Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

@Love32 @Diana_caterina σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!! Από καρότσι το μόνο σίγουρο είναι πως θέλω 3σε1 για όταν πηγαίνω στους γονείς μου να έχω την καλαθουνα! Τώρα από εταιρείες δεν ξέρω έχω δει διάφορα αλλά θέλω να τα δω κ από κοντά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Lorelli sena 2 σε 1  εσεις πηρατε; 

Και εμείς της Lorelli το alba 3 σε 1 πήραμε. Ευχαριστημένοι? σας αρέσει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Και εμείς της Lorelli το alba 3 σε 1 πήραμε. Ευχαριστημένοι? σας αρέσει? 

Ναι πολυ! Το μονο εκνευριστικο λοιπόν ειναι οτι ηρθε σε μπεζ μαυρο κ οχι μπεζ γκρι! Και οτι το χερούλι ειναι ψηλο κ ειμαι κοντη. Αυτα 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diana_caterina είπε:

Ναι πολυ! Το μονο εκνευριστικο λοιπόν ειναι οτι ηρθε σε μπεζ μαυρο κ οχι μπεζ γκρι! Και οτι το χερούλι ειναι ψηλο κ ειμαι κοντη. Αυτα 😂 

Ρε συ και εγώ αυτό το θέμα έχω. Όταν ήρθε μου φάνηκε πολύ ψηλό 🤣  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lenaki92 είπε:

Ρε συ και εγώ αυτό το θέμα έχω. Όταν ήρθε μου φάνηκε πολύ ψηλό 🤣  

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Ρε συ και εγώ αυτό το θέμα έχω. Όταν ήρθε μου φάνηκε πολύ ψηλό 🤣  

Κορίτσια σας βάζω ένα σύνδεσμο απo το YouTube 

Στο 1.21 περίπου δείχνει πως κατεβαίνει το χερούλι για να έρθει στο ύψος που θέλετε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

 

Κορίτσια σας βάζω ένα σύνδεσμο απo το YouTube 

Στο 1.21 περίπου δείχνει πως κατεβαίνει το χερούλι για να έρθει στο ύψος που θέλετε. 

Μόλις το είδα αλλά εμας δεν είναι έτσι δυστυχώς 😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Μόλις το είδα αλλά εμας δεν είναι έτσι δυστυχώς 😭

Σίγουρα; γιατί; και εγώ lorelli πήρα αλλά το lumina και ρυθμίζεται. Γιατί και εγώ δεν είμαι 2 μέτρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νίναα αυτά τα 40+ δε θέλω να έχω αυγουστιαστικα 😂 Γιατί λες ότι μπορεί να είσαι σε άλλη εβδομάδα; Αφού και λάθος να βγαίνει με την τελευταία περίοδο, η ηλικία κύησης φαίνεται στην αυχενική διαφάνεια. Ή δεν το υπολογίζουν έτσι στη Γερμανία; @Liiida τα κιλά σου είναι μια χαρά απλώς τώρα στο τέλος κάνεις κατακράτηση, υπομονή 🤱🏼 @Mommy to be εγώ σήμερα έκλεισα 33 εβδομάδες και είμαι +4 κιλά. @Μαριλου1 να ζήσετε! Ούτε εγώ πήγα καθόλου για τα χαρτιά 😁 Εμείς παντρευομαστε την Τετάρτη, προχθές βάψαμε το σπίτι και χθες ήρθε η κυρία που καθαρίζει 😊 Είπα να τα έχω όλα έτοιμα γιατί η κομμώτρια και η αισθητικός μου είπαν ότι θα γεννήσω μόλις μπω στον μήνα μου, αν και η μαία επιμένει ότι θα περάσω την ΠΗΤ 🤷🏼‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

@Νίναα αυτά τα 40+ δε θέλω να έχω αυγουστιαστικα 😂 Γιατί λες ότι μπορεί να είσαι σε άλλη εβδομάδα; Αφού και λάθος να βγαίνει με την τελευταία περίοδο, η ηλικία κύησης φαίνεται στην αυχενική διαφάνεια. Ή δεν το υπολογίζουν έτσι στη Γερμανία; @Liiida τα κιλά σου είναι μια χαρά απλώς τώρα στο τέλος κάνεις κατακράτηση, υπομονή 🤱🏼 @Mommy to be εγώ σήμερα έκλεισα 33 εβδομάδες και είμαι +4 κιλά. @Μαριλου1 να ζήσετε! Ούτε εγώ πήγα καθόλου για τα χαρτιά 😁 Εμείς παντρευομαστε την Τετάρτη, προχθές βάψαμε το σπίτι και χθες ήρθε η κυρία που καθαρίζει 😊 Είπα να τα έχω όλα έτοιμα γιατί η κομμώτρια και η αισθητικός μου είπαν ότι θα γεννήσω μόλις μπω στον μήνα μου, αν και η μαία επιμένει ότι θα περάσω την ΠΗΤ 🤷🏼‍♀️

Η κομμώτρια και η αισθητικός ξέρουν καλύτερα 😂😂😂😂

 

Εγώ 2 3 μέρες τώρα έχω άπειρα νεύρα δεν μπορώ ν αναπνεύσω κ έχω 2 μήνες γεμάτους μπροστά μου, θέλω να κλάψω 😭😭 

Πρηξιματα δεν έχω, κοιλιά μόνο 🎈 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Σίγουρα; γιατί; και εγώ lorelli πήρα αλλά το lumina και ρυθμίζεται. Γιατί και εγώ δεν είμαι 2 μέτρα 😂

Ναι το κοιταξα! Δυστυχώς δεν έχει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπω που λέτε για κιλά κ επειδή σήμερα ζυγιστηκα ας πω τα δικά μου να πάρετε λίγο θάρρος.....ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με 42 και έφτασα 57 την ημέρα που γέννησα σήμερα 6η μέρα μετά την γέννα η ζυγαριά έδειξε 47.... Μείνανε 5κιλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

@Νίναα αυτά τα 40+ δε θέλω να έχω αυγουστιαστικα 😂 Γιατί λες ότι μπορεί να είσαι σε άλλη εβδομάδα; Αφού και λάθος να βγαίνει με την τελευταία περίοδο, η ηλικία κύησης φαίνεται στην αυχενική διαφάνεια. Ή δεν το υπολογίζουν έτσι στη Γερμανία; @Liiida τα κιλά σου είναι μια χαρά απλώς τώρα στο τέλος κάνεις κατακράτηση, υπομονή 🤱🏼 @Mommy to be εγώ σήμερα έκλεισα 33 εβδομάδες και είμαι +4 κιλά. @Μαριλου1 να ζήσετε! Ούτε εγώ πήγα καθόλου για τα χαρτιά 😁 Εμείς παντρευομαστε την Τετάρτη, προχθές βάψαμε το σπίτι και χθες ήρθε η κυρία που καθαρίζει 😊 Είπα να τα έχω όλα έτοιμα γιατί η κομμώτρια και η αισθητικός μου είπαν ότι θα γεννήσω μόλις μπω στον μήνα μου, αν και η μαία επιμένει ότι θα περάσω την ΠΗΤ 🤷🏼‍♀️

Έχεις ξεκινήσει κ πλυσίματα-σιδερωματα?  

Εμένα ο άντρας μου λέει έτσι χαχα 😂😋 για Να δούμε!! 

Μια χαρά είσαι εντομεταξυ +4 κιλά μόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Έχεις ξεκινήσει κ πλυσίματα-σιδερωματα?  

Εμένα ο άντρας μου λέει έτσι χαχα 😂😋 για Να δούμε!! 

Μια χαρά είσαι εντομεταξυ +4 κιλά μόνο.

Εμένα ο αντρας μου λεει οτι θα γεννησω στα γενέθλια του.. 16 Αυγούστου, ενας προμηθευτης μου ειπε 15 Αύγουστο και εγω λεω 17-20 Αυγούστου 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Εμένα ο αντρας μου λεει οτι θα γεννησω στα γενέθλια του.. 16 Αυγούστου, ενας προμηθευτης μου ειπε 15 Αύγουστο και εγω λεω 17-20 Αυγούστου 😂

Χαχα σούπερ σε έχουν προγραμματισει όλοι!! Εμένα ο άντρας μου με έχει για Ιούλιο ☺️😂😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

 

Κορίτσια σας βάζω ένα σύνδεσμο απo το YouTube 

Στο 1.21 περίπου δείχνει πως κατεβαίνει το χερούλι για να έρθει στο ύψος που θέλετε. 

Ναι ναι το ξερω. Το εχω κατεβασει. Απλα και ετσι ψηλο μου φαινεται. Γενικα το υψος του καροτσιου αν και το είχαμε δει και από κοντά αλλά ελαφρύ μια χαρά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Χαχα σούπερ σε έχουν προγραμματισει όλοι!! Εμένα ο άντρας μου με έχει για Ιούλιο ☺️😂😋

Και ποτε εχεις πητ; να μην ειναι πολυ νωρις βρε παιδί μου 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Ναι ναι το ξερω. Το εχω κατεβασει. Απλα και ετσι ψηλο μου φαινεται. Γενικα το υψος του καροτσιου αν και το είχαμε δει και από κοντά αλλά ελαφρύ μια χαρά

Μέχρι και σε αυτο αναποδη ειμαι😂😂😂το δικο μας δεν εχει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Η κομμώτρια και η αισθητικός ξέρουν καλύτερα 😂😂😂😂

 

Εγώ 2 3 μέρες τώρα έχω άπειρα νεύρα δεν μπορώ ν αναπνεύσω κ έχω 2 μήνες γεμάτους μπροστά μου, θέλω να κλάψω 😭😭 

Πρηξιματα δεν έχω, κοιλιά μόνο 🎈 

Μάλλον γιατί είναι πολύ σίγουρες 😂 Ούτε εγώ έχω πρηξιματα, λογικά γιατί δεν κουράζομαι, αλλά όταν κοιμάμαι και θέλω να αλλάξω πλευρό δυσκολεύομαι να κουβαλησω την κοιλιά από τη μια πλευρά στην άλλη 🤰🏼

 

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Χαχαχαχαχ @Lia5 εσυ τι διαισθανεσαι;

@PanB και εγω μες στην γκρίνια είμαι.. Και δυσανασχετω μεχρι και στον υπνο μου😂

Ποιος ξέρει; 🤔 Θα ήθελα ιδανικά κάτι ενδιάμεσο αλλά ό, τι θέλει ο μπέμπης θα γίνει στο τέλος 👶

 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Βλέπω που λέτε για κιλά κ επειδή σήμερα ζυγιστηκα ας πω τα δικά μου να πάρετε λίγο θάρρος.....ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με 42 και έφτασα 57 την ημέρα που γέννησα σήμερα 6η μέρα μετά την γέννα η ζυγαριά έδειξε 47.... Μείνανε 5κιλα...

Κάπως δυσκολεύομαι να ταυτιστω με ενήλικα που ζύγιζε 42 κιλά 🤣 Πώς τα πάτε εσείς προσαρμοζεστε; 👨‍👩‍👧‍👦

 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Έχεις ξεκινήσει κ πλυσίματα-σιδερωματα?  

Εμένα ο άντρας μου λέει έτσι χαχα 😂😋 για Να δούμε!! 

Μια χαρά είσαι εντομεταξυ +4 κιλά μόνο.

Λέω να περιμένω 2 βδομάδες ακόμα να μπω στον μήνα μου να τα έχει φρεσκοπλυμενα ☺ Δεν του πήρα και πολλά και όπως είναι μικρουλια και το πλυντήριο μεγάλο (10,5 κιλά) νομίζω θα είναι μια μέρα δουλειά. Και μετά απλώς θα τον περιμένουμε 🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Ναι ναι το ξερω. Το εχω κατεβασει. Απλα και ετσι ψηλο μου φαινεται. Γενικα το υψος του καροτσιου αν και το είχαμε δει και από κοντά αλλά ελαφρύ μια χαρά

Τι ύψος εχεις; 🤔

 

@Lia5 πες τα, εγώ το έχω πει ξανά, 42 κιλα ήμουν στο δημοτικό 😂😂😂😂

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Βλέπω που λέτε για κιλά κ επειδή σήμερα ζυγιστηκα ας πω τα δικά μου να πάρετε λίγο θάρρος.....ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με 42 και έφτασα 57 την ημέρα που γέννησα σήμερα 6η μέρα μετά την γέννα η ζυγαριά έδειξε 47.... Μείνανε 5κιλα...

Σούπερ, θα τα χάσεις μέχρι τις 40 σου δίνω 😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Και ποτε εχεις πητ; να μην ειναι πολυ νωρις βρε παιδί μου 😂

12 Αυγούστου! 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Μάλλον γιατί είναι πολύ σίγουρες 😂 Ούτε εγώ έχω πρηξιματα, λογικά γιατί δεν κουράζομαι, αλλά όταν κοιμάμαι και θέλω να αλλάξω πλευρό δυσκολεύομαι να κουβαλησω την κοιλιά από τη μια πλευρά στην άλλη 🤰🏼

 

Ποιος ξέρει; 🤔 Θα ήθελα ιδανικά κάτι ενδιάμεσο αλλά ό, τι θέλει ο μπέμπης θα γίνει στο τέλος 👶

 

Κάπως δυσκολεύομαι να ταυτιστω με ενήλικα που ζύγιζε 42 κιλά 🤣 Πώς τα πάτε εσείς προσαρμοζεστε; 👨‍👩‍👧‍👦

Λέω να περιμένω 2 βδομάδες ακόμα να μπω στον μήνα μου να τα έχει φρεσκοπλυμενα ☺ Δεν του πήρα και πολλά και όπως είναι μικρουλια και το πλυντήριο μεγάλο (10,5 κιλά) νομίζω θα είναι μια μέρα δουλειά. Και μετά απλώς θα τον περιμένουμε 🤩

Ναι αυτό είναι αλήθεια είναι μικρουλακια 1 Μαξ 2 πλυντήρια! Στους πόσους βαθμούς? Χρωμοπαγιδα μπαίνει??😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PanB είπε:

Τι ύψος εχεις; 🤔

 

@Lia5 πες τα, εγώ το έχω πει ξανά, 42 κιλα ήμουν στο δημοτικό 😂😂😂😂

Σούπερ, θα τα χάσεις μέχρι τις 40 σου δίνω 😂😂 

Θα σου πω. Μου φαίνεται ψηλό γιατι το συγκρινω με ενα αλλο που μου ειχαν δωσει απλό όμως όχι πολυμορφικό και είναι πιο μαζεμένο πολύ πιο χαμηλο. 1,65 ειμαι δεν ειμαι και πρωτο μπόι ☹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Θα σου πω. Μου φαίνεται ψηλό γιατι το συγκρινω με ενα αλλο που μου ειχαν δωσει απλό όμως όχι πολυμορφικό και είναι πιο μαζεμένο πολύ πιο χαμηλο. 1,65 ειμαι δεν ειμαι και πρωτο μπόι ☹

Θα αρχισω να πιστεύω ότι είμαστε διδυμες😂😂😂 και εγω τοσο είμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

12 Αυγούστου! 

Ναι αυτό είναι αλήθεια είναι μικρουλακια 1 Μαξ 2 πλυντήρια! Στους πόσους βαθμούς? Χρωμοπαγιδα μπαίνει??😂😂😂

Λογικα 40 με 60 πρέπει να είναι καλα; στους 60 βαζω τα εσώρουχα οπότε υποθέτω ότι και τα βρεφικα το ίδιο κανουμε αλλα μηπως μαζεψουν αν τα βαλω στους 60?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...