Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εμβρυομεταφοράς 2021!!!!


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Με το καλό κορίτσι μου όλα να πάνε τέλεια!!!💗💗💗😘😘😘

Να είσαι καλά μακάρι ευχαριστω πολυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Despoin είπε:

Κορίτσια βγήκε θετική η χοριακη είμαι λίγο συγκρατημένη γιατί έχω λίγο αίμα από χθες αλλά οκ ελπιζωωωω 9 ημέρα 439.5 

Διδυμα κ εσυ.το βλεπουμε καθαρα χαχα Μπραβο! Μη φοβασαι τιποτα ολα καλα!:-)τι παιρνεις απο αγωγή ; Θα κανεις Ε2 κ prg με την επομενη χοριακη;Τι σου ειπε ο γιατρος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η condios είπε:

Αχαχχαχααχαχαχ 🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂 ε εντάξει,,,,είμαστε απλά τρελές!!!! Ευχαριστώ @annie! μου που μου το επιβεβαιωσες. Με έκανες και γέλασα. Μετά απ'αυτό το μήνυμα σου???? Όσα πάνε και όσα έρθουν. 🤞🙏👶❤️👶❤️ 

Ευχομαι να μην έχεις συμπτώματα κορίτσι μου ρωτα και εμάς που έχουμε ακόμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ευχομαι να μην έχεις συμπτώματα κορίτσι μου ρωτα και εμάς που έχουμε ακόμα. 

Εύχομαι να έχω ότι να 'ναι αρκεί να είμαι !!!!! 🤞🙏😍👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Διδυμα κ εσυ.το βλεπουμε καθαρα χαχα Μπραβο! Μη φοβασαι τιποτα ολα καλα!:-)τι παιρνεις απο αγωγή ; Θα κανεις Ε2 κ prg με την επομενη χοριακη;Τι σου ειπε ο γιατρος 

Τις εκανα κ αυτές σήμερα μου είπε ο γιατρός είναι καλές οι τιμές Σαλοσπίρ ultrogestan το αύξησα 2 παραπάνω την ημέρα ,cyclacour κ ένεση αντιπηκτική Τρίτη πρώτα ο θεός θα ξανακάνω ελπίζω να τα καταφέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η condios είπε:

Εύχομαι να έχω ότι να 'ναι αρκεί να είμαι !!!!! 🤞🙏😍👶❤️👶❤️

Όλα καλά να σου πανεεε καταλαβαίνω πως νιώθεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Despoin είπε:

Κορίτσια βγήκε θετική η χοριακη είμαι λίγο συγκρατημένη γιατί έχω λίγο αίμα από χθες αλλά οκ ελπιζωωωω 9 ημέρα 439.5 

Συγχαρητήρια κορίτσι! Όλα καλά κ ευλογημένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/12/2020 at 11:52 ΠΜ, ο/η Δανάη123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Έχω καιρό να γράψω στο φόρουμ. Θα αρχίσω να ψάχνω σιγά σιγά για κέντρο εξωσωματικής και θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο οι κοπέλες που έχουν μπει στην διαδικασία... Με αγχώνει λίγο η διαδικασία, φοβάμαι ότι πολλά σε κοιτάνε μόνο για τα λεφτά.. Σαε ευχαριστώ! 

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Εγώ έχω δοκιμάσει στο Ιασώ το institute of life και είμαι πολύ ικανοποιημένη από το κέντρο! Είναι επαγγελματίες, καλοί γιατροί, καλή εξυπηρέτηση. Σίγουρα κάποιες μέρες ίσως περιμένεις παραπάνω στην αναμονή έχει αρκετό κόσμο αλλά γενικότερα έχω καλή εμπειρία και θεωρώ ότι σαν τιμές είναι κανονικες. Εγώ προς το παρόν έχω κάνει ωοληψια εκεί και περιμένω στην επόμενη περίοδο για ετ. Να μην έχεις καθόλου άγχος και να σκέφτεσαι πολύ πολύ θετικά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Think Positive είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Εγώ έχω δοκιμάσει στο Ιασώ το institute of life και είμαι πολύ ικανοποιημένη από το κέντρο! Είναι επαγγελματίες, καλοί γιατροί, καλή εξυπηρέτηση. Σίγουρα κάποιες μέρες ίσως περιμένεις παραπάνω στην αναμονή έχει αρκετό κόσμο αλλά γενικότερα έχω καλή εμπειρία και θεωρώ ότι σαν τιμές είναι κανονικες. Εγώ προς το παρόν έχω κάνει ωοληψια εκεί και περιμένω στην επόμενη περίοδο για ετ. Να μην έχεις καθόλου άγχος και να σκέφτεσαι πολύ πολύ θετικά!!! 

Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Αρχίζω σιγά σιγά να ψάχνω κέντρο γιατί θέλω να το ψάξω καλά πριν καταλήξουμε.. Καλή επιτυχία στην προσπαθεία σας! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!! Το κόστος περίπου πόσο είναι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/12/2020 at 12:16 ΜΜ, ο/η condios είπε:

Απλά αναρωτιέμαι και εγώ όντως,,, ειδικά για την ασπιρίνη ενώ θα έχεις και περίοδο. Προφανώς έχει δει ότι έχεις καλό ενδομητριο πάντα , αλλιώς δεν εξηγείται. Υπάρχουν τρόποι και τρόποι τελικά. Εγώ θα πω απλά ,,, ας είναι αυτή η φορά και αυτός ο τρόπος που θα σας κάνει γονείς και θα ζήσετε το όνειρο κοριτσάκι μου όμορφο. 🤞🙏👶❤️👶❤️

Γεια σου κορίτσι μου, είχα πολλα τρεχάματα το σαββατοκυρίακο και ρώρα μπήκα! Η αλήθεια δεν έχει δει ποτέ πως αναπτύσσεται το ενδομήτριο μου.. Ήμουν σε άλλο γυναικολόγο για χρόνια και πήγα κοντά σε αυτό μόνο για την εξωσωματική γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα. Με το που πήγα ξεκινήσαμε απευθείας ωοληψία, δεν με παρακολούθησε ποτέ σε κύκλο.. τι να πω.. όταν επιτέλους δω περίοδο και παω να με δει θα του κάνω αρκετές απορίες..

στις On 12/12/2020 at 4:50 ΜΜ, ο/η pangipot είπε:

Ναι έτσι κ είπαν όταν ρώτησα! Ότι θα γίνει πριν την έμβρυομεταφορα η υστεροσκοπηση οπότε ουσιαστικά περιμένω να αδιαθετησω κ να να δω τι οδηγίες θα Μ δοσουν...τώρα είμαι σε αναμονή να μάθω πόσα εμβρυακια θα έχω...

Εγώ κορίτσια έκανα υστεροσκόπιση και λαπαροσκόπιση τον Μαιο, ετ θα κάνω αυτό τον μήνα. Λέτε να πρέπει να ξανακάνω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Γεια σου κορίτσι μου, είχα πολλα τρεχάματα το σαββατοκυρίακο και ρώρα μπήκα! Η αλήθεια δεν έχει δει ποτέ πως αναπτύσσεται το ενδομήτριο μου.. Ήμουν σε άλλο γυναικολόγο για χρόνια και πήγα κοντά σε αυτό μόνο για την εξωσωματική γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα. Με το που πήγα ξεκινήσαμε απευθείας ωοληψία, δεν με παρακολούθησε ποτέ σε κύκλο.. τι να πω.. όταν επιτέλους δω περίοδο και παω να με δει θα του κάνω αρκετές απορίες..

Εγώ κορίτσια έκανα υστεροσκόπιση και λαπαροσκόπιση τον Μαιο, ετ θα κάνω αυτό τον μήνα. Λέτε να πρέπει να ξανακάνω;;

Γιατί να ξανά κάνεις βρε κοπέλα μου; Είναι δυνατόν; Εάν όλα είναι καλά ποιο το νόημα; Δεν κάνουμε επεμβάσεις χωρίς λόγο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Γιατί να ξανά κάνεις βρε κοπέλα μου; Είναι δυνατόν; Εάν όλα είναι καλά ποιο το νόημα; Δεν κάνουμε επεμβάσεις χωρίς λόγο.. 

Φάνηκε πως είχα μόλυνση στη μήτρα τότε, βεβαια με καθάρισε ο γιατρό και πήρα και φαρμακευτική αγωγή.. απλά λέω μήπως αναπτύχθηκε πάλι κάποια μόλυνση.. ο γιατρός τότε μου είπε πως η μολυνση ενδεχομένος εμπόδιζε την εμφύτευση... βεβαια δεν ίσχυε κάτι τέτοιο εφόσον δεν προέκυψε εγκυμοσύνη μέχρι τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Φάνηκε πως είχα μόλυνση στη μήτρα τότε, βεβαια με καθάρισε ο γιατρό και πήρα και φαρμακευτική αγωγή.. απλά λέω μήπως αναπτύχθηκε πάλι κάποια μόλυνση.. ο γιατρός τότε μου είπε πως η μολυνση ενδεχομένος εμπόδιζε την εμφύτευση... βεβαια δεν ίσχυε κάτι τέτοιο εφόσον δεν προέκυψε εγκυμοσύνη μέχρι τώρα!

Μην αγχώνεσαι εφόσον έκανες τον Μάιο  θα είσαι μια χαρά!!!Σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα δεν νομίζω να ξανα έγινε κάτι!Οστοσο μπορεί ο γιατρός προληπτικά αν κρίνει να σου δώσει κάτι!Είμαι σίγουρη όλα θα πάνε καλά θα μας την κάνει τι χάρη στο τέλος αυτή η χρονιά!!😘😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Μην αγχώνεσαι εφόσον έκανες τον Μάιο  θα είσαι μια χαρά!!!Σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα δεν νομίζω να ξανα έγινε κάτι!Οστοσο μπορεί ο γιατρός προληπτικά αν κρίνει να σου δώσει κάτι!Είμαι σίγουρη όλα θα πάνε καλά θα μας την κάνει τι χάρη στο τέλος αυτή η χρονιά!!😘😘💗

Από το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί κορίτσι μου!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Φάνηκε πως είχα μόλυνση στη μήτρα τότε, βεβαια με καθάρισε ο γιατρό και πήρα και φαρμακευτική αγωγή.. απλά λέω μήπως αναπτύχθηκε πάλι κάποια μόλυνση.. ο γιατρός τότε μου είπε πως η μολυνση ενδεχομένος εμπόδιζε την εμφύτευση... βεβαια δεν ίσχυε κάτι τέτοιο εφόσον δεν προέκυψε εγκυμοσύνη μέχρι τώρα!

Εάν χρειαστεί κάτι κοπέλα μου θα στο πει ο γιατρός. Κ γω δεν πιστεύω πως τόσο γρήγορα θα μπορούσε να αναπτυχθεί πάλι κάτι. Με το καλό κορίτσι μου να σου πάνε όλα κατ ευχήν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Γεια σου κορίτσι μου, είχα πολλα τρεχάματα το σαββατοκυρίακο και ρώρα μπήκα! Η αλήθεια δεν έχει δει ποτέ πως αναπτύσσεται το ενδομήτριο μου.. Ήμουν σε άλλο γυναικολόγο για χρόνια και πήγα κοντά σε αυτό μόνο για την εξωσωματική γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα. Με το που πήγα ξεκινήσαμε απευθείας ωοληψία, δεν με παρακολούθησε ποτέ σε κύκλο.. τι να πω.. όταν επιτέλους δω περίοδο και παω να με δει θα του κάνω αρκετές απορίες..

Εγώ κορίτσια έκανα υστεροσκόπιση και λαπαροσκόπιση τον Μαιο, ετ θα κάνω αυτό τον μήνα. Λέτε να πρέπει να ξανακάνω;;

Εγώ δε θα κάνω επεμβατική ύστεροσκοπηση...διαγνωστική κ scratching. Επεμβατική έκανα πριν 1μιση χρόνο που αφαίρεσα ένα πολύποδα κ διάφραγμα.... 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα πέρα για πέρα! Περιμένουμε τα νέα σου κοριτσάκι μου @condios

Εύχομαι ο Άγιος Ελευθέριος προστάτης των εγκύων να σου αποκαλύψει το θαυματάκι σας! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Εγώ δε θα κάνω επεμβατική ύστεροσκοπηση...διαγνωστική κ scratching. Επεμβατική έκανα πριν 1μιση χρόνο που αφαίρεσα ένα πολύποδα κ διάφραγμα.... 🙂

Ποια η διαφορά των 2? Δεν ήξερα πως υπαρχουν 2!

 

@condios Αναμένουμε τα ευχαριστααα😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Ποια η διαφορά των 2? Δεν ήξερα πως υπαρχουν 2!

 

@condios Αναμένουμε τα ευχαριστααα😊😊😊

Η διαγνωστική είναι ότι ελέγχουν το ενδομήτριο αν υπάρχει πχ πολύποδας που δε φαίνεται συμφυσεις κλπ και ίσως κάνουμε σκρατσινγκ (δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι είναι) εφόσον δε βρουν τιποτα κ όλα είναι καλά δεν επεμβαίνουν για αφαίρεση κ μετέπειτα υποθέτω δε παίρνεις κ αντισυλληπτικά για ένα μήνα. Έτσι βρήκαμε εμείς το διάφραγμα το οποίο δεν είχαν δει ποτέ ούτε σε σαλπιγγογραφια ούτε σε τοοοοσους υπερήχους...είχα ένα πολύποδα στο τράχηλο Μ είπε ο γιατρός θα τον αφαιρέσουμε αλλά θα δω κ τη μήτρα σου...είδε το διάφραγμα το αφαιρέσε πήρα αντιβίωση 10 μέρες αντισυλληπτικά 1 μήνα κ αφού Μ ήρθε περίοδος Μ είπαν ξεκινάω προσπαθείες πάλι...αλλά στο επεμβατικό είναι λογικό γτ όταν κάτι αφαιρείται σημαίνει ότι υπάρχει "πληγή" κ θέλει λίγο χρόνο για να θρέψει...🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η pangipot είπε:

Η διαγνωστική είναι ότι ελέγχουν το ενδομήτριο αν υπάρχει πχ πολύποδας που δε φαίνεται συμφυσεις κλπ και ίσως κάνουμε σκρατσινγκ (δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι είναι) εφόσον δε βρουν τιποτα κ όλα είναι καλά δεν επεμβαίνουν για αφαίρεση κ μετέπειτα υποθέτω δε παίρνεις κ αντισυλληπτικά για ένα μήνα. Έτσι βρήκαμε εμείς το διάφραγμα το οποίο δεν είχαν δει ποτέ ούτε σε σαλπιγγογραφια ούτε σε τοοοοσους υπερήχους...είχα ένα πολύποδα στο τράχηλο Μ είπε ο γιατρός θα τον αφαιρέσουμε αλλά θα δω κ τη μήτρα σου...είδε το διάφραγμα το αφαιρέσε πήρα αντιβίωση 10 μέρες αντισυλληπτικά 1 μήνα κ αφού Μ ήρθε περίοδος Μ είπαν ξεκινάω προσπαθείες πάλι...αλλά στο επεμβατικό είναι λογικό γτ όταν κάτι αφαιρείται σημαίνει ότι υπάρχει "πληγή" κ θέλει λίγο χρόνο για να θρέψει...🙂

Μήπως για το "επεμβατικό" αναφαίρεσαι στη Λαπαροσκόπιση κορίτσι μου; Γιατι αυτή ναι είναι παρεμβατική.. Η υστεροσκόπιση απ' ότι ξέρω όμως ελέγχει απλά τη μήτρα και την "καθαρίζει".. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα πέρα για πέρα! Περιμένουμε τα νέα σου κοριτσάκι μου @condios

Εύχομαι ο Άγιος Ελευθέριος προστάτης των εγκύων να σου αποκαλύψει το θαυματάκι σας! 😊

Καλησπέρα,,,σε ευχαριστώ πολύ 😘 πολυ πολύ,,, εύχομαι ο Άγιος Ελευθέριος να φανερώσει σε όλες μας ,,,αρχικά ελευθερία χαράς με ένα θετικό αποτέλεσμα και μετά καλή ελευθερία στη γέννα!!! Εγώ πήγα και το άναψα το κεράκι μου πάντως σήμερα για όλες μας!!! 🤞🙏❤️👶❤️👶

Μόλις μάθω θα σας ενημερώσω!!!😘🥰😍 Άντε μια μία να μπαίνουμε στο χορό ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα,,,σε ευχαριστώ πολύ 😘 πολυ πολύ,,, εύχομαι ο Άγιος Ελευθέριος να φανερώσει σε όλες μας ,,,αρχικά ελευθερία χαράς με ένα θετικό αποτέλεσμα και μετά καλή ελευθερία στη γέννα!!! Εγώ πήγα και το άναψα το κεράκι μου πάντως σήμερα για όλες μας!!! 🤞🙏❤️👶❤️👶

Μόλις μάθω θα σας ενημερώσω!!!😘🥰😍 Άντε μια μία να μπαίνουμε στο χορό ...

Άντε κοριτσάκι μου! Υπομονή κ ο Θεός θα δώσει! Λίγο έμεινε! Με το καλό να το ακούσεις το χαρμόσυνο! Αναμένουμε εναγωνίως! 😊😚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα,,,σε ευχαριστώ πολύ 😘 πολυ πολύ,,, εύχομαι ο Άγιος Ελευθέριος να φανερώσει σε όλες μας ,,,αρχικά ελευθερία χαράς με ένα θετικό αποτέλεσμα και μετά καλή ελευθερία στη γέννα!!! Εγώ πήγα και το άναψα το κεράκι μου πάντως σήμερα για όλες μας!!! 🤞🙏❤️👶❤️👶

Μόλις μάθω θα σας ενημερώσω!!!😘🥰😍 Άντε μια μία να μπαίνουμε στο χορό ...

Περιμένουμε τα νέα σου κορίτσι μου!!!🤞🏻😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Περιμένουμε τα νέα σου κορίτσι μου!!!🤞🏻😊

@Xrisa127 @ViKcy @Άντρεα@kaounmar Ευελπιστώ να σας φέρω τα καλύτερα 🤞 ,,, και μετά η δική σας σειρά έτσι ώστε η χαρά να μοιράζεται και να πολλαπλασιάζεται 🤞🙏❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...