Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Εμείς απο οικονομικά έχουμε του χρόνου την βάφτιση και έχουμε κουμπαρα και οτι ψηλα υπάρχουν τα βάζουμε μεσα ειτε τα ρεστα απο καπου τα κέρματα ειτε κέρματα που αφήνει ο άντρας μου οταν αδειαζει τις τσεπες και ετσι θα μαζέψουμε τα χρήματα, επίσης 20 € μπαίνουν καθε μηνα στην ακρη για την μικρη να μαζευτουν και να τα αξιοποιησει (ελπίζω εξυπνα) οταν μεγαλωσει.. Και βαζω και 20 € στην αλλη ακρη 😂 για να βρούμε μεγαλύτερο σπίτι.. Μακροχρόνια βέβαια.. Θα το τραβήξω 2 χρόνια για σπίτι αλλα τον φρονίμων τα παιδια πριν πεινάσουν μαγειρευουν λενε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 5 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εγώ όχι ακόμα.. Μου είχε πει η παιδιατρος να περιμένω λίγο.. Κι εμείς μόνο έξω βόλτες με το καρότσι.. Αλλα εχω κουραστεί.. Θέλω να πάω την μικρή μπαλέτο η κολυμβητήριο και δεν μπορώ.. Να το κάνω να τελειώνω

Σκεφτόμουν κ εγώ για μπαλέτο αλήθεια πρέπει να είμαστε εμβολιασμενοι αλλιώς δεν δέχονται τα μικρά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Valxris είπε:

Σκεφτόμουν κ εγώ για μπαλέτο αλήθεια πρέπει να είμαστε εμβολιασμενοι αλλιώς δεν δέχονται τα μικρά???

Τα μικρα τα δέχονται αλλά θέλει σύνοδο εμβολιασμενο επειδή είναι πολύ μικρή, τουλάχιστον εκεί που πάμε εμείς.. να δείτε τον άντρα μου να κάνει υπόκλιση και τι στον κόσμο 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Έχω κλάψει αληθειαααααα!!!! Εμένα αποχαυνωνεται στο τικ τοκ και αν γκρινιαξω λέει:τώρα ήρθα από την δουλειά θέλω να κάτσω 5λεπτα(45λεπτα πραγματικής ώρας) εγώ αν γκρινιαξω και μου πει τι θες να κάνω με εκνευρίζει παραπάνω και του λέω τώρα τίποτα! Δηλ πρέπει να φτάσω σε σημείο να γκρινιαξω για να σηκωθεί οπότε δεν λέω τίποτα! Βάζω τον μικρό σε μαξιλάρι στα πόδια μου και κούνημα και ταιζω ταυτόχρονα την μικρή έλα μου ντε τι λες να θέλω?????

Εμενα μου τα κανει αυτα αλλα μετα μου κανει ζουζουνιες και χατηρια 😂

Δεν μπορώ να του θυμωσω μπορει σε αυτα να υστερει αλλα εχει αλλα καλα! Σκεφτεται οτι νιωθω ασχημα που δεν εχω μισθο δικο μου ή να παω να παρω κατι για μενα, θυμοταν για το δέντρο που ειχαμε πει να παρουμε μεγαλύτερο και τον νοιάζει να εμπλουτίσω το βιογραφικό μου και με κυνηγαει κιολας! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Τα μικρα τα δέχονται αλλά θέλει σύνοδο εμβολιασμενο επειδή είναι πολύ μικρή, τουλάχιστον εκεί που πάμε εμείς.. να δείτε τον άντρα μου να κάνει υπόκλιση και τι στον κόσμο 😂

Αυτος είναι μπαμπάς εύγε!!!! 

Θα ρωτήσω και εδώ να δω τι γίνεται!!! Η δικιά μου είναι 3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diana_caterina είπε:

Εμενα μου τα κανει αυτα αλλα μετα μου κανει ζουζουνιες και χατηρια 😂

Δεν μπορώ να του θυμωσω μπορει σε αυτα να υστερει αλλα εχει αλλα καλα! Σκεφτεται οτι νιωθω ασχημα που δεν εχω μισθο δικο μου ή να παω να παρω κατι για μενα, θυμοταν για το δέντρο που ειχαμε πει να παρουμε μεγαλύτερο και τον νοιάζει να εμπλουτίσω το βιογραφικό μου και με κυνηγαει κιολας! 😂

Ναι μωρέ εννοείται έχουν και καλά! Και εμένα το ίδιο νιώθει άσχημα που δεν δουλεύω και δεν μου χαλάει χατίρι πουθενά! Και με παρακαλάει να βγούμε να πάμε για καφέ,φαγητό τόσο καιρό και όλο το αναβάλλω αφού ο μικρός θηλάζει άστατα ακόμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πραγματικά νιώθω τοσσο τυχερή..όλο το διάστημα και της εγκυμοσύνης όταν δεν αισθανόμουν καλά λόγο της υπερεμμεσης τα έκανε όλα εκείνος....και τώρα που γέννησα...μου λέει άστα θα τα κάνω εγώ..αλλά και εκείνος γυρίζει στις 7 το απόγευμα κάνει μπάνιο φαι..και πέφτει ξερός από τις 10...ο άντρας μου είναι εμβολιασμενος αλλά φοβάται πάρα πολύ για τον μικρό..δεν βγαίνει και εκείνος ούτε τα σκ που έχει χρόνο...εμάς εδώ με το κρύο δεν βολεύει με τον μικρό...έχω και γω το άλλο που δεν θέλω καθόλου βοήθεια από την πεθερά μου προτιμώ να μαγειρέψω στο ένα πόδι και με ένα χέρ🤪🤪ι.σημερα πάλι που τον κράτησε δύο φορες σε αυτό το δίμηνο μόνο για γιατρό...πάλι δεν σκέφτηκε να τον αλλάξει...Γενικα είναι θεωρία δώσε ξένο δώσε πιπίλα  πάλι κλαει...και ενώ κάνω ην προσπάθεια μου για όσο πάει.δεν μπορώ να ακούω τέτοια...γενικά δεν μπορώ να ακούω κανέναν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Εγώ πραγματικά νιώθω τοσσο τυχερή..όλο το διάστημα και της εγκυμοσύνης όταν δεν αισθανόμουν καλά λόγο της υπερεμμεσης τα έκανε όλα εκείνος....και τώρα που γέννησα...μου λέει άστα θα τα κάνω εγώ..αλλά και εκείνος γυρίζει στις 7 το απόγευμα κάνει μπάνιο φαι..και πέφτει ξερός από τις 10...ο άντρας μου είναι εμβολιασμενος αλλά φοβάται πάρα πολύ για τον μικρό..δεν βγαίνει και εκείνος ούτε τα σκ που έχει χρόνο...εμάς εδώ με το κρύο δεν βολεύει με τον μικρό...έχω και γω το άλλο που δεν θέλω καθόλου βοήθεια από την πεθερά μου προτιμώ να μαγειρέψω στο ένα πόδι και με ένα χέρ🤪🤪ι.σημερα πάλι που τον κράτησε δύο φορες σε αυτό το δίμηνο μόνο για γιατρό...πάλι δεν σκέφτηκε να τον αλλάξει...Γενικα είναι θεωρία δώσε ξένο δώσε πιπίλα  πάλι κλαει...και ενώ κάνω ην προσπάθεια μου για όσο πάει.δεν μπορώ να ακούω τέτοια...γενικά δεν μπορώ να ακούω κανέναν...

Με την πιπίλα εχει και η δικια μου θεμα γιατι η μπεμπα ειναι στην κυριολεξια πανω μου αλλα δεν θέλω να της το πω και παρεξηγηθουν αλλα καθε φορα που παμε η μικρη κοιμάται πανω μου αλλιως ξυπναει λογω της μεγάλης εγγονης που κραταει..πολυ τσιριδα.. Δεν καταλαβαινει οτι κοιμαται και ειναι και δύσκολο παιδι, θελει ολη την προσοχή πανω της.. Δεν ξέρω πως θα καταφερει να κραταει και την δικη μας.. Ισως βαζω και την μαμα μου.. Αλλα και η μαμα μου εχει την αδερφή μου.. 

Να μην τους ακους και εγω τους απανταω.. Γενικα ηρθα στην οικογένεια να φερω τα πανω κατω 😂 εκεινη παραπονιεται για το φαγητο που γίνεται χαλια η μεγάλη ή φοβαται να μην πνιγει και εγω θελω να κανω blw  ουτε επιτηδες να το εκανα. 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς κορίτσια για καφέ 0αμε κάθε σκ με τον μικρό από 19 ημερών. Έχουμε εμβολιαστεί και οι δύο αλλά και πάλι έξω καθόμαστε με το μωρο.. Αν πάμε μόνοι καθόμαστε μέσα γιατί πάμε για ένα ναργιλεδακι (που το είχαμε από πριν χούι) μια φορά την εβδομάδα.. 

Το βιβλία πήρατε στα μωρά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εγώ τρομάρα μου άργησα να βρω ραντεβού και έστειλα στη γιατρό να την ρωτήσω αν μπορούμε. Ε μια που έστειλα, μια που μου είπε οκ, μια που δεν μας άφησαν ποτέ τα μικρά 😂 

Εγώ πήρα μέρος και στην ανταλλαγή βιβλιου στην ομάδα στο φβ παιδικό βιβλίο 🤣

Τώρα παρήγγειλα απ την πρωτοπορία γιατί είχα και μια επιταγή οαεδ και είπα να την εκμεταλλευτώ.. Κατά τ άλλα δεν έχω στάνταρ..καλες τιμές πάντως έχει η πρωτοπορία συχνά παραγγέλνω από εκεί.. Παραγγέλνω συχνά κι από public γιατί έρχονται γρήγορα. Εσύ; 

Εγώ όχι ακόμα.. Μου είχε πει η παιδιατρος να περιμένω λίγο.. Κι εμείς μόνο έξω βόλτες με το καρότσι.. Αλλα εχω κουραστεί.. Θέλω να πάω την μικρή μπαλέτο η κολυμβητήριο και δεν μπορώ.. Να το κάνω να τελειώνω 

Εγώ δνε πήρα μέρος. Θα καταφέρω να πάω ελτα να τα στείλω; έτσι το σκέφτηκα. Κ εγώ πρωτοπορία παραγγέλνω έχει τις καλύτερες τιμές. Αν πάρω κάνα βιβλίο από παμπλικ κ να παραλάβω από το μαγαζί γιατί είναι δίπλα μου, που ούτε κ αυτό το κάνω πλέον 😂

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς κορίτσια δεν έχουμε πάει ούτε για ένα καφέ !!! Η έξοδος μας είναι μέχρι την μαμά μου. Αλλά γενικά όσο κρυώνει κ ο καιρό δεν ξέρω αν θα βγαίνω !! Έχω κλείσει βδομάδες μέσα.😏😑

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Με την πιπίλα εχει και η δικια μου θεμα γιατι η μπεμπα ειναι στην κυριολεξια πανω μου αλλα δεν θέλω να της το πω και παρεξηγηθουν αλλα καθε φορα που παμε η μικρη κοιμάται πανω μου αλλιως ξυπναει λογω της μεγάλης εγγονης που κραταει..πολυ τσιριδα.. Δεν καταλαβαινει οτι κοιμαται και ειναι και δύσκολο παιδι, θελει ολη την προσοχή πανω της.. Δεν ξέρω πως θα καταφερει να κραταει και την δικη μας.. Ισως βαζω και την μαμα μου.. Αλλα και η μαμα μου εχει την αδερφή μου.. 

Να μην τους ακους και εγω τους απανταω.. Γενικα ηρθα στην οικογένεια να φερω τα πανω κατω 😂 εκεινη παραπονιεται για το φαγητο που γίνεται χαλια η μεγάλη ή φοβαται να μην πνιγει και εγω θελω να κανω blw  ουτε επιτηδες να το εκανα. 😅

Χαχα το μαύρο πρόβατο...

Έχεις τοσσο Μικρουλα αδερφή;;εγώ αν είχα την μαμά μου κοντά δεν θ το σκεφτόμουν καν😇😇ίσως να μαι και γω υπερβολική με την πεθερά δεν ξέρω μπορεί να φταίνε οι ορμόνες!!🤗🤪😇

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εμείς κορίτσια δεν έχουμε πάει ούτε για ένα καφέ !!! Η έξοδος μας είναι μέχρι την μαμά μου. Αλλά γενικά όσο κρυώνει κ ο καιρό δεν ξέρω αν θα βγαίνω !! Έχω κλείσει βδομάδες μέσα.😏😑

Αυτό σκέφτομαι ότι τώρα με το κρύο εδώ θα κόψουμε και τη βόλτα με το καρότσι..και θα τρελαθώ μέσα...αύριο λέω πάμε μάρκετ εγώ θα μπω να τονίσω εσύ με το μωρό το κάνεις μια βόλτα με το αμάξι μέχρι να τελειώσω...γουρλωμενος ο σύζυγος .εμείς μια φορά πήγαμε για καφέ..ακόμη ήταν ενός μήνα ο μικρός σε αλλη πόλη για ένα υπέρηχο...και εκλαψε ο μικρός έβγαλα θήλασα κανονικά ενώ εκείνος ήταν τι τον θέλαμε τώρα τον καφέ ..και τέτοια και δεν το χάρηκα..γενικά αν κλαιει δεν μπορεί τον στεναχωρεί...και δεν μπορεί να τον διαχειριστεί...γενικά εγώ πάω παντού αρκεί να βγω...δεν με φοβίζει τίποτα ούτε κρύο ούτε ιός ούτε ιώσεις..(απελπισία)αλλά φοβάμαι ότι θα μαζεύω τον σύζυγό αν του πω βγήκα..με τον μικρό για καφέ...ψάχνει μέρη να μν  έχει κόσμο και τέτοια...😇🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εμείς κορίτσια για καφέ 0αμε κάθε σκ με τον μικρό από 19 ημερών. Έχουμε εμβολιαστεί και οι δύο αλλά και πάλι έξω καθόμαστε με το μωρο.. Αν πάμε μόνοι καθόμαστε μέσα γιατί πάμε για ένα ναργιλεδακι (που το είχαμε από πριν χούι) μια φορά την εβδομάδα.. 

Το βιβλία πήρατε στα μωρά; 

Εγώ έχω μόνο αυτά τα μαλακά ..που έχουν καθρέπτη και τέτοια αλλά και πάλι νομίζω δεν είναι ακόμη για τον μικρό..2_3μερεςς καταλαβαίνω ότι αντιλαμβάνεται τα παιχνίδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εμείς κορίτσια για καφέ 0αμε κάθε σκ με τον μικρό από 19 ημερών. Έχουμε εμβολιαστεί και οι δύο αλλά και πάλι έξω καθόμαστε με το μωρο.. Αν πάμε μόνοι καθόμαστε μέσα γιατί πάμε για ένα ναργιλεδακι (που το είχαμε από πριν χούι) μια φορά την εβδομάδα.. 

Το βιβλία πήρατε στα μωρά; 

Θέλω να πιστεύω και γω μόλις έχουμε κάποιο πιο στάνταρ πρόγραμμα με τον θηλασμό να καταφέρουμε να βγούνε οι δυο μας...αν και ο άντρας μου έχει άδεια 15 με 30;Νοεμβρίου έλεγα μήπως πάμε κάπου για σκ με τον μικρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Με την πιπίλα εχει και η δικια μου θεμα γιατι η μπεμπα ειναι στην κυριολεξια πανω μου αλλα δεν θέλω να της το πω και παρεξηγηθουν αλλα καθε φορα που παμε η μικρη κοιμάται πανω μου αλλιως ξυπναει λογω της μεγάλης εγγονης που κραταει..πολυ τσιριδα.. Δεν καταλαβαινει οτι κοιμαται και ειναι και δύσκολο παιδι, θελει ολη την προσοχή πανω της.. Δεν ξέρω πως θα καταφερει να κραταει και την δικη μας.. Ισως βαζω και την μαμα μου.. Αλλα και η μαμα μου εχει την αδερφή μου.. 

Να μην τους ακους και εγω τους απανταω.. Γενικα ηρθα στην οικογένεια να φερω τα πανω κατω 😂 εκεινη παραπονιεται για το φαγητο που γίνεται χαλια η μεγάλη ή φοβαται να μην πνιγει και εγω θελω να κανω blw  ουτε επιτηδες να το εκανα. 😅

Και εμένα τώρα κοιμάται πάνω μου τον αφήνω όμως γιατί όλο το βράδυ ταλαιπωρήθηκε η ψίχουλα μου .μετά θα γκρινιάζω και γω ότι είναι κολλημένος πάνω μου!!!😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Χαχα το μαύρο πρόβατο...

Έχεις τοσσο Μικρουλα αδερφή;;εγώ αν είχα την μαμά μου κοντά δεν θ το σκεφτόμουν καν😇😇ίσως να μαι και γω υπερβολική με την πεθερά δεν ξέρω μπορεί να φταίνε οι ορμόνες!!🤗🤪😇

 

Εμενα η καθεμια εχει τα δικα της αρνητικά 😅 αλλα είναι οτι η μαμα μου θα πρέπει να έρχεται εδω σε εμας και μεχρι τις 2 να εχει φυγει να παει να παρει την αδερφή μου απο το ολοήμερο.. Να την ανεβαζει στα πεθερικά μου ουτε λογως γιατι έχουμε ανηφορες οπως εχω ξαναπει και η μανα μου δεν είναι για πολλα.. Θα δούμε ισως είμαστε τυχεροί-ατυχοι και κανω βραδια οπότε θα καθεται ο αντρας μου. Ναι χεχε η αδελφη μου ειναι 6 χρονων 😅 στο παραπεντε το εκανε η μαμα μου και ο πατέρας μου εχει πιο μικρο ακομα😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εμενα η καθεμια εχει τα δικα της αρνητικά 😅 αλλα είναι οτι η μαμα μου θα πρέπει να έρχεται εδω σε εμας και μεχρι τις 2 να εχει φυγει να παει να παρει την αδερφή μου απο το ολοήμερο.. Να την ανεβαζει στα πεθερικά μου ουτε λογως γιατι έχουμε ανηφορες οπως εχω ξαναπει και η μανα μου δεν είναι για πολλα.. Θα δούμε ισως είμαστε τυχεροί-ατυχοι και κανω βραδια οπότε θα καθεται ο αντρας μου 

Πωπω η εργασία βράδυ δεν παλεύεται..εγώ ευτυχώς αργώ να επιστρέψω γιατί σκέφτομαι πως θα την παλεύω με την κούραση και την αϋπνία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εμείς κορίτσια για καφέ 0αμε κάθε σκ με τον μικρό από 19 ημερών. Έχουμε εμβολιαστεί και οι δύο αλλά και πάλι έξω καθόμαστε με το μωρο.. Αν πάμε μόνοι καθόμαστε μέσα γιατί πάμε για ένα ναργιλεδακι (που το είχαμε από πριν χούι) μια φορά την εβδομάδα.. 

Το βιβλία πήρατε στα μωρά; 

Εγώ δεν πήρα για το μπέμπη, για την κόρη μου πήρα 😊

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Εγώ δνε πήρα μέρος. Θα καταφέρω να πάω ελτα να τα στείλω; έτσι το σκέφτηκα. Κ εγώ πρωτοπορία παραγγέλνω έχει τις καλύτερες τιμές. Αν πάρω κάνα βιβλίο από παμπλικ κ να παραλάβω από το μαγαζί γιατί είναι δίπλα μου, που ούτε κ αυτό το κάνω πλέον 😂

 

 

Καλέ κι εγώ σιγά μην πάω ΕΛΤΑ.. Θα παραγγείλω να πάνε απευθείας απ το μαγαζί στην κοπέλα με κουριερ 🤣

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Θέλω να πιστεύω και γω μόλις έχουμε κάποιο πιο στάνταρ πρόγραμμα με τον θηλασμό να καταφέρουμε να βγούνε οι δυο μας...αν και ο άντρας μου έχει άδεια 15 με 30;Νοεμβρίου έλεγα μήπως πάμε κάπου για σκ με τον μικρό...

Κι εμεις λέγαμε να φύγουμε εκείνες τις ημέρες, λίγο πριν βασικά που έχουμε επέτειο αλλά τώρα με την ίωση δεν έχουμε κλείσει κάτι.. Ισως τελευταία στιγμή.. Και την άνοιξη λέμε να τολμήσουμε Κωνσταντινούπολη, αν όλα είναι καλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Και εγώ χαίρομαι για τον μικρό που θα έχει καλοκαιράκι γενέθλια 14ιουνιου αλλά στεναχωριέμαι γιατί κάθε χρόνο όσο μεγαλώνει η μικρή θα παραπονιεται ότι δεν μπορεί να τα κάνει όπως θέλει και αγχώνομαι από τώρα προκαταβολικά

Να της κανεις τουρτα στη γιορτη της 😊

Και μενα ενω κανει δουλειες και στην εγκυμοσύνη τα εκανε ολα μονος του και οσο το παλευα με τον θηλασμο παλι ειχε παρει αδεια για να κανει δουλειες μου λεει για τα ρουχα αυτα δε χωρανε 🤣 Και εχουμε στην αυλη 3 σκοινια περα για περα αλλα λεει ειναι πολλα τα ρουχα! Του λεω δεν τα γεννησα στα απλυτα ηταν επρεπε να πλυθουν χωρεσε τα τωρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lia5 είπε:

Να της κανεις τουρτα στη γιορτη της 😊

Και μενα ενω κανει δουλειες και στην εγκυμοσύνη τα εκανε ολα μονος του και οσο το παλευα με τον θηλασμο παλι ειχε παρει αδεια για να κανει δουλειες μου λεει για τα ρουχα αυτα δε χωρανε 🤣 Και εχουμε στην αυλη 3 σκοινια περα για περα αλλα λεει ειναι πολλα τα ρουχα! Του λεω δεν τα γεννησα στα απλυτα ηταν επρεπε να πλυθουν χωρεσε τα τωρα 😂

Το σκέφτηκα και για τούρτα τι νομίζεις και ας είναι 6 μήνες νωρίτερα χαχαχαχ προκαταβολικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Βγαίνει περίπου να γυρίσω αρχές Μαΐου.

2 μήνες πριν γυρίσεις είναι καλά να ξεκινήσεις αντλήσεις. Αν κ μπορεί το μωρό να μην το πιει, θα είναι σε μια ηλικία που τις ώρες που θα λείπεις θα καλύπτεται από τροφές ,θα τον θηλάζεις όταν γυρνάς. 

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εμείς κορίτσια για καφέ 0αμε κάθε σκ με τον μικρό από 19 ημερών. Έχουμε εμβολιαστεί και οι δύο αλλά και πάλι έξω καθόμαστε με το μωρο.. Αν πάμε μόνοι καθόμαστε μέσα γιατί πάμε για ένα ναργιλεδακι (που το είχαμε από πριν χούι) μια φορά την εβδομάδα.. 

Το βιβλία πήρατε στα μωρά; 

Της πήρα κάτι χριστουγεννιάτικα με ήχους, τραγούδια κ υφές. Αυτά τα χριστουγεννιάτικα που έχω δεν κάνουν για τόσο μωρό. Έχω φτιάξει βέβαια μια μικρή λίστα μέσα στην πρωτοπορία για να της πάρω κ άλλα. 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εγώ δεν πήρα για το μπέμπη, για την κόρη μου πήρα 😊

Καλέ κι εγώ σιγά μην πάω ΕΛΤΑ.. Θα παραγγείλω να πάνε απευθείας απ το μαγαζί στην κοπέλα με κουριερ 🤣

Κι εμεις λέγαμε να φύγουμε εκείνες τις ημέρες, λίγο πριν βασικά που έχουμε επέτειο αλλά τώρα με την ίωση δεν έχουμε κλείσει κάτι.. Ισως τελευταία στιγμή.. Και την άνοιξη λέμε να τολμήσουμε Κωνσταντινούπολη, αν όλα είναι καλα 

Ένα μυαλό.. Δεν το σκέφτηκαν καν αυτό 😂

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Το σκέφτηκα και για τούρτα τι νομίζεις και ας είναι 6 μήνες νωρίτερα χαχαχαχ προκαταβολικά

Εμενα ο γιος μου δεν τον ενοχλεί στα γενέθλια που τα κάνουμε πχ σπίτι αλλά ξέρεις τι σκέφτομαι τώρα.. Η μικρή είναι Ιούνη, στο μυαλό μου έχω να τα κάνουμε έξω, όχι σε μαγαζί κ ίσως έτσι αρχίσει κ εκείνος να τσιναει λιγάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

2 μήνες πριν γυρίσεις είναι καλά να ξεκινήσεις αντλήσεις. Αν κ μπορεί το μωρό να μην το πιει, θα είναι σε μια ηλικία που τις ώρες που θα λείπεις θα καλύπτεται από τροφές ,θα τον θηλάζεις όταν γυρνάς. 

Της πήρα κάτι χριστουγεννιάτικα με ήχους, τραγούδια κ υφές. Αυτά τα χριστουγεννιάτικα που έχω δεν κάνουν για τόσο μωρό. Έχω φτιάξει βέβαια μια μικρή λίστα μέσα στην πρωτοπορία για να της πάρω κ άλλα. 

Ένα μυαλό.. Δεν το σκέφτηκαν καν αυτό 😂

Εμενα ο γιος μου δεν τον ενοχλεί στα γενέθλια που τα κάνουμε πχ σπίτι αλλά ξέρεις τι σκέφτομαι τώρα.. Η μικρή είναι Ιούνη, στο μυαλό μου έχω να τα κάνουμε έξω, όχι σε μαγαζί κ ίσως έτσι αρχίσει κ εκείνος να τσιναει λιγάκι..

Το ίδιο σκέφτομαι αυτό σου έλεγα! Θα νιώθει ριγμένη και μεταξύ μας θα είναι κιόλας! Θα βρω λύση δεν υπάρχει περίπτωση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...