Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ginaak είπε:

Αχ μη λες ανοησίες πάρε το γιατρό να σε καθοδηγήσει.Το ξέρεις καλύτερα από μένα ότι πολλές εγκυμοσυνες έχουν ροζ υγρά η και λίγο αίμα χωρίς να σημαίνει κίνδυνος.Σε παρακαλώ μη βάζεις το χειρότερο με το μυαλό σου

Μίλησα με την μαία μου είπε ξάπλα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ έχω πάλι ροζ ρε κορίτσια ελάχιστο αλλά έχω και φοβάμαι πολύ ότι θα έρθει αίμα !!!!

Καλημέρα κοριτσάκι μου!! Πήρες το γιατρό??? Χθες που πήγες τον ρώτησες για το αίμα τι σου είπε???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου!! Πήρες το γιατρό??? Χθες που πήγες τον ρώτησες για το αίμα τι σου είπε???? 

Δεν ήταν αίμα ήταν ελάχιστο ροζ ότι πιθανόν είναι από την φλεγμονή που έχω ....

εσυ δεν ξανά είδες κάτι ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Δεν ήταν αίμα ήταν ελάχιστο ροζ ότι πιθανόν είναι από την φλεγμονή που έχω ....

εσυ δεν ξανά είδες κάτι ;;;;

Κατάλαβα.. ελπίζω κι αυτό να μην είναι τίποτα!!! Παίρνεις salospir??? 

Εγώ δεν έχω καθόλου από χθες.. σήμερα όμως έχω πονακια αριστερά και χαμηλά... και με έχει πιάσει μια ανησυχία.. κι όχι τίποτα άλλο αργεί κι η Δευτέρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sweetie79 είπε:

Κατάλαβα.. ελπίζω κι αυτό να μην είναι τίποτα!!! Παίρνεις salospir??? 

Εγώ δεν έχω καθόλου από χθες.. σήμερα όμως έχω πονακια αριστερά και χαμηλά... και με έχει πιάσει μια ανησυχία.. κι όχι τίποτα άλλο αργεί κι η Δευτέρα!!! 

Κάνω ινοχεπ και σήμερα θα το ξεκινήσω και το Σαλοσπίρ μου είπε ..... όλο φάρμακα !!!!!!!

τα πονάκια είναι φυσιολογικό .....μην αγχώνεσαι !! Σάββατο ξανά πας ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κάνω ινοχεπ και σήμερα θα το ξεκινήσω και το Σαλοσπίρ μου είπε ..... όλο φάρμακα !!!!!!!

τα πονάκια είναι φυσιολογικό .....μην αγχώνεσαι !! Σάββατο ξανά πας ;;;

Μήπως από από αυτά έχεις αίμα τότε.. εγώ έπαιρνα μόνο salospir και μου το έκοψε. Εύχομαι να μη ξαναδείς γιατί και να θέλουμε να ηρεμήσουμε δεν είναι εύκολο!!!! 

Όχι τη Δευτέρα θα πάω τώρα.. κι εγώ μη νομίζεις στο κρεβάτι είμαι σηκώνομαι μόνο όταν είναι να φάω.. δε βαριέσαι θα κάνουμε υπομονή να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος κι ας μας βοηθήσει η Παναγίτσα να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elena0212  είναι πολύ συχνό τα ανώριμα ωάρια... Δεν είναι κάτι! Συνήθως σημαίνει ότι θα ήταν καλό να έχεις κάνει οβιτρελ λίγο νωρίτερα αλλά οκ... Το σημαντικό είναι που είχες γονιμοποίηση 4 από 5!

@dimsea καλά αποτελέσματα να έχεις!! Να πάνε όλα κατ'ευχην!!!

@Papadakisπιστεύω κ γω ότι δεν είναι κάτι, μόνη σου έχεις πει ότι είχες κ στο πρώτο σου παιδάκι! Πάρε όμως το γιατρό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@elena0212  είναι πολύ συχνό τα ανώριμα ωάρια... Δεν είναι κάτι! Συνήθως σημαίνει ότι θα ήταν καλό να έχεις κάνει οβιτρελ λίγο νωρίτερα αλλά οκ... Το σημαντικό είναι που είχες γονιμοποίηση 4 από 5!

@dimsea καλά αποτελέσματα να έχεις!! Να πάνε όλα κατ'ευχην!!!

@Papadakisπιστεύω κ γω ότι δεν είναι κάτι, μόνη σου έχεις πει ότι είχες κ στο πρώτο σου παιδάκι! Πάρε όμως το γιατρό!!! 

Χθες που του το είπα είπε είναι από την φλεγμονή και όλα καλά !!!!τι να πω .... βάζω και την vasklor κολπικά και φοβάμαι μήπως τραυματίζομαι !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Χθες που του το είπα είπε είναι από την φλεγμονή και όλα καλά !!!!τι να πω .... βάζω και την vasklor κολπικά και φοβάμαι μήπως τραυματίζομαι !!!!

Για να το λέει αυτός ξέρει! 

Σε παρακολουθεί ο εξωσωματικος ακόμα ή πλέον είσαι σε άλλο γιατρό; 

Όλα καλά ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo @Ginaak @dimsea Σας Ευχαριστω παρά πολύ. Θα περιμένουμε τώρα να προχωρήσουν όσο γίνεται κ ο θεός βοηθός. 
@Papadakis τίποτα δε θα είναι. Μεινε ξαπλωμενη κ να δεις πως θα περάσει ❤️❤️ Άλλωστε Εσυ είσαι το γούρι μας. Δεν παθαίνουν τπτ τα γούρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@Tokyo @Ginaak @dimsea Σας Ευχαριστω παρά πολύ. Θα περιμένουμε τώρα να προχωρήσουν όσο γίνεται κ ο θεός βοηθός. 
@Papadakis τίποτα δε θα είναι. Μεινε ξαπλωμενη κ να δεις πως θα περάσει ❤️❤️ Άλλωστε Εσυ είσαι το γούρι μας. Δεν παθαίνουν τπτ τα γούρια!

Εννοειται!!!! Υπομονή κορίτσι μου.... κι εγώ τώρα έχω μια αγωνία για αύριο που θα μου πουν για την γονιμοποιηση άλλο πράγμα.Εμείς ότι ήταν να κάνουμε το κάναμε αυτό να σκέφτεσαι. Από φάρμακα σου έδωσε τίποτα μέχρι την ΕΤ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Εννοειται!!!! Υπομονή κορίτσι μου.... κι εγώ τώρα έχω μια αγωνία για αύριο που θα μου πουν για την γονιμοποιηση άλλο πράγμα.Εμείς ότι ήταν να κάνουμε το κάναμε αυτό να σκέφτεσαι. Από φάρμακα σου έδωσε τίποτα μέχρι την ΕΤ? 

Ναι. Παίρνω 2 cyclacur τη μέρα,1 Σαλοσπίρ κ 1 folidex. Και Βάζω κρέμα βασκλορ. Επίσης 3 zythroxyn για μετά την ωοληψια  Εσυ τι παίρνεις;

Θα βασιστώ στα εμβρυακια μου κ ότι το ενδομήτριο μου έχει πολύ καλό πάχος (τη Δευτέρα είχε 9,59)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Ναι. Παίρνω 2 cyclacur τη μέρα,1 Σαλοσπίρ κ 1 folidex. Και Βάζω κρέμα βασκλορ. Επίσης 3 zythroxyn για μετά την ωοληψια  Εσυ τι παίρνεις;

Θα βασιστώ στα εμβρυακια μου κ ότι το ενδομήτριο μου έχει πολύ καλό πάχος (τη Δευτέρα είχε 9,59)

Εγω από αύριο και μέχρι την Κυριακή θα παίρνω 2 vibramycin λόγω ωοληψιας για να αποφύγουμε τυχόν φλεγμονές κλπ. Επίσης από αύριο και μέχρι την χωριακη:1 ένεση prolutex τη μέρα, 4 utrogestan κολπικά(2 πρωί 2 βράδυ) και 2 cyclacur (1 πρωί ένα βράδυ). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Εγω από αύριο και μέχρι την Κυριακή θα παίρνω 2 vibramycin λόγω ωοληψιας για να αποφύγουμε τυχόν φλεγμονές κλπ. Επίσης από αύριο και μέχρι την χωριακη:1 ένεση prolutex τη μέρα, 4 utrogestan κολπικά(2 πρωί 2 βράδυ) και 2 cyclacur (1 πρωί ένα βράδυ). 

Ετ θα κανεις στον ιδιο κύκλο η σε επόμενο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Δεν ήταν αίμα ήταν ελάχιστο ροζ ότι πιθανόν είναι από την φλεγμονή που έχω ....

εσυ δεν ξανά είδες κάτι ;;;;

Που έχεις φλεγμονή.;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Εγω από αύριο και μέχρι την Κυριακή θα παίρνω 2 vibramycin λόγω ωοληψιας για να αποφύγουμε τυχόν φλεγμονές κλπ. Επίσης από αύριο και μέχρι την χωριακη:1 ένεση prolutex τη μέρα, 4 utrogestan κολπικά(2 πρωί 2 βράδυ) και 2 cyclacur (1 πρωί ένα βράδυ). 

@elena0212 Ρε κοριτςιαα μου ,δε σας δωσανε αντιπηκτικες ενεσεις; Τι τυχερες που ειστε! Αντε με το καλό..δε θελω να χαλασει το σερί με τιποτα κανονιστε..! Καντε διαλογισμό για να υποδεχτειτε τη νεα ζωή στο σωμα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Που έχεις φλεγμονή.;

Στην μήτρα από την αποξυση μετά την γεννά ....... έχω πάθει μεγάλη ζημιά Για  αυτό και τρεμω !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου πολύ ωραία τα νέα σου!!! Τι έχεις διδυμακια??? 

Να σαι καλά. Όχι ένα είναι! Και σε εσένα να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Στην μήτρα από την αποξυση μετά την γεννά ....... έχω πάθει μεγάλη ζημιά Για  αυτό και τρεμω !!!!

Ωωω εύχομαι να πάνε όλα μα όλα καλά κοπέλα μου.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ έχω πάλι ροζ ρε κορίτσια ελάχιστο αλλά έχω και φοβάμαι πολύ ότι θα έρθει αίμα !!!!

Στο σκουπισμα η λερωνεις και εσωρουχο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Στην μήτρα από την αποξυση μετά την γεννά ....... έχω πάθει μεγάλη ζημιά Για  αυτό και τρεμω !!!!

Απλα κρεβατι αραξε!!!παλια ολες ξαπλα ητανε ουτε τουαλετα δεν πηγαινανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Στο σκουπισμα η λερωνεις και εσωρουχο; 

Όχι όχι μόνο στο σκούπισμα ελάχιστο του  ελάχιστου ...... και ροζ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Απλα κρεβατι αραξε!!!παλια ολες ξαπλα ητανε ουτε τουαλετα δεν πηγαινανε..

Σε ευχαριστώ πολύ κόριτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ωωω εύχομαι να πάνε όλα μα όλα καλά κοπέλα μου.! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι ..... να περάσει το πρώτο τρίμηνο και μετά θα Ήρεμησω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Όχι όχι μόνο στο σκούπισμα ελάχιστο του  ελάχιστου ...... και ροζ 

Κατσε ξαπλα και οσο μπορεις μην κανεις τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...