Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου.... Άνοιξα εγω το θεματακι 🌻♥️ ελπίζω να σας φέρει γούρι. Ας γίνει το θαυματακι το δικό μου ξανά και ξανά από εκεί που δεν το περιμένουμε.  Ήθελα να είναι γουρικος αυτός ο μήνας της ξεγνοιασιάς που θα έχουμε και άδειες να χαρούμε το Πάσχα , και ελπίζω όσες περισσότερες  μπορούμε να έχουν σπορακια ήδη εκείνες τις μέρες στις κοιλιτσες.

 

Να σας πω ότι εγώ χάρισα και τις ενέσεις μου σε μια κοπέλα που είναι η τελευταία της προσπάθεια μιας και είναι 45 και της είπε ο γιατρός για τελευταία φορά. Θα κάνει εξωσωματική αυτό τον μήνα. Ελπίζω να φέρω τύχη σε όλες... Καλές και αισιόδοξες επιτυχίες ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το θεματάκι μας!
Να μας έρθουν πολλλλλλλα Χριστουγεννιάτικα, εορταστικά, γερά και στρουμπουλά μωρά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babyblue94 με συγκινησες πολυ!!!! τι ωραιο θεμα και τι καλα που χαρισες τις ενεσεις σου!!! αχ μακαρι η κοπελα να μεινει εγκυος και να φερει γερ@ μωρ@!!!!! 🙏🙏🙏

εμενα παντως σημερα ηρθε κανονικοτατα η κυρια!!! οποτε παμε δυναμικα για Απριλη!!!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!! Τι κάνετε? Για κάποιον λόγο δεν μπορούσα να μπω στη σελίδα τις τελευταίες μέρες... είστε όλες καλά? @Antonia2 μου ήθελα να σου στείλω και πμ και δεν μπορούσα 

Εμείς αποφασίσαμε λίγο ξαφνικά να κάνουμε της βάφτιση της μικρούλας μας αμέσως μετά το Πάσχα και είμαι λίγο σε έναν πανικό με τις ετοιμασίες και τρέχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!! Τι κάνετε? Για κάποιον λόγο δεν μπορούσα να μπω στη σελίδα τις τελευταίες μέρες... είστε όλες καλά? @Antonia2 μου ήθελα να σου στείλω και πμ και δεν μπορούσα 

Εμείς αποφασίσαμε λίγο ξαφνικά να κάνουμε της βάφτιση της μικρούλας μας αμέσως μετά το Πάσχα και είμαι λίγο σε έναν πανικό με τις ετοιμασίες και τρέχω!

Πως είσαι;;; Σε σκεφτόμουν…πωπω τρέχεις τώρα να τα προλάβεις όλα!!! Αλλά δε σε φοβαμαι θα τα προλάβεις όλα!! Σου στέλνω την αγάπη μου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλότυχο κορίτσια το θεματακι μας!

Εύχομαι να δούμε πολλά θετικά τεστακια αυτόν τον μήνα και τα Χριστούγεννα να μας βρούν σε ένα μαιευτήριο αγκαλιά με τα παιδάκια μας!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το νέο θεματακι!!Ας είναι ο Απρίλιος ένας μήνας με μόνο ευχάριστες ειδήσεις!!Γιατί με όλα αυτά που συμβαίνουν η ψυχή μας έχει μαυρίσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια τις αντιδράσεις με το σταγονόμετρο τις δίνουν?? Είναι λες και τις πληρώνουν και έχουμε πλαφόν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Βρε κορίτσια τις αντιδράσεις με το σταγονόμετρο τις δίνουν?? Είναι λες και τις πληρώνουν και έχουμε πλαφόν!!! 

Αυτο απορω κι εγω πως μπορουμε να απευθυνθουμε στη διευθυνση?🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αυτο απορω κι εγω πως μπορουμε να απευθυνθουμε στη διευθυνση?🤣🤣🤣

Βάζω εδώ αντίδραση.. 

🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Καλά είστε; Ανυπομονούμε σήμερα για τα νέα της @Hopemumtobe!! Όλα καλά θα είναι με το μωρουλίνι σου!! Άντε, να κάνουμε τα χειμωνιάτικα μωράκια μας όλες!!

Εγώ σήμερα ξεκίνησα κορτιζόνη κι έχω τόση αγωνία! Αν θα πάνε όλα καλά, μην κάνει τίποτα στον οργανισμό μου και δεν βοηθήσει τελικά! Είμαι στην 6 μέρα του κύκλου μου. Εν τω μεταξύ έκανα και εξετάσεις για την αιματολόγο και δεν έχουν βγει ακόμα τα αποτελέσματα. Θέλω τόσο πολύ να έρθει το πρώτο μας μωράκι βρε κορίτσια!! Γενικά είναι σαν να έχω βάλει στην άκρη όλη την υπόλοιπη καθημερινότητά μου και το μόνο που με ενδιαφέρει είναι αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️❤️ Καλό μήνα σε ολες!! Εύχομαι αυτος ο μηνας να γεμίσει θετικά τεστ!!! Μαζί με την άνοιξη να ανθίσουν κ σπορακια…💕💕💕💕

Εμεις έχουμε εθνική επέτειο σήμερα είναι αργία έχουμε ξανά τριήμερο!!! Τέλεια ❣️❣️❣️❣️ Και η ημέρα είναι ηλιόλουστη και το ΣΚ θα φτάσει 30 βαθμούς 😬😬😬😬 ενώ την περασμένη εβδομάδα χιόνιζε καμία μέση λύση…ή χειμώνας ή καλοκαίρι είμαστε…

@Hopemumtobe περιμένουμε τα νέα σου με αγωνία!!! 💓💓💓💓

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλά είστε; Ανυπομονούμε σήμερα για τα νέα της @Hopemumtobe!! Όλα καλά θα είναι με το μωρουλίνι σου!! Άντε, να κάνουμε τα χειμωνιάτικα μωράκια μας όλες!!

Εγώ σήμερα ξεκίνησα κορτιζόνη κι έχω τόση αγωνία! Αν θα πάνε όλα καλά, μην κάνει τίποτα στον οργανισμό μου και δεν βοηθήσει τελικά! Είμαι στην 6 μέρα του κύκλου μου. Εν τω μεταξύ έκανα και εξετάσεις για την αιματολόγο και δεν έχουν βγει ακόμα τα αποτελέσματα. Θέλω τόσο πολύ να έρθει το πρώτο μας μωράκι βρε κορίτσια!! Γενικά είναι σαν να έχω βάλει στην άκρη όλη την υπόλοιπη καθημερινότητά μου και το μόνο που με ενδιαφέρει είναι αυτό!!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!! Εγώ θα σου ελεγα να μη το σκέφτεσαι τόσο γιατί δυστυχως το άγχος δε μας αφήνει!! Βέβαια εύκολα το λες δύσκολα το κανεις…γιατί κ εγώ έτσι είμαι…όλο λεω ότι γίνει δε θα πεθάνω κιόλας κ όλο στο μυαλό μ το έχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλό μήνα να έχουμε και καλό Πάσχα να έχουμε ❤️🙏😁 

Εύχομαι η Ανασταση του Κυρίου να φέρει χαρμόσυνα νέα σε όλες μας 🙏❤️ Με το καλό να μας χαρίσει όλες εμάς που Τον παρακαλάμε καθημερινά ένα υγιέστατο μωράκι! 

@Hopemumtobeπεριμένω να μου πεις αν έχεις ξανακούσει πιο όμορφο ήχο από αυτό της καρδούλα του μωρου σου το απόγευμα 😇😘💕 με το καλό κορίτσι μου

@babyblue94 εύχομαι να μας φέρεις γούρι σε όλες μιας και είσαι και εγκυουλα 😍❤️😍❤️

@Nandia- πως πάνε οι προσπάθειες;;;; 😘

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Αχ ναι θα είναι Χριστουγεννιάτικα κουτσουνακια!! 🥰❤️🤰🤱

Αχ ναι τέλεια θα είναι 💕💕💕 εσύ πως πας κορίτσι μου; πως πάνε οι προσπάθειες;;; χαλάρωσες καθόλου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!! Τι κάνετε? Για κάποιον λόγο δεν μπορούσα να μπω στη σελίδα τις τελευταίες μέρες... είστε όλες καλά? @Antonia2 μου ήθελα να σου στείλω και πμ και δεν μπορούσα 

Εμείς αποφασίσαμε λίγο ξαφνικά να κάνουμε της βάφτιση της μικρούλας μας αμέσως μετά το Πάσχα και είμαι λίγο σε έναν πανικό με τις ετοιμασίες και τρέχω!

Τόσο μικρούλα θα την βαπτίσεις;;;;; γιατί τόσο γρήγορα; με το καλό αφού το αποφασίσατε!! Εγώ τον μεγάλο μου 10 μηνών το βάπτισα και τον μικρό μου 7,5 μηνών!! Να πιάνονται λίγο.. Τόσο μικρά φοβάμαι 😂😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα! 

Χθες πήγα για υπέρηχο στο γυναικολόγο και έχει φύγει η κύστη ευτυχώς απορροφηθηκε! 

Οπότε αύριο ξεκινάω clomiphene (3-7 μέρα του κύκλου θα τα πάρω) και την άλλη Πέμπτη ξαναπάω για υπέρηχο. 

Από την μία έχω άγχος να δω αν θα αντίδρασω καλά στο φάρμακο και από την άλλη έχω τρελή χαρά και αισιοδοξία ότι όλα θα πάνε καλά, μου φαίνεται απίστευτο ότι μπορεί τον άλλο μήνα να είμαι έγκυος! ❤️🎉🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα! 

Χθες πήγα για υπέρηχο στο γυναικολόγο και έχει φύγει η κύστη ευτυχώς απορροφηθηκε! 

Οπότε αύριο ξεκινάω clomiphene (3-7 μέρα του κύκλου θα τα πάρω) και την άλλη Πέμπτη ξαναπάω για υπέρηχο. 

Από την μία έχω άγχος να δω αν θα αντίδρασω καλά στο φάρμακο και από την άλλη έχω τρελή χαρά και αισιοδοξία ότι όλα θα πάνε καλά, μου φαίνεται απίστευτο ότι μπορεί τον άλλο μήνα να είμαι έγκυος! ❤️🎉🙏 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι να είσαι τυχερή!! Όλα να πάνε καλά!! ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...