Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

@st3llina μου θέλω απλά να σου πω ότι σε σκέφτομαι συχνά και σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά! Πως είσαι κοριτσάκι μου; Τι κάνει το μπουμπουκακι μας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 15 ώρες, ο/η Natacha είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα σε όλες! Έχω να γράψω καιρό αλλα σας διάβαζα όλο αυτόν το καιρό... Ήθελα να σας γράψω όμως γιατί κοντεύει να σπάσει η καρδιά μου! Περιμένω περίοδο σε 3 μέρες και πριν λίγο έκανα το τέστ και νομίζω είναι θετικό. Έτρεξα μόλις και έκανα μια χοριακή και περιμένω αποτελεσματα σε 2 ωρες. Ειμαι πολυ αγχωμένη, πολύ μπερδεμένη... Πφφφ!

415DE241-FC2D-4D17-B5E9-00474883DA15.jpeg

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!😃🥳Με το καλό! Να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Άντε να πληθαίνουν τα θετικά! Να γεμίσουμε νινακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα Ειρηνούλα λογικά δεν έχει σταθεροποιηθεί το πότε σου έρχεται περίοδος και το τι κύκλο κάνεις..αλλά αφού σου έρθει η περίοδος θέλει να περάσουν συγκεκριμένες μέρες για να γίνει ωορρηξία και συγκεκριμένες μετά για την εμφύτευση.. βέβαια εδώ στο φόρουμ έχω δει πολλά οπότε ποτέ δε ξέρεις!

Ποιες μέρες είχατε επαφές; Να υπολογίζεις ότι μετά την περίοδο θέλει μερικές μέρες για να γίνει η ωορρηξία, και μετά την ωορρηξία θέλει τουλάχιστον 5-6 για να γίνει η εμφύτευση (που μπορεί να γίνει και μετά από 12)

Σου εύχομαι να είναι αυτό που θες, αλλά μην το σκέφτεσαι τόσο! Θα περάσουν οι μέρες και θα δεις! Ο γιατρός εξάλλου σου είπε μετά τις 29/7 να κάνεις τεστ αν θυμάμαι καλά, οπότε έχεις πολλέεες μέρες ακόμα...μη σου πω συνέχισε τις επαφές, εγώ αυτό θα έκανα, αφού δεν έχει σταθεροποιηθεί ακόμα ο κύκλος σου δε ξέρεις πότε κάνεις ωορρηξία. Ασχολήσου με το μωράκι σου κ ούτε θα καταλάβεις πώς θα περάσουν οι μέρες

Πωωω να σκεφτείς πως με άφησε το μωράκι μου να κοιμηθώ 8 ώρες ολόκληρες, κοιμήθηκα ακόμη 1,5 ώρα που εγώ όταν ξυπνήσω αποκλείεται να ξανά κοιμηθώ και ακόμη νυσταζω... Έχει αρκετές μέρες αυτό το πράγμα.   🤣🤣😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Τα συλλυπητήρια μου κοπέλα μου. Δυστυχώς σε καταλαβαίνω. Κ εγώ ήταν να παντρευτώ 3 χρόνια πριν. Όταν αρχίσαμε να κανονίζουμε πάνω που θα κλείναμε κέντρο διαγνώστηκε με την τρομερή αρρώστια παιδί στην οικογένεια μου. Χάσαμε τη γη κάτω από τα πόδια μας. Εννοείται ο γάμος δεν κανονίστηκε ποτέ. Μέσα στην στεναχώρια μου εκεί που δεν το περίμενα έμεινα έγκυος στο γιο μου. 

Μακάρι να μείνεις έγκυος γρήγορα και από εκεί ψηλά θα σας καμαρώνει ο πεθερός σου όπως είμαι σίγουρη ότι μας βλέπουν εμάς οι δικοί μου. 

Πω πω πόνεσε η ψυχή μου! Τίποτα σημαντικότερο από την υγεία και κυρίως όταν αφορά ένα παιδί. Πως είναι τώρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Frogel μου πως είσαι κορίτσι μου; Πλησιάζουν οι ημέρες! Δεν το πιστεύω! Σε λίγο θα έχουμε ακόμα ένα υπέροχο μωράκι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πω πω πόνεσε η ψυχή μου! Τίποτα σημαντικότερο από την υγεία και κυρίως όταν αφορά ένα παιδί. Πως είναι τώρα; 

Δυστυχώς το παιδί έφυγε όταν ήταν ο γιος μου 2 μηνών. Του έτυχε σπάνια μορφή καρκίνου και οι πιθανότητες ήταν εναντίον μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

κοριτσια μου γλυκά ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!οπως γυριζα σημερα απο τη δουλεια μπαινω στο λεωφορειο ορθια ( να αναφερω οτιγενικα εχω κιλακια παραπανω κ ιδιαίτερα στη κοιλια κ τωρα στη περιοδο πρηζομαι ακομη πιο πολυ)..ακριβως φατσα είναι ενας κυριος που καθοταν κ με κοιταζει επιμονα αρκετη ωρα...αρχιζω να απορω γιατι με κοιταζει μεχρι που γυρναει κ μου λεει συγγνωμη ειστε εγκυος??🤣🤣λεω όχι ααα μου λεει συγγνωμη νομιζα οτι ειστε εγκυος  για να καθοσασταν...ειπα να του πω χριστιανε μου με το καημο μου παιζεις...

Α! Κι εγώ είχα κάτι τέτοια! Κυρίως τους μήνες μετά την γέννα! Το τι σειρές μου έδιναν στο σούπερ μάρκετ δεν λέγεται! 😆😆 Εντάξει μερικές φορές εγώ η πονηρουλα δεν έλεγα τίποτα! Ε τι να έκανα; Βιαζομουν!😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Δυστυχώς το παιδί έφυγε όταν ήταν ο γιος μου 2 μηνών. Του έτυχε σπάνια μορφή καρκίνου και οι πιθανότητες ήταν εναντίον μας. 

Αχ τι μου λές τώρα! Δεν μπορώ να διαβάζω τέτοια παρόλο που ξέρω ότι μέσα στη ζωή είναι κι αυτά και ότι πρέπει να είμαστε δυνατοί. Ψυχούλα μου όμορφη! Ο θεός να το αναπαύσει! Πόσο χρονών ήταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλά είμαι βρε κοριτσάκι μου! Δουλεύω κ δεν έχω πολύ χρόνο να γράφω αλλά σας διαβάζω που κ που! Τουλάχιστον ξεχνιέμαι με την δουλειά! Μάλλον προϋπήρχε το πρόβλημα απλά δεν το είχαμε ψάξει! Ο ουρολογος μας είχε πει όταν είδε το σπερμοδιαγραμμα να κοιτάξουμε το ενδεχόμενο προστατιτιδας κ κιρσοκηλης γιατί φαινόταν χαμηλή η κινητικότητα αλλά εμείς λέγαμε ότι μπορεί να έτυχε! Μέχρι που έπαθε ουρολοιμωξη κ αυτό επιδείνωσε τον προστάτη. Τουλάχιστον κάνει τη θεραπεία κ φαντάζομαι ότι είναι κάτι θεραπευσιμο.. ελπιζω μόνο να μην έχει κ κιρσοκηλη για το πραγματικά δε μ αντεχω κ αλλο εμποδιο! Πολυ ταλαιπωρια βρε κοριτσι μου, κ εσύ κ εγώ κ πολλά κορίτσια! Αλλά να ξέρεις ότι θα τα καταφέρουμε! Εγώ λέω κάθε μέρα ότι ότι κ να γίνει παιδί θα κάνω! Δε το βάζουμε κάτω! Κ όταν έρθει αυτή η στιγμή η χαρά θα είναι μεγάλη μετά από τόσο ταλαιπωρία! 

Εσύ τι κάνεις βρε κορίτσι μου?? Σε τι στάδιο βρίσκεστε με τον άντρα σου?? Το ψάξατε κ άλλο??

Καλημέρα 😊😊😊. Όχι εμείς δεν το ψάξαμε άλλο. Δεν μπορώ προς το παρόν. Νιώθω πολύ κουρασμένη ψυχολογικά. Είπα να χαλαρώσω το καλοκαίρακι και από Σεπτέμβρη να το ψάξουμε. Θα κάνω ίσως και αυτό π είπε ο ενδοκρινολογος μου, που ειδικεύεται στην αναπαραγωγή. Να κάνω κάθε μήνα υπέρηχο στο γυναικολόγο μου για να δούμε αν αναπτύσσονται σωστά τα ωοθυλακια και έπειτα στοχευμένες επαφές. Αν δεν πετύχει και αυτό δεν ξέρω. Θα μας καθοδηγήσει ο γιατρός φανταζομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ τι μου λές τώρα! Δεν μπορώ να διαβάζω τέτοια παρόλο που ξέρω ότι μέσα στη ζωή είναι κι αυτά και ότι πρέπει να είμαστε δυνατοί. Ψυχούλα μου όμορφη! Ο θεός να το αναπαύσει! Πόσο χρονών ήταν;

Δυστυχώς δεν είναι τόσο μακριά. Και εγώ έτσι πίστευα ότι αυτά είναι τόσο σπάνια που τα ακούς για ανθρώπους που ούτε καν τους ξέρεις. 5 κ μισό ήταν όταν έφυγε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλησπέρα κ σε ευχαριστώ για την απάντηση!! Αχ κορίτσι μου τα έχω δοκιμάσει όλα αυτά με τα μαξιλάρια κ γενικά μετά από τόσους μήνες δε θα έλεγα ότι έχω άγχος πια.. Πιο πολύ απογοήτευση είναι.. παρ'όλα αυτά Τώρα είμαι πολύ χαρούμενη διότι όπως ανέφερα θα ήθελα να μου πουν ότι φταίει κάτι ώστε να διορθωθεί! Το θέμα μου με την αυξημένη προλακτινη έχει ήδη ρυθμιστεί κ συνεχίζω τα χαπάκια ώστε να μην ανέβει ξανά.. Επίσης ανακαλύψαμε ότι ο άντρας μου έχει οξεία προστατιτιδα κ αυτή τη στιγμή παίρνει αντιβίωση για 10 μέρες κ θα κάνει επαναληπτικές εξετάσεις όπως Επίσης κ εξέταση κιρσοκιλης.. απ' ότι μας είπε ο Ουρολογος ίσως κ αυτό να φταίει που δεν έχω μείνει ακόμα έγκυος..μηπως εχει αντιμετωπίσει καποια κοπέλα με τον άντρα της θέμα με προστατιτιδα κ μπορεί λίγο να με διαφωτίσει σχετικά με την θεραπεία κ την επίτευξη εγκυμοσύνης?

Εγώ θα σου πω μόνο Sofia μου αυτό που μας είχε πει ο ανδρολογος. Ότι υπάρχουν πολλά μικρόβια στο....🤔αντρικό σύστημα που μπορεί να εμποδίζουν να πραγματοποιηθεί μια σύλληψη. Για αυτό είχαμε κάνει κι εμείς αρκετές εξετάσεις για αυτό. Εγώ θεωρώ ότι με την θεραπεία θα βελτιωθούν τα πράγματα και σύντομα θα τα καταφέρετε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Δυστυχώς δεν είναι τόσο μακριά. Και εγώ έτσι πίστευα ότι αυτά είναι τόσο σπάνια που τα ακούς για ανθρώπους που ούτε καν τους ξέρεις. 5 κ μισό ήταν όταν έφυγε 

Δυστυχώς μερικές φορές πιστεύουμε ότι όλα αυτά είναι μακρυά από εμάς! Αλλά δεν είναι έτσι! Ο θεός να έχει όλα τα παιδιά του κόσμου γερά! Αυτό είναι το σημαντικότερο από όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

Ναι είναι η πρώτη μου γέννα... Δεν θηλάζω, μου τελείωσε το γάλα...οπόταν είδα 2 φορές περίοδο μέχρι τώρα.... :)

εγώ έχω δει 3 φορές περίοδο  μέχρι τώρα κ κανονικά είναι να έρθει η 4η αν έρθει...δεν ξέρω...θα δείξει...θα περιμένω λίγο ακόμα κ βλέπουμε...η 1η φορά ήταν 10 μηνών η μικρή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

εγώ έχω δει 3 φορές μέχρι τώρα κ κανονικά είναι να έρθει η 4η αν έρθει...δεν ξέρω...θα δείξει...θα περιμένω λίγο ακόμα κ βλέπουμε...

Προσπαθείς και εσύ για παιδάκι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η irinula91 είπε:

Προσπαθείς και εσύ για παιδάκι? 

ναι 1η φορά για 4ο πάω...χαχαχαχα αλλά δεν το κυνηγάω...απλά είχαμε 3 ελεύθερες επαφές εκεί που είχα πονακια και υγρά αρκετά διάφανα πριν 2 βδομάδες...όμως έχω ακόμα πονακια που κ που και σήμερα είχα πολλά ασπροδιαφανα υγρά...μαζί με πονακια τι να πω...να κανω τωρα ωορρηξία δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Frogel μου πως είσαι κορίτσι μου; Πλησιάζουν οι ημέρες! Δεν το πιστεύω! Σε λίγο θα έχουμε ακόμα ένα υπέροχο μωράκι!💗

Κι εγώ τη σκέφτομαι πρέπει να κοντεύει 😍 @Frogel μας πώς είσαιι; 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

ναι 1η φορά για 4ο πάω...χαχαχαχα αλλά δεν το κυνηγάω...απλά είχαμε 3 ελεύθερες επαφές εκεί που είχα πονακια και υγρά αρκετά διάφανα πριν 2 βδομάδες...όμως έχω ακόμα πονακια που κ που και σήμερα είχα πολλά ασπροδιαφανα υγρά...μαζί με πονακια τι να πω...να κανω τωρα ωορρηξία δεν ξερω...

Μπορεί να έρχεται το 4ο...😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Natacha είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστωωω παρα πολυ! Μολις πηρα την χοριακή μου και είναι 50 ml U/mL. Τεστάκια ωορρηξιας δεν ειχα κανει ( αν και είχα αγοράσει) γιατι ειχα απογοητευτει όπως σας έγραψα και πιο πανω. Επαφες είχαμε καθε μέρα απο τη 10η ημερα εως την 14 και μετα μερα παρα μερα εως την 19.

Συγχαρητήρια κορίτσι καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Μπορεί να έρχεται το 4ο...😜

Μπορεί ποιος ξέρει...εντωμεταξύ επειδή έχω ήπιες πολυκυστικες, όχι τον σύνδρομο όμως, μου είχε πει η ενδοκρινολογος ότι μπορεί κάποιες φορές να βγάζω και 2 ωαρια...σε διαφορετικό χρόνο,μήπως γι'αυτό να έχω ενόχληση...μετα σκέφτομαι κ για κύστη...αλλά επειδή το έχω ξανά πάθει...δεν θυμάμαι να είχα υγρά ποτέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Καλημέρα 😊😊😊. Όχι εμείς δεν το ψάξαμε άλλο. Δεν μπορώ προς το παρόν. Νιώθω πολύ κουρασμένη ψυχολογικά. Είπα να χαλαρώσω το καλοκαίρακι και από Σεπτέμβρη να το ψάξουμε. Θα κάνω ίσως και αυτό π είπε ο ενδοκρινολογος μου, που ειδικεύεται στην αναπαραγωγή. Να κάνω κάθε μήνα υπέρηχο στο γυναικολόγο μου για να δούμε αν αναπτύσσονται σωστά τα ωοθυλακια και έπειτα στοχευμένες επαφές. Αν δεν πετύχει και αυτό δεν ξέρω. Θα μας καθοδηγήσει ο γιατρός φανταζομαι

Ναι καταλαβαίνω κορίτσι μου πως νιώθεις.. νομίζω είμαστε στους ίδιους μήνες προσπαθείας αν δεν κάνω λάθος?? Μια απογοήτευση είναι λογικό να υπάρχει.. Κ εγώ έτσι είχα πει ότι ας το αφήσουμε κ από Σεπτέμβρη το κοιτάμε πάλι αλλά έτυχε αυτό με την ουρολοιμωξη στον άντρα μου κ το ένα έφερε το άλλο κ είδαμε ότι έχει προστατιτιδας όποτε ίσως για καλό έγινε ώστε να εντοπιστεί το πρόβλημα αν είναι αυτό εν τελη κ να διορθωθει μπας κ δουμε άσπρη μέρα κ εμείς! Εν τω μεταξύ γεννάει από μέρα σε μέρα μια καλή μου φίλη κ ενώ χαίρομαι απίστευτα, παράλληλα με πιάνει κ μια μελαγχολία που τώρα λογικά θα γεννούσα κ εγώ αν εμένα έγκυος από την αρχή της προσπάθειας.. αλλά οκ τι να κάνουμε δεν είναι όλα εύκολα σε αυτή τη ζωή! 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ θα σου πω μόνο Sofia μου αυτό που μας είχε πει ο ανδρολογος. Ότι υπάρχουν πολλά μικρόβια στο....🤔αντρικό σύστημα που μπορεί να εμποδίζουν να πραγματοποιηθεί μια σύλληψη. Για αυτό είχαμε κάνει κι εμείς αρκετές εξετάσεις για αυτό. Εγώ θεωρώ ότι με την θεραπεία θα βελτιωθούν τα πράγματα και σύντομα θα τα καταφέρετε! 

Εύχομαι οτι μικρόβιο υπαρχει με την αντιβίωση να περάσει! Ελπίζω για το καλύτερο δεν ξέρω τι άλλο να κάνω... θα δείξει στις επόμενες εξετάσεις.. ωστόσο θα πάει χαμένος κ αυτός ο μήνας μιας κ απαγορεύεται για 10 μέρες να έχουμε επαφές κ θα χάσω τις γόνιμες... πφφφ τον άλλο μήνα πάλι αν δεν βρεθεί κ τίποτα άλλο βέβαια! 😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Princess28 @Ευάγγελοςτ κορίτσια μου ακόμα δεν γεννησαμε ευχαριστω πολύ που με σκέφτεστε όλες ❤️ περιμένουμε απο μέρα σε μέρα αν και ο γιατρός μου είπε ότι κατά πάσα πιθανότητα θα πάμε αρχές Αυγούστου..η μπέμπα είναι πολύ ζωηρή στην κοιλίτσα δίνει πόνο χαχαχαχαχχα..εγώ νιώθω μια χαρά βγαίνω τις βόλτες μου τώρα που μπορώ και ετοιμάζομαι όσο γίνεται για την μεγάλη άφιξη..:))) σας φιλώ όλες γλυκούλες μου..

Εσύ πριγκίπισσα μας πως πας??τι κάνει το μπεμπακι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/7/2020 at 7:15 ΜΜ, ο/η Natacha είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα σε όλες! Έχω να γράψω καιρό αλλα σας διάβαζα όλο αυτόν το καιρό... Ήθελα να σας γράψω όμως γιατί κοντεύει να σπάσει η καρδιά μου! Περιμένω περίοδο σε 3 μέρες και πριν λίγο έκανα το τέστ και νομίζω είναι θετικό. Έτρεξα μόλις και έκανα μια χοριακή και περιμένω αποτελεσματα σε 2 ωρες. Ειμαι πολυ αγχωμένη, πολύ μπερδεμένη... Πφφφ!

415DE241-FC2D-4D17-B5E9-00474883DA15.jpeg

Συγχαρητήρια κούκλα μου είναι θετικοοοοοοοοοο❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Frogel μου πως είσαι κορίτσι μου; Πλησιάζουν οι ημέρες! Δεν το πιστεύω! Σε λίγο θα έχουμε ακόμα ένα υπέροχο μωράκι!💗

Γεννάει το. Κοριτσάκι μας????? Όλα καλά να πάνε κούκλα μου με έναν πόνο η Παναγίτσα μαζί σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

@Princess28 @Ευάγγελοςτ κορίτσια μου ακόμα δεν γεννησαμε ευχαριστω πολύ που με σκέφτεστε όλες ❤️ περιμένουμε απο μέρα σε μέρα αν και ο γιατρός μου είπε ότι κατά πάσα πιθανότητα θα πάμε αρχές Αυγούστου..η μπέμπα είναι πολύ ζωηρή στην κοιλίτσα δίνει πόνο χαχαχαχαχχα..εγώ νιώθω μια χαρά βγαίνω τις βόλτες μου τώρα που μπορώ και ετοιμάζομαι όσο γίνεται για την μεγάλη άφιξη..:))) σας φιλώ όλες γλυκούλες μου..

Εσύ πριγκίπισσα μας πως πας??τι κάνει το μπεμπακι??

Καλά μια χαρά είναι!! Ζωηρούλης κι εμένα!! 😄 Κι εγώ καλά είμαι, αν εξαιρέσεις τις ανακατωσούρες κλπ που με παιδεύουν ακόμα, κ το μωρό που μου πιέζει την ουρήθρα κ κατουριέμαι συνέχεια, κατά τ’ άλλα μια χαρά..δηλαδή δε νιώθω αυτό το βάρος που λένε ούτε δυσκίνητη, ίσα ίσα κάνω τα πάντα κ η κοιλιά δεν είναι πολύ μεγάλη, όσο θα περίμενα δηλαδή..φαίνομαι ότι είμαι έγκυος, αλλά φαντάσου μέχρι κ χθες στο σουπερ μαρκετ που πάω μου λέει η ταμίας πριν φύγω «να σε ρωτήσω..μήπως είσαι έγκυος;»..ναι της λέω..κ σκεφτόμουν μετά εδώ κοντεύω να γεννήσω κ ακόμη με ρωτάνε; 😆

Καλά κάνεις και βγαίνεις βόλτες να περνάς ωραία πριν έρθει το μωράκι 💗💗 είστε και νησί εκεί, θα’ναι τέλεια τώρα!!

Φυσιολογικά θα πας; Γιατί σου είπε ο γιατρός ότι θα πάτε αρχές Αυγούστου εννοώ. Τότε δεν είναι η ΠΗΤ ούτως ή άλλως; Άντε σε λίγο θα έχεις την κούκλα σου στην αγκαλιά σου 💗💗💗

Κάτι άσχετο, καρότσι ποιο έχεις πάρει; Γιατί είμαι σε αναζήτηση τώρα, κλίνω προς το inglesina trilogy ή aptica, αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμη και πρέπει να το κάνω σύντομα..!!

Φιλάκια γλυκούλα να περνάς τέλεια!! 🤗🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...