Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!! 

@PanB τι να σ πω κορίτσι μ!!! 😂😂

@Tweema άσε δεν ξέρω τι έχω πάθει. Φαντασου ότι δεν έχω ζητήσει τίποτα. να πω θέλω να φάω αυτό. Ίσα π λέω δεν θέλω αυτό,δεν θέλω αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Μία χαρά... Θα ακούσεις κ το βάρος αυτά είναι έτοιμα από νωρίς. Μη σε ανησυχεί. Λογικά θα σου κάνει κ την ένεση για τα πνεύμονα κια αν θεωρεί πωσ θα βγει πρόωρα... 

Και να φανταστείς τον ρώτησα και μου είπε δεν υπάρχει λόγος φυσικά αν αισθανθώ ότι κάτι δεν πάει καλά θα το ζητήσω χωρίς να περιμένω την άποψη του🤭😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

@Love32 μήπως έχεις φόβο μην πάθει τίποτα το μωρό;

 

Σκέφτομαι συνέχεια πριν φάω κάτι ! Το τι μπορεί να έχει μέσα πχ είναι με παστεριωμένο γάλα φτιαγμένα? Είναι καλά ψημένα? Πλημενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Και να φανταστείς τον ρώτησα και μου είπε δεν υπάρχει λόγος φυσικά αν αισθανθώ ότι κάτι δεν πάει καλά θα το ζητήσω χωρίς να περιμένω την άποψη του🤭😇

Ναι ναι... Δεν παθαίνει κ κάνει ίσα ίσα. Ωριμάζουν κ είναι έτοιμα... Εγώ το πρώτο μου το γεννησα 38 εβδομάδων. Αλλά είχε βάρος παραπάνω. Δηλ ευτυχώς που εσπασαν τα νερα τότε. Αλλιώς πως θα βγαινει δε ξερω🤣🤣από τώρα κ στο εξής παίρνουν βάρος φουλ. 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν θυμάμαι αν έχει ξανασυζητηθεί το θέμα πλύσιμο βρεφικών ρούχων. Μου έδωσαν πολλά ρουχαλακια για τον πρώτο μήνα που έχουν φορεθεί ελάχιστα και θέλω να τα πλύνω. Κ όχι μόνο αυτά οτιδήποτε καινούργιο αγοραστεί. Με τι τα πλένουμε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Τι κάνετε; εγω ειμαι κομμάτια 😂 αύριο εχω την β επιπέδου! @Μαριλου1 αν δεν κανω λαθος μαζι εχουμε αυριο εε; 

Ναιαιαι κ εγώ όλο αυτό σκέφτομαι... Τι ώρα έχεις εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν θυμάμαι αν έχει ξανασυζητηθεί το θέμα πλύσιμο βρεφικών ρούχων. Μου έδωσαν πολλά ρουχαλακια για τον πρώτο μήνα που έχουν φορεθεί ελάχιστα και θέλω να τα πλύνω. Κ όχι μόνο αυτά οτιδήποτε καινούργιο αγοραστεί. Με τι τα πλένουμε? 

Με οποίο βρεφικό απορρυπαντικο θέλεις.... Εγώ στην αρχή του μικρού επλενα με frezyderm. Τώρα με pharmacept... Της μικρής με pharmacept λέω να ξεκινήσω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν θυμάμαι αν έχει ξανασυζητηθεί το θέμα πλύσιμο βρεφικών ρούχων. Μου έδωσαν πολλά ρουχαλακια για τον πρώτο μήνα που έχουν φορεθεί ελάχιστα και θέλω να τα πλύνω. Κ όχι μόνο αυτά οτιδήποτε καινούργιο αγοραστεί. Με τι τα πλένουμε? 

Εγώ τα έπλυνα με προδερμ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Τα απορρυπαντικα τα βρεφικα σε φαρμακείο τα βρισκεις; 

Ανάλογα και την εταιρεία φαντάζομαι. Το Αρκάδι ας πούμε το έχω βρει κ σε συνοικιακή αποθήκη και το προδερμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν θυμάμαι αν έχει ξανασυζητηθεί το θέμα πλύσιμο βρεφικών ρούχων. Μου έδωσαν πολλά ρουχαλακια για τον πρώτο μήνα που έχουν φορεθεί ελάχιστα και θέλω να τα πλύνω. Κ όχι μόνο αυτά οτιδήποτε καινούργιο αγοραστεί. Με τι τα πλένουμε? 

Πρωτάρα εδώ, αλλά από έρευνα θα έλεγα Αρκάδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλα αποτέλεσματα και περιμένω να μου πεις

Κ σε σένα καλά αποτελέσματα! Ναι μόλις μπορέσω θα μπω να γράψω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι ναι... Δεν παθαίνει κ κάνει ίσα ίσα. Ωριμάζουν κ είναι έτοιμα... Εγώ το πρώτο μου το γεννησα 38 εβδομάδων. Αλλά είχε βάρος παραπάνω. Δηλ ευτυχώς που εσπασαν τα νερα τότε. Αλλιώς πως θα βγαινει δε ξερω🤣🤣από τώρα κ στο εξής παίρνουν βάρος φουλ. 😆

Την κόρη μου την γέννησα 39+3 3.200 και 53εκ χαχαχχα και έχω σωματότυπο 1.58 και 42 κιλά τα κανονικά μου βέβαια τώρα με την εγκυμοσύνη είμαι +8.5 άρα 50.5.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν θυμάμαι αν έχει ξανασυζητηθεί το θέμα πλύσιμο βρεφικών ρούχων. Μου έδωσαν πολλά ρουχαλακια για τον πρώτο μήνα που έχουν φορεθεί ελάχιστα και θέλω να τα πλύνω. Κ όχι μόνο αυτά οτιδήποτε καινούργιο αγοραστεί. Με τι τα πλένουμε? 

Στην αρχή έπλενα με Αρκάδι αλλά κάτι δεν μου άρεσε μου τα σκλήρυνε και κατέληξα στο προδερμ βέβαια όταν είδα αυτήν την υπέροχη μυρωδιά γενικά το γύρισα τελείως στο προδερμ όλη την σειρά περιποίησης....μπορείς να ξεκινήσεις με.οτι σου αρέσει περισσότερο δεν έχει και μεγάλη διαφορά το ένα από το άλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν θυμάμαι αν έχει ξανασυζητηθεί το θέμα πλύσιμο βρεφικών ρούχων. Μου έδωσαν πολλά ρουχαλακια για τον πρώτο μήνα που έχουν φορεθεί ελάχιστα και θέλω να τα πλύνω. Κ όχι μόνο αυτά οτιδήποτε καινούργιο αγοραστεί. Με τι τα πλένουμε? 

Εγώ θα του τα πλένω με Αρκάδι που πλένω και τα δικά μας. Το έχει στα super market και αν κοιτάς τις προσφορές το βρίσκεις και -50%.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...