Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Ιούνη τα μωράκια θα ‘ναι σαν καραμελάκια 🍭🍬🍭🍬...Ήλιος, θάλασσα, ποτό και μωράκια ένα σωρό!!! 👶


Recommended Posts

Ας είναι το καινούριο μας θεματάκι λιιιιγο πιο τυχερό για όλες μας!! 👶

Ο Ιούνιος είναι για μένα μήνας αποτελεσμάτων καθώς έχω στις 7/6 τη χοριακή μετά από σπερματεγχυση..🙏 Νιώθω βέβαια μέχρι στιγμής ότι θα αδιαθετήσω κανονικά μιας και έχω ήδη πονάκια περιόδου, όποτε προσπαθώ να είμαι προσγειωμένη!

Προσκαλώ και τα υπόλοιπα κοριτσάκια για να κάνουμε παρέα!!! 🤗 (Συγχωρέστε με αν ξεχνάω καποια! )

@Lacostaki @Γιάννα 36 @misofeggaro @Ευάγγελοςτ @ntinaki83 @Zeta. @geo2222 @Heart @Beatricee @Celine @Αννια27 @marinamanoulitsa 

Επίσης επιτρέψτε μου να προσθέσω τις @lactaki @Starrr @Tokyo @Σταυρι γιατί νιώθω πως αν και μανούλες είναι πάντα μαζί μας! ❤️
 

Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι!!! 🌞🌷🌸🍉🌞👙🏊🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου γλυκό, καλά αποτελέσματα στην προσπάθειά σου! Εύχομαι να πετύχεις με την πρώτη!!! 

P. S. Εμπνευσμένος ο τίτλος, like 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλότυχο το νέο μας θεματακι κορίτσια μου!🥰

Μα τι υπέροχος τίτλος Μαρουλιτα μου!😃 Μακάρι να είναι ο τυχερός μας!

Εγώ συγκεκριμένα έχω μια αδυναμία στον Ιούνιο αφού πριν 5 χρόνια έφερε στην αγκαλιά μου το αγοράκι μου!🤗

Καλή επιτυχία σε όλες μας λοιπόν κορίτσια! Ας τον γεμίσουμε με θετικές σκέψεις και αισιοδοξία ότι τα καλύτερα πλησιάζουν!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/10/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑ

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶                                                                               

 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Μarakii: ΘΕΤΙΚΟ  👶

maimoudaki92: ΘΕΤΙΚΟ 👶

 mimimimi: ΘΕΤΙΚΟ👶

Zeta36:ΘΕΤΙΚΟ👶

ΜαρίαΔημήτρης :ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :06/06

diana8:?

Lacostaki:31/05

Marinamanoulitsa:17/06

Ntinaki83:06/06                                                                                       

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:?

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?                                                                                                

Mt3508:?

geo2222:?

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:?

Daizy28:?

HopefulMama2Be:?

elissavet90:?

Mantiko:?

Evaki:?

Alexiamama:?

Μαργαρίτσ:

boysland:?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα...καλοτυχο να είναι το νέο μας θεματάκι...Και ελπίζω πολλά πολλά θετικά τεστ εγκυμοσυνης να γραφτουν σε αυτούς τους τοίχους εδω μεσα αυτόν τον μήνα....

Εμείς είμαστε στην αναμονή...μεσα στην εβδομάδα θα κανουμε αλλα ένα σπερμοδιαγραμμα για να δούμε αν έχει υπάρξει βελτίωση μετά από όλα αυτά τα χαπια και τις αντιβιωσεις στον άντρα μου...

Τους τελευταίους 2 μήνες από την 9η-10η μέρα που καταλαβαίνω ωοορηξια....ξεκινάει ένα πολύ μεγάλο πρήξιμο στο στήθος μου και πονος αρκετός...ουτε την μπλούζα δεν αντέχω....Και λέω τωρα που προσπαθούμε όλο κάτι καινούργιο μου εμφανίζεται.. τόσο πολύ δεν το είχα ποτέ...Μια εβδομάδα πριν την περίοδο Ναι αλλά όχι 16 με 17 μέρες πριν....ίσως έχουν τρελαθεί και οι ορμόνες μου τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κοριτσια καλημερα...καλοτυχο να είναι το νέο μας θεματάκι...Και ελπίζω πολλά πολλά θετικά τεστ εγκυμοσυνης να γραφτουν σε αυτούς τους τοίχους εδω μεσα αυτόν τον μήνα....

Εμείς είμαστε στην αναμονή...μεσα στην εβδομάδα θα κανουμε αλλα ένα σπερμοδιαγραμμα για να δούμε αν έχει υπάρξει βελτίωση μετά από όλα αυτά τα χαπια και τις αντιβιωσεις στον άντρα μου...

Τους τελευταίους 2 μήνες από την 9η-10η μέρα που καταλαβαίνω ωοορηξια....ξεκινάει ένα πολύ μεγάλο πρήξιμο στο στήθος μου και πονος αρκετός...ουτε την μπλούζα δεν αντέχω....Και λέω τωρα που προσπαθούμε όλο κάτι καινούργιο μου εμφανίζεται.. τόσο πολύ δεν το είχα ποτέ...Μια εβδομάδα πριν την περίοδο Ναι αλλά όχι 16 με 17 μέρες πριν....ίσως έχουν τρελαθεί και οι ορμόνες μου τι να πω...

Καλημέρα!!! Μακάρι να μας φέρει ο Ιουνίος μικακια μωααααακια 😇😇😇😇😇😇😇😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Μαρουλιτα τέλειος τίτλος πραγματικά, σου εύχομαι καλή επιτυχία και να πετύχεις με την πρώτη!! Εγώ κορίτσια αδιαθετησω χθες και ξεκίνησα cyclacur οπότε μέσα του μήνα περίπου πάμε για έμβρυο μεταφορά :-) ας ελπίσουμε τελευταία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κοριτσια καλημερα...καλοτυχο να είναι το νέο μας θεματάκι...Και ελπίζω πολλά πολλά θετικά τεστ εγκυμοσυνης να γραφτουν σε αυτούς τους τοίχους εδω μεσα αυτόν τον μήνα....

Εμείς είμαστε στην αναμονή...μεσα στην εβδομάδα θα κανουμε αλλα ένα σπερμοδιαγραμμα για να δούμε αν έχει υπάρξει βελτίωση μετά από όλα αυτά τα χαπια και τις αντιβιωσεις στον άντρα μου...

Τους τελευταίους 2 μήνες από την 9η-10η μέρα που καταλαβαίνω ωοορηξια....ξεκινάει ένα πολύ μεγάλο πρήξιμο στο στήθος μου και πονος αρκετός...ουτε την μπλούζα δεν αντέχω....Και λέω τωρα που προσπαθούμε όλο κάτι καινούργιο μου εμφανίζεται.. τόσο πολύ δεν το είχα ποτέ...Μια εβδομάδα πριν την περίοδο Ναι αλλά όχι 16 με 17 μέρες πριν....ίσως έχουν τρελαθεί και οι ορμόνες μου τι να πω...

Κορίτσι μου και εγώ θυμάμαι όταν ξεκίνησα προσπάθειες με φάρμακα άλλαξαν πολύ τα συμπτώματα του κύκλου και μάλιστα κάθε μήνα έβλεπε κάτι καινούργιο που ποτέ πριν δεν είχα παρατηρήσει!! Σου εύχομαι καλή επιτυχία σε όλα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου και εγώ θυμάμαι όταν ξεκίνησα προσπάθειες με φάρμακα άλλαξαν πολύ τα συμπτώματα του κύκλου και μάλιστα κάθε μήνα έβλεπε κάτι καινούργιο που ποτέ πριν δεν είχα παρατηρήσει!! Σου εύχομαι καλή επιτυχία σε όλα 😉

Σ ευχαριστώ πολυ κοπελα μου..μακαρι όλα αυτά που βιώνουμε να έχουν θετικό αποτέλεσμα για όλες μας σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Maroulita! Ευχομαι τα καλυτερα σε σενα κ σ όλα τα κορίτσια που προσπαθουν!!! Συντομα θα έχουμε ευχάριστα κ είμαι σίγουρη.. Πίστη, επιμονή, υπομονή . Υπάρχουν τρόποι για να τα καταφέρουμε.. Κ δεν είναι τόσο επιπονοι όσο υποθέτουμε .. Με τη στήριξη του συζυγου όλα θα πανε καλα.. Εμείς σε μια βδομάδα γινόμαστε 2 μηνών κ ειναι ευλογία❤❤τα φιλιά μας🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια μου ότι ποθειτε... Εγώ αισίως 34η εβδομάδα. Κ νιωθω φουλ εξουθενώση..... 

Κορίτσι μου να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα πόνο !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Για γουρι η πατουνα μας❤❤❤ έχουμε κ άλλη από την αλλη μπεμπα τον άλλο μήνα θα μπει 

IMG_20210530_121224.jpg

Εντάξει για φάγωμα η πατούσα :-) να σας ζήσει γερό και καλότυχο!! Αυτή η πατούσα να φέρει σε όλες μας γούρι 😉 !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Ας είναι το καινούριο μας θεματάκι λιιιιγο πιο τυχερό για όλες μας!! 👶

Ο Ιούνιος είναι για μένα μήνας αποτελεσμάτων καθώς έχω στις 7/6 τη χοριακή μετά από σπερματεγχυση..🙏 Νιώθω βέβαια μέχρι στιγμής ότι θα αδιαθετήσω κανονικά μιας και έχω ήδη πονάκια περιόδου, όποτε προσπαθώ να είμαι προσγειωμένη!

Προσκαλώ και τα υπόλοιπα κοριτσάκια για να κάνουμε παρέα!!! 🤗 (Συγχωρέστε με αν ξεχνάω καποια! )

@Lacostaki @Γιάννα 36 @misofeggaro @Ευάγγελοςτ @ntinaki83 @Zeta. @geo2222 @Heart @Beatricee @Celine @Αννια27 @marinamanoulitsa 

Επίσης επιτρέψτε μου να προσθέσω τις @lactaki @Starrr @Tokyo @Σταυρι γιατί νιώθω πως αν και μανούλες είναι πάντα μαζί μας! ❤️
 

Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι!!! 🌞🌷🌸🍉🌞👙🏊🏻‍♀️

Καλησπέρα κορίτσια. Καλότυχο το νέο θεματάκι για όλες. Αν και εγώ ήμουν τυχερή από τπ προηγούμενο θέμα, μπαίνω και εδώ γιατί πραγματικά αγωνιώ για όλες σας!! Θετικές σκέψεις και ο Ιούνιος με πολλά θετικά τεστάκια.. ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το νεο μας θεματακι!πολυ ωραιο ο τιτλος! @Maroulita! καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!για εμενα ο ιουνιος ειναι μηνας γενεθλιων του αντρα μου και της μανουλας μου οποτε ειναι αγαπημενος μηνας και θα ειναι ενας μηνας εξετασεων για να διορθωσουμε το θεμα του θυρεοειδη και να κανουμε ενα βημα πιο κοντα στο στοχο μας!καλη επιτυχια σε ολες μας ,καλη λευτερια στις εγκυμονουσες μας και στις ηδη μανουλες να χαιρεστε τα ζουζουνακια σας!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ αύριο περιμένω την ακατανομαστη!!! Αντε να έρθει να τελειώσει για να βάλουμε πάλι μπροστά γιατί αυτό το μήνα το αφήσαμε πολύ φλου το θεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλορίζικο το καινούργιο θέμα εύχομαι σε όλες να έχετε αυτό που θέλετε..❤ 

Εγώ έχω καιρό να σας γράψω αλλά σας παρακολουθώ. Και εγώ γέννησα ένα κοριτσάκι. Εύχομαι σε όλες σας αυτό που τόσο πολύ θέλετε ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια Καλορίζικο το καινούργιο θέμα εύχομαι σε όλες να έχετε αυτό που θέλετε..❤ 

Εγώ έχω καιρό να σας γράψω αλλά σας παρακολουθώ. Και εγώ γέννησα ένα κοριτσάκι. Εύχομαι σε όλες σας αυτό που τόσο πολύ θέλετε ❤

Να σας ζήσει κορίτσι μου γερή και καλότυχη να είναι!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Να σας ζήσει κορίτσι μου γερή και καλότυχη να είναι!!! ❤️

Σε ευχαριστώ παρα πολύ κορίτσι μου ❤❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια Καλορίζικο το καινούργιο θέμα εύχομαι σε όλες να έχετε αυτό που θέλετε..❤ 

Εγώ έχω καιρό να σας γράψω αλλά σας παρακολουθώ. Και εγώ γέννησα ένα κοριτσάκι. Εύχομαι σε όλες σας αυτό που τόσο πολύ θέλετε ❤

Να σας ζήσει γερό και ευλογημένο το παιδάκι σας να είναι πάντα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ένα δυο - ένα δυο ,τεστττττ ,τεστττττ Ωραία ακούγομαι! Έλεγα μπας και μετά από τοοοσο καιρό δεν λειτουργούσε το πληκτρολόγιο μου! Χαχαχα Κοριτσαρες μου υπέροχες μου λείψατε πολύ αν και σαν φαντασματάκι έβλεπα που και που τις συζητήσεις σας. Εδώ και 3 βδομάδες έχω πάρει την άδεια που δικαιούμαι για τον μικρό μου και είχα ανάγκη να ξεκουραστώ από όλα. Δεν έχω κανένα νέο να σας μεταφέρω. Όλα παραμένουν τα ίδια με εμένα. Διαβάζω για τα σεμινάρια μου και τώρα πια χωρίς να χρειάζεται να δουλεύω έχω ένα ωραίο πρόγραμμα. Φυσικά τρέχω τώρα δε δραστηριότητες και παιδικές χαρές όλη μέρα και σπίτι δεν κάθομαι πάρα μόνο για διάβασμα και το βράδυ αλλά τα κάνω με την καρδιά μου!  Αφού λοιπόν ξεκουράζομαι είπαμε με τον άντρα μου να κάνουμε μια τελευταία προσπάθεια σπερματεγχυσης αφού δεν θα έχω πια την επιβάρυνση της δουλειάς και του φορτωματος μετά. Έχω ξεκινήσει ήδη την διέγερση με κλομιφαινη και από Δευτέρα θα πάω με με δει ώστε να οριοθετήσουμε πότε θα κάνουμε σπερματεγχυση. Αν έρθει καλώς να έρθει. Αν δεν έρθει δεν έχω σκοπό να τα βάψω μαύρα! Ότι είναι να γίνει ,να γίνει μόνο για καλό σκοπό ❤️.  Μακρυγορησα πάλι καλέ και νιώθω πως είπα απλα ένα "hi" !!!  Καλώς σας βρήκα λοιπόν και πάλι αγαπημένες φιλενάδες. Στέλνω φιλάκια καρδούλες τσουτσουμπρουτσου και πολλές πολλές αγκαλιές ❣️  
    • Εχω φίλη που πήρε 30 κιλα και στις δυο εγκυμοσύνες της  εκείνη λέει έτρωγε κανονικά αλλά έβαζε πολύ εύκολα κιλά 🤷‍♀️
    • Μωρέ άμα μείνουμε στα 12-14 κιλά καλά είναι... Γιατί ακούω κάτι 25-30 κι έχει φοβηθεί το μάτι μου!!!
    • Κι εγώ κορίτσι μου Τ4 των 112 και των 125... Όταν μου ξέφυγε τα έβαλα τα 4 για πλάκα.
    • Ααα οκ εμένα πιο πολύ για την υπολειπόμενη ανάπτυξη μ την έδωσε  κ το ποσοστό προεκλαμψιας  μειώθηκε στην β επιπέδου… αλλά την συνέχισα μέχρι 36 εβ γιατί κ το μωρό μ δεν έβαζε πολύ βάρος γενικά 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...