Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Ιούνη τα μωράκια θα ‘ναι σαν καραμελάκια 🍭🍬🍭🍬...Ήλιος, θάλασσα, ποτό και μωράκια ένα σωρό!!! 👶


Recommended Posts

στις πριν 20 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Εμάς γεννήθηκε οριακά 37 εβδομάδες 1/2! Να μας ζήσουν τα μικρούλια μας!!

Εμένα έφτασε 40 κ προχωρούσε... Έκανα καισαρική τελικά γιατί δεν είχε σκοπό για έξοδο! Πρέπει να  είχαμε σχεδόν ίδια πητ αφού γεννήσαμε με 20 μέρες διαφορά εσύ 37εβδ κ εγώ 40!

Η πλάκα είναι που σκέφτομαι κ εγώ για 2ο από την κατάψυξη δλδ, νέα εξωσωματική δεν θα είχα το κουράγιο! Εύχομαι ό,τι καλύτερο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Εμένα έφτασε 40 κ προχωρούσε... Έκανα καισαρική τελικά γιατί δεν είχε σκοπό για έξοδο! Πρέπει να  είχαμε σχεδόν ίδια πητ αφού γεννήσαμε με 20 μέρες διαφορά εσύ 37εβδ κ εγώ 40!

Η πλάκα είναι που σκέφτομαι κ εγώ για 2ο από την κατάψυξη δλδ, νέα εξωσωματική δεν θα είχα το κουράγιο! Εύχομαι ό,τι καλύτερο!!! 

Αχ να σου ζήσει το μωρακι σου! Εμάς είχε κολλήσει καιρό το βάρος και έπρεπε οπωσδήποτε να βγει.. όποτε το τρεναραμε όσο μπορούσαμε μέχρι να κλείσω 37 εβδομάδες και είχα κάνει και ενέσεις για τα πνευμόνια. Τελικά γέννησα με προγραμματισμένη καισαρική και ο λόγος που δεν έπαιρνε βαρος ήταν ο πλακούντας τελικά όπως περιμέναμε! Μπήκε ΜΕΝΝ δέκα μέρες με ταχύπνοια και χρειάστηκε να του παρασχεθεί και κάποιος παράγοντας, διασωληνωθηκε τις εφτά από τις δέκα μέρες και δεν μπορούσε να αναπνεύσει μόνο του σωστά κάθε μέρα τον δοκίμαζαν. Ώσπου μια μέρα τα κατάφερε και ξεκίνησε η καλυτέρευση και σε τρεις μέρες από την εντατική 3 μπήκαμε στη 2 και μετά απλή παρακολούθηση και βγήκαμε! Είναι ο μικρός μου μαχητής! 

Εγώ σκέφτομαι μήπως γυρίσω Νοέμβριο στη δουλειά που τελειώνει το εξάμηνο του ΟΑΕΔ και προχωρήσω το επόμενο καλοκαίρι σε εμβρυομεταφορά! Ξέρεις μέχρι ποσο καιρό τα έμβρυα "αντέχουν κατάψυξη" ?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου ,να μην δεις την ακατανομαστη για τους επόμενους 9 μήνες 😉

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου και σε εσένα το ίδιο εύχομαι 😘 σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Αχ να σου ζήσει το μωρακι σου! Εμάς είχε κολλήσει καιρό το βάρος και έπρεπε οπωσδήποτε να βγει.. όποτε το τρεναραμε όσο μπορούσαμε μέχρι να κλείσω 37 εβδομάδες και είχα κάνει και ενέσεις για τα πνευμόνια. Τελικά γέννησα με προγραμματισμένη καισαρική και ο λόγος που δεν έπαιρνε βαρος ήταν ο πλακούντας τελικά όπως περιμέναμε! Μπήκε ΜΕΝΝ δέκα μέρες με ταχύπνοια και χρειάστηκε να του παρασχεθεί και κάποιος παράγοντας, διασωληνωθηκε τις εφτά από τις δέκα μέρες και δεν μπορούσε να αναπνεύσει μόνο του σωστά κάθε μέρα τον δοκίμαζαν. Ώσπου μια μέρα τα κατάφερε και ξεκίνησε η καλυτέρευση και σε τρεις μέρες από την εντατική 3 μπήκαμε στη 2 και μετά απλή παρακολούθηση και βγήκαμε! Είναι ο μικρός μου μαχητής! 

Εγώ σκέφτομαι μήπως γυρίσω Νοέμβριο στη δουλειά που τελειώνει το εξάμηνο του ΟΑΕΔ και προχωρήσω το επόμενο καλοκαίρι σε εμβρυομεταφορά! Ξέρεις μέχρι ποσο καιρό τα έμβρυα "αντέχουν κατάψυξη" ?

 

 

Αχχχ βρε κορίτσι μου τι πέρασες!!!!! Δύναμη μαμά και γιός!!!💪 μπράβο σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου και σε εσένα το ίδιο εύχομαι 😘 σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα 

Αχχχ μακάρι για όλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Χρησιμοποιώ το κύπελλο σύλληψης από την Παρασκευή και ο αντρουλης μου ακόμα δεν το έχει πάρει χαμπαρι😂😂🤣🤣 Βέβαια καλύτερα γιατί κάναμε αμάν να ψιλοκαταλαβει τι εννοούμε όταν λέμε γόνιμες μέρες Αντε να του εξηγήσεις τώρα τι είναι το κύπελλο σύλληψης 😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Χρησιμοποιώ το κύπελλο σύλληψης από την Παρασκευή και ο αντρουλης μου ακόμα δεν το έχει πάρει χαμπαρι😂😂🤣🤣 Βέβαια καλύτερα γιατί κάναμε αμάν να ψιλοκαταλαβει τι εννοούμε όταν λέμε γόνιμες μέρες Αντε να του εξηγήσεις τώρα τι είναι το κύπελλο σύλληψης 😅😅😅

Ε πως να το καταλάβει ρε συ; μετά την επαφή αφού το βάζεις, έτσι δεν είναι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Χρησιμοποιώ το κύπελλο σύλληψης από την Παρασκευή και ο αντρουλης μου ακόμα δεν το έχει πάρει χαμπαρι😂😂🤣🤣 Βέβαια καλύτερα γιατί κάναμε αμάν να ψιλοκαταλαβει τι εννοούμε όταν λέμε γόνιμες μέρες Αντε να του εξηγήσεις τώρα τι είναι το κύπελλο σύλληψης 😅😅😅

Καλησπέρα κορίτσι.... Κύπελο σύλληψης;;; πρώτη φορά το ακούω.... Έψαξα λίγο στο ίντερνετ αλλά δεν μπορώ να καταλάβω κάπου έγραφε '' δεν εμποδίζει στην σεξουαλικη πράξη '' δλδ το φοράς ενώ κάνεις σεξ; 

 

Συγγνώμη βρε κορίτσι αλλά 3χω απορίες... Χαχαχα 

Τι χρησιμοποιείς καιρό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Χρησιμοποιώ το κύπελλο σύλληψης από την Παρασκευή και ο αντρουλης μου ακόμα δεν το έχει πάρει χαμπαρι😂😂🤣🤣 Βέβαια καλύτερα γιατί κάναμε αμάν να ψιλοκαταλαβει τι εννοούμε όταν λέμε γόνιμες μέρες Αντε να του εξηγήσεις τώρα τι είναι το κύπελλο σύλληψης 😅😅😅

Δεν μπορώ , τρελενομαι!!Εγώ  μόλις τελείωσα από περίοδο , το παρήγγειλα , στις γόνιμες θα το χρησιμοποιησω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Αχ να σου ζήσει το μωρακι σου! Εμάς είχε κολλήσει καιρό το βάρος και έπρεπε οπωσδήποτε να βγει.. όποτε το τρεναραμε όσο μπορούσαμε μέχρι να κλείσω 37 εβδομάδες και είχα κάνει και ενέσεις για τα πνευμόνια. Τελικά γέννησα με προγραμματισμένη καισαρική και ο λόγος που δεν έπαιρνε βαρος ήταν ο πλακούντας τελικά όπως περιμέναμε! Μπήκε ΜΕΝΝ δέκα μέρες με ταχύπνοια και χρειάστηκε να του παρασχεθεί και κάποιος παράγοντας, διασωληνωθηκε τις εφτά από τις δέκα μέρες και δεν μπορούσε να αναπνεύσει μόνο του σωστά κάθε μέρα τον δοκίμαζαν. Ώσπου μια μέρα τα κατάφερε και ξεκίνησε η καλυτέρευση και σε τρεις μέρες από την εντατική 3 μπήκαμε στη 2 και μετά απλή παρακολούθηση και βγήκαμε! Είναι ο μικρός μου μαχητής! 

Εγώ σκέφτομαι μήπως γυρίσω Νοέμβριο στη δουλειά που τελειώνει το εξάμηνο του ΟΑΕΔ και προχωρήσω το επόμενο καλοκαίρι σε εμβρυομεταφορά! Ξέρεις μέχρι ποσο καιρό τα έμβρυα "αντέχουν κατάψυξη" ?

 

 

Μπράβο στο αγοράκι σου! Τέλος καλό ολα καλα!!! Να τον χαίρεστε! 

Αν όλα πάνε καλά κ γω για του χρόνου τέτοια εποχή λέω... Μην ανησυχείς τα κρατάνε εως 10 χρόνια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι.... Κύπελο σύλληψης;;; πρώτη φορά το ακούω.... Έψαξα λίγο στο ίντερνετ αλλά δεν μπορώ να καταλάβω κάπου έγραφε '' δεν εμποδίζει στην σεξουαλικη πράξη '' δλδ το φοράς ενώ κάνεις σεξ; 

 

Συγγνώμη βρε κορίτσι αλλά 3χω απορίες... Χαχαχα 

Τι χρησιμοποιείς καιρό; 

Καλημέρα από την Παρασκευή το χρησιμοποιώ!!! Οχι όταν κάνεις σεξ όταν τελειώνει το βάζεις και το αφήνεις 20 λεπτά με 1ωρα το πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα από την Παρασκευή το χρησιμοποιώ!!! Οχι όταν κάνεις σεξ όταν τελειώνει το βάζεις και το αφήνεις 20 λεπτά με 1ωρα το πολυ

Ε ναι τότε πως να το καταλάβει καλέ;;;;; αν δεν σε δει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Μπράβο στο αγοράκι σου! Τέλος καλό ολα καλα!!! Να τον χαίρεστε! 

Αν όλα πάνε καλά κ γω για του χρόνου τέτοια εποχή λέω... Μην ανησυχείς τα κρατάνε εως 10 χρόνια!! 

Τέλεια, άρα μπορεί αν δόξα το θεό τα καταφέρουμε πάλι με την πρώτη να περιμένουμε μαζί και τα δεύτερα παιδάκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα από την Παρασκευή το χρησιμοποιώ!!! Οχι όταν κάνεις σεξ όταν τελειώνει το βάζεις και το αφήνεις 20 λεπτά με 1ωρα το πολυ

Καληηησπεεερα!!! Αααα κατάλαβα.... Σου εύχομαι καλή επιτυχία και σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου!!! ❤️ 

Είναι εύκολο στην χρήση;; 

Όταν το βάλεις σηκώνεσαι η μένεις στο κρεβάτι; 

Σκέφτομαι σε 2 μήνες, πρώτα ο Θεός που θα ξεκινήσω ξανά προσπάθειες (λόγω αποβολής) να το παραγγείλω!!! 😉😉😉

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα από την Παρασκευή το χρησιμοποιώ!!! Οχι όταν κάνεις σεξ όταν τελειώνει το βάζεις και το αφήνεις 20 λεπτά με 1ωρα το πολυ

Αν αυτό το κύπελλο κάνει θαύματα να το βάλεις σε γυάλα φιλενάδα!!!! Ολόψυχα το εύχομαι πραγματικά!!!! Μη σου πω να το κάνεις και χρυσό!!!!! 🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ε ναι τότε πως να το καταλάβει καλέ;;;;; αν δεν σε δει; 

Αυτό είπα ότι δεν το έχει δει ακόμα και ευτυχώς δηλαδή γιατί Αντε να του εξηγήσεις εδώ του είπα ότι είχα θετικό ωορρηξίας σήμερα και με κοίταζε σαν εξωγηινη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Αν αυτό το κύπελλο κάνει θαύματα να το βάλεις σε γυάλα φιλενάδα!!!! Ολόψυχα το εύχομαι πραγματικά!!!! Μη σου πω να το κάνεις και χρυσό!!!!! 🙏👶❤️

Καλέ ποια γυάλα θα το κορνιζαρω και θα το κρεμάσω στον τοίχο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Καληηησπεεερα!!! Αααα κατάλαβα.... Σου εύχομαι καλή επιτυχία και σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου!!! ❤️ 

Είναι εύκολο στην χρήση;; 

Όταν το βάλεις σηκώνεσαι η μένεις στο κρεβάτι; 

Σκέφτομαι σε 2 μήνες, πρώτα ο Θεός που θα ξεκινήσω ξανά προσπάθειες (λόγω αποβολής) να το παραγγείλω!!! 😉😉😉

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Και σε εσένα σύντομα εύχομαι!!! Ναι είναι πολύ ευκολο στη χρήση όχι σηκώνεσαι κανονικά!!! Τώρα μένει να δούμε αν θα κάνει το θαύμα του!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σαμανη @BASOULA2 @Eiffel @Mt3508 @mimimimi @Maimoudaki92  @Kardoula1991 @anna90 @maraki @marouli @whatever @LadyP @Xrita @Xrys_Pa  και τα υπόλοιπα κορίτσια από το πινακάκι καιρό έχω να διαβάσω νέα σας και δεν ξέρω ποιες έχουν γεννήσει να τις βάλω στο καινούργιο πινακάκι αν βέβαια το θελουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

@Σαμανη @BASOULA2 @Eiffel @Mt3508 @mimimimi @Maimoudaki92  @Kardoula1991 @anna90 @maraki @marouli @whatever @LadyP @Xrita @Xrys_Pa  και τα υπόλοιπα κορίτσια από το πινακάκι καιρό έχω να διαβάσω νέα σας και δεν ξέρω ποιες έχουν γεννήσει να τις βάλω στο καινούργιο πινακάκι αν βέβαια το θελουν

Καλησπέρα κορίτσια,

Τόσο καιρό παρακολουθούσα τις μανούλες Νοεμβρίου 2021. Έφτασα μεχρι 16w και 4d αλλα δυστυχώς απεβαλα το έχασα το μωράκι μου πριν 12 μερες 🥺😭👼🥺

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

Τόσο καιρό παρακολουθούσα τις μανούλες Νοεμβρίου 2021. Έφτασα μεχρι 16w και 4d αλλα δυστυχώς απεβαλα το έχασα το μωράκι μου πριν 12 μερες 🥺😭👼🥺

 

Βρε κοριτσάκι μου λυπάμαι πολύ τι να σου πω τώρα δεν έχω λόγια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/10/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Xrita:ΓΕΝΝΗΣΕ

Hope19:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

 

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :30/06

diana8:?

Lacostaki:22/06

Marinamanoulitsa:17/06

Ntinaki83:03/07 

Heart :03/07                                                                          

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:?

misofeggaro:23/06

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?                                                                                                

Mt3508:?

geo2222:?

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:?

Daizy28:?

HopefulMama2Be:?

elissavet90:?

Mantiko:?

Evaki:?

Alexiamama:?

Μαργαρίτσ:

boysland:?

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶                                                                               

 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Μarakii: ΘΕΤΙΚΟ  👶

 👶

 mimimimi: ΘΕΤΙΚΟ👶

Zeta36:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :30/06

diana8:?

Lacostaki:22/06

Marinamanoulitsa:17/06

Ntinaki83:03/07                                                                                  

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:?

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?                                                                                                

Mt3508:?

geo2222:?

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:?

Daizy28:?

HopefulMama2Be:?

elissavet90:?

Mantiko:?

Evaki:?

Alexiamama:?

Μαργαρίτσ:

boysland:?

Βάλε με κι εμένα σ αυτό τυχερό πινακακι κοριτσάκι μου!! 3/7 μάλλον περιμένω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...