολύ το πάλεψε αρκετά…😢 ο άντρας μου έχει μια βδομάδα π μ έλεγε ότι θέλει να τον δει αλλά λόγο κοβιντ δεν άφηναν κανένα να πάει στο νοσοκομείο!! Είχε πάει πριν 1 μήνα π ήταν στην εντατική που ήξερε μια νοσοκόμα και τον έβαλε να τον δει για 5 λεπτά όταν ήταν αυτή σε βάρδια εννοείται με τεστ κοβιντ! Δεν μπορώ να καταλάβω πλέον αυτή τη λογική με τον κορονοιο πραγματικά όταν μέσα στα νοσοκομεία δουλεύουν γιατροί κ νοσηλευτικό προσωπικό και άλλο προσωπικό οι οποίοι κ αυτοί έχουν ζωή έξω από το νοσοκομείο κ οικογένεια κ έρχονται σε επαφή με κόσμο η ίδια πιθανότητα είναι να φέρεις τον ιό μέσα στον χώρο εργασίας σου…τόσοι άνθρωποι πέθαναν μόνοι τους 💔💔 έστω ενας δικός του ασθενή να είναι μαζί του…

Τώρα θα πάω δουλεια κ θα πάρω τον μάνατζερ μου να του πω ότι το μεσημέρι θα σχολασω…όσο για το μωράκι αυτό το μήνα ότι έγινε! Δεν ελπίζω σε τίποτα σε αυτό το μήνα…δε πειράζει υγεία να έχουμε κ θα έρθει κάποια στιγμή…

@Antonia2ευχομαι όλα να ξεπεραστούν με το μπαμπά σου ❤️❤️ Καλά έκανες κ έκλεισες ραντεβού!! Κ εμένα ο προηγούμενος γιατρος ήταν κ εξωσωματιστης το ίδιο κ η νέα γιατρος! Εμένα μ πρότειναν κ οι 2 αρχικά σπερματέγχυση λόγο ηλικιας αλλά επίσης θεωρούν ότι απλά χρειαζόμαστε λίγη βοήθεια…η εξωσωματική μ είπαν κ οι δυο να την αφήσω τελευταία σαν λύση!! 
 

@Princess28ωραιο όνομα Το Σήλια!! Μου κάνει ιταλικό δεν ξέρω γιατί…Άντε να σας ζήσει το μικρούλι σας ❤️❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ Ραφ μου☺️🎀💗 κι εμένα μου αρέσει!!💞 Νομίζω λατινική είναι η προέλευση του οπότε μέσα έπεσες χαχα🤗

Συλληπητήρια για τον παππού του άντρα σου..πραγματικά πολύ άσχημο έως απάνθρωπο να πεθαίνεις μόνος σου…💔 εύχομαι να τελειώσει γρήγορα… να στηρίξεις τώρα τον αντρούλη σου, είδα ότι έχει στεναχωρηθεί πολύ..🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/4/2022 at 8:30 ΠΜ, ο/η Nandia- είπε:

συλλυπητηρια.. ο θεος αναπαυσει την ψυχη του 😢

Καλημερα.. ευχομαι να πανε ολα καλα με τον πατερα σου.. πηγαινε στον γιατρο και θα εχει καθαρη εικονα οταν θα σε εξετασει..μονο τοτε θα δει πως θα προχωρησετε

πολυ ωραιο  ονομα και αφου συμφωνουν ολοι να το δωσεις της μικρης πριγκιπισσας.. να σας ζησει.. να ειναι γερή δυνατή και γεματη υγεία

στο ευχομαι ολοψυχα να ερθει απο αυτο το μηνα κιολας💖

Σε ευχαριστώ πολύ💗💗💗

Με ενα μπεμπάκι κι εσύ σύντομα εύχομαι😍 μου φαίνεται ότι είναι τόσο ωραία κ ζεστή η ατμόσφαιρα στο σπίτι σας που ένα μωράκι θα ολοκληρώσει την ευτυχία🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/4/2022 at 10:32 ΠΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια μου!

@Antonia2 Περαστικά στον μπαμπά, εύχομαι καλή ανάρρωση και πάλι, όλα να πάνε καλά!
@Raf123 Συλλυπητήρια για τον παππού. 

@Nandia- μια χαρά οι επαφές σου ❤️ 
@Hope19 Αργά ΄ή γρήγορα σε όλες μας θα έρθει... 🤰

@Princess28 Τέλειος ο συνδιασμός ονομάτων που σκέφτηκες !!
@JoyCat Όλες οι ευχές μου και για εσένα 



Και φυσικά καλή επιτυχία στα κορίτσια @Παρασκευαιδου και @Ευάγγελοςτ που αν θυμάμαι καλά σήμερα πάνε για την εμβρυομεταφορά τους ❤️ Καλή εμφύτευση εύχομαι αγαπημένες μου! 

 

Σ ευχαριστώ😍

Κι εγώ έχω ενθουσιαστεί!!🥰💞🎀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/4/2022 at 8:04 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου τα εμβρυακια μου μπήκαν στην φωλιτσα τους!☺️ Την επόμενη εβδομάδα θα ξέρω αν τα κατάφεραν! Είμαι πολύ χαρούμενη και αισιόδοξη! Βέβαια μου τα χάλασε λίγο το εντερακι μου. Με πονούσε από χθες αλλά σήμερα το έδωσε και κατάλαβε. Ίσως υποσυνείδητα αγχώθηκα και με χτύπησε εκεί! Ευτυχώς τώρα είμαι λίγο καλύτερα!

@misofeggaro, @Hope19 κοριτσάκια μου όμορφα σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!🥰🥰🥰🥰🥰

Κι όλα τα κορίτσια που μου ευχήθηκαν αυτές τις ημέρες! Σας ευχαριστώ πολύ μέσα από την καρδιά μου!💗💗💗💗💗

Επίσης να ευχηθώ και στην @Παρασκευαιδου! Καλή επιτυχία κορίτσι μου! 

Ανυπομονώ για τη χοριακή σου❤️❤️❤️

Καλά αποτελέσματα!!! 🙏😍🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα κορίτσια μου ❤️❤️❤️❤️ Σήμερα έχουμε την εκδήλωση το βράδυ και αγχώθηκα ήδη 🤣🤣🤣 ευτυχως ο μάνατζερ μου βγήκε αρνητικός από τη Δευτέρα όποτε αποδεσμεύτηκε χθες με ραπιντ!!

Να ρωτήσω κάτι ασχετο;;; Είχα αγοράσει ένα κουστούμι ροζ για αυτή τη βραδιά, λετε να βάλω ένα άλλο που έχω μπλε σκούρο; Λεω μήπως δε δείχνω σοβαρή με το ροζ…🤣🤣🤣 πραγματικά με τι ασχολούμαι;;;;

Ραφ μου κι εγώ θα έλεγα να βάλεις αυτό με το οποίο αισθάνεσαι πιο άνετα!! 

Εύχομαι να περάσεις τέλεια σήμερα!! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα ❤️❤️ Πωπω δεν ανοίγει το μάτι…κανονικά θα έπρεπε να μας δώσουν άδεια σήμερα 🤣🤣🤣

περασα πολύ ωραία!! Πήρα κ τον άντρα μ μαζί να αλλάξει λίγο να μη κάθεται μονος στο σπίτι!! Με έστησαν κάποιοι πελατες που δεν ήρθαν και στεναχωρεθηκα λίγο αλλά μου είπε ο μάνατζερ μ συμβαίνει!! Τελικά έβαλα το ροζ κορίτσια κ μου Έλεγαν και καποιες  αλλες συνάδελφοι από που το πήρα 🤣🤣🤣 

Στο Βέλγιο όταν ρώτησα τους ομιλητές δεν έχει τίποτα από κοβιντ! Ζουν ελεύθερα με τον κορονοιο…Οι άνθρωποι δεν μπορούσαν να βάλουν την μάσκα για πολύ ώρα!! Άσε που τους έδωσα μια ιδέα για το προϊόν και μ κάνει ο άνδρας μου «εσυ είσαι για πολύ ψηλά» 🤣🤣🤣 

η γυναίκα του μάνατζερ μ είναι εγκυος και όταν κλωτσούσε το μωράκι μ έβαλε το χέρι στη κοιλια της! Αχ τι ωραίο συναίσθημα ρε κορίτσια…μακάρι να το νιώσουμε σύντομα κ εμεις 🙏🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλά είμαστε, θα τα προλάβω 🥰

Να μα στείλεις να μας πεις τελικά τι έβαλες και πως πέρασες ❤❤❤

Θα έχετε κ θεμα;; Ή θα είναι μια απλή βάφτιση;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλά είμαστε, θα τα προλάβω 🥰

Να μα στείλεις να μας πεις τελικά τι έβαλες και πως πέρασες ❤❤❤

Θα έχετε κ θεμα;; Ή θα είναι μια απλή βάφτιση;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Όχι όχι δε μου το έδωσε γιατρός.. ως συμπληρωμα το παίρνω και το γράφει πάνω η συσκευασία.. η αλήθεια είναι ότι κι εγώ τα πάντα με το φαγητό τα παίρνω για το στομάχι.. παλαιότερα με είχε πονέσει από μαλακές κάψουλες να φανταστείς που τις έπαιρνα με άδειο στομάχι..

Δοκίμασε με άδειο κ αν σε πονέσει το στομάχι σου τότε φάε κάτι μικρό πριν…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Θα έχετε κ θεμα;; Ή θα είναι μια απλή βάφτιση;; 

Θα στολίσω με pampas grass αλλά όχι υπερβολές.... Θα σου στείλω φωτογραφίες 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια καλημέρα ❤️❤️ Πωπω δεν ανοίγει το μάτι…κανονικά θα έπρεπε να μας δώσουν άδεια σήμερα 🤣🤣🤣

περασα πολύ ωραία!! Πήρα κ τον άντρα μ μαζί να αλλάξει λίγο να μη κάθεται μονος στο σπίτι!! Με έστησαν κάποιοι πελατες που δεν ήρθαν και στεναχωρεθηκα λίγο αλλά μου είπε ο μάνατζερ μ συμβαίνει!! Τελικά έβαλα το ροζ κορίτσια κ μου Έλεγαν και καποιες  αλλες συνάδελφοι από που το πήρα 🤣🤣🤣 

Στο Βέλγιο όταν ρώτησα τους ομιλητές δεν έχει τίποτα από κοβιντ! Ζουν ελεύθερα με τον κορονοιο…Οι άνθρωποι δεν μπορούσαν να βάλουν την μάσκα για πολύ ώρα!! Άσε που τους έδωσα μια ιδέα για το προϊόν και μ κάνει ο άνδρας μου «εσυ είσαι για πολύ ψηλά» 🤣🤣🤣 

η γυναίκα του μάνατζερ μ είναι εγκυος και όταν κλωτσούσε το μωράκι μ έβαλε το χέρι στη κοιλια της! Αχ τι ωραίο συναίσθημα ρε κορίτσια…μακάρι να το νιώσουμε σύντομα κ εμεις 🙏🙏

 

Χαίρομαι που πέρασες όμορφα!! Είμαι σίγουρη ότι θα έκανες εντύπωση με το ροζ 😍 και το πιστεύω αυτό που σου είπε ο άντρας σου!!!! 

Όσο για τις το μωράκι, θα το νιώσεις και εσύ και θα είναι ότι πιο μαγικό σου έχει συμβεί ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ και Περαστικά  κορίτσι μου 💕💕💕 και υπομονή 

 

Επειδη είδα κ στις ειδήσεις που φοράνε διαφορά χρώματα πλέον δεν είναι στα κλασικά λεω γιατί όχι.. θα αποφασίσω τελευταία στιγμή 🤣🤣🤣

ε ναι πως θα το νοιωσεις εκεινη την στιγμη

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ💗💗💗

Με ενα μπεμπάκι κι εσύ σύντομα εύχομαι😍 μου φαίνεται ότι είναι τόσο ωραία κ ζεστή η ατμόσφαιρα στο σπίτι σας που ένα μωράκι θα ολοκληρώσει την ευτυχία🥰🥰

ναι η αληθεια ποτε δεν ηταν πιο ηρεμα μεσα στο σπιτι και τωρα με την μικρη (το σκυλακι μας) ειναι ακομα ακομα πιο ωραια ... ειμαστε ολοι πανω της και θελει ολο αγκαλιες και χαδια... σε ευχαριστω πολυ.. ελπιζω να ερθει και το μωρακι

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια καλημέρα ❤️❤️ Πωπω δεν ανοίγει το μάτι…κανονικά θα έπρεπε να μας δώσουν άδεια σήμερα 🤣🤣🤣

περασα πολύ ωραία!! Πήρα κ τον άντρα μ μαζί να αλλάξει λίγο να μη κάθεται μονος στο σπίτι!! Με έστησαν κάποιοι πελατες που δεν ήρθαν και στεναχωρεθηκα λίγο αλλά μου είπε ο μάνατζερ μ συμβαίνει!! Τελικά έβαλα το ροζ κορίτσια κ μου Έλεγαν και καποιες  αλλες συνάδελφοι από που το πήρα 🤣🤣🤣 

Στο Βέλγιο όταν ρώτησα τους ομιλητές δεν έχει τίποτα από κοβιντ! Ζουν ελεύθερα με τον κορονοιο…Οι άνθρωποι δεν μπορούσαν να βάλουν την μάσκα για πολύ ώρα!! Άσε που τους έδωσα μια ιδέα για το προϊόν και μ κάνει ο άνδρας μου «εσυ είσαι για πολύ ψηλά» 🤣🤣🤣 

η γυναίκα του μάνατζερ μ είναι εγκυος και όταν κλωτσούσε το μωράκι μ έβαλε το χέρι στη κοιλια της! Αχ τι ωραίο συναίσθημα ρε κορίτσια…μακάρι να το νιώσουμε σύντομα κ εμεις 🙏🙏

 

κουκλα με το ροζ.. θεα θα εισουν... οντως ειναι τελειο συναισθημα.. μακαρι και το ζησουμε ολες συντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Χαίρομαι που πέρασες όμορφα!! Είμαι σίγουρη ότι θα έκανες εντύπωση με το ροζ 😍 και το πιστεύω αυτό που σου είπε ο άντρας σου!!!! 

Όσο για τις το μωράκι, θα το νιώσεις και εσύ και θα είναι ότι πιο μαγικό σου έχει συμβεί ❤

❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏 μακάρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ε ναι πως θα το νοιωσεις εκεινη την στιγμη

 

ναι η αληθεια ποτε δεν ηταν πιο ηρεμα μεσα στο σπιτι και τωρα με την μικρη (το σκυλακι μας) ειναι ακομα ακομα πιο ωραια ... ειμαστε ολοι πανω της και θελει ολο αγκαλιες και χαδια... σε ευχαριστω πολυ.. ελπιζω να ερθει και το μωρακι

 

κουκλα με το ροζ.. θεα θα εισουν... οντως ειναι τελειο συναισθημα.. μακαρι και το ζησουμε ολες συντομα

❤️❤️❤️❤️🙏🙏 μακάρι κορίτσια να το ζήσουμε ολες είτε πρώτη φορά είτε 2η ή 3η ή 4η κάθε φορά είναι σαν πρώτη έτσι νομίζω
 

ενταξει καλή ήμουν 🤣🤣 η πιο ωραία χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...