Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Τη λεξη "κορυφη" δεν την εγραψα κοριτσακι μου επειδη την ειχες αναφερει κι εσυ, συγνωμη αν φανηκε ετσι. Ειλικρινα δεν υπονοησα τιποτα για το δικο σου σχολιο. 

Ισα ισα που συμφωνω για τον γιατρο αυτο οτι ειναι κορυφαιος γι' αυτο και εχει κανει τετοιο ονομα αλλωστε, τωρα αν ταιριαζει σε καποια κοπελα η οχι αυτο ειναι στη προσωπικη της κριση. 

Ναι κοπέλα μου προς θεού!! Απλά δεν ήθελα να παρεξηγηθώ επειδή το έγραψα ειναι διαφορετικός ο γραπτός ο λόγος οσο να ναι ποσο μάλλον κι αν δεν γνωριζόμαστε! Δεν θελω να παρεξηγηθώ. Σε αυτο το γκρουπ είμαστε όλες  για τον ιδιο σκοπό ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου θα τρελαθωωωωωω θα πηδηχτώ απ το παράθυρο!!!!!! Έκανα τη χοριακη σήμερα!!!!! Μια μέρα νωρίτερα!!! 218!!!!!!!!! Καλά δεν είναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια μου θα τρελαθωωωωωω θα πηδηχτώ απ το παράθυρο!!!!!! Έκανα τη χοριακη σήμερα!!!!! Μια μέρα νωρίτερα!!! 218!!!!!!!!! Καλά δεν είναι;;;

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Μπράβο μπράβο μπράβοοοοοοοο

 

Μα τι χαρα ειναι αυτη!!

 

Βρε κορίτσια τι τυχερό το νέο μας θεμα!!!

 

@Nefeliap είσαι πολύ γουρλού που άνοιξες το θέμα χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Μπράβο μπράβο μπράβοοοοοοοο

 

Μα τι χαρα ειναι αυτη!!

 

Βρε κορίτσια τι τυχερό το νέο μας θεμα!!!

 

@Nefeliap είσαι πολύ γουρλού που άνοιξες το θέμα χαχα!

Ναι ναι είναι πολύ τυχερό το θεματάκι μας!!! Ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Έτσι να είναι όλα ευχάριστα από δω και πέρα για όλες !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Ναι ναι είναι πολύ τυχερό το θεματάκι μας!!! Ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Έτσι να είναι όλα ευχάριστα από δω και πέρα !!! 

Κάθε φορά που διαβάζω από κάποιο κορίτσι ότι τα κατάφερε είναι σαν να τα έχω καταφέρει εγώ.. Αλήθεια στο λέω. Χάρηκα πάρα πολύ!! :wub:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια , να ρωτησω και κατι αλλο. Προς το τελος της διεγερσης είχατε καθολου πονο στο στηθος? Από χθες ποναει πολυ ειδικα στο πλαι και πριστηκε σαν να περιμενω περιοδο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Τουλαχιστον ξερεις οτι έκανες όλες τις εξετάσεις και δεν υπαρχει αλλο πρόβλημα!!Δεν πειραζει καλα κάνατε!! Εμείς κάναμε βιοψία βρήκαν υλικό και τωρα περιμένω να ξεκινήσω διέγερση! Εσεις ποτε θα κάνετε βιοψία; Αθήνα βρίσκεστε; Ολα θα πάνε καλα.. οτι θελεις με ρωτας και αμα γνωρίζω θα σου πω τη γνώμη μου :)

Μπράβο βρε κοπέλα μου!! Πολύ καλό αυτό!! Άντε και καλή αρχή! Σας βρήκε ώριμα σπερματοζωάρια; Όχι ότι έχει και τόση σημασία από την στιγμή που έχετε υλικό για να προχωρήσετε πλέον! Ναι στο Λεκανοπέδιο Αττικής είμαι αλλά ακόμα δεν ξέρω πότε θα προχωρήσουμε στη βιοψία σίγουρα όμως όσο πιο άμεσα γίνεται!!! Μακάρι να έχουμε και εμείς την ίδια τύχη και να βρούμε!! Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου για την καλοσύνη σου!! Είμαστε καλυμμένοι πλέον από όλες τις απόψεις! Με έχουν βοηθήσει πολύ ήδη και τα κορίτσια από εδώ μέσα! Αλλά αν έχω την όποια απορία δεν θα διστάσω να σου στείλω π.μ.! Ευχαριστώ! Και όλα να σας πάνε τέλεια κοριτσάκι!! Ότι καλύτερο!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια μου θα τρελαθωωωωωω θα πηδηχτώ απ το παράθυρο!!!!!! Έκανα τη χοριακη σήμερα!!!!! Μια μέρα νωρίτερα!!! 218!!!!!!!!! Καλά δεν είναι;;;

Καλα μονο;;; Τρικαλα ειναι! Στο ειπα...καφε-ροζ 2-3 μερες πριν τη χοριακη ειναι εξαιρετικα καλη ενδειξη! 😉

Ολα καλα να πανε και να εχεις ηρεμη εγκυμοσυνη! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope19 σ ευχαριστώ και πάλι πολύ κοριτσάκι μ!! Ναι σε μένα είχε πρηστεί το στήθος μην ανησυχείς από τις ορμόνες είναι.

 

@peacock Ναι αγάπη μου είχες δίκιο!!!! Ευχαριστώ πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie! Συγχαρητήρια!!!! Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα!!! Όλα καλά να πάνε μέχρι τέλους εύχομαι!!!

@melodyy σειρά σου, 🤞🤞🤞

Κοριτσια γούρι έφερε ο Μάης κ το νέο θέμα! Χαλάλι η αναμονή του ιού... ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Amica silentia Lune είπε:

Μπράβο βρε κοπέλα μου!! Πολύ καλό αυτό!! Άντε και καλή αρχή! Σας βρήκε ώριμα σπερματοζωάρια; Όχι ότι έχει και τόση σημασία από την στιγμή που έχετε υλικό για να προχωρήσετε πλέον! Ναι στο Λεκανοπέδιο Αττικής είμαι αλλά ακόμα δεν ξέρω πότε θα προχωρήσουμε στη βιοψία σίγουρα όμως όσο πιο άμεσα γίνεται!!! Μακάρι να έχουμε και εμείς την ίδια τύχη και να βρούμε!! Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου για την καλοσύνη σου!! Είμαστε καλυμμένοι πλέον από όλες τις απόψεις! Με έχουν βοηθήσει πολύ ήδη και τα κορίτσια από εδώ μέσα! Αλλά αν έχω την όποια απορία δεν θα διστάσω να σου στείλω π.μ.! Ευχαριστώ! Και όλα να σας πάνε τέλεια κοριτσάκι!! Ότι καλύτερο!! 😘

Μας ειπε ανα λέξη οτι βρήκε τέλειο υλικό κ οτι δεν έχουμε να ζηλέψουμε τίποτα απο τα ζευγαρια τα υπόλοιπα!!! Κι έτσι ειναι αν το καλο σκεφτεις ;) θα σας πάνε ολα τέλεια θα το δεις!!! Εννοείται οτι θελεις να μου στείλεις και σε εσας εύχομαι τα καλύτερα!! Θα δεις θα πάνε ολα καλα. Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια μου θα τρελαθωωωωωω θα πηδηχτώ απ το παράθυρο!!!!!! Έκανα τη χοριακη σήμερα!!!!! Μια μέρα νωρίτερα!!! 218!!!!!!!!! Καλά δεν είναι;;;

Συγχαρητήρια !!!!! Μπράβο κοπέλα μου!!!!!❤️❤️❤️ Χαίρομαι πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια μου θα τρελαθωωωωωω θα πηδηχτώ απ το παράθυρο!!!!!! Έκανα τη χοριακη σήμερα!!!!! Μια μέρα νωρίτερα!!! 218!!!!!!!!! Καλά δεν είναι;;;

🎆🎆🎆🎉🎉🤰👶👣🎉🎉🎇🎇🎆🎆

Αχ βρε κοριτσάκι!!! Μπράβο!!! Χίλια μπράβο!!!! Συγχαρητήρια γλυκιά μου κοπέλα!!! Ότι καλύτερο εύχομαι από εδώ και πέρα!! Όλα να πάνε όπως τα ονειρεύεσαι και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!! Θα ξανά πας για χοριακη τώρα τη μέρα που σου είχε πει ο γιατρός σου κοριτσάκι; Ή θα του το πεις τώρα και ότι σου πει από εδώ και πέρα μάλλον ε; Όλα κατ'ευχήν να πάνε όπως και να έχει!! 😘😘😘

Πόσο τέλειο είναι αυτό που συμβαίνει βρε κορίτσια;!; Και έλεγα ποια θα είναι η τρίτη μας κοπέλα;!; Πάμε για τη τέταρτη τώρα!!! Για να δούμε ποια θα είναι; Ποια θα είναι;;; Πάρτε σειρά κορίτσια!!! Έρχεται!! 

@Papadakis 🤰❣️

@Sweetie79 🤰❣️

@annie! 🤰❣️

Έλα να βλέπω θετικά!!!🤰 Κόβουμε εισητηρια!! Το νέο θεματάκι μοιράζει μωράκια!!! 👶♥️👶♥️👶♥️

😍😍😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Συγχαρητήρια !!!!! Μπράβο κοπέλα μου!!!!!❤️❤️❤️ Χαίρομαι πολυ!!!

Πολλά πολλα συγχαρητήρια κορίτσι μου💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια μου θα τρελαθωωωωωω θα πηδηχτώ απ το παράθυρο!!!!!! Έκανα τη χοριακη σήμερα!!!!! Μια μέρα νωρίτερα!!! 218!!!!!!!!! Καλά δεν είναι;;;

στις πριν 48 λεπτά, ο/η annie! είπε:

 

Συγχαρητήρια!!! Μπράβο,καλούς διπλασιασμους και καλή εγκυμοσύνη!!

Πετάει η ομάδα κορίτσια!!

Μόνο καλά νέα από δω και πέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ όλες παρα πολύ!!! Μου είχε πει να παω στις 48 ώρες για διπλασιασμό και μετά θα κλείσουμε ραντεβού. Θα με πάρουν τηλέφωνο αργότερα για λεπτομέρειες μου είπαν από το κέντρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια , να ρωτησω και κατι αλλο. Προς το τελος της διεγερσης είχατε καθολου πονο στο στηθος? Από χθες ποναει πολυ ειδικα στο πλαι και πριστηκε σαν να περιμενω περιοδο...

Ναι κοπελα μου. Και εγω απο τις μασχάλες πονουσα και μετα την εμβρυομεταφορα, μου είπαν ειναι οι γαλακτοφοροι αδενες!! 

@annie! Συγχαρητήρια!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια μου θα τρελαθωωωωωω θα πηδηχτώ απ το παράθυρο!!!!!! Έκανα τη χοριακη σήμερα!!!!! Μια μέρα νωρίτερα!!! 218!!!!!!!!! Καλά δεν είναι;;;

Nαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!! Να πάνε όλα καλά από δω και πέρα και να έχεις μια ωραία και τελειόμηνη εγκυμοσύνη.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Dimitra75 είπε:

Ετσι κ εγω έρχομαι σε δύσκολη θέση...αλλα πληρώνω κατι χιλιαδες ευρω!!!!! Τι να πω....που να ξέρατε τι επαθα προχθες....πήγα επισκέψη στον κορυφαίο κατ αλλα Μ...α.....ειχα ξαναπάει στο κεντρο του πριν δυο χρόνια οπου με 2 διέγερσεις δεν εκανα Ποτέ ετ...κ ας ειχα την 2η  14!!!! Εξειξα τοτε  2018 τη δυσαρέσκειά μου στο γιατρό κ σε μια κακιά διευθύντρια εμβρυλογικου. Που με εκανε να νιωσω τοτε την κηδεια μου....εκλαιγα 5 μέρες ...μπήκαμε λοιπν προχθες ..Καθίσαμε κ την φωνάξε να του πει το ιστορικό...μας στραβοκοιταξε η άθλια γυναίκα κ του ειπε να βγουν λιγο εξω....μπαίνει ο μεγαλογιατρος μεσα ξανα κ μας λέει εσεις δεν κάνετε παιδι!!!! Ουτε με διέγερση ουτε με φυσικο!!!! Δεν σας αναλαμβανω..Γιατί θασας κοροιδεψω.κ σηκώθηκε για να φύγουμε!!!!! Ντροπη του για το κυρος του κ τον ορκο που εδωσε για την επιστημη του....ο πιο άθλιος που συναντησα ποτέ!!!! 

Τι λες τώρα?????????????????????????????????????? Έχω πάθει σοκ, υπάρχουν τέτοιοι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;

Εγώ το πρωί έκανα το τεστ για τον κορονοϊό γιατί άυριο θα κανω ovitrelle και Σάββατο οωληψία.

Πολύ άσχημη εξέταση.Ευτυχώς είναι για 2 δεύτερόλεπτα! 

Πωωωωω το σκέφτομαι πολύ και εγώ και ανατριχιάζω?? Που το έκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαστε πια πάρα πολλές κ έχω χαθεί... Συγνώμη τώρα αλλά ενώ θυμάμαι για τη @Hope19, έχω μπερδευτεί με τις άλλες! @annie! @melodyy στην εξωσωματική γιατί πήγατε εξα αρχής; εγώ ανεξήγητη κ μετά βρήκαμε ένα θέμα με τα ωάρια (τον ατρυπητο!!!)

Να αυτό το πινακάκι να κανουμε 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ioannastr είπε:

Πωωωωω το σκέφτομαι πολύ και εγώ και ανατριχιάζω?? Που το έκανες?

Στο Γένεσις το έκανα 90€ το μοριακό που θέλουν. Γιατί ο γιατρός μου συνεργάζεται με αυτό το κέντρο και θα κάνω εκεί την οωληψία.  Δεν βρήκα αλλού πιο φθηνά! Ε, θα το έχουν και απ ευθειας το αποτέλεσμα οι ίδιοι να τελειώνουμε!

Εντάξει είναι άσχημη αίσθηση αλλά το καλό είναι ότι είναι για 2 δευτερόλεπτα μόνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια μου θα τρελαθωωωωωω θα πηδηχτώ απ το παράθυρο!!!!!! Έκανα τη χοριακη σήμερα!!!!! Μια μέρα νωρίτερα!!! 218!!!!!!!!! Καλά δεν είναι;;;

Ωωωωωωω μπράβο κοριτσάκι μου!!!!! Τι νούμερο είναι αυτό!!!! Την έκανες 8η ημέρα δηλαδή??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ όλες παρα πολύ!!! Μου είχε πει να παω στις 48 ώρες για διπλασιασμό και μετά θα κλείσουμε ραντεβού. Θα με πάρουν τηλέφωνο αργότερα για λεπτομέρειες μου είπαν από το κέντρο..

Μπράβο γλυκιά μου!! Με το καλοο!!! 😘💖👶❣️❣️ Πόσο ευχαριστα νέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ όλες παρα πολύ!!! Μου είχε πει να παω στις 48 ώρες για διπλασιασμό και μετά θα κλείσουμε ραντεβού. Θα με πάρουν τηλέφωνο αργότερα για λεπτομέρειες μου είπαν από το κέντρο..

Μπράβο γλυκιά μου!! Με το καλοο!!! 😘💖👶❣️❣️ Πόσο ευχαριστα νέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...